Skocz do zawartości
Malalena

Luty 2010 | Forum o ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

ja juz jestem u "nas"
wiec jutrzejsza kawa juz tam
to chyba czas zwijac manatki
wszystko czasem trzeba zmienic
dzieki dziewczynki i dozobaczenia araczej spisania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Biedna Renata zaginęła w akcji 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Wczoraj pytałam czy mogę podać e-maila 😮a dzisiaj wcale nie widac mojego posta ,coś go wciągnęło 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Ok Darusia piszę do ciebie na e-maila 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hej 🙂
O nie było nas tu kilka miesięcy.Coś pewnie nas ubyło na forum od czasu ciąży.Nie ukrywam,że bardzo mało czasu spędzam przed kompem a jak już to na chybcika.Dzisiaj postanowiłam to nadrobić(oczywiście nie czytam zaległości sprzed kilku miechów) to nikogo nie zastałam.No,ale trudno.Pozostawiam tu swój ślad,że zajrzałam.I wszystkie mamuśki wraz ze swoimi pociechami pozdrawiam.
U nas ok.Filip rośnie jak na drożdżach-jest niezłym łakomczuchem.Wciąż tylko słychać jak woła "am mniam mniam" ale nic a nic po nim nie widać.Jest szczuplutki i bardzo wyskoki-po tatusiu oczywiście.Ząbków nie posiada do tej pory choć sam czas ząbkowania rozpoczął wyjątkowo wcześnie a tu do tej pory nic-aż lekarz się dziwi,że tak długo czekamy.Od miesiąca raczkuje i włazi w każdy możliwy kąt a na stojaka podbija łóżeczko i wszystkie możliwe sprzęty.Uwielbia czytać książki wydając odgłosy typu: "eełłeełłee,uułłee,jjeejjee" i praktycznie tak samo śpiewa 😉 Komicznie to brzmi.Podobnie jak "kosi kosi" i "papa",które mu się czasami mylą i używa ich w nieodpowiednich sytuacjach 😉
Ja 23 sierpnia wróciłam do pracy.Z małym jest dziadek,mój ojciec.Dogadują się dobrze i Filipek traktuje go jak niezłą zabawę.Więc ponad 8 godzin to ubaw po pachy.Ja początek miałam trudny,bo rozstania są trudne ale jest ok.Ale już jest dobrze.Baaa...nawet mogę rzec że w pracy mam urozmaicenie i troszkę odpoczywam.Jakby nie było moje życie od narodzin małego kręciło się wokół mleka,pieluch,gryzaków,pluszaków.Czasami byłam wykończona tą monotonią i potrzebowałam odpoczynku.Może drastycznie to brzmi ale nie raz płakałam,że padam ze zmęczenia,bo ciągle to samo.Kocham mojego łobuza i nie wyobrażam sobie jak mogłoby moje życie wyglądać bez niego jednak chwila relaksu potrzebna jest każdemu.Mam nadzieję,że mnie rozumiecie i nie negujecie tego co napisałam.Tak w ogóle to mi lżej na duszy,że mogłam się wyżalić.
Pozdrawiamy serdecznie
TITINKA i FILIPEK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
titinka zapraszamy Cie na nowe forum. daj maila i któras z nas na pewno napisze adres naszego forum 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hej mamuśki

wspomóżcie głosikiem Igusie

http://pl.lennylamb.com/nodes/2_nosidelka_mei_tai#nosidełko/konkurs/2329

Pozdrawiam
Czerwcóweczka 2010

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w końcu znalazłam 🙂 🙂 miło powspominać te emocje przed porodem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Az sie lezka w oku kreci... nawet znalazlam wiadomosc o moim porodzie 🙂 🙃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podczytuje sobie od czasu do czasu 🙂 widze ze nie jestem sama hehe 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć dziewczyny, kopę lat 🙂
Nasze dzieci już 1,5 roku skończyły
a ja znowu na początku ciążowej drogi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dudasia GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Super 🙂 🙂 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na sentymenty sie nam zebralo???????????? 😁
Witam babeczki! i ja !!!
Dudasia gratulacje kochana!!! Kolejne sloneczko zaswieci w waszym domku!
Anitek w koncu na brzuszku sie wszystkie poznylysmy i najfajniejsze jest to ze do dzis mamy kontakt.
Pozdrawiam.. A tobie dudasia zycze spokojnej ciazy 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dzięki dziewczyny!!!
Początki ciąży ciężkie - jak ostatnio. Ale mam nadzieję niebawem się skończą dolegliwości 🙂

Pozdrawiam wszystkie Lutynki 2010 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziewczyny korzystające z facebooka, jestem sierpniówką 2010 🙂 zachęcam Was do polubienia strony "tankujesz. przewijasz" na facebooku - jest to akcja, którą chcemy rozkręcić razem z grupą znajomych rodziców. Chcemy zwrócić się do koncernów paliwowych, by na swoich stacjach benzynowych umieszczały przewijaki dla dzieci. Sprawę planujemy również rozdmuchać w mediach, a zaczynamy właśnie od facebooka.
Ja niestety nie trafiłam jeszcze na stację z przewijakiem, w podróży musiałam więc przewijać moją córeczkę Łucję - latem na kocyku na trawie, a teraz w samochodzie, co jest wielce problematyczne, bo Łucja tego nie cierpi, płacze.
Mam nadzieję, że poprzecie naszą akcję. Jeżeli znacie jakieś stacje z przewijakami, to wpisujecie na stronie "tankujesz. przewijasz." na facebooku, chcemy stworzyć taką mapę stacji przyjaznych dzieciom, żeby rodzice wiedzieli gdzie mogą się spokojnie zatrzymać w trasie.
Dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w koncu znalazłam 🙂 czas troche powspominać..... 😉 😉 😉 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tez dzisiaj szukalam ale nie w tym dziale dlatego znalezc nie moglam. Milo sie wspomina 🙂 zwlaszcza poczatki i okresy porodu... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja znalazłam własnie strone gdzie pisałam ze zjadłam duża pizze i wtedymnie skurcze wzieły hehe nasmiałam sie troszke. Anitek Gratuluje drugiej ciąży 🙂 🙂 szczesliwego rozwiązania 🙂 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Haha no tak pamietam jak sie smialysmy ze jest to Darusi ostatnia wieczerza 😁
Dziekuje za gratki 🙂 jeszcze chwilka 🙂 i Maly bedzie z Nami 🙂 odliczam i czekam cierpliwie 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi