Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

podpisuje się pod Sibi, nick Wam nic nie powie, ponieważ nigdy z Wami nie pisałam.
mam na imię Zosia tak jak nick, tylko czytałam, czytam Was prawie od początku.
Ale czytając i będąc z boku można wyrobić sobie opinię.
Nadal nie będę z Wami pisać , chciałam tylko pomóc więc teraz miłej zabawy.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dajmy juz spokoj ,racja 🙂
napisalam posta i mi wcielo gdzies he he

a ja zrobilam juz pranie (wszystkie moje biale gatki pofarbowaly na rozowo , gdzies sie dostalo cos czerwonego a zmienilam proszek i klops ) troche mi szkoda bo fajne to gatki byly hi hi
W domku błysk poodkurzane, podlogi pomyte, lazienka wyczyszcona.
Zaraz sasiadka wpada na kawke,
Kurde Julke juz drugi raz dzis obudzil dzwiek telefonu juz spala ale sie wkurzylam, jakas marudna dzis jest.

Renata pytalas o kaszke, ja daje malej ryzowa, bo mala ma alergie na bialka mleka krowiego, i wsypuje 3-4 miarki takie jak od mleka na 150 ml, kupilam buteleczke lovi i narazie jestem bardzo zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszłam tylko wam napisać ostatniego posta.
Widzę że cel został osiągnięty a to najważniejsze.
zośka i reszta dziewczyn ja też mogę być dosłownie każda z was. i nie ukrywam że profil był tylko po to żeby napisać co myślę o tej całej sytuacji (nie chcę używać swojego żeby później ktoś mi nie wypominał)
Macie racje z tym że zośka przesadziłam z tym pasieniem dziecka anity jak i jego wagą. i jest to totalnym brakiem taktu.iwiokej ty również się z tym zgodziłaś widzę a to że ktoś mieszka w irlandi czy w polsce czy w niemczech nie ma znaczenia. gruby będzie grubym i każdy zwróci na to uwagę bez względu na to skąd jest a czy anity syn jest gruby? raczej nie zdjęcia są na agu agu i ja tam grubasa nie widzę tylko słodkiego chłopaczka.zresztą sibi córka też jest duża ale nie oznacza że jest gruba.jest śliczną dziewczynką!i klaudi filip również.więcej takich dużych dzieci wśród was - nas.
co do wypowiedzi dodi mam tylko do powiedzenie to że żadna z dziewczyn nigdy nie pisała że jest najszczuplejsza najładniejsza lub coś w tym stylu i anita również w tym gronie jest.
a mam tylko do powiedzenia tyle że to ty jesteś pania dyrektorową i podkreślałaś to wiele razy pisząc że jest twój mąż jest dyrektorem i może zrobić to czy coś innego.
do tego to ty kilka tygodni porodzie pisałaś że ważysz coś ok 52kg później że jeszcze mniej wiec to ty chyba chciałaś pokazać że każda z nas ma jeszcze sporo kilogramów a ty jesteś szczupła. do tego nawet strój który kupiłaś na chrzciny czy tam na coś pytałaś o opinie jak wyglądasz ale musiałaś zaznaczyć że to strój tommy hilifiger jakby to miało znaczenie czy coś kosztowało 50zł czy 250zł wiec to tobie brakuje skromności. Nie mam zamiaru pisać do ciebie na priv bo nie odczuwam takiej potrzeby. jeśli mam coś do powiedzenia to napisałam to tutaj.
a o chorobie fakt przyznaję racje że anita nie powinna była tak napisać ale to ty wiecznie narzekałaś ze twojej córce coś tam jest i z zewnątrz ktoś mógł odnieść takie wrażenie że jest chorowita. jesteś matką i wiesz że nie i aby się cieszyć, ale myślę że to wszystko mogłaś powiedzieć anicie a nie odchodzić obrażona. a czemu nikt do ciebie nie pisał po tym fakcie to nie pytanie do mnie numer gg był i jest na forum.
W zasadzie to nie przepadam za dwiema osobami z tego forum i jest to dodi i jaiho.
jaiho dlatego że miałam wrażenie cały czas że koloruje te swoje opowieści niby gadane miała ale tak czasem sie zastanawiałam ile w tym prawdy i do tego ten nad to wrodzony optymizm po porodzie.myślę że to było udawane no ale to tylko moje zdanie.

