Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mona witaj po latach 😘dawno Cię nie było,jest nas coraz więcej i dobrze 😜
Dziękuję za komplement 😘nie wszystkim się podoba to co piszę ,ale cóż 😉wszystkim się nie dogodzi 😁 😁 😁
Jutro czeka was pewnie ostatnie szczepienie,oby było wszystko w porządku 🙂
Milenka ma już ząbki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viktorek 🤪nie tak szybko 😜poczekaj na Julcie 😁 no teraz to nie dziwie się dlaczego tak marudził 4 zęby naraz 🤪 🤪 🤪to musiało boleć 🤨
Wielkie gratulacje 😘 😘 😘
Jai Ho jakiś prezent dostałaś ? 😁powinien być podwójny 😁no i oczywiscie dla Viktorka też się coś należy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona dzielnie to on tego nie zniosl, ale tak czy siak teraz musze przyznac... twardy byl 🙂) a ja myslalam, ze on jakis niedobry sie zrobil 😞 matka gamon! 🙂

Powiedzialam o prezencie zabkowym i :.... ,,no przeciez Ci kupilem mopa na pare! 😁 😁 🙃 🙃 🤪" ja sie polozylam ze smiechu i niemocy 🙂)

renata powodzenia na szczepieniu oby nie plakalo sloneczko bardzo i co najwazniejsze aby sie nie meczyla po bardzo.
Co jest z tymi Twoimi oklaskami? 🤢 poye.alo kogos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renata, wklejanie suwaczka z aguagu:
1. na aguagu jak juz jestes na suwaczkach, klikasz na niego i powinny Ci sie rozwinac pod nim kody, Ciebie interesuje tylko BBCode ( pierwszy)
2. Zaznaczasz go, trzymajac lewy przycisk myszy i przeciagajac po kodzie. I kopiuj.
3. Na stronie brzuszka wchodzisz w swoj profil, tam na pasku z menu nad zdjeciem profilowym, masz w ostatnim okienku: forum, wchodzisz w to.
4.w okienku PODPIS wklejasz skopiowany link z BBCodem.
5. nad tym paskiem z menu w prawym gornym rogu jest okienko ZAPISZ MOJ PROFIL, zapisujesz...i juz! 🙂)

powodzenia 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Jai Ho 😘będę próbować.
mop na parę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁mój mąż jest lepszy 🤪na 10 rocznicę ślubu dostałam krajalnice 😁 😁 😁w kwietniu bedzie 20 i też może dostane krajalnicę ,bo ta już się psuje 😜
Cóz za romantyzm 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂
U nas noc nawet ok. maly pospal do 6 bez budzenia, pozniej zabawy i pogadanki do 8 przysnal znowu, teraz probowalam pospacerowac z nim ale wichura taka, ze myslalam, ze mi wozek przewroci, Vic chyba tez sie troche bal tego wiatru, bo jakis dziwny siedzial w tym wozku, wiec wrocilismy do domu, dziecko zrezygnowane podjadlo i z nudow chyba poszlo spac 🙂)
renata staralam sie pomoc na ile potrafilam, super, ze sie przydalo i suwaczek dziala 🙂

Darusia89 jakie dajesz deserki Sarze, bo mi juz sie pomysly koncza to raz a dwa on nie bardzo chce jesc owoce 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też nie chcę na te ubrania wydać nie wiadomo ile pieniędzy - są ważniejsze wydatki. Jeden pewny zakup jaki muszę dokonać to jakis płaszczyk lub kurtkę na zimę-z tym, że jeden rozmiar większy niz taki jaki noszę - zlatuje to ze mnie 🙂 kuzynka sprezentowała mi kilka ciuszków rozm 38 i są one o wiele za duże 😞 no będę musiała coś pokombinować 🙂
pozdrawiam was wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaiho ja daje sarci rozne ona deserki bardzo lubi.daje sloiczki przewaznie z bobowity ale dzis akurat nie bylo w tym durnym osiedlowym sklepie i kupilam jej banany i brzoskwinie i zgniotlam tak widelcem.nawet podjadla.moze sproboj mu dawac juz jogurty sa takie od 4m tez chyba bobowity lub zmieszaj owoce z kaszka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Wpadamy na chwlkę, bo zaraz idziemy sie kąpac i muszę Milence zmierzyc temperaturę, czy po szczepionce nie dostała, ale na moje oko to temperaturki nie ma 😉 Milenka szczepienie zniosła dzielnie, zapłakała tylko na moment dopóki na chwilkę ją na rączki nie wzięłam, wtedy odrazu odwróciła się i zainteresowała odrazu zabawkami, a o bólu zapomniała. Gabinet opuszczała już z uśmiechem na ustach 🙂 Zresztą ona wiecznie uśmiechnięta przez co ściąga uwagę ludzi. Pod gabinetem już dwie panie ciągały ją na rękach tak je zauroczyła smieszka mała 😜 Sąsiadki to się smieją, że ona usmiech przyklejony ma do twarzy, bo zawsze się cieszy.
Milenka już za parę dni skończy 7 miesięcy i dzisiaj ważyła 7540 🙂ale babki w poczekalni twierdziły, że drobniutka jest, a wzrost ma normalny i że bedzie wysoka. Okaże się po latach, co z niej wyrośnie 😜
Ja deserki też ze słoiczków podaję, bo w sumie to nie mam pojęcia jaki mogłabym zrobic sama. Umiem tylko tarte jabłuszko i bananek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i zasnęła mi niuńka na podłodze jak tak sobie pisałam 😉
Dr powiedziała, że rozwija się bardzo prawidłwo i że bardzo silna jest.
Dziewczyny te które martwiły się, że ich maleństwa nie przewracają się jeszcze nie mają się co zamartwiac, bo moja dr pytała się czisiaj, czy Milenka przewraca się już chociaż na boczki. Ja mówię, że przewraca już ponad miesiąc jak nie lepiej i na brzuszek i na plecy, ale z rozmowy z dr wynika, że dzieci w tym wieku jeszcze nie muszą się przewracac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona masz odważną dziewczynę 😘buziaczki dla Milenki 😘 Juleczka jak tylko wchodzi do ośrodka i słyszy płacz dzieci to też jej się chce płakać a po szczepionce to takie jej łzy lecą ,że mnie się chce płakać ,dobrze ,że już mamy to za sobą ,nastepna po skończeniu 1 roczku.
Jeśli chodzi o jedzonko to bardzo lubi kaszkę ryżową z owocami leśnymi i marchewkę z ryżem .Dzisiaj zjadła całe jabłuszko tarte i teraz śpi ,chyba jej nic nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renata, Milenka odważna dziewczynka na szczęście dla mamusi, bo jakby płakała, to ja napewno razem z nią 😉 tak było jak chodziłam z brata córką na zastrzyki, ja beczałam jak bóbr 😜
Płacz dzieci jej nie wzrusza jak narazie, ona potrafi się szczerzyc do takiego płaczącego dziecka w najlepsze 😜
Zobaczymy jak to będzie ze szczepieniem po roczku, narazie ponad 6 miesiecy luzu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...