Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mam wizyte u innego lekarza i zapytam o co chodzi z tym jedzeniem...no ale przeciez nie bede go glodzic jak chce jesc no to co mam zrobic...
a wypija ponad 1litr dziennie...Ech widze ze go nosi dzis bo wszystko przeszkadza na rekach tez nie chce byc dalam go w wozik i tez nie pasuje 😞 musze isc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zakodowałam altacet w żelu na miejsce po szczepieniu a od razu po przyjściu do domku zapodać panadol w syropie przeciw gorączce.
aaaa...normalnie aż boję się popołudnia eehhh
a mała dzisiaj grzeczna jak aniołek ;-)
Udało mi się dwa prania wstawić i wywiesić, poukładać jej w szafce i ogarnąć bałagan w swojej. Do tego to słonko na dworze. pięknie!!

Co do bujaczka to wiem super jest, moje wszystkie kumpele w UK jak miały dzieciaczki to je kupowały no ale tam było miejsce gdzie je postawić u mnie ledwo co da się poruszać po pokoju a i tak zawsze się w coś walnę więc bujaczek odpada ..buuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob lap oklaska bo mialas "0" przez to nowe konto...
a moze sprobuj sie zalogowac na starym??? albo napisz maila do admina?
Ja wlasnie sobie otwarlam zimne piwko :P i zaraz ide spac :P
bo Maly wlasnie nakarmiony i poszedl spac wiec ja tez sie kimne :P
choc dzis wiem ze mam nocke dla siebie bo Maz bedzie z Malym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Moj Filipoladen się właśnie przebudza i znowu bedzie marudził :P Maruder mały.

Właśnie co do tego bujaczka to jest kurcze problem bo Fifi juz moze mieć coś koło 6 kg i sie zastanawiam czy to ma sens. Ale chcialabym cos takiego gdzie może sobie posiedzieć bo tak w foteliku samochodowym to troche lipa bo tam ani nie siedzi ani nie leży. Wrrr

Cruella aten co Ty masz to jes taki co się buja sam czy jak ? Bo nie kumam jakie wibracje.

Bob jaki miałaś syropek dla Michała na tą gorączkę ? Bo nie wiem co kupić, mam czopki ale jak piszecie że moze byc nieciekawie :P to wolę syrop 🙂

ide sciagnac mleczko i jak Synuś pozwoli to zawitam pozniej 🙂



uuu widzę oklaski powróciły 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja
Właśnie wróciłyśmy ze szczepienia, wzięłam te 6w1. Mała popłakała tylko przez chwilkę.
Zaraz ją ubieram z powrotem i idziemy na zakupy świąteczne :-)

Klaudia
ja tez mam leżaczek z wibracjami. super jest ale mala i tak krzyczy po pol h heh o to on lezaczek chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia popros w aptece o syrop co jest od 2miesiaca ja mam taki i jest tez jak panadol tyle ze od 2miesiaca 🙂
a te co sa od 3ciego to ewentualnie zapytaj ile mozesz dac? bo wiesz pewnie bedzie ok 2,5ml od 3ciego miesiaca a jak dziecko jest mlodsze to pewnie mniej mozesz dac 🙂
dwie opcje do wyboru 🙂
co do bujaczka i wibracji to one sa wlasnie w siedzonki te wibracje i mozna wlaczyc ale siostrzenica tego bardzo nie lubila...
Klaudia co do bujaka to tak jak Ci pisalam u mnie hustawka jest do 9kg ale siedzonko do 18kg wiec sie oplaca 🙂

CandyMonka ciesze sie ze Nadia taka dzielna 🙂 i zycze spokojnego wieczoru 🙂

p.s. no piwko dobre dobre 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia ten leżaczek jest super, mam kilka huśtawek fischer price ale ona tego nie lubi. Leżaczek ma wibracje które hmmm wyglądają jakbyś włączyła silnik samochodu, jeśli dziecko lubi jeździć to będzie to trafione. Ma też wersję dla starszych dlatego kupiłam, zajmuje mało miejsca więc Cmonka jakbyś chciała to myślę że upchniesz. Jest to nasz najlepszy przyjaciel za niewielkie pieniądze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje dziewczynki. To miałbyc prezent na chrzest ale chyba lepszy bedzie fotelik do auta juz dla starszego Dzidzi bo z tego niedlugo wyrosnie... A bujaczek hmm jeszcze pomysle 🙂

