Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kurde, ja mam ciągle wrażenie, że On strasznie męczy się przy tym stękaniu i prytaniu, do tego przy tym popłakuje, i tak od soboty. Ale skoro piszecie, ze to normalne, to trzeba uzbroić się w cierpliwośc i przeczekać ten czas do 3-4msc..

Dziewczyny nie miałyście kłopotu z logowaniem do "nowego brzuszka??"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus to jest normalne 🙂 chyba ze cos Cie niepokoi to zapytaj lekarza....Ale Olaf tak ma od 3tyg az do teraz i zaplacze tylko czasem bardzo rzadko. A tak to sobie pryka steka troszke sie prezy no ale coz zrobic trzeba jakos przecierpiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro Wasze pociechy maja podobne przypadłosci do mojego skarbka to znaczy, ze tak musi byc..

A czy wasze pociechy podczas snu rozkładaja rece jakby chciały kogos objac? bo Igor wymachuje jak dyrygent 😉

teraz karmie i jak juz mały napelni brzusio to idziemy na dworek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek Dzięki za link :-***

Jai_ho :
CandyMonka ten blondyn to syn T. -Simon. Bardzo fajny chlopak! 😉

wpadam do Ciebie na weekend ;-))))))

Spadam tymczasem na spacerrro piękna pogoda!
Miłego dzionka :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka zapraszam!! 🙂 Miejsce jest. 🙂)
U mnie pogoda nawet nawet tylko taki ostry wiatr od morza napiernicza... i chyba jeszcze zostaniemy w domu, ledwo sie podkurowalam, mlodego na taras wystawie tylko. 🙂)
Machanie lapkami to tez chyba staly element 🙂) a co do pierdow itd. to niestety moj maly ,,swinek" najczesciej zalatwia to podczas karmienia, nie wiem co sobie w tym upatrzyl fajnego, ale....przynajmniej mocno nie steka bo ma buziaka zapchanego 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Widzę że wszystkie mamy takie same problemy, stękanie , szarpanie cyca, dyrygowanie we śnie 😉, dobrze że jest ten brzuszek i wszystko sobie skonsultujemy nawzajem 😜

chyba już trochę lepiej z Miśkiem jak wróciłam z powrotem do Bebiko , jednak Nan nie dla Niego 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob1 napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂
Przez ten nowy brzuszek musiałam sie na nowo rejestrować bo za cholerkę nie dało rady się zalogować, chyba przez te polskie znaki i ciągle wyskakiwał błąd 😞
dobrze że piszecie o tym szarpaniu się przy karmieniu bo już się zaczęłam bać że moje dziecko jakieś nadpobudliwe 🤔
a tak poza tym to nie wiem co sie dzieje bo Misiek zaczął coraz krócej spać w nocy, ale zmieniłam mu mleko ostatnio z Bebiko na Nan i może od tego , dzisiaj wróciłam do Bebiko i zobaczymy co będzie


Mam nadzieję,że pediatra o tym wie.Nie można tak dziecku zmieniać mleczka zwłaszcza z taką różnicą jaką mają między sobą nan a bebiko czy bebilon.To zawsze wielka rewolucja dla dziecka.Zmienia się tylko wtedy kiedy są naprawdę powody i po konsultacji z pediatrą.Mam nadzieję,że tak było.Pozdrówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud nie konsultowałam tej zmiany z lekarzem, jakoś nie uznałam tego za konieczne 🤨, ale wydaje mi się że te mleka nie różnią się tak od siebie, to raczej obawiała bym się gdyby miała to być zmiana na jakieś sojowe, hypoalergiczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob1 napisał(a):
mycloud nie konsultowałam tej zmiany z lekarzem, jakoś nie uznałam tego za konieczne 🤨, ale wydaje mi się że te mleka nie różnią się tak od siebie, to raczej obawiała bym się gdyby miała to być zmiana na jakieś sojowe, hypoalergiczne


Kochana nawet te same mleka z grupy nan różnią się np.nan active a nan ha lub nan sensitive a co dopiero inna grupa czyli bebiko lub bebilon.Jak mleczko ,które do tej pory podajesz nie szkodzi małemu,nie ma alergii itd to lepiej nie zmieniać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
Zabieram sie za pisanie posta juz pół godziny i co chwila coś 🙂

Maluda śpi a ja w końcu wybrałam suknię ślubną. Wkleiłabym zdjęcie ale jeszcze moe uaktywnili tej opcji :/ Zamawiam z Niemiec i mam nadzieje ze przyjdzie dobra 🙂
Buty już mam wiec zostaje welon i halka i pończochy 😁

