Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
renatko czy chodziło ci o to zdjecie, jak pięknie stoi Julcia w łóżeczku 🙂
Sibi może Marcelinka zacznie od razu chodzić a nie kulanie jej w głowie 🙂 a tym wypowiadaniem sie o anitku to uważaj bo i Tobie zaczną znikać oklaski 😁 😁 😁 😁 tak jak mi i renatce 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iwiokej mam to w d...pie moge otwarcie napisac co mysle bo nie lubie wszechwiedzacych i nieomylnych a szczerze to mi wisza serdecznie te oklaski skoro forum sie rozsypalo i zostala nas taka garstka
a gdzie CMonka?? aaana ... i reszta? moze czasu nie maja a moze uznaly ze nie warto juz tego ciagnac powiem szczerze ze tez chcialam sie z Wami pozegnac ale jakos nie umiem malo sie juz tu dzieje, ale kurcze przezywalysmy kazda "swoja" ciaze kazdy porod itd i co mamy to zakonczyc?
szkoda tylko ze jedynie cruella zdobyla sie na szczerosc choc z drugiej str mozna bylo to zostawic dla siebie i nadal moze wiecej by nas tu bylo
nie ma co dywagowac bo czasu sie nie cofnie ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pier... to jak zawieje tak fruwaja ja nawet nie wiem co to sa za "tamte" fora jak wygladaja itd brzuszek jest jedynym forum na jakim zaczelam pisac a kazdy robi jak chce jedno jest pewne to juz nie ten brzuszek!! szkoda ze tak sie potoczylo.....

lece dziewczynki do lozka bo cos zimno mam w domu!
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
u nas noc okropna!!!!!!!!!!!! Sara nie chciała zasnac miałam jej dosyc serdecznie!! 😞 😞 lulałam bujałam nisłam kładłam do łozeczka puszczałam karuzele juz kur... mi sie sposoby skonczyły nie wiem co jej sie poprzestawiało zawsze zasypiała z nami w łozku oprzy cycu a teraz sie wierci kreci mruczy ehhhh jak bedzie wygladał tak kazdy wieczor to mi sie juz odechciewa drugiego dziecka..... 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
własnie ciekawe co tam u aany.... jak tam jej ciąża, ale ona ma zawirowanie teraz pewnie nie ma zbyt dużo czasu jedno maleństwo drugie w drodze jeszcze ma psa i w ogole.... ehhh ciekawe jak tam daje rade....
iwiokej dziękujemy Ci za komplementy:*:* ja mam Cie w znajomych?? 😁 nk nk?
Sibi masz racje tak przezyałysmy nasze ciąże objawy opisywałysmy kazde nasze emocje wspierałysmy sie i kazda zyczyła sobie jak najlepiej a teraz prosze jakie porobiły sie grupy...
CM jest u Anitka na forum chyba....
renatko śliczna juleczka a jak juz stoi 🤔 🤔 🤪 🤪 🤪
Sibi nie martw sie marcelinka wcale nie jest zacofana.... to taj jakbys opisywała synka mojej kuzynki który jest w wieku Sarci i jest z nim wszystko ok. Zobaczysz ze Marcelinka jeszcze Ci pokaze , co potrafi 😁 😘
jestem dzis mega zdołowana , kurcze przez tą noc byłam juz taka wkurzona na małą wiczorem ze hej i teraz jestem zła na siebie o to.... 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
jak juz pisałam wczoraj mała mi zasnęła o 18 bez kąpieli 😁 śmiej sie bo była cała brudna od jogurtu, nie tak buźkę jak ubranko 😁 ale na pysiu też miała poprzysychane jedzenie 🤢
no i obudziła się o 1 w nocy, dałam jej mleko i herbatkę no i na szczęście zasnęła, bo nie wyobrażała bym siebie rano po nocnych zabawach 😁 później obudziła sie po 8 rano, ale to juz przeczuwałam i teraz znowu zasnela wiec nie jest najgorzej, ale współczuje Tobie Darusia nocy 🤢
no i dziękuję za przyjecie do NK
Sibi mam takie samo zdanie na temat tamtego forum 🤢 ale jak ja twierdziłam że to wina anitka że sie tak podzieliłyśmy, co nie które jeszcze na mnie najeżdżały, nie będę pisała kto, bo nie chce siać fermentu........... ale jak miała problem to mogła sobie sama go rozwiązać , a nie robić to durne forum i przekabacać na swoja stronę dziewczyny 😠
ale to już mnie nie interesi i nie mam zamiaru juz więcej o tym pisać bo szkoda literek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ogole opowiem wam historie bo dzis mi sie przypomniała, uwaga bedzie bardzo ekscytująca hahaha a wiec tak
Pewnego pieknego dnia Mariusz stwierdził ze musimy przyoszczedzić na pampersach i kupowac jakies tańsze wiec zakupilismy huggiesy czy jak im tam wychodzi chyba pare zł roznicy ale co tam...
założyłam pierwszy raz sarci go na noc no i nad ranem spała z nami jak sie obudziła to standardowo zmieniam jej odrazu pielunie , mariusz juz byłobudzony i z ciekawoscia nam sie przyglądał no i zdjełam jej tego mega osikanego hagisa , mariusz sobie tak leżał koło nas... i chciałam mu tak machnąć tym brudnym pampersem przed nosem zeby powąchał siuski córeczki a tu co? cały tez zel co w srodku sie z siusiów zmienia wyleciał mu na twarz 🤪 🤪 🤪 🤪 myslałam ze jebne a jaka miał mine!!!!!!!!!!!! bezcenne buahahahahahah o taKA----> 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj czuje ,że oklasków będzie coraz mniej 😉
iwiokej -popieram -szkoda literek 😜
Ja i tak uważam ,że nasze forum jest najfajniejsze 😜
Wyruszamy dzisiaj z Julcią na spacerek,bo nie była na dworku chyba z tydzień,taką mamy pogodę 🤔
Odezwe się póżniej.
