Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
ale mi się źle dziś spało , co chwilę sie budziłam , bo źle mi sie oddychało i przez to strasznie chrapałam 😞 i jeszcze o tego sen, że zaspałam na CC bo do szpitala mam sie stawić o 6 rano , a we śnie obudziłam sie po 8 i lipa z CC 😞 załamuje mnie ta sytuacja, bo wiem że teraz to będzie coraz gorzej
Titinka gratulacje słodkiego synusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
CandyMonka ja mam CC i termin mam już wyznaczony na 25.02 🙂 6 rano stawić się do PIP położniczej izby przyjęć
a to mój brzuszek z wczorajszego wieczoru, jeszcze wysoko 😞 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/bok-80f7876023268bdd707a72cf95d987cb.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje w imieniu Olafka 😘
Mona gdyby Ci sie robilo slabo czesto i gdybys sie czula zle to zadzwon do lekarza. Mi slabo po prysznicu i jak np chce cos zrobic w domu a o schylaniu sie moge pomarzyc bo padlabym odrazu ale mi powiedzieli ze to zajmie kilka tyg tym bardziej ze ja mam hemoglobine 7,1 to zawroty moge miec nawet miesiacami...
obserwuj i jakby sie cos dzialo to lepiej podjedz do lekarza.
CandyMonka jeszcze kilka dni 🙂 i Nadusia bedzie z Toba 🙂
Iwiokej brzusio rewelka 😁 kurcze 11dni do CC!!!!szok...
Prosze tutaj suwaczek utowrzyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej kurcze ale Ty masz fajny ten brzucho taki napięty i jędrny 🙂 mój to takie ciepłe kluchy fuuj obtłuszczony o tu z dzisiaj rana: [img size=451]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie0405.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka Twoj nie jest obtluszczony poprostu masz inny ksztalt brzusia 🙂
Iwiokej od poczatku miala pileczke hehe 🙂
tak sobie patrze na Wasze brzusie i nie wierze ze jeszcze 10dni temu sama mialam taki hehe :P a tu po brzuszku sladu nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek szybciutko Ci spadł brzuchol 🙂
Mam nadzieję, że i u mnie nie będzie problemu.
A jak z resztą wagi? Ostatnio miałaś chyba jeszcze z 5kilo do zgubienia tylko co nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Anitek, bądę obserwowała. Ja u sieie najbardziej rozpoznaję ciśnienie przez ból jednej części głowy i oka. A w tygodniu idę do gina na kontrolę to się jeszcze podpytam.

Śliczne brzusie dziewczyny, czasami jeszcze mi tęskono do brzusia, ale już coraz mniej 😉
Mi waga na początku spadła szybciutko, ale teraz stanęła. 😞
Poszłabym poćwiczyć na siłownię za jakiś czas, ale przez cesarkę pewnie bedę musiała się jeszcze wstrzymać, ciekawe jak długo? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka mialam 6 na plusie i nie wazylam sie od 3dni wiec nie wiem. ale zwaze sie jutro to powiem 🙂
bo zawsze o tej samej porze 🙂
co do cwieczen ja juz sie nie moge doczekac tego ciepleka wiosennego spacerkow z Malym nad zatoke i tam sobie bede cwiczyc 🙂
Maly znow dopil 30ml pomimo tego ze godzine temu wypil 50tke...Mariusz pojechal do C.H. wiec nastepne karminie nowym mlekiem dla zarlokow :P ciekawe jak bedzie 😁
Mona ja jak mam cisnienie wysokie to czuje ze mnie trzesie w srodku a serce czuje w gardle...przez ten ubytek krwi tetno rowniez poszlo w gore i mam ok 90 a jak tylko sie rusze to 110...ech juz sie nie moge doczekac az sie pozbede tego wszystkiego...
Ciekawe co Mezus przywiezie bo mam taka ochote na cos slodkiego 🙂 i do tego kazalam kupic winko bo sa walentynki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek znowu kusisz słodkościami mniammmmmm i winkiem ehhhhh 🙂
Ja jeszcze sobie poczekam na takie rarytasy, bo karmię piersią, ciekawe jak długo jeszcze wytrzymam 😉
Ale wpierniczyłabym sobie teraz jakieś pyszne ciacho, np karpatkę mniammmmm, aż mi slina poszła:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuchatki i mamusie!!! 😘
kochane za 10 dni o 7.30 mam CC - zaczynam się troszke bać 😞
dlatego mam do was pytanie szczególnie do tych mamusi, które urodziły przez CC czy to boli?, czy jest strasznie? czy długo? czy podawanie znieczulenia boli? jak sie czuje kobieta po? czy rana boli?
same widzicie że dopada mnie uczucie strachu!!!!
mam też pytanie do kiedy lekarz kazał wam zażywać luteinę? bo ja jeszcze mam luteine i fenoterol
za wszelkie odpowiedzi będe bardzo wdzięczna! zawsze można na was liczyć
buziolki


