Skocz do zawartości

jaki wózek kupić? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
willsonka napisał:
Ja szukam wózka 4 kołowego, lekkiego, 3 funkcyjnego (fotelik, gondola, spacerówka), w cenie do 1700zł. Widziałam już kilka modeli w tej cenie, ale jakoś żaden nie spasował mi by tak idealnie bym powiedziała...oh tak to ten 🙂
3 kołowe odpadają, nie podobają mi się.



polecam chicco 2009 to nowa kolekcja jest chyba jednym z naj lzejszych wozkow z gondola wazy 7,5 kg , jest 3 funkcyjny i na 4 kolach hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja wlasnie podjelam decyzje co do wozka. Bedzie to firma b?b?car Vector AT lub Stylo AT. Wozek nagrodzony przez expertow gazetki "dziecko" uznany za najlepszy na rynku 🙂
Jest cudny 🙂 co do kolorku to mam trzy opcje... Brazowy, z paseczkami kolorowymi- uniwersalny(przyda sie jesli wprzyszlosci bedziemy mieli synka 😉) albo w rozowy w kwiatuszki-typowy dla dziewczynki, no i jest jeszcze piekny jasny kremowy.
Jest dosc drogi (2450) Ale dziadkowie sie zaoferowali 😉
mozna tez dokupic fotelik samochodowy w tym samym kolorze, cena okolo 600zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shine napisał:
asiula_c napisał:
Shine ja też skłaniam się do kupna CONECO TOLEDO, myślę że jest bardzo fajny a i praktyczny. Ja przede wszystkim patrzę na to ile wózki ważą żeby potem nie powiedzieć no nie nie wniosę tego wózka na górę. A i cena jest niezła, zamierzam przeznaczyć na wózek nie więcej jak 800zł bo uważam że więcej nie ma co płacić. :-) Tobie to dobrze już tak blisko 😉


Mnie Coneco przekonał i ceną (ok.800zł) i wyglądem,bo bardzo mi się podoba a co do wagi no to 14kg,ale to chyba taka norma?Mieszka m na 2 piętrze ale na parterze jest wózkarnia,więc za dużo się nie nanoszę.
To moje pierwsze dziecko i pierwszy wózek,mam nadzieję,że się sprawdzi.Zarówno gondola jak i spacerówka wyglądają ładnie i są stabilne,puste dobrze się prowadzi(z dzieckiem na pewno też),rączka regulowana ( jestem niska).Jedyne co to trzeba dokupić torbę i folię ochronną.


Kochane mnie też przekonała firna CONECO, wózek V4

http://www.allegro.pl/item559767196_wozek_coneco_v4_fotelik_spiwor_2xfolia_wys_0.html

spacerówka waży 10kg, wersja z gondolą 11kg, do tego fotelik samochodowy.

wszystko za 1100zł

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To znowu ja 😉
Musze sie pochwalic swoim wczorajszym odkryciem...
Bylismy w sklepach poogladac czy jest cos ciekawego, lozeczka, wozki... Mialam juz wybrany wozek bebecar i w jednej sekundzie zminilam zdanie 🙂
Zakochalam sie w "Inglesina" Classic, kolor tortora, wozek klasyczny i przepiekny!!! Cala noc nie spalam, bo tak mi sie spodobal. Dzisiaj wracamy do tego sklepu zlozyc zamowienie. Ale jestem szczesliwa, ze znalazlam takie cudenko.

jesli was interesuje jak wyglada macie na stronie:

http://www.90n.pl/sklep/product/p/578/inglesina,classica,balestrino.html#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Velina napisał:
To znowu ja 😉
Musze sie pochwalic swoim wczorajszym odkryciem...
Bylismy w sklepach poogladac czy jest cos ciekawego, lozeczka, wozki... Mialam juz wybrany wozek bebecar i w jednej sekundzie zminilam zdanie 🙂
Zakochalam sie w "Inglesina" Classic, kolor tortora, wozek klasyczny i przepiekny!!! Cala noc nie spalam, bo tak mi sie spodobal. Dzisiaj wracamy do tego sklepu zlozyc zamowienie. Ale jestem szczesliwa, ze znalazlam takie cudenko.

jesli was interesuje jak wyglada macie na stronie:

http://www.90n.pl/sklep/product/p/578/inglesina,classica,balestrino.html#


POWIEM CI,ŻE BARDZO CIEKAWY,MOŻE NIE W MOIM STYLU,ALE NAPEWNO ZROBISZ Z TAKIM WÓZKIEM FURRORĘ NA ULICY 🙂 ALE CENA TEŻ KOSMICZNA 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Velina napisał:
To znowu ja 😉
Musze sie pochwalic swoim wczorajszym odkryciem...
Bylismy w sklepach poogladac czy jest cos ciekawego, lozeczka, wozki... Mialam juz wybrany wozek bebecar i w jednej sekundzie zminilam zdanie 🙂
Zakochalam sie w "Inglesina" Classic, kolor tortora, wozek klasyczny i przepiekny!!! Cala noc nie spalam, bo tak mi sie spodobal. Dzisiaj wracamy do tego sklepu zlozyc zamowienie. Ale jestem szczesliwa, ze znalazlam takie cudenko.

