Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
az mam dreszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
witajcie 🙂 🙂 🙂
nikt tu nikogo nie wyrzuci!!!!!!!! tu sie wszystko zaczelo!!!!!!!!!
IWIOKEJ udało sie nam 😉 😉 😉
my nie chcialysmy przechodzic i to bylo pisane od samego poczatku chcialysmy zostan tu i tu pisac! milo ze wpadlyscie i liczymy ze czesciej nas odiwedzicie a z czasem znowu sie zadomowicie brakuje nam tu kazdej z Was i waszych dzieciaków!!!!!
czy to Olaf, Igor, Julka czy Marcelina nie mieszajmy naszych dzieciakow bo jak juz pisalam nasze dzieci sa najlepsze-jak wszystkie


milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Fakt o Olafie to równa przegina, jak i niektóre teksty odnośnie Anity. Ale ja się nie będę zagłębiała w te tematy.
Zośka chyba wszystkie wiedzą kim jesteś, pokazałaś swoje prawdziwe oblicze.. To tyle.

U Nas noc fatalna, Igor nie spał od 1 do 3:30, myślałam, że oszaleję. Zrzucam to na winę drugiego ząbka, który prawie się przebił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzied dybry
az nie moge nadrobic tych wszystkich postów 🤪 🤪 🤪 🤪
dziewczyny witajcie ponownie i mam nadzieje ze jeszcze wiecej sie tu zejdzie..... 🙂
brzuszek był jest i bedzie pamiętajcie o tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja zabieram sie za nadrabianie postów, jak miło właczyc brzuszek a tu 4 strony zapisane 🤪 🤪 🤪
u nas noc taka sobie.... wziełam sarcie ok 2 do siebie i zasnelismy z nia i spalismy pozgniatani bo nasza królewna sie przeciez rozpycha 🙃 🙃 🤨
pogoda dopisuje więc lecimy za jakas godzinke na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia ja wklejałam zawsze z tej stronki
http://www.fotoszok.pl/

Ja uciekam na spacerek, pogoda piękna, trzeba to wykorzystać 🙂 Przy okazji kupimy butki do noszenia po domku 🙂 bo zimówki już mamy (używki 😉 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milka55552 napisał(a):
..co do powrotu dziewczyn na forum oczywiście nie wypowiadam się za wszystkie ale dodi wróciła do was bo nie miała już gdzie pisać a ciekawe gdzie była wszystkie poprzednie dni? u nas! a wy się cieszycie jak dzieci bo nagle wróciłą.no cóż z braku laku dobru kit.


Kochana Milko skoro jestes taka elekwentna to poprosze abyc podpisała sie starym loginem z forum ,
po pierwsze jezeli nie wiesz to sobie sprawdz ze caly czas pisalam rowniez na brzuszku, moze troche mniej bo wydawalo mi sie ze na forum Anity s,a szczere dziewczyny, ale widze ze sie myliłam.Najpierw jest ok, a potem obrabiacie mi dupe ..dzieki
Jezeli Ty nie widzisz tego jaka jest Anita to w takim razie masz klapki na oczach i moze kiedys dojrzejesz do tego i uswiadomnisz sobie o co NAM tu chodzilo.
Mam prawi pisac sobie gdzie chce, a jezeli chcesz wiedziec, to nie mam potrzeby na siłe pisania na forum, wiec prosze Cie nie komentuj tego w ten sposob ze nie mialam gdzie pisac..
nie znasz mnie i nie wiesz czy przypadkiem nie pisze na 100 innych forach !!!!
Mam wiele innych zajęc a nie siedze 24 f na dobe przy necie !!!
my wolimy spedzic troche czasu z naszymi dziecmi na zabawie czy opiece nad nimi a nie siedziec i z nudów pieprzyc glupoty !!
A jezeli jestes tak nastawiona do nas to po wuja tu zagladasz !!! i czytasz co piszemy skoro jestes na tamtym forum to siedz sobie tam !! ale najwidoczniej interesuje Ci to co sie dzieje u nas skoro tu wchodzisz i masz czelnosc pisac i komentowac..
Co do sytuacji z Anita faktycznied nigdy mi doslownie nic nie powiedziala, ale jak bys byla troche inteligentniejsza to wiedziala byc o czym mówię.
Ona zawsze musi byc najladniejsza, najszczuplejsza, miec najlepsze zabawki dla dziecka a my zawsze musimy byc gorsze od niej, przyjrzyj sie temu uwaznie ...
niechce mi sie juz tego komentowac.
Jesli masz odwage to zapraszam na prv 3952206 gg , a nie obrabiasz tylki na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi ja bym podkreśliła aby tu pisała a nie tam ale na to krówce brak szczerości.
Po co ci rozmowy z nią na priv, szkoda Twoich liter i czasu 🙂

