Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Ja też tylko na chwileczkę, ale ostatnio nie mam czasu wogóle. W domu remont, wczasów szukamy, koleżanka w szpitalu rodzi i na dokładkę prawie codziennie ktoś nas odwiedza. U nas wszystko w porządku, Milenka jest zajebista 😜 już się skubana popisywać potrafi. Ostatnio jak ją kapaliśmy, patrzymy co ona robi, a ona zanurza buźke i liże wodę jak piesek 🙂 i tak parę razy, zaczęliśmy się zwijać ze śmiechu, a mała nie wiedziała najpierw o co chodzi i patrzy na nas wytrzeszczonymi oczkami i znowu zaczyna lizać, to my znowu w śmiech i zajarzyła, że my z niej się śmiejemy, to zaczęła sie popisywać i na zmianę lizać wodę i patrzeć na nas i z nami rechotać, a jak już nie miala siły śmiać, to tylko schylała się i wodę lizała hehe. Ale mieliśmy ubaw po pachy 🙂
A i już sam siedzi mój skarbek 🙂
Widzę, że już zabardzo nikt tutaj nie zagląda, więc zdjęcia ze ślubu wkleję na tym forum zamkniętym jak tylko znajdę chwilkę.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej_ho!
Ja tak tylko na chwile, podpisac liste i sprawdzic czy u Was dobrze 🙂)
My sie mamy wysmienicie, do polski nie jedziemy, nie chce nam sie na te upaly siedziec w miescie 🤢 tak wiec przedluzylismy sobie pobyt tutaj. Victor grzeczny bardzo, jest masa dzieciakow i wszystkie sie dra na zmiane a on nic. JESTEM DUMNA JAK PAWICA! 😉) No i gwiazdorzy okrutnie, wszystkie kobiety zaczepia, zwlaszcza te po 50-tce!!! 😮 Slonce nas opala na machon, ale bryza od morza i klima w pokoju nie daje zwariowac 🙂) Maly ma opalone troche nozki, buzke i raczki i blady brzuch, smiesznie wyglada, ale co tam, troche naturalnej witaminy D zalapal 🙂
nikos mam nadzieje, ze dzis juz masz troche lepszy nastroj i pluskasz sie gdzies ze wspanialymi dzieciakami ; 🙂
mona124 szkoda, ze nie obejrzymy Twoich zdjec.

dodi oby urlop sie udal, nalezy Wam sie 🙂)

kikos a jak dlugo jeszcze Dawid ma cwiczyc? i on ma caly czas ten sam zakres cwiczen czy zmieniaja mu?

POZDRAWIAMY SLONECZNIE!!

p.s. Dziecko budzi mi sie tylko raz o 5-6 na szybkie jedzenie i dalej spi do 8-9. mam wrazenie, ze jak sie rano budze, ze az jestem za bardzo wyspana! 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej co miałaś na myśli? mam tu nie zglądać??
A i Anitek nas nie podzieliła!! Każdy przeciesz sam decyduje gdzie pisze!
Tamto forum utworzyła abysmy w końcu mogły rozmawiać spokojnie i nikt nam tego nie komentował z boku.
Nie mogę zrozumieć dlaczego wszystkie nie chcą tam przejść. Wytłumacznie przyzwyczajeniem jest trochę dziwne! Myślałam, że owszem przywzyczaiłyśmy się ale do siebie..do drugiego człowieka a nie do wyglądu forum!! 😮

Dodi pisała z urlopu. Macie pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Jai_ho nie wiem jak długo chyba jak juz bedzie wszystko ok narazie jak lezy na brzuszku to skraca sobie bok i to wyglda ta jaby miał jedno ramie wyzej a drugie nizej no i ma czasami te łapki zacisniete
a cwiczenia sa ciagle te same ale wprowadzaja im starszy to jakies nowe cwiczenie

aaaa i pytałąm sie z ta odchylona głowa jak spi to powiedziała mi ze udraznia sobie uład oddechowy i dzieci tak bardzo czesto spia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂

Kikoś jak fajnie że zapytałaś o to odchylanie główki( już miałam pisać żebyś o to zapytała) i fajnie że to nie jest nic złego 🙂
Iwiokej ale ostro 🤨

kiedy w końcu skończą się te upały, Misiek biedny obsypany potówkami 😞 boję się nawet brać go na ręce bo On gorący i ja gorąca a jak się to złączy to już całkiem masakra 🤔 a w domu czasami mam 34 stopnie co w połączeniu z wilgocią spowodowaną wywieszonym w łazience praniem czyni z mojego mieszkania saunę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czes dziewczyny!!
Fajnie ze poruszacie temat odchylania glowki bo Sebastian robi identycznie!!!!!!!!! 😮 🤪
Od kilku dni zauwazylam ze jak poloze go na pleckach do spania to zaraz zmienia pozycje i kladzie sie na boczek z wywinieta glowka do tylu!!! 🤪 Zastanawialam sie czy jest mu wygodnie w takiej pozycji ale chyba jednak tak hehe 😜 🙂 I tak sobie spi w nocy. A do tego wyrzuca smoczek za lozeczko wiec pelzam szukajac go wrrrr 🤢 Mamy taki lancuszek ale ale na noc nie bardzo bo jakos mu przeszkadza wiec jak nim machnie w nocy to nie wiadomo gdzie szukaC!!!!! 😁 😲 Och te dzieciaczki. 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bob mojemu tez wyszly potowki na pleckach . Staram sie zeby nie bylo mu zagoraco ale nie da rady. ☺️ Chyba dzieci w takie upaly cierpia najbardziej. A u nas wczoraj w nocy przeszla straszna burza!!! Wszyscy o niej mowili a moj D. dzis do mnie ze podobno byla w nocy burza????? nO I WYMIEKLAM. Ale przynajmniej bylo czym oddychac 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CM jak najbardziej zaglądaj, bo mało nas pozostało, a anitek właśnie to ona nas podzieliła, bo stworzyła to durne forum, które wcale nie było potrzebne, a co źle nam sie tu pisało, więc narobiła syfu i zostawiła bałagan i zjebała...... wiec nawet niech tu już nie zagląda, bo dla mnie to ...... no dobra nie napisze już, bo jeszcze mnie z brzuszka wyrzucą 😁
nikoś beczeć mi się chce jak cię widzę na forum, bo trochę cię rozumiem, bo też przeżyłam rozłąki z moim M.
Bób zawsze szczerze sie wypowiadam i dość dosadnie, żeby każdy zrozumiał 🙂
pozdro dla normalnych mamusiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.
Nie wiem co tu się porobiło, o co ten konflikt, chyba nie w temacie jestem 🤢 U mnie stanęło na konflikcie dwóch osób, a teraz widzę, że zrobił się konflikt kiklu osób 🤨
W takim razie wkleję tutaj jakieś zdjęcia.
Jai_Ho przypomnij kiedy do Turcji lecisz? bo my chyba też jednak do Turcji polecimy, bo Grecja coraz droższa. Bierzesz wodę mineralną dla małego? W przyszłym tygodniu pójdziemy do biura i coś wybierzemy.
Dzisiaj moja koleżanka urodziła córeczkę więc Milenka będzie miała koleżankę 🙂
Moja mała też odchyla tak główkę, od jakiegoś czasu wogóle robi dziwne pozy w łóżeczku i pełza po nim, nóżki ma tam gdzie główka, a główkę, tam gdzie nóżki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Włosy jednak miałam upięte, bo nammówiły mnie fryzjerka i kosmetyczka, ale nadal jestem za rozpuszczonymi, nie lubię siebie w kokach i takich tam upięciach 😉 ale najważniejsze, że już jesatem po tej całej szopce 🙂
Idę spać, bo jestem dzisiaj po paru głębszych. Znajomi wrócili z urlopu i trzeba było, to oblać 😜
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry zyjemy 🙂
bylysmy przeziebione, bylam u mamy a i przez upaly komp mi sie wylacza jak sie zagrzeje!!!!!!!

Monka piękne zdjęcia GRATULACJE!!!!!!!!!!!

aj widze ze sie porobilo ale Iwiokej podzielam Twoje zdanie odnosnie forum i szczerze mowiac to Anita byla momentami denerwujaca osoba ale zeby przez nieporozumienie dwuch osob dzialy sie takie rzeczy? juz kiedys pisalam w tym temacie!forum to forum i kazdy ma prawo tu pisac i czytac a jak ktos ma ochote na prywatne wiadomosci to sa maile, gg i wiele innych komunikatorow ale pominmy juz ten temat bo szkoda liter....

