Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ssiedzialam dzis pol dnia nad zmniejszaniem fotek z sesji wiec nie wchodzilam,potem na zakupy i do sasiadki na kawe, wieczorem znajomi wpadaja wiec robilam salatke i koreczki zeby bylo co pojesc
.Juluś dzis marudna,ale dajemy rade 🙂
Renatka -zabkow nie widac, dziasla biale, gdzie niegdzie czerwiensze ale nic wiecej..

przyjechalo wczoraj auto, kombiacz ,nareszcie nie bede jezdzic z tylu jak rumun z torbami miedzy nogami, miejsca w bród 🙂

o 21 mamy gosci, troche pozno,ale zdazymy wykapac malutka i ululac 🙂
Jutro ruszamy do takiego wiekszego Autletu na zakupy, po spodnie , Buty i koszule kupic musze do pracy, a ze pani dyrektorowa :P:P:P na kasie nie spi to jedziemy tam gdzie troche taniej, wszystkie koszule z przed ciazy odslaniaja troche brzuch, a gdzie ja z moimi rozstepami i wiszaca skóra 😞 wiec kupic trzeba.
do wtorku jestem z Wami zwarta i gotowa, od srody do pracy na popoludnie czyli na 14 do 21, w czwartek jakies szkolenie w pracy, w piatek znowu na popoludnie. A CO TAM,DAM RADE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia89 napisał(a):
moim zdaniem pisanie o np kupkach czy czymś tam to nie jest jakies intymne hehe w koncu to jest forum dla mam..... i po to jest by dzielić sie sytuacjami z dziecmi związanymi np.
intymne moze być... hej dziewczyny wygoliłam sobie jeża na mojej małej 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 buahahahahhaa



ha ha ha Darusia ja tez czasem przygole bobra 🙂 ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dyndam juz Jule chyba z 30 min w nosidle zeby zasnela, jest taka zmeczona ze zasnac nie moze, a mnie reka odpada.

Lece do mezusia na troszke laseczki, pewnie wpadne jeszcze dzis potem, chyba ze bede zajeta czyms. buziaki

p.s ciesze sie ze znowu nas tu tak duzo, nie klucmy sie juz i dzielmy sie dalej tym co dobre i zle ( oby jak najmniej tym co zle ) az milo sie patrzy jak Brzuszek wraca do zywych 🙂

dziekuje WAM dziewczyny za to ze jestescie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie szalejcie tak ,bo nawet nie zdążę przeczytać :woohoo 😁arusia -święta racja ,lepiej pisać tutaj nawet o intymnych sprawach ,wiem coś o tym.
Dodinko 😜-wytłumacz mi "lecę do meżusia na troszkę laseczki"-za stara jestem żeby zrozumieć? 😜
iwiokej już wiem dlaczego rosną nam oponki - ZA MAŁO SEKSU!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej napisał(a):
moja chyba by zeswirowalą jak bym ją bjałą do spania, zasypia sama w łozeczku, nawet jej nie usypiam


zazdroszcze, ja moja przyzwyczailam, ale na noc po kapieli i kaszce usypia sama w wyrku, chociaz to dobre.
czasem jaj jest mega zmeczona to tylko 2 ruchy i spi 🙂
nie mniej jednak chcialabym ja oduczyc tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
foty ok, zadowolona, dodalam na nk troche 🙂 nie chce zasmiecac forum za bardzo, albo potem znowu ktos napisze ze sie chwale albo jestem nieskromna 😮

dzis obcinam czupryne !! ale te na glowie hi hi
musze leciec do kuchni , dokonczyc zarelko na piwkowanie 🙂 moze uda sie zajrzec jeszcze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...