Siedziały cicho wszystkie Was olały poleciały za anitek85 i wystarczyło trochę ponadawać i już wszystkie są.
Zwarte i gotowe, żołnierze 🙂
Sibi, renato, iwiokej cel osiągnięty.
Uderz w stół a nożyce się odezwą, jak widać 🙂
Nie inaczej jednak miło że wróciłyście, ciekawe na ile.
Oby nie w obronie anitek, chciałam napisać jej honoru ale niestety go nie posiada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski
Widze że nadal u Was wrze , ja postaram się nie mieszać w te wasze spory z kimkolwiek ale do Ciebie Dodi mam trochę żalu bo zawsze się dobrze dogadywałyśmy tak mi się przynajmniej wydawało- a teraz odczuwam że po ostatnim moim poście na tym drugim forum dot. nianiek dla dziecka to czuje że się obraziłaś.I po Twoim poście ostatnim tutaj stwierdzam że i mnie i Anitę zmierzyłaś jedną miarką i wywnioskowałam z Twoich postów tutaj że na tamtym forum każda z Nas nic innego nie robiła tylko Cię atakowała a dobrze wiesz że to nie prawda. Przynajmniej nie ja ! A ja naprawde nie miałam nic złego na myśli i mi chodziło o nianki z zewnątrz a nie takie jak Twoja sąsiadka. Sama opiekuje się Synkiem sąsiadki od tygodnia i nie mam naparwde nic przeciew temu 🙂
Dlatego się nie gniewaj ! no myśle że to wszystko 🙂 a no a jeśli Cie coś uraziło to przepraszam 🙂

hm co do słów odnośnie żołnierzy którzy wrócili tutaj to sobie wypraszam takie stwierdzenia bo nie jestem nikogo żołnierzem i piszę tam gdzie mi się podoba.

ja do Anity nic nie mam bo mi nic nie zrobiła- nie biorę wszystkiego co mówi na serio - i mam do pewnych spraw dystans ale dotyka mnie to jeśli wsiadacie tutaj na dziecko które Bogu ducha jest winne. Tak nie zachowują się dorosłe osoby.

narazie to tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus napisał(a):
Dodi, szkoda że wszystkie dziewczyny mierzysz jedną miarę..


Martus nie mierze..
tylko te ktore sa dwulicowe, najpierw na tamtym forum jest ok a potem loguja sie tu i jada ...
Ja lubie niektore dziewczyny z tamtego forum, ale jest mi teraz przykro ze zadna z Was jak odeszlam nie zapytala mnie o co chodzilo, mimo ze zostawilam namiary na siebie..
tylko wszystkie czekaly na wersje Anity ..
Tobie nie byloby przykro, nawet jednej wiadomosci z pytaniem o co poszlo ?
to po co mialabym tam pisac jak zadna mnie nie lubi ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia ja sie na Ciebie nie gniewam, to bylo chwilowe nieporozumienie, jestem zla na Anite bo lepiej wie ode mnie co sie z moim dzieckiem dzialo..
nie lubie takich postow, ale ona musi zawsze skomentowac ..nie odpusci, uwaza sie za osobe ktora wie wszystko.. a tak jak ktoras napisala ma informacje z internetu,.
Ja tez mam w rodzinie lekarza czy pielegniarke i jakos nie komentowalam wszystkich postow podpierajac sie niby slowami wuja czy cioci.
Nie lubie takiego wymadrzania sie..
a To A nita a nie ja moze martwic sie ze nie bedzie miala z kim pisac i dlatego zalozyla nowe forum, bo zostala by sama..
nie wiem dziewczyny czy nie widzicie tego jaka ona jest, ja na poczatku tolerowalam to wszystko ,potem sie nie odzywalam, ale potem juz wybuchlo we mnie wszystko bo mysle ze przekroczyla pewne normy ..
jest mi smutno ze nie potrafimy sie dogadac wszystkie razem .. tak sie lubilysmy, przezywalysmy wszystko razem , a teraz co ??
zawisc ,obgadywanie.. podzielilysmy sie..
ja z jednej strony nie zaluje ze bylam przez chwile tam z Wami bo niektore z Was lubie, ale to co sie TERAZ dzieje przechodzi ludzkie pojecie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodinko no już myślałam.
Co do pytania co się z Tobą działo to nie prawda że nikt nie pytał bo ja pytałam co się dzieje że nie piszesz i Anita mi odpisała że poprosiłaś o usunięcie konta na drugim forum i że pozniej ponąć się zdziwiłaś czemu tak szybko zostało ono usunięte. Nie wtracam się w to czy to prawda czy nie. Napisałam do Ciebie posta bo poczułam niedosyt i myślałam że się obraziłaś na mnie też , a tego bym nie chciała. Niestety nie mam tyle czasu jak niektóre z Was na natychmiastowe komentowanie tego co się tutaj dzieje i przyznam że nie wiedziałam że o to poprosiłaś Anitę.

