Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!
no w końcu się zlitowałyście 🙂i coś popisałyście 🙂
brawo dla Victorka za zębole 🙂 to może przez to te kilka dni marudził, no i wyszły, super
dziękujemy za życzonka
brawo za wklejenie zdjeć renatko julcia śliczka
ja zmykam do mezuka słodkich snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂)
nie ma to jak byc w niedziele od 5 na nogach 🙃 🥴 ale dziecko wstalo i spac nie chce.

renata Vic jak sie go postawi to robi kroki albo skacze. A biegunke mial przez dwa tyg. tzn jakies 4-5 kup dzinnie a nie 1-2. Nie wiem jak to powinno przebiegac ale wydaje mi sie, ze my sie dosc dlugo meczylismy.

ok. zmykam, bo mi Vic zaraz wszystkie kable powyrywa 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai ho 😁rozumiem ,że przy koputerze masz Wiktorka jak piszesz? 😜U mnie tak dobrze nie ma 🤔albo jest teledysk Julci ,albo nie ma żadnego pisania 😉
Wiktorek i Julcia sa na tym samym poziomie 😁też stawia kroczki i nawet jej to nieżle wychodzi albo skacze tyle że nie próbuje raczkować ,przekręca się błyskawicznie na brzuszek a potem płacze bo nie umie z powrotem .Ostatnio jak usypia to wyczynia takie rzeczy ,naprzewraca się i z trudem usypia .Kupki robi teraz rzadkie i nie możemy zdążyc do nocniczka ,ale tylko 2 🤔jak długo jeszcze musimy czekać z tymi ząbkami 🤔
Iwiokej chyba zauważyłaś ,że teraz więcej piszę 😁a to dlatego że mało mam do czytania 😁,nawet zdjęcia umiem wklejać 🙃
Piszcie więcej 😜 😜 😜Małalenko odezwij się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!!
Renata widze ze zdjecia juz ci wychodzi wstawiac 😉 Julcia slodziutka i jaka lale ma przy sobie!!! 🤪 Ja z tymi zdjeciami jakos tez mialam zawsze problem przez to nie wysilalam sie wstawiac ale chyba trzebaby byllo zaczac myslec haha 😁
U nas tez zabkow brak ale dziaselka bardzo popuchnely a keska ktora bylo widac juz zniknela pewnie skryla sie pod opuchlizna 🥴
Jai Ho gratuluje zabkow !!!!!!!!!!!! 🤪 🙃 Buziaczki dla Victorka!!!!!!!!! 😘 😘:kiss 😁zielny chlopczyk.
Sebastian robi od dwoch dni po 2 kupki i to juz dla mnie duzo bo zaesze mial zatwardzenie. Ciekawe jak to przejdzie ale jak narazie nie jest najgorzej. 😉
A tak w ogole to mysle o karmieniu butla juz tez w nocy bo mam szczerze dosc wstawania w nocy. Tylko jaka mam gwarancje ze bedzie mu sie lepiej,dluzej spalo??????? 🤔 🤢
Darusia Sebastian dziekuje za komplement!! 🙂 Twoja krolewna tez przeslodka i ma dopiero sliczne duze oczka!! Slodziachna. 😘 Wszystkie lutowe dzieciaczki cudowne!!
Buziaki dla was wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renata nieraz go mam na kolanach jak pisze, ale juz go nudzi tylko patrzenie jak ja stukam i sam tez chce albo siega do myszy itd. a dzisiaj to akurat pelzal po podlodze w okolicach kabli od kompa i oczywiscie musial je ciagac a na : NIE WOLNO! smial sie jak dziki zupelnie mnie ignorujac 😮 🙃

Raz jeszcze dziekujemy wszystkim za gratulacje 🙂)

Andzia27 gwarancji nie ma, ze na butli bedzie spal dluzej i lepiej, ale zawsze mozesz sprobowac, moze akurat.
U nas juz zdarzylo sie kilka nocy, ze jak zasnal o 21 to spal do 5-6 bez budzenia, i mysle, ze gdyby nie te zeby i ogolne jakies rozstrojenie to juz tak bedzie spal coraz czesciej, ale bedac na butli juz od 3m-ca do tej pory sie budzil na jedzenie.