I już więcej nie napiszę bo nie mam i nie miałam zamiaru psuć wam atmosfery.
chciałam tylko żebyście w końcu wyrzuciły z siebie co was boli no a teraz będzie już tylko lepiej.

Wszystkie wasze dzieci są przepiękne!!! dużo zdrowia dla dzieciaczków i sił dla was.

żegnam i do spisania (pod innym loginem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podpisuję się również pod Sibi 🙂

Dodinko szkoda gatków 🙂 Maż Ci kupi nowe 🙂 ja tez mam butelki z Lovi i jestem zadowolona 🙂

co do sprzatania to tez mam mega lenia ale mam Meza w domu i to On teraz ma spida na sprzatanie 🙂

Martuś gratulacje dla Was 🙂 dobrej kondycji teraz życzę 🙂 🙂 🙂

zmykam bo terrorysta wzywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my po dlugim dniu
zakupy, rehabilitacja, odwiedziny u dziadka i znowu sklep 😜
Marcynia bawi sie na macie opowiada zwirzeakom co robila

zastanawiam sie wlasnie nad zakupem ekspresu cisnieniowego tzn jestem zdecydowana ze kupie ale nie wiem ktory model

jutro jade do rodzicow-nareszcie a moj maz imprezuje z kolegami - oj bedzie sie dzialo a w niedziele znowu rehabilitacja 🤨

rozgladalam sie za butami bo chyba zima lada chwila przyjdzie i chyba musze sie na cos zdecydowac a ze kolo moich rodzicow jest swietny slep z butkami to jutro zostawiam mala i jade nareszcie sama!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jestem , już myślałam że sie nie uda wejść, mała nie spał później sąsiadki przyszły do ami,
my też miałyśmy okropną noc, mała zasnela ok 21 obudziła sie o24 później 2 poźniej juz co chwilę i zassnela ok 8 po kupie i mleku na dobe i obudziła sie po 11, mało coś śpi dzisiaj i jest bardzo marudna, oj chyba niedługo tę zębole sie przekuja, a dupcia już wyleczona, odpukać oby już nie była
a ja juz nie mam zamiaru komentować tej sprawy....................... bo zaczyna sie robić nudna
Sarusia jaka śliczna z tymi dwoma myszowatymi na dole 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chce Tylko napisac ze jestes niesprawiedliwa, kazda z nas sie czyms chwalila i nie tylko ja ...
co do wagi nigdy nie mowilam ze jestem szczupla, tylko pytana o wage odpowiadalam..
Jakos widze ze bronisz Anity, chociaz ona tez zawsze chwalila sie nowymi zabawkami, i wszystkim innym..
co do pani dyrektorowej nigdy tak o sobie nie pisalam ..a kazda z nas opowiadala czym zajmuje sie jej maz. Mysle ze poprostu pewnie zazdroscisz mi pewnych rzeczy i dlatego twierdzisz ze mnie nie lubisz, nigdy nie napisalam nikomu nic zlego, ani nikomu nie jechalam, ani sie nie wymadrzalam, a nasza kochana Anita tak !! czy to sprawiedliwe ,chyba nie...
nie mam zamiaru juz o tym pisac, i prosze inne dziewczyny zeby sapisaly czy tez tak o mnie sadza,.. jesli tak to sie wyniosę z tad i juz.
A Ty nie masz odwagi napisac kim jestes ,szkoda.. ja tez potafie zalozyc sobie konto i jechac kazdemu anonimowo..

to tyle droga Krówko ..nara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aj dziewczyny!!!

Dodi jesteś fajną babką, laska jak się patrzy, masz super córcie i ja Cię bardzo lubie!!!!!

