Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny przez ten cholerny wyświetlacz dopiero co odczytałam smska od aaany z 12 godz.

Napisała:
Urodziłam SN na żywca. Wszystko ok. Mała zdrowa. 3180 56cm. Poród super. Mogę rodzić drugi raz."

Tyle, ze nie wiem czy ur dzisiaj czy wczoraj


Nikoś gratuluję!!! Słodki chłopczyna!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry 🙂)
czy ktos tu jeszcze zaglada?? 🤔 watek byl juz na drugiej stronie, tego chyba nie bylo wczesniej 😉

u mnie dzis wyjrzalo slonce, powialo cieplejszym wiatrem i snieg zaczyna topniec: WIOSNA IDZIE 🙂)))

zycze pozytywnych tyko emocji i duzo usmiechu na dzis 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: hej dziewczyny wydaje mi sie ze wy juz wszytkie urodzilyscie tylko ja sie ostalam 😞(
wlasnie czytalam artykul jakie sa metody inicjowania porodu...ehh... nie zbyt zachecajace i potem domowe metody zainicjowania porodu... ale czy to dziala? 🤨
tak bym juz chciala zeby sie zaczelo..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziendoberek

Co przyspieszenia porodu u mnie też nic nie działało :P

Moja mała smródka daje się we znaki chce spać tylko na rączkach, próbowałam sprzątać przed chwilą ale nie idzie co ja położę do łóżeczka to marudzi a ja nie mam serca jej tam zostawiać. Mały terrorysta mi rośnie 😉

Dzisiaj odwiedza nas położna na kontrolkę, muszę jej się podpytać co mam robić z sucha skóra małej bo nic na nią nie działa a schodzi z niej jak z węża :/

Buziaki kochane 😘

Ps. Koleżanka gadała z ojcem Nadii a ten do niej z tekstem czemu ja w UK nie zostałam przecież on by mi pomógł..co za bezczelny typ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamuski i Brzuszki 😘
CandyMonka ja kapie Olafka w oilatum a po kapieli oliwka bambino i skorke ma cacusi 😁 a tez mu schodzila a teraz jest rewelka 🙂
choc niektorym dzieciom mocno schodzi i ciezko to opanowac...ale sprobuj 🙂
co do Tatusia Nadii hmmm rzeczywiscie niezly ma koles tupet 😠
a odezwal sie do Ciebie?
Aaana jeszcze raz serdeczne GRATULACJE kochana!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek dzięki za radę już dzwoniłam do mamy aby kupiła tą oliwkę 🙂 łap oklaska

Co do taty Nadii to moja kumpela ma z nim rozmawiać w sobotę i wypytać się co i jak. On jej powiedział, że nie wiedział o co chodzi z tym mmsem go skasował. kurde zaczęłam go jego imieniem napisałam tam kiedy mała się urodziła wagę itp. i że jest jego córką, podpisałam się swoim imieniem i dodałam jej fotkę nie wiem jakim debilem trzeba być by tego nie skumać. Pewnie się bał że jego kobieta zobaczy ta wiadomość gnojek bo i tak prędzej czy później się dowie.

