Skocz do zawartości

zapalenie pęcherza | Forum o ciąży


Monia11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej! Ja właśnie od kilku dni odczuwam silny ból w pochwie podczas chodzenia, czasami boli mnie też w dole pleców 😞 Nawet miałam przez moment zamiar jechać do szpitala, bo to w końcu dopiero 25 tydzień... W ostatni czwartek na wizycie u ginekologa pytałam dlaczego w wynikach wykazało, że w moczu mam nabłonki płaskie - liczne i szczawiany wapnia liczne, ale on to zbagatelizował i kazał się nie przejmować. Teraz zaczynam myśleć, że to może była zapowiedź zapalenia pęcherza czy jakiejś infekcji 😞 Postanowiłam, że w czwartek wybiorę się znowu do lekarza bo trochę się boję. To moje pierwsze dziecko i nie wiem za bardzo co jest normalne a co nie, ale na zdrowy rozum straszny ból w pochwie utrudniający chodzenie nie jest chyba normą prawda? Sama już nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ja na samym początku tak koło 10 tyg miałam bóe pleców na dole takie dziwne najpierw mój gin powiedział że takich bólów nie powinno być na początku ciąży ,póżniej kazał zrobić badanie moczu wyszło zapalenie pęcherza kazał brać antybiotyk i furagine tera dopiero te bóle troche ustępują ataki dziwny ból w pochwie też czasami mam to chyba przy tym zapaleniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wczoraj odebrałam wyniki ogólne i posiew moczu i jest ok, więc to nie zapalenie pęcherza. Mam trochę leukocytów w moczu ale mieszczę się w normie 🙂 Ból już znacznie ustąpił, ale profilaktycznie biorę tabletki żurawinowe. Może po prostu mój syneczek uciskał gdzieś na szyjkę i pęcherz...trudno powiedzieć, najważniejsze że jest lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
mam zapalenie pęcherza w 8tc, bardzo pali i piecze, najgorzej w nocy, mogę z łazienki nie wychodzić. Lekarz kazał mi zrobić posiew,jutro idę zrobić badanie. mam brać urosept, żurawinę, lactovaginal na noc , ewentualnie no-spa i paracetamol.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...