Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anitek ...mi tak dobrze w domu..:P po sąsiedzku mam koleżankę położną a blok dalej chirurga więc szyć chłopak umie 🙃
a tak na poważnie to nigdy bym nie chciała rodzić w domu,
czekam na skurcze ,pewnie mnie złapie nagle .
W kazdym razie jestem spakowana,wykąpana i ładnie się uczesałam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no na reszcie dobre wieści, w końcu Klaudia ma swojego Fifiego przy sobie 🙂 na pewno jest mega szczęśliwa 🙂
a Ty nikoś widzę ,że Ci nie spieszno do szpitala 😉 pewnie po co masz tam siedzieć skoro nie masz skurczy
a to sms od Martuś:

dziewczyny co tam u Was? Igorek leży pod lampami bo zaczął żółknąć 😞 do tego ma zakażenie wewnątrzmaciczne ( po mnie, to choróbsko gardła co ostatnio miałam, jemu wyszło)ma podawany antybiotyk, więc przez następne 5 dni nie wyjdę do domku 😞 a tak Go kocham!!! Cmokasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia gratuluję !!!:laugh: 🤪 🙃
Fifi wcale nie taki mały 🤪 🤪 🤪

dodi nikoś zaraz urodzi, iwiokej ma cc więc zostaniesz ze mną :P - razem możemy do marcówek przejść :laugh: / to już głupawkowy śmiech bo wolałabym jednak być lutową mamą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane przeczytajcie i jesli ktoras z Was moze pomoc badzcie w kontkacie z Gosia z grudniowek.

Prośba o pomoc dla Doruni700
Drogie koleżanki z brzuszkowego forum piszę tutaj w imieniu naszej koleżanki Doruni700 którą los tak strasznie doświadcza. Byłam razem z koleżankami grudniówkami świadkiem 2 tragedii jakie przeszła straciła dwójkę swoich wymarzonych i upragnionych dzieciaczków ale jak by tego było mało w sobotę jej 4,5 letnia córeczka Martusia uległa wypadkowi została poparzona.
Ma poparzone rączki brzuszek i uda niestety nie obędzie się bez przeszczepu skóry jeszcze jak by tego było mało w ranki wdały się jakieś bakterie i lekarze pobrali wymaz do badania jutro będzie wszystko wiadomo co dalej. Dorunia po przeszczepie skóry Martusi będzie potrzebowała różnych opatrunków maści które pomogą jej córeczce wrócić do zdrowia dlatego też chciała bym zapytać czy mogły byście dziewczynie jakoś pomóc my z grudniówkami już jej tą pomoc zaoferowałyśmy zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby jej córeczka jak najszybciej wróciła do zdrowia i żeby Dorunia mogła dalej cieszyć się swoimi kochanymi dzieciaczkami. Jeżeli jesteście w stanie pomóc to piszcie tutaj na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej porannie.
meldujemy sie jak zwykle 2w1, dzisiaj bezsenna noc - jestem spuchnięta - Dodi czy Ty też tak puchniesz??!! / nerki u mnie oki więc nie wiem skąd ta opuchlizna 😠
Dodi mi też jeszcze nawet czop nie odszedł


[size=4]Kikos GRATULACJE!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC DZIEWCZYNY 🙂)

poranna kawka z Wami musi byc, nawet jak nie da rade codziennie to... 🙂)

GRATULACJE DLA KOLEJNYCH MAM!! 🙂)
ma ktoras z Was aktualna tabelke? bo sie troche pogubilam, a wyddaje mi sie, ze juz sporo sie rozwiazalo. 🤔 🤪

Victor spi teraz na mnie, pisanie jedna reka nie jest latwe wbrew pozorom 😉... ale z racji tego, ze w nocy po raz pierwszy przeszlismy na ,,ciemna strone mocy" jak juz w koncu spokojnie zasnal nie chce go ruszac. a to jeszcxe nawet kolka nie byla, tylko problem z brzuszkiem, dziewczyny, czy Wasze maluchy tez sie tak spinaja, gniota, czerwienieja i Victor nawet nie placze, tylko tak skrzeczy, co jest chyba nawet gosze 🥴
na zmiane biegalismy z T. usilujac mu pomoc i wszyscy plakalismy w koncu. No to tak z gatunku: ,,uroki macierzynstwa inaczej 😉" ale i tak jest to bardzo spokojne, bezproblemowe dziecko.