ps. mała znowu u mnie na rękach.. godzina prawie 14 ja w piżamie nie umyta w rozwalonym łóżku 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Candymonka mojej też schodziła płatami i też położna poleciła mi to oilatum z tą tylko różnica że nie oliwkę, bo mówi że oliwka nei wsiąka w skórę i kazała mi kupić krem oilatum i po dwóch dniach nie ma śladu po skórce polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.
U mnie od wczoraj tragedia. Mała chyba dostała kolki, strasznie się prężyła i krzyczała przy oddawaniu kupki, chyba jakieś wzdęcia miała. Ja płakałam razem z nią, już miałam ją na ręce brać i lecieć do apteki po coś na kolki, ale mój się z pracy zwolnił i poleciał po infacol. Chyba trochę pomógł, bo mała troszkę spokojniejsza, wczoraj to nawet cyca z nerwów złapać nie mogła, a mi cyce aż rozrywało od nadmiaru mleka.
Dzisiaj chyba pójdę jeszcze do apteki i kupię w razie czego jeszce jakieś inne leki na kolkę, tak się boję żeby malutka się nie męczyła 😞
CandyMonka ja mam tak samo z córusią muszę ją ciągle kołysać, bo jak tylko odejdę to jest płacz żałości, a później rozpaczy wqięc też nic nie mogę zrobić, chyba, że mała na chwilkę przyśnie to latam jak głupia żeby wszystko nadrobić.
[color=#FF0000]NIKOŚ, AAANA SERDECZNE GRATULACJE DLA WAS I DZIECIACZKÓW!!!![/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
A ja juz sie zaczynalam martwic, bo sie Victor zaczal luszczyc, ale widze, ze u Was tez tak jest, wiec tylko zaczne dodawac oilatum do kapieli. 🙂
Wlasnie ,,siedzi" juz pol godz. na zewnatrz i wdycha pierwsze wiosenne powietrze 🙂 a tak poza tym, to ja mam chyba jakos malo socjalne dziecko, poza tym, ze sie uwielbia przytulac i calowac to jak juz mu sie znudzi i chce spac, a to zajmuje chwile, to kweka i trzeba go odlozyc do kolyski ( bujania tez nie lubi, chyba ma chorobe morska 😉 ) albo lozeczka i tam spi najspokojniej. Czasem jest mi az smutno z tego powodu. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy 🙂
Słuchajcie dzis jakiś przełom 😁 Dupa mnie aż tak nie boli i mogę siedziec troche 😁
he he cieszę się jak dziecko :P
Ale nie moge jeszcze duzo chodzic bo zaraz mam wybuchy ciepła i mnie mot zalewa. Cienienie 111/60 ale puls 111 :/ wiec pikawka wali mocno.

Fifi dzisiaj normalnie spal w nocy jak suseł 🙂 to chyba po tej kąpieli 🙂 Marudził do 12 stej pozniej usnął i o 3 ciej sie przebudził bo chyba kupka była 🙂 Nawet cycka nie chcial. Pozniej sie obudził o 6 stej pociągnął moze z 2 minuty i poszedł spać dalej do 10 tej 🙂 Wiec powiedmy ze sie wyspalam no ale spał w Naszym łóżku 🙂
Nie mialam serca go wywalać do jego łóżeczka 😞


ufff dzis pulpety w sosie koperkowym na obiadek 😁
Mniami :P

Ja mam oliwkę z Hippa i też jest dobra, chociaż Małemu jak narazie nie schodzi skorka. Ma ladna cere po mamusi 😁 :P


