Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sibi skarbie 😜jutro będzie lepiej 🙃może mąż kupi nową zmywarkę 😉Ja mam 4 dzieci 🤪i żyje bez zmywarki 😁(ale marzę o niej 😁)
Witajcie kochane lutóweczki 😜WSZYSTKIE 😜 i piszcie jak Wasze skarby 😜,bo jesteśmy do tyłu z wiadomościami 😜
Mam jeszcze jedno pytanko 😜możecie powiedzieć jak tam Olafek się miewa ?ma ząbki?raczkuje?i wogóle... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁to dobre 😁Julcia cały czas mówi tylko tata i tata 😜nóżki ma sprawne ,nawet jak jej dam gazetę to drze nogami ,ale rączki ma grabowate 😜butli do tej pory nie trzyma .Ostatnio ma manie wyrzucania zabawek a ja jestem tylko od podnoszenia ,ale fajnie to wygląda 😜jeszcze zabawka nie spadnie a ona już oczka mrurzy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ami to tylko jak beczy to wychodzi jej mama, ale to chyba przez przypadek, wiecznie krzyczy na zabawki i tez jak siedzi w chodziku to zwala wszystko nawet ten grający pulpit co juz ledwie "gra" bo chwilami już skrzeczy, i wyglada jak i gdzie to spadło, to też słodko wygląda, zaczyna coraz wiecej siedzieć z pomocą ale siedzi, bo wczesniej jak ją posadziłam to zaraz półobrót i na brzuszku, chyba zaczęła zauważać uroki siedzenia a jak ja biore to nogi sztywno i stoi i hopsa hopsa , zgina i prostuje, raczowanie tylko w tył, a ząbek małymi koczkami sie zbliza widać go coraz bardziej ale jeszcze sie nie przekuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff..no to od ostatniego mojego posta z sierpnia minelo troche czasu..poczytalam,..dluzej zatrzymalam sie przy klutniach.. jakos szybciej sie je czyta :P

I tak:
Nie pisze tak jak mi wiatr zawieje!
I tak JESTEM NA FORUM U ANITY jakby sie ktoras jeszcze pytala moge powtorzyc :P

A i jakis tam "gosc" nie widac juz nika ..chyba Zoska ..pisala ze moze byc nawet mna..zapewniam nie byla :P

Nie zagladam tu bo wlasnie meczy mnie to ze kazdy moze nas podczytac, ze mozna sobie tu wejsc od tak i pisac co sie chce.
Jestem na bierzaco na NK w Waszych nowych fotach :p
Tak jak pisala BOB nie chce mi sie dwa razy pisac tu i tam. Nie bede sie tu tez wyzalac z prywatnych spraw bo nie chce zeby czytal je ktos inny niz stare lutowki.
Jak zalozycie forum gdzies indziej to chetnie bede do Was zagladac.
Tu caly czas mam wrazenie ze kazdy nas post jest czytany i analizowany bezsensu!

Dodi szkoda ze Cie tam juz z nami nie ma.

A no i nasmiewanie sie z Olafka to przegiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas karzy może pisać nie ma selekcji, a że karzdy to czyta no cóz takie jest forum, jak komus to przeszkadza , nie zmuszam do pisania, a z brzuszka nie zrezynujemy bo on jest najważniejszy i najlepszy, z szacunku zostaniemy 😁 a co do wylewania prywatnych spraw jedni pisza że nie maja sie z kim bzykać inny że właśnie mały zrobił kupkę każdy pisze tyle ile uważa za słuszne i jesli cos jest zbyt intymne by pisać niech nie pisze
buziole 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moim zdaniem pisanie o np kupkach czy czymś tam to nie jest jakies intymne hehe w koncu to jest forum dla mam..... i po to jest by dzielić sie sytuacjami z dziecmi związanymi np.
intymne moze być... hej dziewczyny wygoliłam sobie jeża na mojej małej 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 buahahahahhaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...