Anitka wkleje Ci tego co chce kupic to taki sam jak Twoj ?? tu link
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=965276606
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
my byłyśmy dzisiaj na bioderkach , są super na 5. 🙂
nie muszę jej w dzień pieluszkować tylko na noc i ćwiczenia robić nóżek takie kółeczka i stopki też i nie musimy iśc na kolejną wizytę 🙂
a nie pochwaliłam sie wam mała przez tą wadę serduszka dostanie szczepienie na pneumokoki gratis, a ona kosztuje 600zł 🙂 kochaną mam pediatrę 🙂
anitek dziękujemy za życzonka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny czy któraś z was używa może butli dr browns? bo mnie już ch.. strzela 😠 z tym karminiem małej - jakąś drobnicę odstawia - nie je więcej niż 50 nawet ze smoczka z większym przepływem.. chyba po świętach jak będziemy szły na szczepienie to zapytam pediatry o zmianę mleka (bo jakoś tak sama się boję kombinować) a tymczasem może jak butle zmienię to będzie lepiej .. ręce opadają 😞
do tego jeszcze biedny mąż który jak nie dostanie ketonalu to jęczy strrrrasznie 😞
oj chyba się troszq nerwowa zrobiłam 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała śpiąca po tej szczepionce strasznie!! teraz trochę marudzi, babcia ją przewija i zaraz będzie cyc ;-)

iwiokej super, że szczepionka będzie za darmo no i gratuluję bioderek na 5!! ;-)

Ja martwię się bioderkami Nadii bo ma nie równo fałdki na nogach ehh. A usg dopiero 4 maja.

Klaudia super ten bujaczek i co za cena!! wow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana a co z mężem się dzieje?? bo ja nie w temacie
aaana może tu nie chodzi o dziurkę w smoczku ale czasem nie dochodzi powietrze do smoka spróbuj poruszać smokiem i zobaczysz czy bąbelki lecą do smoka i czy smok cały jest wypełniony mlekiem, a moja tez zaczyna marudzić na spacerze to ja ja wtedy "korkuję" i smacznie śpi, ale jest i minus korkowania, jak wyleci taki korek to wtedy podwójny płacz i trzeba pilnować zeby nie wypadał, ja przytykam pieluszkę i w miarę sie trzyma, albo jak juz zaśnie to wyciągam i jest spokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki monka

iwiokej maz miał rekonstrukcje kolana bo sobie na nartach w zeszłym roku rozwalił no a to b bolesne jest i nie moze sie ruszac w ogole tylko lezy i jecz o leki p bólowe a ja mu musze wydzielać jak najmniej bo sa szkosliwe
na szczescie jutro jedziemy sciagnac derny wiec bedzie mu troche wygodniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia ja mam inny bujaczek 🙂
Iwiokej ciesze sie ze z bioderkami wszystko ok 🙂
CandyMonka to ze faldki sa nierowne nie oznacza ze to cos nie tak z bioderkami jest to jakis wymysl wogole jest...ile dzieci ma nierowna faldki a bioderka sa ok wiec glowka do gory 🙂
U Olafka prawe bioderko klika no i musimy obserwowac kolanka i piszczele ale mysle ze on ma taki ksztalt nog po Mezu 🙂
Aaana wspolczuje Ci no i podziwiam!!!!!!! Zuch Kobieta z Ciebie!!!!!!!
co do butelek dr Brown slyszalam ze sa rewelacyjne!!! zaluje ze ich nie kupilam...
a co sie dzieje podczas karmienia u Domi? bo jesli stekanie i prezenie w drugiej polowie karmienia to to normalne i widze ze duzo dzieciaczkow tak ma w tym okresie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób masz też oklaska ode mnie, trzeba nadrobić straty 😉 😉 😉
Anitek my też baaaardzo dziękujemy za życzenia 🙂

A moja Amelia bardzo śpiąca po szczepieniu ale nie ma ani opuchlizny ani gorączki, może troszkę bardziej marudna, choć po ostatnich dniach nie wiem czy da się jeszcze bardziej 🙂
Teraz śpi więc i ja idę skorzystać. Miłej nocki wszystkim

Normalnie masakra napisałam tu post a wkleił się na majówkach, żarty w prima aprilis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieńdoberek
Anitek::
CandyMonka to ze faldki sa nierowne nie oznacza ze to cos nie tak z bioderkami jest to jakis wymysl wogole jest...ile dzieci ma nierowna faldki a bioderka sa ok wiec glowka do gory 🙂

to super! bo jedna położna mnie nastraszyla ze mala przez te fałdki może mieć coś z bioderkami..ehh

Nadia po szczepieniu była wczoraj straszni śpiąca ok godz 02 w nocy miała 37,5 stopnia to dałam jej Panadol i po tym zasnęła. leżała u mnie na klacie i co chwila odbijało jej sie po nim truskawkami heh, miałam wiec naturalny odświeżacz powietrza pod nosem ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...