Nikogo tutaj nie bronie ani nie zamierzam obgadywać ale naprawde niektore posty mogłoby się ominąć - zwłaszcza te dot. dzieci. ( mam na myśli złe emocje)

Mam propozycje jeśli macie coś komuś do zażucenia to piszcie tej osobie na PRV bo unikniemy w ten sposób niesnasek ani nie przyjemnej atmosfery od której niektórym w tym także mnie odechciewa się wchodzić i czytać tutaj.

Ja powiem jasno nic do nikogo nie mam. Ani do Anitka ani do każdej z Was. Jeśteście tutaj po to by móc rozmawiać z Wami itd i niech tak zostanie.

a niektórym radzę nie brać wszystkiego na serio i nie angażować się tak we wszystko bo każda z Nas ma swoje życie i po co jeszcze się denerwować tym co dzieje się tutaj 🙂

no to się napisałam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wystrczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dajmy juz spokoj !!!!!!!!!! żołnierze idt to nie jest nic zlego! moze lepiej "wróciły dzieci do domu"? albo "wrocily corki marnotrawne" 😉 zwal jak zwal! ale cieszymy sie ze jestescie i macie jeszcze chec z nami pisac!!!!!!!!!!!!!! i nie unosmy sie o byle slowo!!!!!!!!!!!!!
kazdy ma inny charakter i kazdy ma prawo do wlasnych zdan i opinii a nie wszystkie sie musimy z tymi opiniami zgadzac!!! wymieniajmy opinie ale trzymajmy nerwy na wodzy bo to nie ma sensu!!!!!!!!!!!!!!
cieszmy sie ze brzuszek zaczyna odzywac i szczerze nie mam juz ochoty czytac na temat Anity! wszystkie wiemy ze jedne je lubily a inne nie i jest to oczywiste, czesc z Was moze nie lubic mnie itd ale trzymajmy sie razem bo bardzo wiele nas laczy i szoda tego zaprzepascic

składam więc wniosek o zaprzestanie dyskusji nie do konca wygodnych i dzielmy sie radosciami i smutkami (oby jak najmniej) dotyczacych naszych maluchow!! nie wiem czy sie ktos pod tym podpisza ale ja jestem pierwsza
Sibi

lece na rehabilitacje
pogody życzymy - i pogody ducha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mysle ze nie powinnysmy sie juz kłócić..... bez sensu juz to wszystko...
ja tez nie mam dobrego zdania o Anicie po tym wszystkim no ale na jej dziecko nie bede najeżdzać jakie byśmy były na pewno nie chciałybysmy zeby ktoś mieszał w to wszystko dziecko i jeszcze na nie najeżdzał. ja tutaj do nikogo nic nie mam.....
moze przyjdzie taki czas ze zbierzemy sie tutaj wszystkie "prawie" i powspominamy nasze porody, przezycia w ciąży......
tak więc ROZEJM i nie stwarzyjmy tutaj takiej dziwnej atmosfery...... 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...