Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
byłam już w : Bomi - nie ma, Almie - nie ma, Realu - nie ma Tesco - nie ma, Makro - nie ma Piotrze i Pawle - nie ma!
w akcie desperacji zadzwoniłam do producenta 🙃 - ponoć zawsze jest w Realu i Tesco - dupa jasiu - nieprawda NIE MA! 😠

w Wawie chyba w bomi kupowałam ale w 3city nie ma :/

powiedziałam męzowi że jak tego serka nie zjem to nie urodzę więc chyba muszę do Wawy jechać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aaana to nie taki jadłam, ale wyglada apetycznie.

moze ja w wawie go znajdę :P to przyjedz do mnie, to poszukamy go razem a potem bedziemy wcinac 🙂hih

ide do sklepu bo pomidory w puszcze, jakis makaron dzis zrobie bo juz dosc mam miecha.

Jak wroce to wpadne do Was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze oczy mi się kleją chętnie poszłabym spać ale potem jestem jak z d.. wyjęta a muszę mieć siłę na tego cholernego dentystę 🤨

Idę coś wszamię może mi przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i po spacerku i obiadku
miałam dzisiaj żurek mniam pychota :P

przeszłam sie do sklepiku a pozniej ja siostra i jej mała ulepiłysmy bałwana :P [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie0015.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Dziewczyny czy którąś z Was dopadła ta dolegliwość? od 3 dni mam uczucie, jakby mi ktoś "skopał krocze". Boli paskudnie przy chodzeniu, wstawaniu i innych ruchach. Do tego dochodzą bóle pachwin. czy myślicie, że to jakies zaczynające sie rozwarcie? Co zrobić? Pomóżcie 🙂
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 😘
Sara śpi jak Aniołek. od 12 teraz obudziła sie chwile na cyca i dalej spi. normalnie spioszek ale chyba pozniej ja troszke pomęcze bo mi bedzie w nocy dokazywać. ostatnio cały dzien spała a w nocy od 1 do 4 musiałam z nia walczyć:P co rawda nie płakała ale mamusia na rączkach musiała trzymać:P pieszczoch mały rośnie. ale w nocy normalnie to budzi sie dwa razy przed 2 i po 5 takze jest lighcik 🙂 Dzis p[ierwsza wizyta u pediatry malutka przybiera ładnie na wadze wazy juz 2900 🙂 tylko troszke oczko jej ropieje i przemywac rumiankiem ale dzis chyba skocze do apteki po krople. doktorka miała mi dac recepte ale chyba zapomniała i ja z nadmiaru tych wszystkich informacji tez zapomniałam. Połozna tez juz u mnie była i niedowierzała ze takie dziecko spokojne to jest hehe:P
a z mlekiem u mnie ok. juz takiego nawału nie ma. teraz wiem kiedy odciągać najlepiej i jest ok. Gorączka która mnie męczyła przez 3 dni też spadła. ale Cyce mam takie ciężkie ze az sie garbie 🤪
kiedy wreszcie ta nasza jai ho urodzi? 😲 🤪
Anitek kąpiesz małego codziennie? bo ja po powrocie ze szpitala nie kapałam małej 5 dni a teraz bede chyba kapała co drugi dzień... zastanawiam sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Moj tez Aniolek spi je kupke robi troszke sobie pokopie i znow spi 🙂
oczka tez mu ropieja i dostal krople z antybiotykiem to jest cos czym dziecko sie zaraza podczas porodu podobno bardzo czesta przypadlosc 😞 wykup krople bo ja sie meczylam z przemywaniem i bylo coraz gorzej...no i nie wiem czy wiesz ale rumianek nie jest dobrym pomyslem dla niemowlakow. Mocna zwykla herbata...
Ja Malego kapie codziennie aby wczoraj przerwa bo Maly poszedl spac przed 6sta a wstal o 9-30 wiec juz bylo za pozno na kapiel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia na Szkole R. babeczka położna mówiła aby ropiejące oczka przemywać solą fizjologiczną, rumianek może tylko pogorszyć stan.

Anitek Darusia ale macie śpiołki aniołki 🙂 ja chcę już moją jaaaaa

A no Darusia Jai_Ho urodziła wczoraj po 23 🙂 Victorka 2900 51cm długi 🙂 tak samo jak Olafek Anitka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia no to życzę Wam aby oczka szybko przestały ropieć.
Buziaczki od cioci Moni 😘

Spadam obiadek robić 😘

Anitek ucałuj również Olafka 😘 😘

Do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia mi o mleku polozna mowila. a krople Maly ma na tydzien i juz jest lepiej niz bylo ale i tak musze mu myc oczka co 2godz ech biedne dziecinki 😞
CandyMonka ani sie obejrzysz i Nadia bedzie z Toba 🙂
Darusia witd bede podawac od 2tyg zycia. tak mi zalecil pediatra. a Maly dostal zastrzyk z witK w szpitalu no i ja karmie butla a jak sie karmi butla to nie trzeba dawac wit K. ale mam w razie czego. sola fizjologiczna trzeba uwazac...no ja mam nadzieje ze to sie da wyleczyc kropelkami. no ale te co ja mam sa na recepte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...