A z rzeczy zabawnych, to Victor dostal w prezencie od jednego z wujkow DREWNIANE KLOCKI!! 🥴 🤪 🙃 🙃

DZIEWCZYNom, KTORE jeszcze czekaja naswoje dzieci, zycze jak zwykle cierpliwosci i niespodziewanie przychodzacych oznak, ze sie zaczelo! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane!!!
jeszcze my zostałysmy z moja córeczka!
odliczam dni jeszcze 6 do CC.
boli mnie bardzo brzuch tak nisko i bardzo pipa - chyba ucisk małej.Czop na swoim miejscu i szczerze powiem aby tak zostało do końca bo jak czytam o porodach to jestem przerazona i wole mieć CC 😆
kochane trzymajcie kciuki jeszcze za nas i niezapomnijcie nas wpisac w tabelkę po wszystkim 😘
buziolki dla wszystkich mamusiek i ich słodziaków maluszków i oczywiście dla koleżanek niedoli z takimi brzuszkami jak mój
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej melduje sie 2 w 1

Aaana ja tez spuchnieta jestem bardzo, czasem jedna reka nawet bardziej 😞

dzis nie przespana noc, usnełam o 6 rano do 8 i zaraz ie jeszcze poloże, nie uwierzycie jak jestem w szpitalu to nic nie dolega, wrócilam do domu i dostałam około 24 ataku kolki znowu, ale tym razem sie nie dałam, 4 nospy, czopek rozkurczowy, tabletka uroseptu i termofor, zaczelo tak dzialac ze po godzinie mocz który nie chcial leciec zaczał sam bezwładnie mi wyplywac , MYSLALAM ZE TO WODY, musialam podpaske zalozyc i tak lezalam do rana, dopiero okolo 6 sie cos ruszylo i polecialo wiecej moczu, najgorsze to ze szczypie i boli jak robie siku, i mam z poniedzialkowego badania 60 krwinek czerwonych w polu widzenia w moczu, to bardzo duzo, wiec czuje ze moje nery juz powoli odmawiaja posluszenstwa, a w szpitalu nic nie pomagaja na to.

MAR2803 ja sie strasznie boje ewentualnej cesarki, jak sie napatrzylam jak dziewczyny chodza po CC zwiniete w kłebek i prawie na kolanach.

Dzis mialabym wywoływany poród oxytocytą jak bym zotała w szpitalu, a takto jeszcze 2 w 1. Z usg poniedzialkowego wyszlo ze mała jest na 38 tyg, ciekawe kiedy urodze.

Czop na miejscu, chociaz wczoraj troche bzyku było z moim i po tym łupało mnie w cipce i 2 kawałki zóltej galaretki dzis mialam , ale takie malutkie, wiec to nie ten wlasciwy czop chyba.

To tyle 🙂
ide chyba przekimac jesli usne wogole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mar2803 trzymam kciuki abys dotrwala do cc 🙂)
Ja prawie w ostatniej chwili zmienilam zdanie i rodzilam sn ( na dzien przed planowanym terminem cc 🙂) ) i to chyba nie byla najlepsza decyzja w moim zyciu 😉.
Szczegolow porodu nawet nie opisywalam, bo po co stresowac przyszle mamy 🙂) licze na to, ze pamiec jest selektywna jednak i za jakis czas zapomne 🙂)

Maly dalej spi, to lece pod prysznic, bo dzis jestem sama (T. pracuje caly dzien, mloda na nartach do niedzieli) wiec wykorzystam moment dla siebie 🙂

buziaki sle i powodzenia wszystkim raz jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mar życzę wytrwałości w oczekiwaniu na cc
Dodi to już nei długo skoro masz taki mocny ucisk na pęcherz.
Jai ho moja też tak się gnie wierci a nawet płacze przed kupą właśnie tyle że zrobienie czasem zajmuje jej np 3 godziny jak dziś w nocy, dopiero jak zrobiła poszła pięknie spać 🙂
Powiedz mi a propos kawy, pijesz normalną tzn rozpuszczalną czy jakąś specjalną?? ja kupiła sobie tą nescafe RICORE i ją pije ale nie wiem czy powinnam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella wlasnie nie wiem co mu bylo, bo kupy robil, pierdzial jak stary, a brzuszek twardy i sie dzieciak poniewieral strasznie. Moze ja zbyt pikantnie zjadlam, nie wiem juz sama... bo wlasciwie jem prawie wszystko ( smazonego i tak nie jadlam wczesniej, a teraz tylko ograniczylam sol, zrezygnowalam z chili, cebuli i czosnku 🙂) wiec moze to.

co do kaway to pije taka jak zawsze, rozpuszczalna Nescafe z odrobina mleka. w ciazy nie mialam przeciwskazan to i teraz chyba mozemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...