a"propos jedzenia, to moje dziecko zrezygnowalo z mleka, czasem cos tam wypije, zwlaszcza rano, a pozniej to kaszka, kaszka i kaszka...nic poza moglby nie jesc 🥴 i to wciaga jej duze ilosci ( 200-300ml na raz!) troche sie boje, ze jak byl szczuply to teraz sie zapasie na tych kaszach, juz widze, ze przytyl. 😮
Wlsnie przed chwila robilismy eksperyment: mleko: plul, lapal za smoczek i sciskal tak, ze z odpowietrzacza robila sie fonatanna, wszystko w mleku i on tez, krzywienie sie, zucie smoka... wszystko tylko nie jedzenie, po 10 min. do tego samego mleka dosypalam kaszki i zjadl w 3min do dna i jeszcze wolal. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziu jeśli chcesz to mogę Ci wytłumaczyć jak wkleja się zdjęcia ,chociaż Jai Ho jest w tym lepsza 😜Nie wiem czy dobrze pamiętam czy Ty też masz 4 dzieciaczków?
Potwierdzam -na butli nie ma gwarancji,że będzie dłużej spał.Julcia jak była mniejsza budziła się o 4 a teraz na noc dodaje jej kleiku ryżowego ,żeby dłużej spała a ona budzi się o 2 czasem 3 🤔
Dziewczyny sorki ,że nie piszę do wszystkich od razu,nie wystarcza mi czasu.Przy 4 dzieci zajmuje się jeszcze pracą zawodową ,co prawda pracuje w domu ,ale jest ciężko.do pózniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
no widzę że maleństwa sie pięknie rozwijają
moja mała też robi to co wasze, skacze i najchętniej już by chciała chodzić, jak ona jeszcze nawet sama nie siedzi 😁
renatko a ty szyjesz wózie czy jak?
miłej niedzieli 🙂
my za tydzień chrzciny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁wózek na potrzeby córuni ,kupiłam stary wózek za 150 zł i obszyłam i jest jak nowy 🙃pokaże wam jak obszyłam gondole jak znajde zdjęcie 🙂Szyłam kiedyś najczęściej suknie wieczorowe dla indywidualnych klientek a teraz nie mam na to czasu ,tylko drobne przeróbki dla stałych klientek albo w nagłych przypadkach 😉Przyszedł kiedyś do mnie chłopak w sobote o 13 bo przypomniało mu się ,że spodnie na niego nie wchodzą a o 17 miał jechać na wesele 😜zrobiłam mu ,ale zapłacił za ekspres 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
melduje sie po nieobecnosci, jakos nie bylo czasu, w sobote mialam panienski, wczesniej fryzjer, makijaz, paznokcie, a w piatek wypadla mi plomba w zebie i w sobote jezdzilam i szukalam gdzie mnie przyjma zeby zrobic.

Zaraz poczytam co u Was
buziaki mocne dla Was i dzieciaczkow

Gratulacje dla Victorka za zabki 🙂
Renata super focie, i wreszcie sie udało 🙂
jak patrze to mam wrazenie ze to dwójka roznych dzieci 🙂 na tym zdjeciu jal lezy to taka malutka sie wydaje, a na tym gdzie stoi to duza dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
ja z ciążowych rzeczy kupiłam sobie tylko spodnie takie na szerokiej gumie a ciuchów ciążowych nie opłaca sie kupować w sklepach tego typu bo są one strasznie drogie więc nie warto, lepiej kupować sobie normalne rzeczy tylko większy rozmiar 🙂
ale jak ktoś chce wydawać kasę to ok, ja wolałam coś dla dzidzi kupić niż sobie drogą szmatę na chwilę
Dodinko to już za 12 dni, ale zleciało, oby wszystko się udało jak sobie wymarzyłaś
Jai_Ho kąpiesz go w duzej wannie czy jego małej, bo my mała kąpiemy w dużej bo ma wtedy ogromną frajdę, a w małej już się nie mieściła i nie mogła sobie pływać
buziaki dla wszystkich mam i dzidziusiów :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 🙂
Właśnie wróciłyśmy ze spacerku i całe szczęście, bo na dworzu zrobiło się czarno. Zapowiadali na dzisiaj burzę, wiec pewnie będzie. Narazie jestem u mamy, będę tutaj z 2 tygodnie. Net tutaj wolno chodzi i trochę mnie to drażni.