i nie daj sie prowokowac jakiejs anonimowej babie!!
jak broni Anity to niech jej broni moze to i sama Anita - nie przejmuj sie i nawet sie nie waz nigdzie z Tad isć!!!!!!!!!!!!!!!!
tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny,
jestem styczniową mamą z tego roku,ale jakoś nie chcę pisać na styczniówkach bo to dość dziwne osoby...także kiedyś zostałam posądzona o coś.Zresztą termin pierwszy miałam na luty.Dodi jesteś bardzo fajna i się nie przejmuj.Niestety są osoby,które nie mogą wytrzymać,że jest ktoś bogatszy,ładniejszy itp.
Pozdrawiam was. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
geisha super ze chces zu nas pisać bardzo Cie zapraszamy:-)
u mnie była mamusia moja kurcze odwiedziła mnie tak niespodziewanie . jechała 50 km do koszalina i zrobiła mi taka niespodzianke i dobrze bo mam ostatnio jakiegos doła..... własnie pojechała wiec dopiero moge was poczytac
nie przejmuj sie dodi mysle ze ta milka napisała tylko tak zebys poczuła sie smutna i sie stad usuneła!! na złość chce ktos nas stad wykruszyc, mysla ze jestesmy takie słabe i załozymy sobie tez takie forum osobne. nie przejmuj sie docinkami. My wszystkie jestesmy twarde babeczki i bedziemy trzymac sie razem i nikt nas nie skłóci...!!!!!
dziękujemy za komplementy dla Saruni 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak na marginesie.......
napiszę sobie.... że jestem najszczesliwszą mamusią pod słońcem , mam extra życie i w ogole jestem super laska..... czy ktos sie teraz w tym momencie na mnie obrazi?
chyba to lepsze niz gdybym pisała ze tak mi cieżko, ze nie chce mi sie żyć i wszystko jest do dupy........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję 😘niestety ja miałam jak Dodi...kiedy napisałam,że nie muszę iść do pracy i zostawiać maleństwa bo mąz nieżle zarabia uznały,że uważam,że ich faceci to nieroby a ja ze stolicy się wywyższam.I wiele podobnych sytuacji.Ludzie mają wielką fantazję i wyobraźnię.Szkoda gadać 🤢 🤢 🤢nie warto sie przejmować takimi osobami bo w gruncie rzeczy mają w życiu same kłopoty i czegoś im brak.

Sibi powiedz jak twoja córcia? czemu uznali,że musi iśc na rehabilitacje?
Dodi tak nie każde dziecko musi się przekręcać.Ale ja swoją sama uczyłam przekręcać na łóżku turlałam ją i ona sama załapała,że tak można.Spróbuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorową porą 🙂

Darusia - śliczne zdjęcie Sarci na NK 🙂 jak Ona słodko stoi 🙂
Dodi - nie przejmuj się jakimś gadaniem kogoś kto nawet nie ma odwagi napisać kim jest 🙂
Dla Nas jesteś ważna i tak masz się czuć 🙂 ee nie wspomnę o Twoim Meżu i Julci 🙂
Słodka focia profilowa 🙂

Sibi ja też nie wiem dlaczego Marcelinka ma rehabilitację ? Kiedyś czytałam o tym że rozwija się nieco gorzej jak 6 cio mc dziecko ? Dobrze doczytałam ?

aaa moje chłopy już spią, pies też wiec i ja bede się powoli kładła spać 🙂
Zyczę spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj geisha
z moja mala sytuacja wygladala tak ze ona wogole nie obracala sie na boki, na brzuszek, na plecki, nie siedziala-nawet z podparciem, wlasciwie tylko lezala i kopala nogami i nic innego pediatra caly czas mowila ze jest za gruba choc nie jest bo jest proporcjonalna do swojego wzrost! ja zaczelam zalatwiac wizyte u neurologa na wlasna reke i uslyszalam na wstepie ze juz dawno powinnam byc z nia u lekarza i ze jest w rozwoju motorycznym na poziomie 5 miesiaca! jakby mi ktos w pysk dal- a wielka pani doktor mowila ze to tylko tusza jej przeszkadza, jak to powiedzialam neurologowi to mnie wysmial!!!!!!!!!! to tak pokrótce..... teraz juz 3 tyg sie rehabilitujemy i sa efekty sama siedzi choc trzeba ja posadzic i sprawia jej to wielka frajde! lepiej sie rusza jest bardziej aktywna i jeszcze bardziej usmiechnieta 😁

geisha ja do pracy tez wracac nie musze a chcialam i jak mi sie trafi fucha to ja "biore" tylko dlatego zeby miec wiecej 😉 kiedy urodziła się Twoje córcia? bo ja to powinnam chyba na styczniówkach pisac ale nie wyobrazam sobie odejsc od lutowek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...