Teraz sciagam propozycje piosenek na pierwszy taniec :P I nie wiem co wybrać 🙂


może uda mi się nadrobić to o czym pisałyscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helou
my po spacereku . sarunia dalej kima 🙂 a ja zabieram sie za obiadek 🙂
mam problem i poradzcie mi cos dziewczynki! moja mała ostatnio ma problem z kupa tzn nie wiem czy mozna to nazwac problemem. bączki ładnie puszcza ale porządnej kupy ni ma juz ze 3 dni 😞 tylko jakies draszki na pieluszce 😞 czasem sie wysila jakby chciała zrobić ale nic z tego ale nie płacze! tak jakby jej to nie przeszkadzało... nie wiem co mam robić hmm może czopki glicerynowe kupić?? myslałam moze ze moj pokarm mało wartosciowy jest i sama woda zcycka leci ale przeciez jem tak jak zawsze staram sie mieso jesc codziennie i wszystko co dla niej dobre 😞 nie mam pojecia co sie dzieje... czasem sie boje o to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia89 napisał(a):
helou
my po spacereku . sarunia dalej kima 🙂 a ja zabieram sie za obiadek 🙂
mam problem i poradzcie mi cos dziewczynki! moja mała ostatnio ma problem z kupa tzn nie wiem czy mozna to nazwac problemem. bączki ładnie puszcza ale porządnej kupy ni ma juz ze 3 dni 😞 tylko jakies draszki na pieluszce 😞 czasem sie wysila jakby chciała zrobić ale nic z tego ale nie płacze! tak jakby jej to nie przeszkadzało... nie wiem co mam robić hmm może czopki glicerynowe kupić?? myslałam moze ze moj pokarm mało wartosciowy jest i sama woda zcycka leci ale przeciez jem tak jak zawsze staram sie mieso jesc codziennie i wszystko co dla niej dobre 😞 nie mam pojecia co sie dzieje... czasem sie boje o to 😞


Jeśli karmisz piersią jedz codziennie jabłka gotowane lub surowe jak wolisz.Jeśli nie karmisz piersią podawaj małej do picia wodę przegotowaną.Jeśli kupy nie ma długo właśnie 3dni i widzisz,że mała się męczy i cierpi podaj połowę czopka gl.dla niemowląt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
Darusia zrób małej herbatkę rumiankową i wcale nie za słabą jak kupki wrócą do normy to odstaw herbatkę lub zrób słabszą moja ją uwielbia wcześniej robiłam jej wodę ale od czasu jak pije rumianek to nie chce wody a kupki też miała malunie i nie za miękkie a teraz cacy( moja pediatrami poleciła)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej 🙂

My również po spacerku, mała ładnie śpi a ja zupkę gotuję 🙂

Darusia pij rumianek on troszkę rozluźnia żołądek.
Klaudia i jak tam pomysły na piosenkę? Chcesz coś polskiego czy po ang?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka znow na chwilke :P
Ja daje Malemu herbatke z kopru wloskiego rumiankowej nie polecali mi bo podobno duzo dzieci uczula...
Bob co do mleka to rzeczywiscie MyCloud ma racje. Po zmianie mleka trwa ok 2tyg zanim dziecko zacznie je w pelno tolerowac i orgaznim sie nauczy je trawic itd. a jak Ty zmieniasz to mleko co chwile to moze z tym byc jeszcze wiekszy problem 😞 a stekania nie unikniesz bo to normalne na tym etapie i musimy wszystkie to przecierpiec do tego 3-4miesiaca.


Klaudia daj linka do sukienki :P
a tak wogole to co lekarz powiedzial na temay tego stekania??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi wlasnie zapytalam mojej siory bo jest u mnie :P i Blanka (siostrzenica) miala to samo. Normalne u dziewczynek. Trzeba lekko rozszerzyc i wacikiem umyc delikatnie ale wacik najlepiej w przegotowanej wodzie umoczyc. ale delikatnie przemywac zeby nie za mocno...i musisz uwazac zeby kupka zawsze byla wymyta dobrze zeby sie nie dostawala do psitki...
I to zejdzie po jakims czasie...
a myj tak wieczorem codziennie po kapieli ale nie czesciej zeby nie naruszyc naturalnej flory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialam Wam napisac ze Olafik wazy 6kg i ciuszki 74cm sa na styk :P
Jejkus jak on bedzie taki zarloczny jak Tatus to juz teraz mozecie mi wspolczuc 😉
tzn juz jest zarloczny ale jak narazie tylko mleczko w menu ale juz to widze co sie bedzie dzialo jak dostanie jakis obiadek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...