Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
darusia nie jest tak żle ,żadko piszę ,ale skoro jesteś sama..... 😉Z mężem widujemy się ,ale tylko w łóżku 😉rano jeszcze śpimy a wieczorem już śpimy 😁Jeśli Julcia idzie spac pózniej to chociaz troszkę się pobawią a jeśli nie to tylko buzi na dobranoc i lulu 🙃
Julcia tez wcina nózki ,ale raczki jednak sa lepsze 😁
któraś pisała ,że jej synuś bawi się sam dwie godz. 🤪aż mi się wierzyc nie chce,moja corunia najdłużej 10 min. może sie bawić,no chyba ,że ma dużo widzów i wszyscy na nią patrzą to jest ok ,ale też nie za długo.
Małalenko mam do Ciebie pytanko ,kiedys pisałaś na brzuszku ,że muszę miec do małej dużo cierpliwości-co miałas na mysli?Julcia urodziła się w ostrej zamartwicy ,ale dostała po 10 punktów 🤨Jak mam to rozumiec?Wydaje mi się ,że rozwija się prawidłowo ,od 4 miesiąca podnosiła juz głowe do siadania ,juz ładnie siedzi ,nawet wiecej ,siku robi do nocniczka 😁serio 😁od rana jest jednym pampersie 😜martwi mnie ,że bardzo szybko sie denerwuje z byle powodu ,ale może taki ma charakterek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
nikoś wielkie gratulacje dla Ciebie za super mamę i niesamowity hart ducha, buziaki dla Was wszystkich
moja mała też potrafi sie zająć sam nawet na 3h ale to musiało potrwać po trochu coraz dłużej, zostawiam ją na macie edukacyjnej a podłodze i idę do kuchni a i włączam jej mini mini 🙂 , tedy albo się bawi swoimi zabawkami, albo zerka na bajki, czasem ton aż się śmieje jak je ogląda 🙂 moja kochana, a kilka razy nawet sie zdarzyło, ze zasnęła, ja w tym czasie mogę zrobić obiad i t.p. zerkam do niej co jakiś czas, ale ona woli bawic się sama niż ze mną, a jak mnie juz zobaczy to zaczyna sie płacz więc wolę jak jest sama, jak mam coś do zrobienia
oki mamusie słodkich snów i do jutra
no i pogoda pod psem oby jutro była lepsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sama chciałabym wiedzieć ,nikt w szpitalu mi tego nie wytłumaczył.Dowiedziałam się przy wypisie ze szpitala ,w karcie mam tak wpisane.Urodziłam o 1.38 w nocy a zobaczyłam dziecko dopiero o 15 po południu ,nikt mi nie powiedział ,czy dziecko jest zdrowe i czy wszystko w porządku.wyobrarzacie sobie co ja przezyłam?Przynieśli mi dziecko i pediatra czy jakaś doktor od dzieci powiedziała ,że jest zdrowa ,miała tylko lekką żółtaczkę.Cała nasza służba zdrowia 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej to straszne a czy rodziłas naturalnie? nie połozyli Ci jej odrazu na pierś? mi ja odrazu połozyli takze widziałam ze jest wszystko ok potem mnie zszyli a po tym odrazu przyniesli mi ja na karmienie i powiedzieli ile waży czyli jak urpodziłam o 6.20 rano to koło 8 miałam juz ja przy cycu na jakis czas.,...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renata355 napisał(a):
...Małalenko mam do Ciebie pytanko ,kiedys pisałaś na brzuszku ,że muszę miec do małej dużo cierpliwości-co miałas na mysli??


