Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Vic tez sam na szczescie zasypia z tym, ze on spi kiedy chce i o roznych porach, czasem idzie spac o 19 i juz spi do rana a czasem o 23, ja i tak chodze dosc pozno spac wiec, nie ma cisnienia,, ze dziecko jeszcze nie spi 🙂) jednak tak czy tak zawsze sie budzi ostatecznie 5-6 rano 🙂) teraz tez juz spi sobie ladnie od godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jai Ho u nas obowiazuje cisza nocna ale wlasnie nas uprzedzali wczoraj ze bedzie glosno wiec nic nie mozna zrobic jakos musimy przezyc byle maly sie nie budzil. Wszystko rozumie ale maja te trabke co na meczach i od czasu do czasu zatrabia. Ech szkoda gadac narazie maly spi.
Sebastian tez byl twardy z zabkowaniem ale chyba juz mu mocniej daje popalic bo marudzi strasznie i te kupki dziwne. Byle nie bylo gorzej 😉 Moze Victorek bedzie mial wiecej szczescia.? 🙂
Dodi powodzenia!!!! 😆 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
więc Jai_Ho te10m2 da się odczuć bo są 2 pokoje po 20 m2 jeden 14 dla małej, łazienka z wanną, duży kwadratowy przedpokój i kuchnia 14m2 dla mnie super a teraz mieliśmy 2 pokoje jeden 20,5 drugi 18. korytarz 5m2 i kuch nia też ok 14m2 i kotłownia 6m2i mała łazienka ok 4m2, nawet wanna nie wchodziła
a anitek sorry za szczerośc ale zaczynasz mnie wkurwiać z tą podejrzliwością każdego........ wrzuć na luz
coś jeszcze chciałam napisać ale zapomniałam, słodkich snów bo padam na cyce jak to pięknie napisała kiedyś nasza kochana koleżanka aaana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziendoberek!!!! 😁Ja od godzinki na nogach a Sebastian dosypia na gorze ale juz go powoli slychac Ciekawe jaki dzis bedzie mial dzien Impreza u siasaiadow jakos zleciala bo padlam jak kawka taka zmeczona bylam po calym dniu z malym maruda. Junior tez sie nie budzil wiec ok.
Iwiokej fajnie ze bedziecie miec wiecej miejsca Niby 10 metrow wiecej to nie taka roznica ale faktycznie zalezy od ustawienia a samo to ze bedzie pokoik dla malej to juz baaardzo duzo. No i nie musisz palic w piecu!!!! Ja tez nie musze i strasznie sie rozbestwilam przez to bo nawet latem jest goraca woda kiedy tylko mi sie podoba bez rozpalania w piecu. No i ten ogrodek!!!! Dla malej jak ulal bedzie biegac po podworu i sie bawic. Super!!!! Warte przeprowadzki,balaganu i brudu bo jak bedzie juz po wszystkim to bedziecie wniebowzieci!!!!
OOO maly wzywa!!!!! mamuska biegnie!!!
Milego dnia bo u nas ma dzis byc upal!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej ;-)))

Ja zaraz na zakupy ruszam ;-)))
Mała znowu wnocy przez ząbek spac nie mogła..panadol musiałam podać 🤨

Dodi i Kikos hehe super te "porównawcze fotki" 🙂 🙂 a i Dodi zazdroszczę mierzenia sukni, porób foty!!!
aaana myslę, że tygodniowy wyjazd to za długo ale tak 3 dni ;-) spoko i Wy sobie trochę odpoczniecie, mała nie zdąży się stęsknić i teściowa się nie zamęczy ;-)))
Andzia
Candy Monca blagam napisz jak wygladaly te kupki Nadii jak zabkowala??? Kurcze dwa dni Sebastian jak puszcza baki to idzie mu zaraz kupa wodnista zolto zielona
Marudzi tez i sama nie wiem. Myslicie ze to na zeby????A moze jakas biegunka???? Ale cala nic nic i dzis do poudnia tez nie i teraz znowu poooszlo i taka zielonkawa. Ratunku!!!! Ja nie jestem przyzwyczajona bo maly robil kupki raz na 5 dni!!!!!

moja przy tym pierwszym ząbku miała biegunkę z taką zieloną wodnistą kupką.
A czuć już coś ząbek jak dotykasz dziąsełko??

