Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej
piszę z powrotem po dłuższej nieobecności na brzuszku i znowu nabieram ochoty by się stąd zmyć !!!! i nie przez Was dziewczyny (iwiokej, renata, sibi, darusia) ale przez to co tu się dzieje. TO CHORE!!!
Idę przewinąć Młodego, bo śmierdzi od Niego z dala 😉 wyczuwam coś z Jego pieluszki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z odchudzaniem wszystkie mamy ten sam problem 🙃-od jutra 😁 😁 😁 😁 😁Najśmieszniejsze jest to że mam w domu dietetyczkę 😁 😁 😁 😁ale cóż z tego 🙃jak się cina słodycze 🤪Postanowiłam wczoraj że będę robić brzuszki 😜czy wytrzymam w tym postanowieniu?!!!!!!!!!!!!1 😁Może któraś się dołączy ,będzie rażniej 😜
10 cm w pasie mniej i będzie dobrze 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeloooo..
miałam isc na zakupy..sprzatac itp ale jak weszlam tu i zaczelam czytac to przestac nie moge .....

hehehehe...brazylijska telenowela sie umywa !!!!!!!!!!!!!!

kurna ''stare baby'' lutowe do kupy..sprzedac prawa autorskie i bedziemy miec bestsellera 😁

ide bo od nadmiaru wrazen glowa mnie rozboli..
wroce wieczorem 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
geisha napisał(a):
Niestety to styczniówki mają chore psychiki,poszły na inne swoje forum więc po co śledzicie inne fora? nie jestem ani myclud,ani maylin słabe z was policjantki! dajcie sobie spokój i nie zatruwajcie innym życia swoimi chorymi domysłami.Pozdrawiam lutówki.


Ty dziewczyno naprawde jestes z kosmosu, jako jedyna rodziłas 19 stycznia! jako jedyna waliłaś teksty o tym że mąż dobrze zarazbia i nie musisz Neli zostawiac i pracować! wyszukać Ci te posty i wkleić???
teraz brak Ci odwagi by potwierdzić ze to Ty Mycloud! i jeszcze bezczelnie kłamiesz!

na forum " luty 2010" tez miala akcje, dobrze pamiętacie to własnie ta Mycloud ze styczniowych maleństw pisała tu bzury i udawała najmądrzejsza...

Czy nie dziwi Was że nie ma danych dziecka w profilu? ani skąd jest ani zdjęcia...?