Jeju wiesz co, pisałam to pewnie jeszcze jak byłam w ciąży, czyli napewno ponad 5 miesięcy temu, więc kompletnie nie pamiętam o co mogło mi chodzić i jakiej kwestii dotyczyło.

renata355 napisał(a):
...martwi mnie ,że bardzo szybko sie denerwuje z byle powodu ,ale może taki ma charakterek 😉

Mój Kacper to też nerwus, wystarczy. że jakiejś zabawki nie może złapać, albo nie trafia z czymś do buźki i już są nerwy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kupilam buty slubne, daje linka, co mylicie?
.Mnie sie bardzo podobają, takie sobie wymarzylam 🙂 zjechalam cala wawe za nimi. 🙂

Jutro ruszam na ryby na mazury na 3 dni, wiec pisze zebyscie sie nie martwily.
Moze napisze wieczorem co u nas.
A narazie duzo zdrowka i usmiechu dla Was 🙂
http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/f4acc040.jpg
http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/8431405c.jpg
http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/0fad9144.jpg
http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/a13e62ce.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia -rodziłam przez cc,ale wcześniej miałam urodzić naturalnie ,stwierdzili ,ze skoro trójke urodziłam bez problemu to teraz samo wyjdzie .Okazało się ,że nie wyjdzie ze mną coś się działo sama do końca nie wiem co bo do końca nie byłam świadoma ,słyszałam tylko ,że jak ją przewieziemy to nam zejdzie 🤨nie wiem czy chodziło o mnie czy o dziecko 🤨położyli mi malutką tylko na momencik i zabrali ,ale nawet mało pamiętam.To był koszmar ,nawet nie chce mi się o tym pisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
o renatko to faktycznie koszmar przeszłaś, ale dobrze że juz jest wszystko ok
Dodinko buciki super, takie delikatne i widać że pasują jak ulał 🙂 ale radzę pochodź w nich w domu żeby sie dobrze ułożyły do nogi i żebyś później nie miała problemu, ze Cię pija bo wiem po sobie nawet dobry but, nowy ubrany na imprezę może dac we znaki, a niby pasował i nie uwierał
moja mała nauczyła sie jeść deserki 🙂 tak jej zasmakowały, że nie nadążam jej dawać 😁
Jai_Ho kiedyś pytałaś o smoczki te do spania, ja mam kilka z różnych firm i każdy jak jest umyty to skrzeczy, wychodzi na to że są nieszczelne( ale szybko odpisałam) 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elo co tu tak pusto no... 😞
my dzis nocka udana sartcia spała cała npoc w łozeczku pobudka o 3 i 6.30 probowałam nowej metody dawania sztucznego mleka cały dzien odciagałam swoje i potem dodałam miarke sztucznego ale co tam sarcia chyba butelek nie lubi, na spiku tez probowałam dawac to sie wybudzała z wielkim płaczem....jakos bede musiała to znieść.
renatko dałam Ci oklaska 🙂
u nas dzis pogoda chyba zbierajaca sie na deszcz wiec nie wiem jak ze spacerkiem ale bede miała przynajmniej wiecej czasu na przygotowanie obiadu:0 dziś robię lasagne 😁 😁 😁 mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂)
troche mnie nie bylo, ale posty nadrobione, z tym, ze pewnie i tak mio cos po drodze umknelo 🙂)
-aaana jak sie czujecie? 🙂 co do wody to mialam na mysli ta do mycia 🙂)
-nikos za hart ducha podziwiam niezmiennie! Moge zyczyc tylko sily i jak najwiecej radosci a nie zmartwien. Brawo dla Nikosia za caloksztalt 🙂)
- renata to moje dziecko potrafilo sie bawic dwie godziny samo, teraz juz sie to nie zdarza.... popsul sie na amen. 😉
- ja tez nie pisalam do anitka
-Dodi buty bardzo ladne! milego wedkowania zycze 🙂) A Julka poprostu leniuszek jest i tyle 🙂) Wczoraj wlasnie gadalam z lekarzem, ktory prowadzi i mnie i Victora i on stwierdzil, ze Victor jest ruchliwy ponad przecietna, i zapytalam go wlasnie czy to prawda, ze jak dziecko nie robi pewnych ,,akrobacji" do pol roku to nalezy sie martwic, odp. NIE, sa to pewne normy tylko i zalozenia, ale jak nic nie wskazuje na to, ze dziecko jest chore to nie ma co naciskac i sie martwic... dac mu czas ewentualnie troche z nim cwiczyc i pokazywac, bo moze jest leniuch i tyle 🙂)