Lecę na te zakupy 🙂 🙂 zajrzę później :*
Miłej soboty ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja juz po mierzeniu, przymierzylam 5 sukienek, dwie to moje typy, musze zdecydowac teraz która, fotek nie mozna robic w salonie niestety 😞 na stronie tez tych kiecek niema wiec bedziecie musialy poczekac do wrzesnia.Sukienka bedzie szyta na miare, za rozsadna cene.
Tam gdzie Kikos swoją robila 🙂.
Kiecka bardzo skromna, druga troche bardziej wyszukana , nie wiem która wybrac.
w poniedzialek jade na przymiarke z siostra jeszcze raz, dac zaliczke i wziasc wymiary.
uciekam bo idziemy na spacer 🙂

a wogole dzis udalo mi sie zalatwic fotografa na chrzest, i wybralismy z M. Auto które kupujemy we wrzesniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Dodi ciesze sie ze juz wybrałas sukienke 😉 Łap z tej okazji oklaska 😆
Ja jak przymierzałam to robiłam zdjecia ale telefonem bo aparatem nie pozwolili
a duzo było ludzi??
wiesz jak ja tam kupowałam to np. welon dostałam gratis mozesz powiedziec ze kolezanka tu szyła kiecke moze cos Ci dorzuca ewentualnie mozesz podać moje nazwisko panieńskie moze beda pamietac bo w sumie maż tej właścicielki to mojego ojca znajomy

a my dzis cały dzien na zakupach mój T. kupował sobie buty a ja tylko chodziłam i nic nie było dla mnie 😠 jak zwykle moj wychodzi z torbami a ja bez 😠

no a teraz mam chwilke relaxu 😜 pozniej kapanie i czeka mnie prasowanie
jutro natomiast mamy zamiar jechać do Powsina (Park kultury) na ping-ponga i opalanie 🙂 moze i zahaczymy o ogród botaniczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku ale tu dzisiaj pusto!!!! 😲
Ja zaraz zmykam spajusiac mimo ze sobota ale padam dzis znowu. 🤢
Dodi super ze udalo ci sie wszystko pozalatwiac. I znowu jestes kroczek dalej 😉 Dzielna dziewczynka:!!!!D
Candy Monca jak smaruje malemu mascia dziaselka to jakby czuje czubek zabka ale to chyba jeszcze potrwa. Za to widac biale dwie kropy na dziasle. Zobaczymy jak bedzie dalej. 😉

Sebastian ostatnio jakis dziwny.Wczoraj przyszla do nas siostrzenica ktora bardzo lubi a tym razem jak ja zobaczyl to byl jeden wielki placz!!! 😮 🤪 Nie wiadomo czemu??? A dzis jak wszedl do sklepu do ktorego chodzimy to tez sie rozplakal i nie bylo wyjscia jak uciekac!!! 🤪
Od wczoraj jeszcze glosniej niz zawsze "pierdzi "ustami a przy tym slina az kapie ze ho ho 🤪 !!!! Jejku kazdy dzien przynosi cos nowego 🙃 😁
Ale mi sie ocZka kleja... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂)
My od rana w super humorach, czego i Wam zycze! W nocy tylko jedna pobudka, pozniej o 6 butla i spanie do 8, znowu mnie obudzil wkladajac mi palce do nosa 🙃 a teraz maly po herbatce znowu zasnal 🙂)
Pogoda piekna, a do tego dzis przyjezdza do mnie przyjaciolka( przyszla matka chrzstna Vicia) i juz nie bedziemy sami 🙂) Pozniej wyskoczymy z malym po swieze rybska prosto z kutrow! 🤪
a to jest niespodzianka jaka wczoraj mi zrobil synus, polozylam go w lezaczku ( nie mam jeszcze krzeselka do karmienia) i poszlam po zupke wracam i:
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/22b2dde6.jpg[/IMG][/URL]

az sie poryczalam 🙂)
Mala zawzieta cholera, jak sobie postanowil, ze usiadzie i jak mu przestalam pomagac to sobie sam usiadl 🙂) dzis musze go wyczaic jak to zrobil 🙂)

Dodi, super, ze juz po pierwszych przymiarkach, podejrzewam, ze na Twojej szczuplakowej sylwetce kazda bedzie slicznie lezala 🙂

Andzia, to u Ciebie a wlasciwie Sebastianka zeby sa na takim etapie jak u nas, cos juz widac, biale, wokol dziasla czerwone, slini, pluje i non stop wszystko atakuje do gryzienia. U nas narazie maly nie wyje na obcych, ale tez widze, ze jest duzo bardziej zdystansowany niz wczesniej 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej ;-))

U nas jedna pobudka w nocy ;-)))
Piękna pogoda, zaraz ruszamy na spacerek!

