Skocz do zawartości

zachcianki | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

ja w pierwszym trymestrze jadłam dużo owoców, warzyw i nabiału, prawie wcale słodyczy a zapach kiełbasy i wędlin powodował u mnie mdłość i wymioty. W drugim trymestrze nasiliła się ochota na słodycze i ma tak do dziś. Miałam taki czas że przejadły mi się owoce, ale na krótko. Obecnie czyli w 8m-cu mam ochotę na owoce, warzywa (już mniejszą, ale tu raczej rozsądek), nabiał, słodycze 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nikusia102 napisał(a):
ja w pierwszym trymestrze jadłam dużo owoców, warzyw i nabiału, prawie wcale słodyczy a zapach kiełbasy i wędlin powodował u mnie mdłość i wymioty. W drugim trymestrze nasiliła się ochota na słodycze i ma tak do dziś. Miałam taki czas że przejadły mi się owoce, ale na krótko. Obecnie czyli w 8m-cu mam ochotę na owoce, warzywa (już mniejszą, ale tu raczej rozsądek), nabiał, słodycze 😁 😁


U mnie też zdecydowanie królują zachcianki na nabiał i słodycze 😁 Ciekawe czy jest to jakoś zależne od płci dziecka, czy to tylko zabobony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja pol ciazy sobie zalowalam jedzenia,a potem posluchalam madrej prawdy wielu kobiet...jedzcie do woli,bo to jest jedyny okres w zyciu kobiety,kiedy moga jesc bez wyrzutow.A jak wasze szkraby beda juz po drugiej stronie brzuszka i beda bardzo aktywne,jak moja Julcia,to kilogramy same zaczna leciec.Zycze wam wszystkim szczesliwej ciazy i jeszcze wspanialszego macierzynstwa 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do smakow,to 1trymestr jadlam masowo rolmopsy z kapusta kiszona i ogorkami kiszonymi.,zero slodkiego i innych niezdrowych rzeczy..w 2 trymestrze jeszcze tez w miare sie odzywialam...a 3 trymestr hmmm wiecie jak wspaniale smakuje kebab zagryziony tostem z dzemem??Tylko ciezarne to zrozumieja hahha 😁 To byl okres gdzie mialam ochote na wszystko co dziwne.Pamietam jak zjadlam pol kg kapusty kiszonej,a potem na to paczka...a moj maz stierdzil,ze mu sie niedobrze zrobilo na sama mysl,ze mialby taki miks zrobic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
ja w pierwszym trymestrze jadłam dużo owoców, warzyw i nabiału, prawie wcale słodyczy a zapach kiełbasy i wędlin powodował u mnie mdłość i wymioty. W drugim trymestrze nasiliła się ochota na słodycze i ma tak do dziś. Miałam taki czas że przejadły mi się owoce, ale na krótko. Obecnie czyli w 8m-cu mam ochotę na owoce, warzywa (już mniejszą, ale tu raczej rozsądek), nabiał, słodycze 😁 😁


U mnie też zdecydowanie królują zachcianki na nabiał i słodycze 😁 Ciekawe czy jest to jakoś zależne od płci dziecka, czy to tylko zabobony.

i zapomniałam o ogórkach kiszonych, wyjadłam wszystkie nasze i pół zapasu teściowej.
A będę miała córeczkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciągnie do kwaśnego i ostrego, a ostatnio i do słodkiego. Nie wiem, czy któraś próbowała jesc nutellę ze słoika i zagryzać to papryką konserwową 😮 😁 Nie? Polecam - pyszne 🙂 W pierwszej ciąży jadłam pączki z musztardą na przykład.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 9 miesiące później...
  • 10 miesiące później...
  • Mamusia
Witam mamy 😜

U mnie dziwne jest to że takowych zachcianek to nie mam ;D może jeszcze za szybko nie wiem 😜
Mogłabym po prostu wcinać wszystko bez opamietania ☺️ Oczywiście staram się nie jeść zbyt wiele,staram sie po prostu jeść dla dwojga a nie za dwoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...