Skocz do zawartości

Martwie sie! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Justyna nie martw sie,jesli bylas na badaniach i wszystko z dzidziusiem było ok to po prostu moze leniuszek z niego. Zreszta na samym początku trudno jest rozróżnić ruchy od np niesterności-ja tak miałam ,myslałam że mi się jedzonko przewraca w brzuszku bo zjadłam ogromne ilosci jedzenia a to własnie corcia mi sie juz wierciła 🙂
podobno też kobiety grubsze zaczynaja czuć ruch dziecka dużo później....
radze się nie denerwować tylko poczekać na kolejna wizyte u lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna21 sprobuj zjesc wieczorkiem cos slodkiego i po chwili polozyc sie 🙂 wody plodowe maja wtedy slodki smak 😁 dzidzius je lubi i wtedy duzo sie rusza 🙂napewno poczujesz jego ruchy
Glowa do gory i powodzenia 😁
albo na wszelki wypadek zapytaj sie lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi w czasie porodu stwierdzili że Bianka za mało się rusza i spada jej tętno więc przyniesli mi dzbanek zimnej wody z lodem i kazali pić- nie macie pojęcia jak zaczęła po chwili szaleć!! Może i Tobie pomoże picie zimnej wody?

A tak poza tym nie martw sie ze jeszcze nie czujesz ruchów- lada dzień poczujesz a potem już będziesz tak pokopana że szok :P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mart sie ja mialam tak samo wszystkie juz czuly a ja praktycznie nie czulam nic takze nie martw sie jeslu na usg jest wszystko ok to w takim razie masz spokojne malenstwo jak ja ... ja jestem w 33 tc i mala jest spokojna ma swoje pory a jak kopie to nie wali nie wiadomo jak itp takze nie martw sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nic sie nie martw!! ja jestem teraz w 33tc i w sumie takie fajne ruchy dzieciątka zaczełam czuc jak byłam w 26-27 tygodniu, wczesniej były takie malo rozpoznawalne 🙂 Jesli moge ci doradzic to zjedz cos bardzo slodkigo, lub napij sie czegos zimnego i połoz sie plasko na lozku, położ dlon na brzuszku i napewno twoje malenstwo da znac o sobie 🙂 🙂 mi sie tak sprawdzało 🙂 a jesli jest to twoja pierwasza ciaza tak jak mojaa tto sie nie martw ze np niekopie tak mocno jak mowia kolezanki 🙂 mi jak ktos mowil ze np.nie moze spac w nocy bo dziecko takm szaleje to dziwne mi sie to wydawalo, bo ja jestem w polowie 8 miesiaca i spie cala noc...bez przerwy, kazde dzieciatko jest inne i ma inny temperament:> bedzie dobrze
glowa do gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOchana nie martw się napewno czujesz tylko mylisz je z czymś innym. tak jak pisze paula czy sylwcia ja też mam bardzo spokojnego synka i równiez dziwi mnie jak któraś mówi że dzidzuś budzi jąw nocy czy kopie po żeberkach bo ja nie znam tych uczuć:P A jak masz watpliwości to dla własnego spokoju poproś o usg lub ktg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj nie martw się. Ja pamiętam, że z moją pierwszą niunią też nie mogłam się doczekać. Myślę, że może po prostu nie umiesz jeszcze tego dokładnie rozpoznać. I pewnie Twój maluszek jest po prostu spokojnym dzieciaczkiem. Dla pewności i spokojnego snu spytaj o to swojego lekarza przy kolejnej wizycie. Możesz też spróbować wyciągnąć się na fotelu w pozycji półleżącej, podłóż sobie poduszkę pod plecy, a nogi wyciągnij na krześle lub jakimś podnóżku. Do tego spróbuj wypić szklankę mleka, albo zjeść coś czekoladowego i ułóż ręce na brzuchu. Spróbuj wsłuchać się w siebie. Wiem, że nie możesz się doczekać i to normalne, ale uwierz mi bywają momenty, że będziesz marzyła, żeby przestało już kopać, bo np dostaniesz od tego zgagi. Nic się nie martw i wyczekuj tych pierwszych upragnionych ruchów, bo na pewno lada dzień je poczujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...