Jai_HO VIctorek zdolniacha, tez bym się poryczała. Ciocia Monia dumna!!!! Buziaki dla niego ;-))))
Andzia moja to samo ma ostatnio z rykiem na ludzi heh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek 😉

Jai Ho zdolny chłopaczek z twojego Victorka mój Mati jak jest w sportówce czy leżaczku to siłuje się i wychyla do przodu no ale nie aż tak 🙂 🙂 🙂

W ogóle to zastanawia mnie to że Mati nie przewraca się jeszcze z brzuszka na plecki czy odwrotnie, na brzuszku leży trochę i zaraz jest krzyk, płacz a ortopeda na ostatniej wizycie powiedział że ma leżeć jak najwięcej na brzuszku ale jak to zrobić jeśli on tak krzyczy i nie chce 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy w upalna niedziele!!!!
Ufff ale gorac a ma byc caly tydzien do 32 stopni!!!! 😎 Czekamy wlasnie na Sebastiana az sie wyspi i zmykamy na dzialke. Trzeba wykorzystac tak piekny dzien. 😁
Jai Ho gratulacje dla Victorka ale chyba wieksze dla mamusi!!!! Super!!!!Ja tez bym sie poryczala 😉 Kochany maluszek! 🙃 Od cioci Ani tez duze buziaczki dla Victorka!!!
Moj tez juz nie chce nawet w pol lezaco lezec tylko zaraz najlepiej gdyby usiadl. Niecierpliwi sie strasznie 🤪
Wasze dzieci tez sa takie "zywe"???? Moj nie nie usiedzi i nie ulezy spokojnie. Jedno chwyci,zabiore cos a on w miedzy czasie dorwie nastepne!!! 🤪 Wczoraj nawet gazety nie dal poczytac bo ja potargal i nawt przebrac go nie moge spokojnie!!! Masakra!! 😁 😮
W ciagu kilku dni zmienil sie strasznie!!! Zbuj maly ale kochany 😉
Ale za to pobudek bylo w nocy pare 🤢 Moze bylo mu za cieplo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita 3105 kochana moj wszystko by chcial i zadziwia mnie strasznie ale co do przewrotow z brzuszka na plecki czy odwrotnie to moj jest identyczny jak twoj!!!! 🤪 Zgnily jest strasznie!!! Tez nie mam tej przyjemnosci ogladac jego przewrotow!!! Nie lubi byc na brzuszku ale od jutra nie ma zmiluj!! A niech pobeczy a co tam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
pogoda dalej upal, to korzystamy, dziecko spi na dworze, a ja zeby tak bezczynnie nie lezec to skosilam hektar trawy i pomylam okna z zewnatrz wszystkie i pozamiatalam pajeczyny z zewnatrz domu...ufff! zmachana jestem jak dzik, ale ile kalorii sie spalilo to ho ho! 🙂)
Rybska juz kupione 🙂)i inne morskie cuda tez 🙂)winiucho sie chlodzi czekam na gosci 🙂)
Dziewczyny, moj tez sie nie obraca teraz, byl czas, ze sie obracal a teraz albo zapomnial albo mu sie poprostu nie chce 🙂) dochodzi do boczku i dalej to juz tylko pierdzi 🙂)
A jak chcecie nauczyc maluszka na brzuszku to najpierw kladzcie go sobie na klacie jak lezycie, raczki na cyce itd. wiecie jak. a pozniej jak juz na czyms to ja ustawialam malemu przed nosem wszystkie zabawki i sobie patrzyl na nie i nie pamietal, ze nie lubi na brzuszku. U nas tez musielismy duzo go tak klasc, bo mial przepukline, ale teraz juz sladu nie ma 🙂)

VICTOR DZIEKUJE WSZYSTKIM CIOCIOM ZA POCHWALY! 🙂)
Udanej reszty niedzieli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...