Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sibi nawet nie próbuj odchodzić 😜
geisha witaj ,cieszymy się z kazdej nowej osoby,która tutaj zagląda 😜
Dodi dzięki Tobie odżył nasz brzuszek 😜,teraz już będzie z górki,nie ma co się przejmować głupimi docinkami 😜nauczyłam się już ,że jeśli ktoś docina to tylko z zazdrości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renata ja tu zaczelam i tu skoncze
od poczatku termin mialam na luty tylko moja sie pospieszyla a raczejzmusila wszystkich do tego zeby ja juz wyjeli bo termin cc mialam na 02.02
ja tez juz ide moja malusia spi juz od 20 🙂 i mysle ze przed 5.30 (wstaje z tata do pracy 😉) nie obudzi sie

dobranoc i zycze spokojnej i przespanej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny zastanawiam się co Was skłoniło do napisania na brzuszku-tak szczerze 😜-chodzi mi o Klaudie ,Martę ,te które dawno nie pisały.Czy pomogło wam stwierdzenie -
wszędzie dobrze ,ale na brzuszku najlepiej 😜
Strasznie sie cieszę że wróciłyście do nas 😜i oby nas było jak najwięcej 😜
Do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
geisha napisał(a):
Witajcie dziewczyny,
jestem styczniową mamą z tego roku,ale jakoś nie chcę pisać na styczniówkach bo to dość dziwne osoby...także kiedyś zostałam posądzona o coś.Zresztą termin pierwszy miałam na luty.Dodi jesteś bardzo fajna i się nie przejmuj.Niestety są osoby,które nie mogą wytrzymać,że jest ktoś bogatszy,ładniejszy itp.
Pozdrawiam was. 🙂



🤪 🤪 🤪 GRATULUJĘ POCZUCIA HUMORU 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renata czaiłam się od dawna, by napisać, ale tak jakoś schodziło.. nie wiedziałam jak mnie przyjmiecie 🙂 cała ta sytuacja, która zaistniała, to w moim przypadku tylko zbieg okoliczności.

Ale teraz jak czytam, odnoszę wrażenie, że ktoś bardzo chce wszystko do reszty tu popsuć.. Tylko dlaczego?

Zmykam spać
Dobrej Nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Geisha
Może troszkę więcej prawdy i autentyczności w sobie powinnaś mieć????Nie ładnie tak obmawiać, forumowiczki za ich plecami. Taka wykształcona osoba z Ciebie a, tak się zachowujesz? Jak by któraś nie zauważyła to sama odeszłaś, nie można narzucać komuś swojego zdania i snuć własnej teorii żeby komuś wmówić swoje racje, zaraz potem "zmartwychwstać" ,nawracać innych i obsmarowywać im tyłek. Nikt nie ma do Ciebie pretensji o Twoje zachowanie każdy ma prawo mieć własne zdanie i robić to co uważa za słuszne. Ale oczywiście to Ty jesteś biedna poszkodowana na tyle osób na forum tylko Ty jedna jedyna, masz pretensje do styczniówek ,że się Tobie nie podporządkowały. Więc chyba ta twoja piękność przysłoniła ci umysł, rozum czy jak to sobie tam nazwiesz. A, wywyższanie się Twoje jest nudne bo człowieka nie ocenia się po tym jak się nosi, co ma, gdzie mieszka i z kim jest. Tylko po tym jak do tego doszedł i jak długo po to szedł.Fajnie jest mieć wszystko od razu tylko jeszcze lepiej jest doceniać pracę innych. Czego Twoja inteligencja pojąć nie mogła. Na koniec jeszcze jedno, żebyśmy zeszły do Twojego poziomu musiałybyśmy się przed Tobą położyć...żeby poczuć Twoje dno.