Jai_Ho napisał(a):


-mona124 a wczoraj jakos tak wlasnie mi sie myslalo co u Ciebie? Jak Milenka? jak wczasy itd. 🙂) super, ze wakacje sie udaly 🙂 my tez bylismy z Turcji bardzo zadowoleni. tez brudu nie widzielismy, stwierdzilam, ze jak ktos szuka to wszedzie znajdzie ( chyba, ze mialo sie pecha trafic w syf) a tak ogolnie na ulicach itd. to chyba w polsce jest brudniej. 🥴 kiedy wracasz do pracy? Co z mala, masz komu zostawic czy zlobek?



Dokładnie tak jak piszesz, też uważam, ze w Polsce niestety jest brudniej.
Do pracy wracam już 9 września. Zmałą zostanie moja mama i na szczęście nie muszę oddawa jej do żłobka. Nie wiem jak ja dam radę bez niej 😞
Milenka już raczkuje, a raczej pełza i trzeba zabierac wszystko co nisko stoi, bo odrazu wyczai i człapie do celu 😉 Już się łapi i zaczyna podnosic, a nóżkami też przebiera i próbuje chodzic.Łobuz, nie usiedzi na miejscu, cały czas w ruchu i ciągle woła ,,mama mama" A jak się na nią krzyczy to hihra beszczelnie 😲
Ząbków jeszcze nie widac. Strasznie po urlopie wyrosła, musiałyśmy całą garderobę wymieniac 😉
Jutro idziemy na szczepienie, mam nadzieję,że obejdzie się bez gorączki i marudzenia.
Gratulacje dla Viktorka z okazji ząbków 🙂
Renata Julka prześliczna dziewczynka, a z Ciebie zdolna kobieta!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja to zupki może 150ml. wypije, ale to z łaską woli mleko, najlepiej tylko by mleko piła, a na reszcie zaczęła jeść deserki i to z łyżeczki 🙂 potrafi nawet cały słoiczek zjeść
ale mam dzisiaj lenia, na szczęście są dania na dziś i woreczki, a reszta sama się zrobi w piekarniku
buziaki dla mam i dzidziusiów 🙂:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 😜cóż za niespodzianka 😜tyle czytania 😁
Witaj Monic 🙂najpierw wielkie gratulacje ,jeszcze niedawno my byłyśmy z brzuszkami a teraz cieszymy się z naszych pociech .Zobaczysz jak czas szybko leci .Nie kupuj ciążowych ubrań bo się nie opłaca ,jeszcze trochę i zrobi się zimno .Ja miałam mały brzuszek więc nie miałam większego problemu ,kupiłam tylko jedne dżinsy o rozmiar większe ,biodrówki z szerszym pasem ,teraz troszkę przytyłam i mam jak znalazł .To zależy też kto ile pieniędzy ma 😉mnie nie było stać na nowe rzeczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie
kilka dni mnie nie było bo mielismy chrzest i latanina 🙂 ogólnie sie udał sara cała msze spała nawet jak ja wodą ksiadz lał i smarował olejem hehe obudziła sie dopiero na ogłoszeniach duszpasterskich haha 🤪 🤪 😁 😆 a tak sie bałam....
wszystko wyszło przygotowania imprezka i w ogole jestem zadowolona i zarrazem szczesliwa ze juz po 🙃 🙃 🙃
ahaaaaaa
mamy pierwszy ząbek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dolna lewa jedynka 🤪 🤪 🤪, w końcu sie doczekałyśmy

dobrze sarcia to znosi zero gorączki zero płaczu marudzenia i biegunki oczywiscie odpukać ja sie zabieram za nadrabianie postów 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Darusia 😜 Wielkie gratulacje dla Saruni pierwszy ząbek 🤪ja cały czas czekam i doczekać się nie mogę 😉
Sarunia bardzo grzeczna dziewczynka 😘Mój łobuz w kościele jest przeokropny 🤨dobrze ,że chrZciliśmy jak jeszcze była mała i nic nie rozumiała 😁ale mimo to mieliśmy stresa ,mąz o mało nie dostał zawału 😁Julka nie zmróżyła nawet oka w kościele,cały czas była lulana na rączkach,jakoś wytrzymała ,ale siostra miała na drugi dzień zakwasy na rękach 😁Póżniej była jeszcze raz w kościele i więcej nie pójdzie,chyba ,że obieca ,że będzie grzeczna ,tylko kiedy to będzie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...