Skocz do zawartości

jaki wózek kupić? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My kupilismy tylko oprawe do wozka, bo gondole dostalismy od znajomego rodziny, ktory chwalil sobie marke francuska "Bébé confort".Swoj wozek jeszcze uzywa z 7 miesiecznym dzieckiem, a za niedlugo da nam tez nosidelko, ktore mozna doczepic do wozka potem. Osobiscie podobaja mi sie wozki mniejsze ("Chicco", "Cam" 😉, ale z tego co tu widze to odradza sie godole male i tak nasza jest wystarczajaco dluga i szeroka. Potem z mezem wolimy kupic mniejsza spacerowke prawdopodobnie z marki "Chicco", lub " 😜eg-Perego", ktore sa ladniejsze i lzejsze. Lozeczko tez juz zamowione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jolk@
faktycznie jest dosyc lekki i cena jest niska:laugh: i wyglada solidnie 🙂))

u mnie oprocz lekkosci i łatwosci obsługi quinny zadecydował system bezpieczenstwa samochodowego iso fix- baza plus nosidelko nakladane rowniez na stelaz wozka. W testach bezpieczenstwa wersja maxi cosi plus baza isofix otrzymała najwyzsza punktacje !!!!
a jestem czynnym kierowca wiec jest to dla mnie bardzo wazne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tu widac ale na zywo lepiej zobaczyc- dostepny chyba w kazdym sklepie z wozkami, poczytaj opis wozka
http://www.allegro.pl/item541560472_quinny_buzz_4_2008_gondola_fotelik_citi_kosz_gr.html

tu na zdjeciu jest wersja 4 kołowa ale w 3 kołowej tez jest kosz na zakupy 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bichito
naprawde polecam quinny, sa rewelacyjne a do tego kolezanka wlasnie taki uzywa i jest zachwycona, ja sama chodzilam na spacer i prowadzilam jej wozek, bajer!!! a w sklepie z wozkami ogladalam inne 3 kołowe i ten jest najwygodniejszy jezeli chodzi o montaz na stelaz, rozklada sie klikiem na jeden guzik-bajer!! no i mi sie podoba wizualnie- kolor wybrałam dla gondoli oceanic - taki mieniacy sie morski kolor, nosidelko maxi cosi jeszcze nie nie wiem w jakim kolorze a spacerowka taka pistacjowa- sulphur. Takze bede miała jakby kilka wozkow. AAA poczytaj o systenie bezpieczenstwa iso fix 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale czy quinny nadaje sie np. na wypad weekendowy za miasto, typu plaza, albo kamienicsta droga... Bo my to tacy troche jestesmy wycieczkowi, a wydawalo mi sie ze buzz 3 to raczej miejski wozek. Poza tym to bardzo mi sie podoba i skoro mowisz,ze sprawdzony to tym bardziej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bichito
wiesz co jezeli chodzi o wojaze to chyba na 4 kołach wybrałabym, bo 3 kolowka to tak jak mowisz-miejsko alejkowo chodnikowo 🙂))) ale ja nie jestem typem wedrownika wiec jezeli wyskoczy wyjazd np. do lasu na lesne sciezki to bedzie jakis cud 🙂
w gdansku-oliwie mam piekny park, obok jest las z droga taka do spacerowania, mamy dzialke i ogrod z dojsciem do małego jeziorka wiec raczej to bede "uprawiac" i mi buzz 3 do tego nadaje sie idealnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stokke a Quinny???
widzialam na zywo te stokke i jakos nie przypadł mi do gustu, ale tez jest mały gabarytowo 🙂))) no jak Ci sie stokke podoba to go kup Asnet- przeciez kazda z nas ma inny gust i potrzeby 🙂)) najwazniejsze zeby Tobie sie podobał!!!!:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...