Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
anitek to Ci zazdroszcze, ze Olaf tak zasypia, u mnie niestety od praktycznie zawsze 5-6 juz koniec spania i owszem ja mu daje jesc, biore do siebie ale on gada, kopie, steka i wcale mu sie nie chce spac tak do 9-10 a wiadomo, ze ja juz sie nie poloze spac od nowa, bo juz jestem wybudzona i po 2 kawach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

JaiHo u Nas stekanie sie zaczyna ok 6stej bo Maly chyba zalacza produkcje kupki ale wtedy biore go do siebie i spimy do 7-30 lub 8smej i ani minuty dluzej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho właśnie gdzieś czytałam, że po tych tabletkach moga wysąpić plamienia i dużo dziewczyn to wkurza, chyba nawet w ulotce cos na ten temat wspominali. Ja chyba wypróbuję je dopiero po ślubie, ale raczej więcej ich nie kupię.
Anitek tez czasami brakuje mi tego stanu, ale jak pomyslę sobie że miałabym mieć znowu brzuszek to jak narazie mi się odechciewa, ale napewno bedzie mnie ciągnęło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miło sobie wspominam siedzenie na brzuszku i obserwowanie zmian w moim ciele, ale myslę, że z drugim już nie będzie tak fajnie, bo niestety trzeba będxzie się jeszcze zająć Milenką i już nie będzie tyle czasu jak wcześniej, a co dopiero jak się drugie urodzi 🤪
U nas też się zaczyna iercenie mniej więcej od 6, muszę wożyć parę razy smoczek i pośpimy jeszcze do 9-10, a czasami nie ma spania już o 8. Jakby Milenka wstawała wcześniej to chodziłabym niewyspana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał(a):
Mona ten moment gdy wejrzalam na test 23czerwca....nigdy nie zapomne 🙂
ale na dzien dzisiejszy pozostane w meskim gronie 😉

Ja też nie zapomnę nigdy tej chwili, choć daty nie pamiętam 😉 Uwierzyć długo nie mogłam w to że jestem w ciąży 🙂

Dobranoc, do jutra.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poszłyscie spać 😞ja dopiero mam chwilkę na komputer,własnie testuję nowego laptopa(prezent od męża na 30stkę:cheer 🙂
u mnie jakoś leci...mam teściową,jest "na chodzie",dobrze się trzyma ,dajemy radę.Mąż w domciu-pomaga 😎
fajnie Was poczytać jak wspominacie brzuszki...fajnie było ale teraz jest o wiele lepiej bo można wycałować szkraby.Pozdrawiam,późno juz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
czyżbym była pierwsza?
tak sobie czytam i wszystkie dostały okres, nawet te co karmią piersią a ja nie karmię już od ponad miesiąca i nic, codziennie boli mnie brzuch ale poza tym nic
Andzia Ty chyba pisałaś niedawno że jesteś w podobnej sytuacji, coś się zmieniło w tej kwestii? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloo 🙂 🙂 🙂

My wczoraj nie miałyśmy czasu do Was zajrzeć bo załatwiałyśmy sprawy, tzn. miałyśmy taki zamiar bo nic nam się nie udało.
Pojechałam po książeczkę RUMowską ale była taka kolejka, że odpuściłam ludzie stali na zewnątrz budynku a w środku ścisk taki, że z wózkiem nie da rady. Nie wiem k.. jak ja mam to niby załatwić! 😠 Potem poszłam załatwiać becikowe i tu też zonk, babka do mnie mówi że muszę mieć akt urodzenia dziecka wybrany do 7dni, starszego nie przyjmie bo ojciec mógł przez ten czas uznać dziecko 😠 no to muszę do Wejherowa specjalnie się wybrać! Do tego mówiła abym się pospieszyła bo do końca maja przysługuje mi jeszcze 173zł dodatku na samotną matkę ( jakoś moja mama była się dowiedzieć o wszystko wcześniej i nikt jej o tym nie powiedział!).
W drodze powrotnej pokłóciłam się z jakimś starym dziadem w trajtku bo weszła druga babka z wózkiem a ten dupy ruszyć nie chciał!
I zastanawiam się po jaką cholerę oni robią ten przycisk na przyklęk autobusu skoro ja go naciskam a kierowca to ignoruje i przy wysiadaniu muszę drzeć się przez cały autobus aby mi łaskawie go obniżył. 😠
Do tego byłam przekonana, że dziś mamy szczepienie. Zaglądam do kalendarza i mieliśmy je w piątek! kurde
Jestem nie wyspana, mała budziła się co chwilę w nocy. Deprecha mnie jakaś złapała normalnie 🤨

Anitek zajebiste fotki ;-))))
Jai-Ho Twój syncio rzeczywiście czysty T. ;-)
Cruella biedna, współczuje pogody!!!

A no i muszę dziś do Urzędu Skarbowego podejść bo zaświadczenie, że w 2009 nie miałam, żadnych dochodów bo wtedy należy mi się 1000zł dodatkowego zasiłku. Tylko, żeby tam dojśc muszę przejśc przez tory, z wózkiem wypada zaczekać na otworzenie szlabanów a one otwierają się co 20min i będę stać przed nimi jak ten ciołek. Oby nie padało 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę posprzątam trochę, musze kurde dywan ściagnać bo pies mi na niego znowu nasikał już mam dośc jego prania. Ona nigdy nie narobi na panele tylko zawsze wybierze dywan, ostatni zresztą w mieszkaniu, bo wszystkie już zasikała. 😠 ehhh
no super mała mi się budzi...
jaaaa...jak mnie wszytsko dzisiaj dobija!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
U mnie wyszlo slonce 🙂) wysylam Wam troche ciepla 🙂
A tak poza tym to czuje sie fatalnie, goraczka bije do 39"C i nic na nia nie dziala, Victor oczywiscie obudzil sie o 1 podjadl i ladnie zasnal, ludzilam sie, ze troche pospi i ja z nim, ale oczywiscie o 5 spiewy, gadanie, kopanie, o 7 zasnal na godzine i tyle... 🤨 ja chyba zaczne chodzic spac o 21, bo zaczynam niewyrabiac 🥴.
Na 14 mamy szczepienie malego, mi juz jest go szkoda...

nikos, super, ze wszystko jakos sie u Ciebie poskladalo i ze nie jest tak zle jak sie obawialas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki u nas nocka super, Amelia spała do 6.30 od..... 19!!!!!
Niestety tyle z dobrych wieści, mamy powtórkę z wczoraj, woda stoi mi pod drzwiami, nad ranem znów zalało wszystko ech nie to się już skończy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heya ja znowu wkurzona , załatwiłam usg przezciemiaczkowe dzis na 19, staralam sie o godziny popoludniowe zebym znowu nie musiala jezdzic taryfą , tylko zeby M. nas zawiózł, dzwonie do niego a on na to ze auto stoi pod blokiem i do pracy wzial taryfe bo nie odpalil, coza ZŁOM ( czyt.samochód firmowy ) skonczyl sie juz na niego leasing i powinni im wymienic auta, a M. mówi ze moze to potrwac nawet do lipca 😞
pozatym mała gorzej kaszle i kicha, ten syrop prawoślazowy chyba nie pomaga i krople tez 😞 pediatra mówiła ze jak nie przejdzie do poniedziałku to mam przyjsc, ale pomyslalam ze w przychodni są gorzej dzieci chore i jeszcze poczekam , bo mala cos zlapie gorszego jeszcze.
A wczoraj na dobitkę popsół sie mi wóżek , zeszlo powietrze z kola i chyba dętka jest przebita, a M. cale dnie w pracy na pewno nie bedzie mial czasu tego naprawic, wiec jestem uziemiona.
pogoda fatalna, zimno i pada. Ale jak zrobi sie cieplej to jak mam isc na spacer ?z nosidełiem 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka zyczu udanego załatwiania i słoneczka.
Cruella Oby Cie nie zalało, cholerny deszcz, nieh juz sie skonczy.
Jai_ho do lekarza z taka temperarura, a Victor sliczny 🙂 trzymaj sie cieplo.
Bób ja tez nie mam miesiaczki,ale karmie piersia.

A Moja córcia konczy dzis 3 miesiace 🙂 ale ten czas leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona124 napisał(a):
Całkiem możliwe, ze tak to jest z tym relaksem maluchów poczas snu, bo ja też biorę Milenkę, jak już się zaczyna wiercić, kopać i puszczać bąki 😜 do podkarmienia i mała je na śpiocha aż całkiem zaśnie i odrazu ją odkładam nie czekając aż się jej odpije i nigdy jej się nie ulało, czasami tylko jak już rano ją podniosę, to sobie ostro beknie 😉


Mona u mnie to samo, Julka jak zasnie to nie odbija i mimo ze ja ponosze troche to i tak okladam do lozeczka, i nic sie nie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michaś chyba niebawem wzbogaci się o zęba bo zrobił się płaczliwy, ma napuchnięte dziąsło i jak mu je nacisnę to płacze, już wcześni szukałam małego gryzaka który będzie można łatwo trzymać małemu dziecku i kupiłam najmniejszy jaki znalazłam ale i tak jest za duży i Misiek nie umie trzymać niczego przy buzi a teraz znalazłam coś super

[URL=http://img24.imageshack.us/i/smokhc.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2609/smokhc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka wszystkiego co najlepsze i najkochansze!! 🙂) rosnij zdrowo 🙂
Wlasnie tego sie balam w wozkach z pompowanymi kolami, ze trzeba bedzie latac non stop, i wybralam mniej komfortowe z tworzywa ale ,,niezniszczalne" 😉
A jak Julka znosi cwiczenia? lubi?

Biedny Michas! bedzie pierwszy zabek z lutowych dzieciaczkow 🙂) widze bob, ze Michas to taki przodownik tutaj 🙂)) A jakiej firmy jest ten gryzak? tez bym taki kupila malemu, bo juz wszystko wpycha do buzi i gryzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tamten smoczek jest z tommee tippee a znalazłam o połowę tańsze z BabyOno
[URL=http://img24.imageshack.us/i/smokhc.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2609/smokhc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...