Dziękuję za chwile i godziny rozmów przeżyte na forum wszystkim mamuśką i tym styczniowym,lutowym i wszystkim innym bo przecież łączyło nas jedno ciąża i łączy nadal ...wychowanie dzieci. Dziękuję za porady i ostrzeżenia...a nade wszystko za szczerość i prawdziwość nie mającą dwóch twarzy...ale jednak nie raz zdarzą się wyjątki.
Przepraszam że, tak niespodziewanie tu wskoczyłam. Ale musiałam poprawić sobie humor a miałam przy czytaniu niezły ubaw.
Pozdrawiam Was i wasze maleństwa:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
geisha napisał(a):
Witajcie dziewczyny,
jestem styczniową mamą z tego roku,ale jakoś nie chcę pisać na styczniówkach bo to dość dziwne osoby...także kiedyś zostałam posądzona o coś.Zresztą termin pierwszy miałam na luty.Dodi jesteś bardzo fajna i się nie przejmuj.Niestety są osoby,które nie mogą wytrzymać,że jest ktoś bogatszy,ładniejszy itp.
Pozdrawiam was. 🙂


Pisząc Madziu ładniejsze miałaś na myśli siebie??? oj bo rozbawiłas mnie do łez 😁
a może wolisz by zwracano się do Ciebie Mycloud???
Może pochwali się jaką jestes naprawde osobą, tu też bedziesz starała się skłócić laski?
kazdy Twój post na styczniówkach to była krytyka innych albo jak ja to wszystko mam, chyba jednak nie masz czegoś co byś chciała miec: koleżanek! Teraz się nie dziwie dlaczego! widzisz tego nie mozesz kupic!
generalnie to Ci współczuje że jestes taka samotna i musisz wymyślać jakie to My złe jesteśmy by znaleść nowe znajomośc, chociaż na forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GEISHA, MYCLOUD, MYLIN - jaki jeszcze nick wymyslisz?
UWAZAJCIE NA NIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LASKA JEST ZDROWO WALNIETA! SCHIZOFRENICZKA!
CO TY W OGOLE TU WYPISUJESZ???
SKLOCILAS JUZ KILKA WATKOW, SLEDZISZ NAS, UDAJESZ KOGOS INNEGO, KLAMIESZ!

JESTES PRZERAZAJACO ZALOSNA!

NIE POWINNO SIE W OGOLE ODNOSIC DO TWOICH WYPOWIEDZI BO JEST TO JAKIS CHORY BEŁKOT ALE SZLAG MNIE TRAFIA ZE NIKT CIE JESZCZE ZA TO NIE UKARAL!
ZYCIE CIE POKARA!

ZAJMIJ SIE TWORZEMNIEM WLASNEGO ZYCIA A NIE ZYJ ZYCIEM INNYCH!
PISALAS NA POCZATKU ZE NIE MASZ KOLEZANEK - TAK TAK, JUZ WIADOMO DLACZEGO, BO JESTES TAKA "WYJATKOWA"

BIJE OD CIEBIE NIE WYSOKI STATUS MATERIALNY ALE CHORY UMYSL.

ADMINIE - CZY TO JEST ZGODNE Z REGULAMINEM I PRAWEM????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
GEISHA, MYCLOUD, MYLIN - jaki jeszcze nick wymyslisz?
UWAZAJCIE NA NIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LASKA JEST ZDROWO WALNIETA! SCHIZOFRENICZKA!
CO TY W OGOLE TU WYPISUJESZ???
SKLOCILAS JUZ KILKA WATKOW, SLEDZISZ NAS, UDAJESZ KOGOS INNEGO, KLAMIESZ!

JESTES PRZERAZAJACO ZALOSNA!

NIE POWINNO SIE W OGOLE ODNOSIC DO TWOICH WYPOWIEDZI BO JEST TO JAKIS CHORY BEŁKOT ALE SZLAG MNIE TRAFIA ZE NIKT CIE JESZCZE ZA TO NIE UKARAL!
ZYCIE CIE POKARA!