Jeszcze jedno-moja Julcia też wczoraj nie mogła zasnąć,było noszenie ,lulanie i wszystko było żle 🤢ale noc przespała ładnie.Któraś pisała ,że jak poszła spać o 19.30 to wstała o 9.30 🤪ja też tak chcę!!!!!!!!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renata nie martw sie ten jeden był felerny chyba bo reszte potem jak Mariusz był nie dobry chciałam mu tak jeszcze raz zrobnic ale zadden nie chciał sie rozsypac hahha ale wole pampersy... hagisy takie sztywne i jak dłuzej ma na pupsi to szybko sie rozciągają i potem przeciekaja np rano po całej nocy 🤨 🥴

cza isc tez na spacer w końcu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renatko moja mała tak śpi 🙂 ale wczoraj sie jej cos pokręciło i zasnęla o 18 bez kąpania i obudziła sie o 1 jak już pisałam ale a papu i piciu i z powrotem lulu, wiec ok, za to rano pobudka o 8 ale co tam ile można spać 😁
my używamy biedronkowych dada już4 i są ok nie przeciekają i są dość chłonne w paczce jest 54sz. nam starczają na tydzień czasem 8 dni no i kosztują połowę ceny pampersów bo 28zł. , a ostatnio dostałam paczke pampersów w prezencie to czekałam aż sie skończą, nie dośc ze co chwila musiałam ja przewijać bo przeciekały, strasznie szybko się napełniały, to jeszcze mała dostawała czerwonej pupy 🤢, za to na mleku nie oszczędzamy bo dostaje bebilon co kosztuje 36zł. na tydzień 😁 dla małej wszystko
Darusia lece na NK sprawdzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Widzę, że forum trochę odżyło 😉
Iwiokej Twoja Amelcia zasnęła wczoraj tak samo jak moja Milenka o 18 bez kapieli, umorusana w jedzonku, tylko że później obudziła się o 21. Nakarmiłam ją, przewinęłam i zasnęła, a później pobódki co 2h na cyca. Powoli mam już doś tego cyca, bo nad ranem budzi się nawet co 1h.
Sibi jestem pod wrażeniem Twoich przepisów!!! Ja newet nie wiem gdzie cielaczka kupic hihi. No napewno w mięsnym, ale pewnie w każdym nie ma hmm.
Nie ma co się martwic, że dzieciaczki nie raczkują, moja Milenka zasówa już jak perszing hehe i strasznie trzeba ja pilnowac, bo zaraz coś ciągnie, albo do buzi wsadza. Przed chwilą przyciągła się do mnie pod fotel do kompa, podciagała się, aż w końcu zabrała mojego brudnego kapcia i pociągła go na swój kocyk i zaczęła jeśc feee.
Siedzi teraz na kocyku i jak tylko przechodzę, to wyciąga rączki, nauczyła się cwaniara, żeby ją nosic, a jak nie wezmę, to krzyczy.
My uzywamy pampersów i jestem nawet zadowolona, raz kupiłam huggisy i ciągle przeciekały, miałam też dada i też były nawet niezłe.
Jutro jadę zareklamowac wózek. Zauważyłam, że jedna rurka rdzewieje, ciekawe czy to podlega reklamacji? a jeszcze dzisiaj zauważyłam, że z jednego koła zeszło powietrze wiec pewnie dętka przebita.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka ja teraz jestem 😁 😁
dzisiaj byłysmy na zakupkach i jestem zadowolona bo kupiłyśmy w końcu juz kurteczke na jesień i jest zajebista!!!! zielona pikowana z katurem i korzuszkiem cudo!!!!! i dałam 29 zł 😁 w Pepco jest super....
no i postanowiłam dzisiaj wyprobować znow inne pieluszki bo babydream z rossmana i powiem wam ze sa identyczne jak pampersy!!!identyczne a nawet lepsze bo mają wiekszą ta chłonna wkładke...
ja uzywałam pampersów i dla mnie były najlepsze bo sa elastyczne nie sa sztywne chłonne itd. ale wiadomo kazdy dzieciaczek inna ma skórke i inaczej reaguje...... dla mnie np dada były srednie bo moze i był chłonne ale takie sztywne mi sie wydawały i nie mają tych rozciągliwych rzepów sara nie miała odparzen ani nic ale jakos mi nieprzypasiły.
a te babydream z rossmana kosztuja 19.99 za 40 pieluch i na prawde są super polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ostatnio dałam małej banana z brzoskwinia widelcem pogniecione i tez szamała chociaz była lekko zdziwiona bo zawsze dostaje te papy ze słoiczków a teraz było wiecej "grudek" hehe
teraz ma czkawke lezy w łozeczku i gada do karuzeli , a na czkawke nie chce cyca i nie wiem jak jej pomoc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...