i juz nie wiem co dalej.... jakas rozkojarzona jestem albo poprostu zmeczona. Goscie pojechali, na szczescie, bo jednym slowem cyrk na kolkach i wieza babel w domu. Praktycznie caly czas bylismy gdzies poza domem od rana do nocy, maly wymeczony i jak sie cieszyl to wszyscy go kochali a jak zaczynal fochy to do mamy, a ze marudzi coraz czesciej to ja juz mialam leb jak slon. Przyzwyczaic sie ciagle nie moge, ze moje dziecko marudzi a nawet placze i jak on placze to ja placze, makijaz plynie, on czerwony ja czarna wygladamy jak straszydla 😮 🙃 Do tego jako, ze mielismy gosci z roznych stron to kazdy gadal do malego po swojemu i maly mial juz niezly miks w glowie, my tez 😉
Wczoraj juz na spokojnie pojechalismy z Victorem na szczepienie, zniosl je dzielnie tylko pisnal przy drugim wkluciu, w nagrode za to T. dal mu do potrzymania jakas zabawke z gabinetu i jak przyszlo do wyjscia i oddania zabawki byl ryk 😲 😮
Przy okazji przebadal go wzdluz i w szerz, i musze sie pochwalic 😉 : dziecko rozwija sie super, jest jak pisalam troche nadruchliwy, bardzo ladnie reaguje na bodzce, ladnie utrzymuje kontakt wzrokowy itd. lekarz bardzo mnie pochwalil ☺️ bioderka, siusiak, jajka, serduszko, oskrzela ( bo maly ma katar i jest lekko podziebiony) wszystko gra i buczy 🙂
Dlugosc:74cm! 🤪
waga: 7,7kg ( raczej szczuplak, a i tak go troche podfutrowalam ostatnio, ale jak on caly czas jak nie spi to ,,biega" to jak ma przytyc? 🙂) )

Gorzej ze mna, bo wczoraj znowu dostalam okres w polowie op. tabletek i szczerze mowiac nie mam juz sily na dwa obfite okresy w miesiacu, do tego leb mi sie ryje i emocjonalnie sama soba jestem juz zmeczona, tak wiec teraz kolejny raz zmienilismy tabletki oraz zabieramy sie za sprawdzanie hormonow w organizmie.

jak mi sie uda to wrzuce filmik jak maly sie przymierza do raczkowania 🙂)

pozdrawiamy!! zyczymy milego dnia!! 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Jai Ho jak czytam co Twój lekarz sprawdza na szczepieniu to jestem w szoku 😲Nasza pani doktor nie powiedziała ani słowa na ostatnim szczepieniu ,że dziecko mało przybrało na wadze .Przez 6 tydodni przybrała tylko pół kilograma ,ja wiedziałam dlaczego (miała przez tydzień ostrą biegunke)a pani doktor nawet nie zapytała juz nie mówiąc o szczegółowym badaniu 🥴przyłożyła słuchawkę parę razy ,pociągnęła za rączki -zdrowa do szczepienia 🤨nawet bioderek nie sprawdziła ,dobrze ,że mam prywatnego doktorka ,zrobił jej usg bioderek i wypisuje recepty na mleczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam jednego oklaska 😁pewnie długo sie nim nie nacieszę ,ale co tam... 😜
Te oklaski nie nie sprawka anitek,ona ma teraz swoje forum i do nas napewno nie zagląda .wczoraj mnie podkusiło ,żeby zajrzeć do styczniówek ,chciałam zobaczyć co mnie czeka za miesiąc.nie przywitały mnie zbyt miło ,potem rzypomniałam sobie ,że był jakiś konflikt ze styczniówkami ,tylko co ja jestem winna? 🤔Nawet nie wiem o co chodziło.
Apel 😉do tych które zabierają oklaski 😁
Robicie komuś na złość a tak naprawdę jesteście nieszczęśliwe i próbujecie takim zachowaniem poprawić sobie nastrój ,tak daleko nie zajdziecie.Weście sobie to do serca,pamiętajcie ,że dobro zawsze powraca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...