ZAJMIJ SIE TWORZEMNIEM WLASNEGO ZYCIA A NIE ZYJ ZYCIEM INNYCH!
PISALAS NA POCZATKU ZE NIE MASZ KOLEZANEK - TAK TAK, JUZ WIADOMO DLACZEGO, BO JESTES TAKA "WYJATKOWA"

BIJE OD CIEBIE NIE WYSOKI STATUS MATERIALNY ALE CHORY UMYSL.

ADMINIE - CZY TO JEST ZGODNE Z REGULAMINEM I PRAWEM????????????????????????


POTWIERDZAM!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał(a):
Geisha
Może troszkę więcej prawdy i autentyczności w sobie powinnaś mieć????Nie ładnie tak obmawiać, forumowiczki za ich plecami. Taka wykształcona osoba z Ciebie a, tak się zachowujesz? Jak by któraś nie zauważyła to sama odeszłaś, nie można narzucać komuś swojego zdania i snuć własnej teorii żeby komuś wmówić swoje racje, zaraz potem "zmartwychwstać" ,nawracać innych i obsmarowywać im tyłek. Nikt nie ma do Ciebie pretensji o Twoje zachowanie każdy ma prawo mieć własne zdanie i robić to co uważa za słuszne. Ale oczywiście to Ty jesteś biedna poszkodowana na tyle osób na forum tylko Ty jedna jedyna, masz pretensje do styczniówek ,że się Tobie nie podporządkowały. Więc chyba ta twoja piękność przysłoniła ci umysł, rozum czy jak to sobie tam nazwiesz. A, wywyższanie się Twoje jest nudne bo człowieka nie ocenia się po tym jak się nosi, co ma, gdzie mieszka i z kim jest. Tylko po tym jak do tego doszedł i jak długo po to szedł.Fajnie jest mieć wszystko od razu tylko jeszcze lepiej jest doceniać pracę innych. Czego Twoja inteligencja pojąć nie mogła. Na koniec jeszcze jedno, żebyśmy zeszły do Twojego poziomu musiałybyśmy się przed Tobą położyć...żeby poczuć Twoje dno.


Dziękuję za chwile i godziny rozmów przeżyte na forum wszystkim mamuśką i tym styczniowym,lutowym i wszystkim innym bo przecież łączyło nas jedno ciąża i łączy nadal ...wychowanie dzieci. Dziękuję za porady i ostrzeżenia...a nade wszystko za szczerość i prawdziwość nie mającą dwóch twarzy...ale jednak nie raz zdarzą się wyjątki.
Przepraszam że, tak niespodziewanie tu wskoczyłam. Ale musiałam poprawić sobie humor a miałam przy czytaniu niezły ubaw.
Pozdrawiam Was i wasze maleństwa:*



nic dodać, nic ująć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co tu sie dzieje, ja coś kojaże, jakąś mycloud, jak na początku cos pisła u nas, ale nie jestem pewna czy to ta osoba....................była mało sympatyczna ale nie wiem czy dobrze kojażę
i skończcie juz sie kłócić na naszym forum ktokolwiek to jest
moja księżniczka zasnela jakieś 30 min. temu dostała czopa i ciekawe kiedy sie obudzi
słodkich snów
aha i niech nie odważy mi sie zadna odchodzić, no
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uf Dobry
U nas nocka tragedia, Mały budził się co godzinę z płaczem. Nie wiem już czy to na zęby czy jak. Eh na maxa nie wyspana jestem 😞

i czytam i czytam co tu u Was i znów jakaś kłótnia. Normalnie naprawdę odechciewa sięczytać i zaglądać tutaj. Tak sobie myśle że to PRV forum byłoby jedynym wyjściem abyśmy mogł w końcu skupić się na Nas i Naszych pociechach a nie na ciągłym kłóceniu się.
Z drugiej strony sentyment do tego forum i mnie skłonił aby znów tu pisać.

