Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂

no i znów robi się ciepło, puki co na razie jest jeszcze spoko 🙂
jakaś jestem obolała przed okresem, może nie jest tak jak wtedy kiedy nie brałam pigułek ale pamiętam że jak kiedyś brałam inne to tych dolegliwości nie było wcale i nie puchłam 😞, mam nadzieję ze przynajmniej robią swoje i w ciąże nie zajdę 😮

kurcze oglądałam sobie zdjęcia na NK i trafiłam na jedno gdzie laska stoi na trawie boso i naszła mnie taka ochota żeby pobiegać tak na bosaka po trawce, do tego takiej mokrej gdzieś nad jeziorkiem że aż mnie skręca 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej my po okuliscie , Julki nie rowne zrenice to fizjologia na szczescie 🙂
mamy dzis troche prania i sprzatania i obiadk trzeba upichcic,
Bylam na dlugim spacerze z nowymi sasiadkami, dzieciaki roznia sie gora 2 tygodnie wiekiem, jedna dziewczyna szuka dziecka do opieki, a ja szukam nianki, moze wezme ją pod uwage , to klatka obok te same osiedle 🙂
butow na chrzciny nie mam jeszcze , nadal szukam 😞
Julka dzis pierwszy raz sie obrocila na boczek z pleckow

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/e5c05362.jpg[/IMG][/URL]
pozatym chce jej dac kaszke na noc , ale nie wiem jaką skoro ma alergie na mleko krowie.
to tyle 🙂 buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂)

A ja znowu z biegu 🙂) Ale: dziecko w koncu mi sie naprawilo, juz zrozumial, ze nie moze oczekiwac towarzystwa i show caly czas, a do tego UWAGA: ostatnie 2 noce budzi sie tylko raz 🤪 pozniej ok.5 na szybko podje i dalej spi do ok.8 🙂)!! oby mu tak zostalo. Dzis juz od 6 na nogach, masa rzeczy do zalatwienia, jutro popoludniu wyjezdzamy, ale jeszcze przed Polska chcemy zahaczyc o Niemcy na kilka dni, tak wiec pewnie wyjazd potrwa dluzej 🙂)

Dodi gratulacje dla Julki za polobrot! 🙂) I super, ze z oczkami ok.

Sibi milego pobytu u mamy. 🙂) To ile Marcelina wazy, ze lekarz zasugerowal dietke? 🤔
A tak swoja droga to zauwazylam, ze Victor od kiedy dostaje kaszke i wcina zupy lub owoce przybral i to sporo, juz nie jest taki kurczak, nawet mu sie faldki na brzuchu zrobily 🙃 i tez wlasnie staram sie pilnowac aby sie grubasek nie zrobil teraz.

Bob truskawek sie nie powinno dawac ze wzgledu na alergie tylko, czy jest jeszcze jakis inny powod? U nas tez najlepiej wchodza bananki 🙂))

I juz nie wiem co jeszcze, jakas rozkojarzona jestem 🙂) lece, bo maly juz spiewa 🙂)

WSZYSTKIM ZYCZYMY UDANEGO I RADOSNEGO DNIA! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski

rzeczywiscie straszne pustki ale to pewnie przez pogode jak jest piekna to po co siedziec przed kompem

dzis ide mezulem do kina na Shreka jejciu juz sie nie moge doczekac 😁

brawo Julcia ! moj odkad nauczył sie przewracac na brzuch (ale tylko w jedna strone) to teraz non stop spi na boku i rano wstaje i ma spuchnięte oko bo ciagle na tym oczku spi
najgorzej ze ta głowe tak odchyla a ma napiecie miesniowe nie wiem czy wogole tak jest prawidłowo
a słuchajcie Wasze maluchy to jak na bok sie przekrecaja to oddchylaja tak głowę do tyłu??

aaaa i mam zamiar dzis mu ugotowac swoja zupke zobaczymy czy bedzie mu smakować 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamusie!!! 🙂
Jai Ho super ze Victorek daje sie wyspac mi Sebastian tez 4 noc wiec wiem co to za radocha!! 😁
A ty juz do Polsi?? Fajnie bo mi sie urlop przesunal. Mielismy jechac 15-go na 80-te urodziny mojej babci ale moj D. nie dostal urlopu wiec jedziemy dopiero 30-go. 😞 🥴
Dzisiaj jedziemy na 15.30 na drugie szczepienie a Sebastian cos mi pokaszluje i ma lekki katarek wiec nie wiem co teraz. 🤢
A do jakiej miejscowosci jesli moge spytac jedziesz w Niemczech??? 😆 Jakby co to milego,slonecznego urlopu wam zycze i wracajcie szybko!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂

kikos no właśnie Misiek strasznie odchyla głowę do tyło i wszyscy jesteśmy tym zmartwieni, najgorzej jak robi tak w wózku bo wtedy się boję że jak wózek podskoczy na kamieniu to sobie kark zwichnie 😞

muszę zrobić fotkę w czasie tego wykrętu i porównamy czy o to chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bob ok jak mi sie uda zrobic zdjecie to tez wkleje

no juz zupka ugotowana jaka pyszniutka wyszła nawet mi smakuje pomimo ze soli wogole nie ma 😁

