Skocz do zawartości

Strasznie denerwuje mnie... | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzisiaj szłam gdzies i spotkalam znajoma ktora jest w 13 tyg i wiadomo wymienilysmy sie ogolnymi informacjami ze wszystko ok itp i ona pokazala brzuszek urosl jej i widac u niej, ona jednak jest bardzo szczupla i widac ja jestem sredniej budowy i steiwrdzila ze mi nic nie urosl i zapytala czy wogole jeste w ciazy musze powiedziec ze strasznie mi sie zrobilo przykro 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paula8966, wiesz nie martw sie takim czyms mowie Ci 🙂 Ja jestem prawie w siodmym miesiacu ciazy i dopiero teraz "troszke" widac. Co prawda nie chodze juz w niektorych ubraniach ale to tylko przez to ze mnie spodnie sciskaja u dolu brzuszka. Mi czasami jest tez przykro tak bez powodu i sama nie wiem czemu tak jest, wiec glowka do gory 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przeciez to,ze nie widac u Ciebie jeszcze brzuszka to normalne.Naprawde nie warto sie przejmowac,bo Twoje malenstwo to czuje,a przeciez teraz ono jest najwazniejsze 🙂Rozumiem to,ze jestes wrazliwa,a tym bardziej teraz kiedy szaleja hormony.Czasami jednak lepiej jest wpuscic i wypuscic drugim uchem slowa,ktore maja nas przygnebic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie jestem drobnej budowy, przed ciążą miałam już spory brzuszek. Na samym jej początku schudłam prawie 20 kilo więc teraz w 5 miesiacu ludzie nadal nie "widzą" mojej ciąży zwłaszcza, że mam wiekszy biust niż brzuch...

ale pociesze Cię bo to może fajnie? moze to fajnie, że nie widać, że nie jest wielki, że jeszcze nie wszysyc widzą bo i Twój kręgosłup mniej ucierpi a na końcu ciąży będziesz wygladać ŚLICZNIE!

a laska nie wiedziała co mówi i jak może to wpłynąć na ciebie zwłaszcza, że wrażliwość już nie ta sama 🙂
Uszy do góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam podobnie. Jestem w 16 tygodniu a znajomi dopiero tydzień temu zauważyli, że jestem w ciąży. Raczej zawsze byłam szczupła, a przy ciąży na początku lekko się zaokrągliłam i urosły mi piersi. Ale słuszna uwaga...u każdej kobiety ciąża przebiega inaczej. [img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/338720ade6-cb687254444f31668893830986b0ceff.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane ja jestem w 11 tc i już mi widac brzuszek. Oczywiście raz bardziej a raz mniej(zależy jak przytuszuję ubraniami:P) i z jednej strony to jest ogromna radość bo tak nie dawno jeszcze trułam partnerowi głowę pytaniem "kiedy będzie widać" a z drugiej strony mam lekki żal bo jednak jutro na wizytę do lekarza już w spodniach ciążowych. Żal jest mimo tego, że to maleństwo było bardzo wyczekiwane. Dodam, że ja też nie jestem drobnej budowy. A więc nie martwcie sie na każdego przjdzie pora. I paula8966 życzę Ci abyć w najbliższym czasie mogła nam się pochwaliż, iż już otoczenie chwali Twój brzuszek 🙃






