Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie z rana
u nas nocka taka se ... sara o 1 sie obudziła z przerazliwym płaczem az mi jej tak szkoda było ale przytuliła sie dałam dydusia i spała dalej ale w nocy sie co chwile budziła 😞 albo zły sen albo cos ja bolało.....
Renatko ja chodziłam do prywatnej kosmetycznej tutaj w Koszalinie skonczyłam w czerwcu teraz czekam na wyniki
i mam do niej bardzo blisko bo z 400 m moze . a radziłam sobie tak ze na kazdej przerwie przychodziłam do domu i dawałam małej cyca i dalej do szkoły 🙂 i tak jakos zleciało. ale miałam tez lżej bo wykładowcy wiedzieli ze mam dziecko i nie raz zostałam zwolniona godzinke predzej... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 teraz od września ide na fryzjerstwo, musze korzystac poki moge bo moj w weekendy w domu , i narazie nie musze chodzic do pracy , korzystam poki moge...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Na wstępie przepraszam, że tak długo się nie odzywałam. Oczywiście brak czasu 😉 Już prawie dwa tygodnie minęło od naszego powrotu z urlopu, ehhh było pięknie 🙂
Milenka w samolocie i całą drogę była bardzo grzeczna, wszyscy ją chwalili. Bardzo miło byłam zaskoczona Turcją, nastawiona byłam na brud, a w rzeczywistości było bardzo czysto. Turcy bardzo są za dziećmi, więc Milenka była rozrywana. Każdy chciał ją dotknąć, albo wziąść na ręce. Śmialiśmy się z P, że jak byśmy brali po 5 euro za zdjęcie, to wycieczka by się nam zwróciła 😜
Niby gorąco, ale nie było tragedi, bo od morza wiał dość silny wiatr, więc upał nie był męczący. Wogóle nie chciało nam się wracać, chętnie byśmy jeszcze tam zostali.
Boże jak ten czas leci, już niedługo czas wracać do pracy 😞
Muszę teraz nadrobić zaległości na forum, bo ciekawa jestem co tam u Was wszystkich słychać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
na wstępie wszystkiego najlepszego dla wszystkich maluszków pół rocznych 🙂 nas to czeka w poniedziałek 🙂
mała już jak kumata aż mnie zaskakuje czasem 🙂
a i potrafi sie już upomnieć jeśli coś chce z zabawek
siadać jeszcze ie siada, ale nie martwi mnie to na wszystko przyjdzie czas grunt, że juz zaczyna zdrowieć i pije ten paskudny syrop 🤢
miłego dnia mamusie i dzidziusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂

-renata oklask za wytrawlosc i sukces z wklejeniem zdjecia! 🙂) bylas juz na rehabilitacji z corcia? cos juz wiesz czy to napiecie czy poprostu ona chce stac? bo u nas jest to samo przez ostatnie dni, ale do tej pory nic nie wskazywalo na napiecie u Victora, tylko teraz sie uparl, ze wszystko ma byc na stojaka ( lekki obled :silly 🙂

-Dodi STO LAT I ZYCZE CI MNOSTWA MILOSCI, CIEPLA, ZDROWIA I RADOSCI, KTORA ZAWSZE BEDZIESZ MOGLA DZIELIC Z NAJBLIZSZYMI CI OSOBAMI 🙂 brawo dla Julki za piekny siad! Siedzi jak dama! 🙂) A zdjecia w sukni slubnej gdzie??? 😉

-CandyMonka milo Cie ,,widziec" po dlugim niebycie 😉 Nadusia slicznosci, o jedzenie sie nie martw, krok po kroczku znajdzie swoje smaki i bedzie wcinala 🙂 moze sama jej cos ugotuj?

-mona124 a wczoraj jakos tak wlasnie mi sie myslalo co u Ciebie? Jak Milenka? jak wczasy itd. 🙂) super, ze wakacje sie udaly 🙂 my tez bylismy z Turcji bardzo zadowoleni. tez brudu nie widzielismy, stwierdzilam, ze jak ktos szuka to wszedzie znajdzie ( chyba, ze mialo sie pecha trafic w syf) a tak ogolnie na ulicach itd. to chyba w polsce jest brudniej. 🥴 kiedy wracasz do pracy? Co z mala, masz komu zostawic czy zlobek?

