Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja małej z niekapka dawałam soczek bo lubi, ale dziurka w nim jest za duża jeszcze i nie pije z niego na razie to samego dyda z nakretką ma i go sobie gryzie i tak fajnie piszczy, jej to też sie podoba, mi też net źle chodzi gadałam z mamą i mi skype zerwało i jakoś tak zamula, moze przz te deszcze są jakieś zakłócenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śliczne buciorki
ja ostatnio kupilam na 9 m-cy nie wiem jaki rozmiar ale jeszcze dla maluchow nie chodzacych jak mala zacznie stawiac pierwsze kroki to sie wybierzemy na zakupki i wyedy kupimy 🙂

a to dzisiejsze drugie sniadanie 😜 niczym sie tak nie brudzi jak jogurtem 😜

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-09/b8362eb1/zdjęcie0358.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-09/b8362eb1.jpg[/IMG][/URL]
a i taka czape mierzylysmy - swietna jest!
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-09/9c908eb0/zdjęcie0357.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-09/9c908eb0.jpg[/IMG][/URL]
o a tu moj olbrzyz bawi sie z ciocia/babcia 😜 na nogach ma te butki co pisalam i spodnie co zamawialam na allegro - rewelacyjne sa!!
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-09/526212c5/zdjęcie0359.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-09/526212c5.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehjj my juz po goscinie teściowa pojechała uff 🙂 ale nawet fajnie było oczywiscie nagadała sie ze ohhh no ale juz po 🙂
teraz jestem sama w domku bo mariusz jeszcze w pracy...... no i napoisze cos pozniej bo teraz marudka kwiczy 🙂
ps. sara na wizycie babci była taka potulna jak baranek tesciowa z podziwu nie mogła wyjsc jakie grzeczne dziecko..... hahaha umie sie "sprzedać" te moje dziecko haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki
Wieki mnie nie było tutaj u Was
jak czas pozwalał to i nawet czasami udało mi się poczytać co u Was
ale widzę że ostatnio tutaj u Was wrze i to znów z powodu Anitka - nie wtrącam sięo nie moja sprawa ale czyjeś stwierdzenie tutaj że ona nic innego nie robi jak tylko pasie swoje dziecko to trochę mnie tutaj też obraziło bo Moje dziecko też ma 11 kg a nikt nikogo tu nie pasie. Także proszę zwracać uwagę na to co kto pisze.
Wr

Dobrze że u Was wszystko ok 🙂
Sibi- Marcelinka śliczna - jak zawsze 🙂 oczka ma piękne 🙂

U Nas 3 zęby i kolejne w drodze 🙂 siedzimy już sami więc i trochę wiecej rece odpoczywaja.
Raczkowania i chodzenia narazie niet 🙂
pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich 😜
Klaudia jak miło Cię widzieć 😜super ,że u Was wszystko gra 😜wstaw kilka fotek bąbelka ,Twój Filipek to jedyny chłopczyk w tej chwili na brzuszku 😜Przyznam Ci racje 🙂mnie też nie podobało się to co napisała Zosia o Olafku,to było przegięcie 🤔Moja Julcia z kolei jest trochę za chuda,ale cóż na to poradzę 🙂to co zje to wszystko spala .Dzisiaj to już wogóle zrobiła taki wyczyn ,że aż sama zamarłam .W pokoju był wyjety odkurzacz ,bo miałam odkurzać ,wyszłam dosłownie na chwile do łazienki a Julcie zostawiłam na podłodze ,przychodzę a ona stoi przy odkurzaczu i bawi się kablem 🤪szalona 🤪nie moge jej spuścić z oka nawet na chwilę 🙂Teraz jeszcze nie śpi 🙂tatuś prowadza 😜mamusia ma relaks(oby nie taki jak wczoraj 😜).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
to i ja się melduję po długiej nieobecności.
Postaram się pisać częściej 🙂
Nie ukrywam, że jestem też na tym drugim forum i czytałam co u Waszych pociech, tak jakoś z sentymentu, nie po to by komentować to gdzie indziej 🙂
Renata Nasze dzieciaczki jak dobrze pamiętam są z tego samego dnia 🙂
Igor ma jeden ząbek, pełza na całego, próbuje nawet raczkować, ale widzę że pełzanie wychodzi Mu lepiej 🙂 łapie się też wszystkiego co może i próbuje stać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi bo to jest tak jak to Ty chyba napisałaś, że brzuszek był pierwszy i tu było tak... tak fajnie 🙂 zmyłam się stąd ponieważ myślałam, że wszystkie będziemy pisać na tym "drugim" forum, myślałam że to tylko kwestia czasu aż wszystkie się tam zejdą, ale jak widać myliłam się..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!!!
Ja rowniez sie melduje i chociaz tez pisze na tamtym forum to nie znaczy ze zapomnialam o brzuszku. Byl pewien czas ze myslalam zeby skasowac konto na brzuszku ale nie mialam serducha tego zrobic ☺️ Czasami po prostu balam sie cos napisac bo nie wiedzialam czy czasem mnie nie wyrzucicie 🥴
Martus kochana chyba kazda z nas ma sentyment do brzuszka. Ja rowniez myslalam ze wszystkie przejdziemy na te drugie forum ale cos sie nie udalo. Jakos dziwnie wszystko wyszlo. Ja do kazdej z dziewczyn i dzieciaczkow strasznie sie przyzwyczailam i nie chce sie wtracac w jakies klutnie bo albo jestem jakas dziwna albo po prostu nie mam takiej potrzeby. Ale przyznaje ze tekst o dziecku Anity byl nie na miejscu i nie powinno sie w to wplatac dzieci. Olafek to slodki chlopczyk jak kazde dziecko.
No i nie wiem co jeszcze 😮
Ogolem u nas ok. Sebastian ma juz 2 zabki!!! Miedzy 1 a drugim byl odstep tylko tydzien. Teraz widac juz polowki obu 😁. I od razu zaczal lepiej spac chociaz roznie to bywa.Pije mleko z butli a na noc jeszcze cyc ale co tam 😉
Zaczyna niezle rozrabiac ale jeszcze nie raczkuje i pewnie w nastepnych dniach nic sie nie zmieni 🙂 Za to mowi tata!!!! A kiedy mowie powiedz mama to on TATA!!!! No i tyle.
Pozdrawiam was i dzieciaczki i zycze dobrej nocki!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wchodząc na brzuszek , byłam w szoku............. co widzą moje oczęta witam lutowe mamusie 😁 😁 😁 😁 😁 😁, jak się ciesze że zatęskniłyście, my też za wami bardzo, cieszymy sie niezmiernie z odwiedzin i mamy nadzieję na więcej 😁 😁 😁 😁
dla wszystkich zębolów gratulacje
moje aniele zasnęlo po 20
MArtuś super że jesteś tak mi się z Tobą dobrze pisało i ty Klaudia ciut zapatrzona w anitka przyznaj chociaż, super, że też tęsknisz 😁
aż sie chce spojrzeć na "brzuszek"
buziole dla Was:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
normalnie brzuszkowa rewolucja, fakt o Olafku to lekka przegina, ale dzięki temu wróciłyście, więc czasem dobrze coś napisać zeby coś się stało, a w tym przypadku na dobre,
a wiecie co coś mi się właśnie stało, że nawet jak by tu napisała anitkek to bym ją serdecznie przywitała, chyba miętka jestem..............
obym nigdy nie żałowała tego co piszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...