ANITEK - Olafek przesłodki aż by się schrupało takie maleśtwo - śliczny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny u mnie chyba się zaczęło.
Mam skurcze, na razie z dużym odstępem ale bardzo bolesne, nasilają się i z parciem na stolec.
Do tego zmieniła mi się wydzielina na bardziej różową płynną, a właściwie krwistą.
A właśnie przed chwilą chyba zaczął oczyszczać się mój organizm.
Na razie siedzę spokojnie w domu, mąż zrobił kawę i próbuje się zrelaksować. Oby to nie był fałszywy alarm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar dziekuje w imieniu Olafka 😘
ja luteine mialam odstawic z dniem wkroczenia w 37tydzien.
co do znieczulenia to mnie ono wogole nie bolalo...bo i tak najpierw znieczulaja miejscowo a pozniej wkuwaja igle do ZZO a podczas CC jest to samo wiec mysle ze nie powinno Cie bolec 🙂
na reszte pytan nie znam odpowiedzi bo rodzilam SN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mezus kupil czekoladek duzo i nawet kubek w ksztalcie serduszka 🤪 i winko wytrawne wlasnie sobie sacze wypilam 3łyczki i juz czuje ze mam lekki dym 😁 jejkus kiedy ja wroce do kondycji sprzed ciazy hahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mar2803 ja luteinę miałam brać do 34tyg. Wbicie znieczulenia nie bolało nic, a nic, choć nawet nie mam pojęcia kiedy znieczulili mnie miejscowo. Miałam taki super personel tzn położne, anastezjologa, lekarzy,że tak mnie zagadywali,że śmiechy miałam podczas mojego cc 🙂
Zanim podają znieczulenie, leżałam chwilę na sali porodowej, dwie dziewczyny akurat urodziły w tym czasie 🙂 i podawali mi kroplówki, założyli cewnik na koniec i przewieźli na sale gdzie robili cc.
Kompletnie nic nie czułam, tylko w pewnym momencie takie szarpnięcie, o czym wcześniej mnie uprzedzono. Cały zabieg trwał chyba ok 30 min, zleciało nie wiadomo kiedy 😉 Anastezjolog powiedział mi,że jak tylko poczuję, że zaczyna mnie pobolewać po cc, to odrazu mam prosić pielęgniarki o przeciwbólowe, bo ma mnie nic nie boleć. W sumie to jak mój przywiózł malutką to nic mnie nie bolało, dopiero jak na wieczór kazali mi ją odwieść do oddziału noworodków,to poczułam ból i kazałam dać mi kroplówki przeciwbólowe. Później dostałam jeszcze ze 3 i spałam przez noc jak niemowlak 🙂 Po cc nie możesz wstawać i podnosić głowy przez 6 godz, bo może Cię później bardzo boleć głowa. Ja miałam cc rano, a wieczorem już chodziłam z położną. A na następny dzień od rana dali mi dzidzię już na stałe, nie powiem trochę bolała blizna przy wstawaniu, ale do przeżycia. Codziennie też dawali mi tabletki przeciwbólowe na życzenie 🙂
Z tego wszystkiego to najgorsze było karmienie piersią, straszny ból jak mała pogryzła brodawki i podnoszenie się z łóżka, ale tylko w pierwszą dobę. Najwaźżniejsze to się rozruszać i wtedy już tak nie boli.
Ja akurat cesarki nie wspominam źle także mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie, trzymam kciuki i się nie zamartwiaj 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mar2803 nie ma za co 😉 cieszę się, że mogłam Cię choć troszkę uspokoić 🙂
Jakbyś miała jakieś pytania, to pytaj. Ja miałam cc 2 tygodnie temu i blizna juz prawie cała zagojona, tylko w 2 miejscach strupki maleńkie jeszcze nie odpadły, ale lada moment odlecą, bo bardzo wysuszone są. I ja noszę pas poporodowy, bo gin mi kazał i blizny nie smarować zadnymi maściami typu cepan czy, contratubeks, bo można przedobrzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och co za nudy 🤨

Wydepilowałam sobie brwi, i zrobiłam porządek z paznokciami błyszczą się pięknie 🙂

I co tu dalej robić jak leń straszny, ehh zostaje na kanapie 🙂

mar nie bój się będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...