Nie rozumiem dlaczego tylko inne osoby się tu wcinają, krytykują i psują w ten sposób atmosferę. Eh
Dziewczyny może naprawde przemyślmy sprawe nowego forum ale nie Anitkowego czy innego poprostu swojego- naszego w którym będzie można pisać naprawde o wszystkim.
( pewnie zaraz mnie tu zlinczujecie i zasypiecie postami że Wy tu zostajecie). No ale takie jest moje zdanie.

eh idę coś wyjąć na obiad ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
normalnie rece mi opadly po jaka cholere sie wtracacie do nas????? co jestesmy wszystkie jakas atrakcja? czy ktos przepraszam idzie do stycznia i wypisuje tam? czytalam wczoraj na styczniu i ta co tu zaczela siac ziarnko kolejnej klotni jest wlasnie od nich a ze maja swoje prywatne forum to pewnie rozuscily wici i sie tu uczepily! tak na marginesie skoro nas nie sklocila Anita ani zadna inna to i ta nas nie skloci!

nie da sie tu juz spokojnie pisac Luty stał się pralnią czyichś pretensji i zali!!!!!!!!!!!!!!
Jak tu bylo fajnie jak pisala nas garstka nikt sie nie wpier.... (nie mam na mysli "naszych" dziewczyn)
dochodze do wniosku ze tu wiele nie ma co robic tylko sledzic slowa

poprostu brak slow co za bagno się tu robi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas noc nadal trwa tzn mala jaszcze spi 😎 poszla spac o 20 obudzila sie 5.40 na mleko i spi do teraz a ja pije szybko kawe czytam co nowego i lece sie szykowac bo jak wstanie to na spacer idziemy bo w koncu przestalo padac 🤪
Klaudia coraz bardziej zaczynam byc sklonna do prywatnego forum bo wkur... mnie ze zaczyna sie tu robic jakiech chore zbiegowisko z klotniami i pretensjami juz nawet nie tyczacymi nas!!!!!!!!!!!
tyle ze ja sie nie zajme zalozeniem go bo a) nie znam się b) mam nalo czasu ale jesli temat forum bedzie ruszony to jestem sklonna przejsc ale zaznaczam na "brzuszek2" a nie do anity czy cruella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli temat będzie podjęty przez resztę dziewczyn to ja zajmę się stwoerzeniem nowego forum , nie Anitkowego nie Cruellowego tylko Naszego Brzuszkowego 🙂 a chyba z wyjątkiem mnie i Martuś i Aaany ktora czasami tu zagląda nie zależy na kontakcie z Anitkiem do którego mamy kontakt.
Także Iwiokej Darusia i Renata czekamy na decyzję 🙂

no spadam sprzątać znów :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie dajcie się zwariować.Komuś od dawna zależy na tym żebyśmy sobie stąd poszły .nasz brzuszek juz nie jedno przeżył i mam nadzieję ,że zostanie 😜Co do styczniówek-weszłam tam tylko raz ,bardzo grzecznie z kulturą 😁 a one do mnie tak 🤪 🤪 🤪ŻYJECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WIĘC WIĘCEJ NIE WCHODZIŁAM
Stycznówki jeśli chcecie do nas wchodzić to nie z takimi tekstami.U nas wszystkie dziewczyny mają kulturę ,może nie są najbogatrze ,ale właśnie takie dostrzegaja drugiego człowieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny i dzieciaczki 😉

wchodze na brzuszek i patrze normlanie szok !! jakies nie znane osoby, jakies chore kłótnie, prentensje przetańcie sie wygłupiac
może założycie sobie nowy watek hmmm np. "kłótnie, żale , pretensje 2010" i tak bedziecie sie kłócić a nie na wątku "luty 2010"

miałam juz wczesniej sie odezwać ale wstrzymały mnie te kłótnie wolałam spedzic czas z synkiem
mam nadzieje ze wszytsko sie ułozy i bedzie na brzuszku tak jak wczesniej tj. jak rok temu

a tak wogóle co u nas w skrócie
Dawid pełza 🙃 jak zobaczy jakies kabelki, przedłuzacze to pierwszy jest przy nich musze wszystko chować, zębów jak nie było tak nie ma ale własnie ostatnio cos marudny sie zrobił i budzi sie w nocy z krzykiem wiec mysle ze to ząbki ale najgorsze jest to ze nic nie widac u niego w paszczy 🙃 dzisiejsza noc była nawet spoko moze dlatego ze na noc posmarowałam mu dziasełka nowym żelem (Dentinox) bo Bobodent wogole nie działa

aaaa Sibi wczesniej cos pisałas o jakims preparacie na ząbkowanie mogłabys jeszcze raz przypomniec nazwe ??

co do rehabilitacji w sumie juz nie musimy chodzic tylko raz w miesiacu na kontrole ale jest inny problem mały ma za duzo wapnia i fosforu wiec musze stosowac u niego diete tj. mleko rano i wieczorem a w ciagu dnia zamiast jednego mleka dodatkowo zupke, no i zero bananów i ryżu

dobra lece sprzatc bo odnawialismy pokój dla malego i trzeba teraz ogarnac ten bałagan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi 😜Ty to masz luksusy 🤪Marcelinka śpi tak długo 🤪moja żabcia wstała dzisiaj o 5.30 i chciała się ze mną bawić 😁wzięłam ją do siebie ,ale tak mi się spać chciało ,że nie miałam siły na zabawy 🙃a ona nawet kosi kosi robiła żebym się na nią patrzyła ,wcześniej mogłam ją sama położyć i jakoś zasnęła a teraz sama siada i ciągnie mamusie za włosy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Kikos 😘 😘 😘nieżle się zdziwiłaś jak weszłaś na brzuszek 😜 😉ja też mam nadzieją ,że to już po burzy ,teraz będzie tylko s 🙂ł 🙂o 🙂n 🙂e 🙂c 🙂z 🙂k 🙂o 🙂
myślałam ,że Juleczka jest ostatnia bez ząbków a tu jeszcze Dawidek nie ma 🙂
Gratulacje dla Dawidka za pełzanie 😜 😜 😜Juleczka pełza tylko chwilę i siada ,kombinuje czego się złapać żeby wstać 😜Od wczoraj chodzi w chodziku,załapała wkońcu o co chodzi i szleje ,musiałam zdjąć dywan ,ale co tam wszystko dla Juleczki.
iwiokej - 😜koniec z naturalnym odchudzaniem 🤪a oponka rośnie dalej 😁.może jakoś grupowo będziemy się odchudzać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh hej!!! 😁
Ale dziwactwa odchodza na brzuszku !!!!! Co to za zalatwianie swoich spraw na lutowkach?????? 🤢
Teraz widze ze moj Sebastian to jakis leniwy. Kula sie po calym pokoju ale o raczkowaniu,pelzaniu nawet do tylu i samemu wstawaniu ni widu ni slychu!!!! 🥴 Chociaz uwielbia moje firany i wie jak do nich dotrzec zeby je ciagnac!!! Cwaniaczek maly.
Renatko ja to zabieram sie tez za male odchudzanie ale dziennie sobie mowie ze od jutra i tak w kolko wrrr 😁
Sebastian tez ostatnio szaleje w chodziku ale nie daje mu tam za dlugo siedziec zeby nie zapomnial o nauce raczkowania!!!! 😁 A tak w ogole to nerwus sie jakis z niego zrobil. Jak mu czegos nie dam to warczy na mnie strasznie. Wczoraj to juz melisy sobie wypilam bo mialam wrazenie ze mnie wywioza!!!
No i znow firany dorwal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam w ten pochmurny paskudny dzien(przynajmniej u nas).. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...