-iwiokej a Wam zycze duzo zdrowka i zdrowka 🙂) 😘 dla Amelii w gardziolek

A u nas byl troche mexyk, dlatego nawet nie mialam jak zajrzec na brzuszek. Vic byl nie do ogarniecia, wszystko bylo zle 🤢 plakal, krzyczal, stekal... chwilami sie tylko smial... bylo mi bardzo ciezko i nie daltego, ze mnie to irytowalo, ale ze nie potrafilam mu pomoc...wszystko poszlo w odstawke i non stop z nim. Warto bylo- dzis od rana jakby moje dziecko wrocilo do siebie, tylko troche pomarudzil w sklepie, ale mial wielka kupe w gaciach, wiec kazdy by marudzil 😉 A po powrocie jemy mango ( zaraz po bananach ulubiony owoc) i slysze cos mi stuka o lyzeczke!!! zagladam a tam... DWA ZEBY SIE WYBILY! dwie dolne jedynki!! mi polecialy lzy a ten sie patrzy na mnie i ponagla z machaniem lyzka a nie jakies tam farmazony matka wyczynia 😉

teraz sobie spi w nowej pizamie rozm. 74 okazal sie bardzo na styku 🤪

do tego podjelismy decyzje, ze sprzedajemy dom i szukamy bardziej praktycznego 😞

a slyszalyscie o czyms takim jak ,,zabkowe" czyli prezent dla kobiety od ojca dziecka za pierwszego zabka? bo gdzies slyszalam, ale nie jestem pewna i nie wiem czy sie upominac? 🙃 😁

a tak poza tym to Vic juz przemieszcza sie na czworakach, trudno to jeszcze nazwac raczkowaniem, bo narazie tak sie buja, buja, buja i nagle sie rzuca do przodu i pozniej znowu to samo 🙂) az dojdzie do celu... najczesciej zabawki albo mojej stopy, chyba, ze w poblizu jest pilot od tv ( jak jestesmy na lozku) to juz swiata poza tym nie widzi, ja nie wiiem co jest takiego magicznego w tym przedmiocie... poza poczuciem wladzy 😉

A teraz pora na obiad, bo sie znowu rozpisalam 😉 🤪
Milego weekendu!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai Ho nareszcie co? 😜Udało mi się wkeić z pomocą córuni,ale jedno zdjęcie które chciałabym wam pokazać nie chce wejść i koniec,może jest za duże ,albo nie wiem co jeszcze.a teraz o lekarzu 🥴to Ty chyba Jai Ho pisałaś ,że na szczepionce lekarz nie ma obowiązku szczegółowego badania,ale to przecież on powinien zauważyć ,że coś jest nie tak.Gdybym nie przeczytała przypadkowo w internecie to nie wiedziałabym nawet co to jest WNM .Chodzi o to ,że Julcia odgina się do tyłu jak mam ją na rękach i kiedy się denerwuje kręci stopkami kółeczka ,śmiesznie to wygląda ,ale to jest nieprawidłowo .Ona jest silna i już chce chodzić a ta rehabilitacja pozwoli się jej troche rozlużnić ,może też dlatego nie może usiedzieć w jednym miejscu.Nasz lekarz dał nam skierowanie i wczoraj pojechaliśmy zarejestrować ją ,szukaliśmy pół dnia ,najpierw byliśmy w jednej przychodni i trzeba czekać miesiąc ,pojechaliśmy do drugiej i uwaga 🤢okazało się ,że nasz wspaniały lekarz napisał skierowanie na jakimś przedwojennym druku,myślałam ,że mnie szlak trafi .Muszę iśc do niego jeszcze raz i pięknie poprosić ,żeby mi wypisał jeszcze raz,tylko obawiam się ,że nie będzie miał innego 🤢
Reszta pózniej bo kolejka się zrobiła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renata to trzymam kciuki za dobre skierowanie i oby napiecie bylo znikome. Zaczne obserwowac stopy malego czy robi kolka. A tak poza tym to zaskoczyl nas jeszcze dzis tym, ze powtarza caly czas BABA, troche mi szkoda, ze nie mama i nie wiem skad wzial ta babe, ale niech mu bedzie 😉
no i dzis sam zaczal sie ze mna bawic w akuku 🤪 naciagal sobie kocyk na glowe i szybko go odslanial i patrzyl na mnie i czekal az zawolam akuku! i tak chyba z 50 razy juz mnie gardlo bolalo i rece od klaskania a ten sie zawiesil w tej zabawie 🤪 w koncu mu dalam misia to sie opanowal 🙂) to dziecko mnie zaskakuje kazdego dnia!
I tak jak kazda matka uwazam, ze moje jest najwspanialsze 🙂))) 😉

teraz po kapieli zamiast sie wyciszac slysze jak sie wyglupia az piszczy z tata 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julcia też bawi sie w akuku 😜ma dwie siostry dobre nauczycielki i najczęściej z nimi się wygłupia ,mama powiedziała tylko raz a teraz cisza .Moja chłopczyca ma ulubioną piosenkę Shakiry (waka,waka)na teledysku są piłkarze i jest boisko a ona wpatrzona jak w obrazek patrzy i tylko buzie otwiera ,siedzi jak zahipnotyzowana .Ma jeszcze dwie piosenki -gummy bear i szo ka ka o,na teledysku jest zielona żaba i to też jej sie tak podoba .ciekawa jestem czy to działa tylko na moje dziecko 🙂słuchałam tej pioseneczki w ciązy i może dlatego ją lubi 😜jest jeszcze reklama fanty 😉tylko wtedy mój złośnik siedzi nieruchomo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...