a co do gotowania wczoraj upiekłam chlebek 😁

oto on:
[URL=http://img689.imageshack.us/i/zdjcie0083is.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8431/zdjcie0083is.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
my dzis pospalysmy do 9.30 z dwiema przerwami 🙂
juz wykapana, pranie zrobione powoli zaczynam ogarnianie na chrzciny.
Wczoraj M. pozyczyl stol i 2 krzesla bo nasz jest tylko na 8 osob, takze juz nie mam sie co martwic gdzie gosci posadze :P
menu na chrzciny, karkowka pieczona, szynka wieprzowa w sosie wlasnym z cebulka, i goląbki do wyboru, do tego ziemniaczki mlode z koperkiem, surowka z czerwonej kapusty mo mojemu ( z ogorkiem kiszonym, marchewka i jablkiem ) troche majkonezu . pycha 🙂 i jeszcze mysle nad druga do wyboru jakas prosta i latwa, Ciasta rozne rodzaje, owoce, jakies cuksy czekoladowe, lody na deser i wszystko, kawka , herbatka i plaszcz 🙂:P:] jak ja to mowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa butów nie mam nadal, mam nadzieje ze dzis wieczorem gdzies skoczymy 🙂
a na 18 ide do chirurga bo mam jakiegos guzka pod pepkiem i nie wiem czy to jeszcze po ciazy tak zostalo, czy sie zrobilo od noszenia Julci jakas przepuklina.
Noi w poniedzialek wyjezdzamy nad morze, ale nadal nie wiem gdzie , cos poszukam jeszcze 🙂 zamowilam malej lozeczko turystyczne , chyba spoko ??

http://www.allegro.pl/item1122592330_kolorowe_lozeczko_turystyczne_najtaniej_125.html

kurier miedzy 12-14 wiec czekam 🙂
upal znowu u nas .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamuski 🙂
wpadlam sie "pozegnac"
Dziekuje Wam raz jeszcze za te wszystkie godziny dni miesiace ktore Razem tutaj spedzilysmy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Zycze Wszystkiego Najlepszego dla Was i Waszych Kochanych Dzieciaczkow 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie z reszta mam kontakt ze Naszym Prywatnym forum 🙂
Nie po grzyba to forum bo w koncu mozemy sobie pisac o wszystkim i nikt tego nie sledzi i nie komentuje na NK 🙂

Pozdrawiam Was raz jeszcze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂)

zaczne od tylu: ,,Nasze Prywatne" forum, ahahahahahahah ...i tyle w temacie.

Victor tez sie wygina wyglada jak S i tak spi, na boczku, do tego do jedzenia tez tak sie gnie, wiec jest cyrk a najchetniej to by jadl na brzuchu takie sruby kreci. 🙂) czyli to chyba norma 🙂)

Andzia Jutro jedziemy na 5 dni do Heiligendamm, T. zrobil nam prezent i siedzimy w super hotelu gdzie spedzilismy nasz pierwszy wspolny weekend 🙂) pozniej do polski.

Dzis na biegu jeszcze kupowalismy wozek 🙂) bo i tak potrzebowalam ,,parasolke" a dwa zostawilam ,,stara landare" na werandzie i slonce tak dowalilo, ze az sie kolka zdeformowaly 🤪 zkwadracily sie doslownie! no i chcac nie chcac trzeba bylo, oczywiscie zarzekalam sie, ze przysknerze na takim wozku a jak wybralam to sie okazal najdrozszy 🤢 😁 ale... prowadzi sie ( nie pcha tylko prowadzi doslownie) bosko! Ja dopiero poznalam co znaczy lekko sterowac jedna reka wozkiem. Tylko aby zachwytom dac koniec, otwieram w domu juz karton a tam zamiast szaro czarnego - fiolet i bardzo ciemny roz!! wrrrr.... Niecierpie tych kolorow, ale juz nie mam ani mocy ani czasu wymieniac.trudno maly bedzie jezdzil w dziewczynskim wozku 🙂))Dorosli faceci nosza rozowe koszule to on bedzie tez na rozowo 🙂)
Ale maly jaki szczesliwy!! wszystko widzi! 🙂)

Dodi udanego wypoczynku nad morzem! 🙂) Jedzenie super! podziwiam Cie i tak za ilosc! 🙂) daj znac co to pod pepkiem, Ty to sie biedna nazwiedzasz tych lekarzy 😞 A link mi sie nie otwiera, wiec nie wiem co za lozko, ale pewnie super... Wy jakos potraficie wyszukac super rzeczy za fajna kase. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
ja nadal bez normalnego netu 😞
mała rozwija się rewelacyjnie 🙂
anitek wydupiaj już i więcej tu nie zaglądaj bo właśnie przez Ciebie i Twoje gówniarskie zachowanie rozpierdzielasz to forum i to TY wprowadzasz tu największy zamęt
może się ktoś ze mną nie zgodzi ale to forum i można się wypowiadać i mieć swoje zdanie, pozdrowionka mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hej laseczki

u nas dzień leniwca 🙂 i było super - nawet pospałam z małą jakieś 3 godzinki 🙂

a i wybrałam - w końcu!! - wakacje lecimy we wtorek do turcji 🙂 już nie mogę się doczekać 🙂

udanego weekendu jakbym nie zajrzała bo pewnie na plaży będę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...