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agniesia6891 dziekuje 🙂 wiesz ja normalnie nosilam rozmiar 30-32 nawet ;/ teraz brzuszek mi urosl na tyle ze niestety nie mieszcze sie w spodnie w ktorych chodzilam w pasie...powiem ze szkoda mi kupowac teraz ubran sklepie ciazowym kurcze bo to dopiero 13tc nie widac jeszcze tego a jednak sie nie mieszcze a w sklepach rzadko znajde cos w miare fajnego w rozmiarze 33 bo jest do 32 z reguly kurcze...nawet moja kurteczka ulubiona jest za mala.... kupilabym plaszczyk ale nie wiem ile przytyje jak urosne nie wiem jakiego rozmaru... i ogolnie rzecz mowiac czuje sie troche tak jak "dziadówa" heh bo nie moge ubrac sie w to co chcialabym.... kolezanka robi cos takiego ze do wewnetrznej strony spodni doszywa z tylu gumke laxczaca spodnie i guzik i do tego nosi dluzsze bluzki i nie widac a nie wydaje teraz bo niedlugo znowu urosnie... pozdrawiam Was sliczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
a mi brzuszek "wyrósł"bardzo szybko 🙂 z czego się strasznie cieszyłam i specjalnie go pokazuję a co...:P
najbardziej mnie denerwuje jak mnie pytają : ojej a to wpadka??
no bo mam 35 lat i dwoje dzieci i nie chce mi się tłumaczyć że czekałam na tą ciążę 5 lat i umieram ze szczęścia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi brzusio tez dlugo nie rozs nawte teraz nie jest duzy jak patrze na inne ciezarne w tym tygodniu ciazy co ja , a nawet inne kobiety co sa krocej w ciazy maja wiekszy brzusio niz moj. wiec nie przejmuj sie. u mnie sasiedzi do niedawna wiedza ze jestem w ciazy bo wczesniej bylo zimno i nosilam kurdke puchowa wiec nie bylo widac:P
pozty wydaje mi sie ze czym miejszy brzusio tym wygodniej to wcale nie oznacza ze dzidzia jest mala czy cos. u mnie kolezanka mila brzusio taki jak ja czyli nie za duzy i urodzila dziecko 4500, wiec glowa do gory kochana 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie to samo kolezanki w tym samym tc maja o wiele wieksze brzuszki... ponadto moja malutka nie kopie az tak mocno i czesto jak ich jest bardzo spokojniutka...a brzuszek mam wiekszy fakt ale nie wielki w porownaniu z innymi takze to normalne najwazniejsze jest zdrowko naszych malenstw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja ogolnie nie lubie uwag na temat brzuszka albo dziecka (plec, imie) 😠 niech kazdy patrzy na siebie 😠 mi koles w sklepie powiedzial ze mam ogromny brzuch i czy nie boje sie wychodzic z domu 😠 mial szczescie ze mialam w miare dobry humor bo jakbym miala taki humor jak dzis to bym go chyba pobila 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Drażniący temat dla Nas,niestety 😠 tak jak napisały poprzedniczki,każda z Nas ''rośnie'' inaczej i w innym tempie 😉 no pomyśleć jak byśmy miały tak samo wyglądać,to by dopiero było 🤪 u mnie też szybko wyskoczył brzuszek gdyż taki mały to już miałam przed ciążą :laugh: a denerwuje mnie jak ktoś ze mną rozmawia i patrzy się na brzuszek jakby nie wiadomo co to było,przecież to normalne zjawisko. A te starsze Panie,to zapomniał wół jak cielęciem był 🙃 po prostu Nam zazdroszczą,ja zawsze tak sobie to tłumaczę 😉 więc główki do góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie wkurza straszliwie jak ludzie robią uwagi co do tego jak chodze- dosłownie wczoraj spotkałam sie ze znajomymi i wszyscy wybuchli śmiechem jak widzieli jak do nich podchodzę krokiem "kaczym" 🙂 Nie zdają sobie sprawy jak cięzko już jest momentami, jak tam wszystko kłuje i boli...
A spotkałyście sie z czymś takim że ludzie których znacie właśnie bezczelnie udają że wcale w ciąży nie jesteście? Że udają że nie widza brzucha! Mój mąż spotkał nasza koleżanke której zaczyna rosnąć brzuszek i nawet jej nie spytał jak się czuje a dziewczyna aż promieniała ze szczęścia ze jest w ciaży! Bardzo mu się dziwię bo przeciez ja sama z brzuchem chodzę i mąż głównie o tym mówi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda Rybko , a nie pomyslalas , ze moze Twoj maz po Tobie widzi , ze masz czasem dosc tego ze kazdy zadaje pytania i komentuje Twoj stan i moze pomyslal , ze i kolezanka tez ma tego powyzej uszu i wolal nie poruszac tematu ... tak sobie mysle - nie wiem. Czasem wystarczy kobiecie w ciazy powiedziec ze pieknie wyglada , ale nie zaznaczajac stanu ciazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak takie babcie patrzą na ten brzuszek jak na zjawisko nadprzyrodzone to trzeba się zatrzymać i spytać czy chcą zobaczyć ten nasz brzuszek bez bluzki jeszcze ?? Zobaczycie jaka będzie ich reakcja więcej tego nie zrobią :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...