Skocz do zawartości

mam pytanie:D | Forum o ciąży


natalka1906

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wyciek z piersi soiara zaczela mi wyciekac na poczatku pazdziernika ... a urodzilam 13 pazdziernika ino ze nie mialam odrazu mleka po porodzie( choc tak myslalam skoro mi cieklo przed porordem) dopiero 3 dni po cc przyszedl taki nawal ze az zdeformowalo piersi taki bol ze o matko !!! i dlatego przestalam karmic piersia po jednym dniu bo az krew mi ciekla ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm cos widzialam na koszulce wczesniej ale nie jestem przekonana ze to bylo to. Ale pod koniec 28tc poczulam jak leci i po dotknieciu piersi nadal lecialo. a ze mialam biala koszule meza na sobie bez stanika to wszystko elegancko doslownie wyplynelo na wierzch..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Różnie bywa, u każdej inaczej. 🙂 Możesz mieć na kilka tygodni przed, albo dopiero po porodzie.

U mnie na kilka tygodni przed czasem pojawiało się kilka kropel. Jak nacisnęłam to troszeczkę leciało. Ale nie ma się co martwić, gdy nic nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Myślę, że to zależy od organizmu...każda z nas jest inna, więc trudno tutaj generalizować..ja już teraz jak nacisnę lewą pierś to widzę jak trochę tej siary wypływa, natomiast z prawej piersi prawie wcale...to samo miałam przy pierwszej ciąży, a po porodzie nawał mleka...zobaczymy jak to będzie i tym razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...