jesli was interesuje jak wyglada macie na stronie:

http://www.90n.pl/sklep/product/p/578/inglesina,classica,balestrino.html#


Wg mnie cena zbyt kosmiczna, można kupić równie fajny wózek w niższej cenie, tym bardziej, że dziecko tak szybko rośnie. Mnie bynajmniej nie stać by płacić za markę ponad 4 tys!!! Mam nadzieję że spełni twoje oczekiwania za TAKĄ CENĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Velina
myślę,że to Ferrari wśród wózków! 🤪 Bomba 🤪
Tylko wiesz,jak ktos ma ferrari ,to z calą pewnością ma tez inny(bardziej praktyczny )samochód więc przemyśl to 100 razy,zanim go kupisz,bo cena faktycznie...tez bomba. 🤪
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za odzew. Jak dla mnie tez cena kosmiczna, wiem... to przesada lekka, ale nie moge sie oprzec. Rodzice mi zafunduja, w koncu maja mnie jedna 😉
No a co do praktcznosci, to nie jestem typem spacerowicza i lesnych wycieczek. Raczej leniuch ze mnie, wiec jak sie juz gdzies wybiore to pewnie na miato. Mieszkam nad samym morzem i bralam pod uwage spacer po mokrym piasku, blisko wody... ale moge z tego zrezygnowac dla tego wozeczka 😉
To jest silniejsze ode mnie ...
😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Velina napisał:
Dzieki dziewczyny za odzew. Jak dla mnie tez cena kosmiczna, wiem... to przesada lekka, ale nie moge sie oprzec. Rodzice mi zafunduja, w koncu maja mnie jedna 😉
No a co do praktcznosci, to nie jestem typem spacerowicza i lesnych wycieczek. Raczej leniuch ze mnie, wiec jak sie juz gdzies wybiore to pewnie na miato. Mieszkam nad samym morzem i bralam pod uwage spacer po mokrym piasku, blisko wody... ale moge z tego zrezygnowac dla tego wozeczka 😉
To jest silniejsze ode mnie ...
😆


ALE AUTO TEŻ WŁAŚNIE MUSICIE MIEĆ WIĘKSZE BO NIE ZMIEŚCICIE SIĘ DO PRZECIĘTNEGO SAMOCHODU Z NIM 🙂A MI MÓWIĄ ,ŻE JA DUŻO CHCĘ WYDAĆ OK 2000TYŚ:P TO JAKBYM POWIEDZIAŁA,ŻE CHCĘ WÓZEK ZA 4000 TO BY MNIE WYŚMIALI:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o do wózków to powiem z doświadczenia, bo drugi raz będę mama, że najlepsze są te 2 w 1. I głęboki i spacerówka, ważne żeby rączka była przekładana, i koła obracane i dmuchane 🙂
i kolory nie ciemne - bo szybko blakną i wózek potem brzydki.
Wózki sąstrasznie drogie, ale taki wózeczek do 1000 zł mozna juz kupic, a są nawet tańsze 🙂
Popatrzcie na allegro, ja jeszcze mam czas na zakup, ale coś tam już oglądam
- pozdrawiam wszystkie brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
auto mamy duze, a po zlozeniu tego wozka na pewno sie zmiesci. To tez juz wzielam pod uwage.
Cena wysoka. Ale poprzedni ktory chcialam kupic kosztowal okolo 3 tysiecy, wiec wole zaplacic wiecej i byc szczesliwa i zadowolona w 200%
Moj skarbek tez jest zakochany w tym wozku, a to kolejny plus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o tym wózku mówię 🙂
http://www...piwor_2xfolia_wys_0.html
i cena super
wierzcie, nie ma co wydawac po 2-3 tys na wózeczek 🙂
wiem co mówię
jak maleństwo zacznie samo chodzic to wózek bedzie dla niego udręką

kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamyk, nie otwiera mi sie ta stronka, wiec nie moge wyrazic swojej opinii.
Co do wozka , masz na pewno racje, ze po pewnym czasie idzie w kat i dziecko nie potrzebuje, to Twoja druga ciaza i masz doswiadczenie w tej kwesti, jednak dla mnie to pierwsza ciaza i nie wiem czy nie ostatnia, dlatego mnie tak wzielo na te zakupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Velina napisał:
Kamyk, nie otwiera mi sie ta stronka, wiec nie moge wyrazic swojej opinii.
Co do wozka , masz na pewno racje, ze po pewnym czasie idzie w kat i dziecko nie potrzebuje, to Twoja druga ciaza i masz doswiadczenie w tej kwesti, jednak dla mnie to pierwsza ciaza i nie wiem czy nie ostatnia, dlatego mnie tak wzielo na te zakupy.


NO PEWNIE JAK MASZ OKAZJĘ TO KUPUJ,TYM BARDZIE,ŻE RODZICE CI ZASPONSORUJĘ 🙂 WIESZ JAKBYM MIAŁA KASE TO PEWNIE TEŻ BYM NIE ZASTANAWIAŁA SIĘ JAKBY MI COŚ SIĘ TAK SPODOBAŁO 😁 A TAK TO CZŁOWIEK MUSI SIĘ TROCHĘ LICZYĆ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fakt wozek Veliny napewno zrobi furore na ulicy 🙂 Bardzo ladny, stylowy ale ta cena... 😲
Ja tez juz mam swojego faworyta to MUTSY TRANSPORTER
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=44&products_id=1581&
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
Moim zdaniem wózek powinnien być czterokołowy(koła średniej wielkości),rączka musi mieć otoczke z pianki żeby nie zrobić sobie odcisków na dłoniach,lekki,wielofunkcyjny,mocny i solidny stelaż.Ja osobiście zamierzam kupić tego typu wózek
http://forbaby.nazwa.pl/strona/bexa/b3.html

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!Dla mnie osobiście bardzo podoba się ten wózek i juz jestem raczej pewna że taki będę kupowac!Oglądałam już go w sklepie i jest bardzo sprytny i lekki!jak narazie to tylko ten jest u mnie na 1 miejscu!

http://www.allegro.pl/item565229179_abc_4_tec_kosmiczny_lekki_wozek_warszawa_okazja.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...