pozdrawiam Was serdecznie i uważajcie na fałszywą geishe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie będę się z Tobą wykłucała bo to nie twoja sprawa kto jest kim,nie ma mycloud,a już na pewno jakaś mylin.Zajmijcie się sobą ,co was interesuje kto z kim rozmawia.Wy tęsknicie za mycloud,że ją tak szukacie po całym forum? jeśli masz coś do kogoś Jagodo ,która non stop kogoś obraża to napisz tej osobie prywatną wiadomość a nie wyszukujesz jej na każdym wątku.Każdą nową zarejestrowaną osobę mylisz z myclud.Macie swoje forum więc zyjcie razem długo i szczęśliwie.A ode mnie się odwalcie.Postraszyła was jakaś mylin,że jest mycloud i uciekłyście jak poparzone.Teraz zozdrościcie innym,że tutaj są i pod innymi nicami wchodzicei na forum bo bez brzuszka żyć nie możecie.Ja założyłam konto jakiś czas temu już.A rodzić 19tycznia może tysiące kobiet dziewczyno pełna zawiści.Kończę temat i pozwólcie innym dziewczynom podejmować samodzielnie decyzje z kim będą gadać a zkim nie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!
chyba złożymy petycje do admina, że by na luty 2010 miały wstep tylko te dziewczyny co tu zawsze pisały, a nie jekieś isińskie !!!!!!!!!!!!!
jeszcze raz któraś tu wejdzie nie nasza dziewczyna czy nasza ale pod inny loginem zgłaszam to do admina i blokuje wasze konta!!!!!!!!!!!! juz ja sie o to postaram, bo pierdoły siać jest nie problem ale nie u nas spierdalajcie stąd
moja ami wczoraj zasnęla o 18:10 bo była zmęczona wie myślałam ze na godz. i ok a ona po 20 sie obudziła to ją wykąpalismy daliśmy mleko i do 24 nas bawiła 🤢SSSSSSSSS jak zasnęła o północy to zabeczała o 3:15 i spała do 9:20, jednak czopek troche pomógł
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejj.. u nas noc jak zwykle 🙂 wiec nie bede opisywac haha 🙂
mi to zwisa czy ktoś był mccloud czy jeszcze pod innym nickiem... nam nic złego nie zrobiła jak narazie wiec po co sie denerwować...... dajcie wszystkie spokoj bo na prawde widać ze już tematów do rozmów nie macie..ja tez jestem za nowym forum, nie by łam ale zmieniłam zdanie ja od dwoch dni takie akcje zaczeły sie dziać... ciągle ktoś coś do nas ma.... nie kumam!!!!!!!!!!!!!!
ale pod warunkiem ze kazda pojdzie..... nie zostawie tutaj ani jednej
sara sie w ogole przeziębiła... ma ogromny katar i pokaszluje w nocy miała takie gluty ze myslałam ze sie udusi nimi 😞 😞 🥴 🥴 🥴 i dzis chyba spacer sobie odpuscimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia a ja mysle, że na złość wszystkim tym co chcą nas wykurzyć zostańmy, wiem że sama pisłam o tym forum, ale teraz bym została, a Saruni wtryskuj wodę morska jak nie moze oddychać i kuruj ją niech szybko wróci do zdrówka i cebon 2x po 4 kropelki moja tak brała jak była zaziębiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj nigdzie nie ide ..chora jestemmm..leb mi peka 🤢
Co do forum to normalnie nie moge uwierzyc co sie z naszym watkiem porobilo!
Masakra.
Darusia kup malej masc majerankowa i samruj pod noskiem, mojej Nadi pomoglo. Wczoraj gilki az po brdzie jej ciekly a dzis juz ma tylko lekki katarek 🙂 posmaruje jeszcze caly dzien i powinien byc spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak ,ciągle jej wytryskue wode morską i odciągam fridą no w sumie z dwa razy dziennie góra bo ona porzy tym ryczy jakbym jej conajmniej reke ucinała.. aż piszczy....
masc majerankowa sproboje bo mam ale z tego co pamietam sarci bardzo długo sie utrzymywał katarek jak miała 2 miesiace i ta masc jej nic nie dawała ale sporoboje moze cos sie zmieni.,.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja już po obiedzie siadam przed kompem a tu znów cyrk.
Przpraszam za słownictwo - KURWA MAĆ po jaką cholerę włazicie tutaj i pierzecie swoje brudy !
Nie umiecie doczytać że to wątek LUTY 2010 a nie styczen czy cokolwiek innego ??
Prosze Was jak macie cos do kogos piszcie na PRV !!!

wrrr
dajcie znać co z tym forum wrazie "w" zacznę działać.
Tak na katarek też polecam maść majerankową no i wodę morską ostatecznie Nasivin który ułatwia oddychanie. My z Fifim przeszliśmy taki katar w zeszłym tygodniu.

no zbieram sie bo Mąz mnie wyciaga do lasu na grzyby 🙂 🙂 🙂 a ja tak ubielbiam grzybki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie sie juz zygac chce jak tu wchodze!!!!!!!!!!!!!
co chwile sie jakas niedoruchana panna trafia co tu bździ jakies swoje żale!!!!!!
sorry ale mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zaraz jade do rodzicow do tego wszystkiego jeszcze spalila mi sie zmywarka pelna garow i wody!!!!! musialam wszystko myc, rczenie oprozniac z wody i do tego jeszcze za naprawe musze zaplacic bo to nie wina sprzetu tylko zwarcie bylo 🤪 🤪 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 coz za wspanialy dzien!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wracam jutro i mam nadzieje ze jak tu wstapie to nie bedzie tu nikogo poza nami lutowkami!!!!!!!

ps. dziewczynki jak milo Was widziec!! CMonka, kikos,Andzia 🙂 🙂 🙂
i dołączam sie do Darusi jak choc jedna tu zostanie to ja nigdzie nie ide!!
milego dnia ja sie zbieram bo mi sie zaraz bateria skonczy a prad mi tez wywalilo!!!!!!!!!!!
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz jestem zaopatrzona na ten jej katar chyba we wszystko bo kiedys sie tego nakupowało bo jej sie trzymał ten katar i trzymał ... ale w ostateczności dałam jej teraz i sol i odciągnełam gluty fridą fotem wprysnęłam euphorbium w sprayu i dodatkowo maść majerankowa... hehe końska dawka 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...