Aaaana serdeczne gratulacje dla Ciebie 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai ho Amelia też w ogóle nie płacze nawet do jedzenia tylko kwęka. Śpi w swoim łóżeczku czasem nawet cały dzień, jak np wczoraj.
My też się dzisiaj werandowałyśmy, i powiem że "spacer " się udał, zjadła i znów śpi smacznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMOnka dziekuje 😘 ja oilatum uzywam od pierwszych dni 🙂 a oliwka to tylko dodatek 🙂 i mozna smarowac mi polozna mowila ze jak najbardziej ale sama oliwka to nic nie da raczej jednak oilatum gora 🙂
Klaudia ja mam wybuchy ciepla do dzisiaj 😞 i robi mi sie slabo i kreci w glowie...i tetno mam tak jak Ty wysokie...no ale podobno po paru tyg ma to przejsc 🙂
Mona124 na kolki kochana polecam Ci DEBRIDAT jest on na recepte ale naprawde jest super 🙂 bo te wszystkie kropelki typu espumisan infacol esputicon itd to przy mocnych atakach kolki nie pomoga 😞 no i suszarka tez duza dziala grzej brzusia i masuj zgodnie z ruchem wskazowek zegara.ale przez spioszki lub body zeby nie poparzyc. Trzeba uwazac oczywiscie 🙂
Bob no u Nas juz pierwszy spacerek za Nami i Maly spal sobie smacznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my na spacerek dzisiaj nie poszłyśmy, bo niestety u nas dzisiaj pada deszcz. Malutka jak narazie obudziła się, zjadła nerwowo, ale znowu usnęła, tylko, że spi jakoś niespokojnie, ciągle wydaje jakieś dźwięki, ale chyba ją nic nie boli, bo już nie krzyczy.
Dzięki Anitek w poniedziałek idziemy do lekarza, to może nam przepisze debridat, ale po cichu liczę na to, że już nie będzie nam potrzebny. Niech leży sobie dla spokojności w szafce, ale malutka niech już nie cierpi 😞
Ja kapię małą też od urodzenia w oilatum na początku mała miała taką jakąś popękaną skórkę w zgięciach nóżek i rączek,po jakichs 2 dniach przeszło, a za to skórka zaczęła się łuszczyć na brzuszku i nóżkach wiec kupiłam mleczko do ciała z nivea i olejek z nivea, ale i tak widzę przesuszenia, może nie dokładnie smaruję po kąpieli, bo boję się, że małej jest już za zimno 😉
Buźka w okolicach brwi też jej się przesuszyła tak jakby łuszczy się w tym miejscu, nie wiem jaki kremik można zastosować na buziulkę? jak narazie używam ten na każdą pogodę z nivea, ale tylko wtedy jak wychodzimy na dwór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho jakie majty? bo nie mogę doczytać 😉
Ja narazie ze względu na cc noszę pas poporodowy, ale też zastanawiam się, żeby powoli go czymś zastapić.
Mi po porodzie zostało 3kg, ale za cholerę nie schodzi jeśli nie przybyło 😉 i brzuszek też mam wystający, a ćwiczyć przez cc nie mogę przynajmniej 2 miesiące 😞 Zostaje mi tylko latanie po podwórku z wóziem 🙂 oby ta pogoda sie poprawiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona ja uzywam bambino dla dzieci kremiku 🙂
na brzuszku tez mu skora schodzila ale 3kapiele i smarowanie oliwka i zeszla super 🙂
co do kolek to niestety jak juz sie zaczna to raczej sie pojawiaja do ok 3-4miesiaca wiec lepiej wez ten debridat na wszelki wypadek.
JaiHo Ty cwiczylas??? OMG!!!! nie wolno kobieto!!!
Czuc sie moze czujesz lepiej ale moze sie poobrywac w srodku a wtedy wesolo nie bedzie. Lepiej poczekac do ok 6tyg po porodzie i najpierw sprawdzic u ginka czy macica sie juz zeszla i czy wszystko ok jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W takim razie spróbujemy bambino 🙂
Ja pewnie za mało smaruję ciałko tym mleczkiem lub olejkiem i pewnie niepotrzebnie mieszam raz mleczko raz olejek, ale dojdziemy do wprawy 🙂
Debridat napewno weźmiemy, wole mieć w razie czego. Juz dzisiaj chciałam latać po aptekach, żeby jeszcze cos dokupić, ale nie poszłyśmy na spacer, bo pada, a jesteśmy same w domu prawie do 23 wiec narazie zostaje nam infacol i tylko liczyć na to, że jednak pomógł 😉 Zresztą czytałam w necie, że lepiej nie łączyć tych wszystkich srodków ze sobą, bo może być odwrotny efekt, więc do poniedziałku poczekamy na debridat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no usilowalam, ale nie jakies tam brzuszki czy full fitness, tak poprostu powyginalam sie pobujalam, pokrecilam tulowiem i jednak nawet na to jeszcze chyba za wczesnie. 🥴

mona124 no wlasnie takie sciagajace, jakies mega elastyczne cyba powinny byc i wysokie napewno... co mnie troche przeraza, dlatego myslalam,ze moze macie juz jakies przetestowane. Ale moze i na to jeszcze tez za wczesnie.... hmmm... tylko ja sie boje, ze sie przyzwyczaje do tego jak teraz wygladam i im dluzej nic nie bede robic tym trudniej bedzie mi sie pozniej zebrac. 🙃 i tak mi zostanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho na majtaski chyba nie jest za wcześnie. Niestety ja nie mam prztestowanych. Kiedyś kupowałam takie wyszczuplajace, ale to lipa była bo się zwijały po pępek 🙂
Ja chyba nie przyzwyczaję sie do swojego wyglądu, ponieważ denerwuje mnie, ze nie mieszczę się w większość spodni, to mnie wkurza na maxa 🤨 Chyba muszę sobie kupić jakiś większy rozmiar spodni, na samą myśl nawet nie chce mi się iść na zakupy 😞 Też bym była za za jakimiś przetestowanymi majtasami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mona na łuszczące się brwi spróbuj 2 godz przed kąpielą mocno natłuścić oliwką te miejsca a potem przed samym kąpankiem zetrzyj to czymś bardziej szorstkim np suchą pieluchą tetrową, powinno pomóc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam te
http://www.allegro.pl/item926307700_mitex_elite_iv_modelujace_r_m_tanio.html

niestety musicie znaleźć je u innego sprzedawcy, ten się podobno wycofuje, a te majcioszki są sprawdzone, styczniówki je testowały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...