upaly doprowadzaja mnie do szalu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie lubie lata tzn takiego z wysokimi temp.! do tego miasto i beton w kolo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marcelinie sie cos porobilo i wstaje o 5 😮 😮 😮 😮 a ja pozniej pasam na pysk!!!!!
mojemu dziecku sie schudlo-gotuje jej zupki, kompoty a pozniej daje te owoce -zdrowiej i taniej! heh i smakuje moja kuchnia dziecku 😎 nie wszystko 😜

moja tez tak glowe odchyla a wogole jest smieszna

lece kochane na zakupy zanim sie upal nie rozkreci a i dzien mi sie ciezki szykuje wiec nie ma co siedziec
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
ałuuuu niby 8 min a jak może przypiec 🤔 przypomniałam sobie wczoraj o solarium i nie wiedzieć czemu wystarczyło żeby być jakby trochę rozdrażniona, może miałam zbyt sucha skórę 🤨

znowu gorączka się szykuje, Misiek po czwartej zaczął mi dzisiaj stękać, nie bardzo wiem o co mu chodziło,bo dawałam pić, 10 razy zmieniałam Mu wszelakie przykrywdła i dalej źle, na końcu dałam mleko i po zjedzeniu pół butelki jakoś udało się zasnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!
no i znowu upał, po mimo też że padało w nocy
mona piękne zdjęcia i córeczka też ślicznie wygląda 🙂 jeszcze raz Wszystkiego Naj.......
właśnie był konflikt 2 osób, to po jakiego wacława wkręciła w ten konflikt wszystkie dziewczyny i w ten sposób zjebało się zajebiste forum, ona jak ma problem niech nie zagląda, ale niech nie namawia do tego innych dziewczyn, robiąc to kretyńskie forum
moja mała też ciężko zasypia, ale w pokoju ma ok 30st. więc się nie dziwie, nawet wietrzenie nie pomaga, bo wiatru nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂)
Na dworze upal, ale jest i tak super 🙂) teraz na chwile w hotelu i zaraz znowu na dwor 🙂)
Maly dalej w samym pampersie, gnie sie jak zmijka w lozeczku. Najbardziej mnie wkurza to, ze wozki nie sa zrobione z jakis oddychajacych tkanin tylko przy takim upale dzieciak po 5 min. ma mokre plecy i glowe, nawet jak podkladam recznik, wrrr...

mona124 wygladaliscie CALA TROJKA super!! raz jeszcze gratulacje 🙂) Milenka gwiazdeczka sliczna 🙂

bob moze byc, ze lozko mialo albo super nowe lampy albo stare wtedy najlatwiej o poparzenie, chyba, ze jestes bladziak z natury 🙂) ale nie wydaje mi sie 🙂)

I juz dalej nie wiem co mialo byc...

A do Turcji lecimy 26.07 wody biore tylko butelke na dorazne potrzeby, do samolotu i zaraz po, a pozniej sie kupi na miejscu,ale kupilam i mam nawet tutaj ze sooba taki maly czajniczek elektr. i to sie sprawdza, bo nie trzeba biegac i prosic o przegotowanie wody! Zwlaszcza o 5 nad ranem 😉

Buziaki gorace dla wszystkich 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej 🙂

Ja od wczoraj z bólem zęba walczę 😞 wydaje mi się, że ten upał tylko go potęguje ;/

Mona super foty!!! 🙂
Jai_ho super pomysł z tym czajniczkiem 🙂

Co do forum to mi osobiście szkoda, że wszystkie nie jesteśmy na jednym. Ciężko mi się połapać w dwóch i nie chce dublować postów tym bardziej, że kilka z nas co pisze tu jest i tam. Nadal będę pisac na brzuszku bo mimo wszystko zrzyłam się z Wami wszytskimi, lecz uważam że obwinianie Anitka o rozpad ''brzuszka'' jest niesprawiedliwe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Dziękujemy za miłe słowa 😉
Jai_Ho my też będziemy lecieć chyba 26 lipca jak dobrze pójdzie, ale napewno będę wiedziała w przyszłym tygodniu jak zamówimy wycieczkę. A masz jużw Turcji jakąś sprawdzoną wodę dla dziecka? bo ja się boję, że od tej ich wody mała dostanie jakiegoś rozwolnienia. Ja myślałam żeby wziąść grzałkę, ale martwię się jakie oni mają tam gniazdka czy europejskie, wiecie może?
Skąd lecicie może z Wrocławia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi, a z jakich warzyw i owoców gotujesz zupki, z takich normalnie kupionych w CH? Też mnie korci żeby zacząć gotować dla małej, myślałam żeby zaczekać aż warzywka na działce urosną, ale to jeszcze sporo czasu. Wasze dzieci też się tak umorusają jak jedzą obiadki, bo moja Milenka popycha jeszcze rączką jedzonko i później smaruje gdzie popadnie.
Bob jak Ty dałaś radę wytrzymać w taki upał na solarium? na samą myśl stapiam się 😉
Mojej Milence coraz bardziej podoba się mój kiciuś i zaczyna go ciągać, biedny jak ją widzi, to odrazu ucieka, ale będzie miał przesrane jak mała dorośnie, Milenka aż piszczy i podskakuje jak widzi kota 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...