Skocz do zawartości

Dyskusja.....+ film dla mam o mocnych nerwach.... | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja mam tylko jedno okreslenie...PIERDOLNIĘTA BABA....myśli,ze wymysliła jaka nowa jogę dla niemowlat....ona na 100% jest chora psychicznie....Mam nadzieje,ze nie uszkodziła mózgu temu dziecku,bo teraz ma 2 lata i jest ok...a pózniej mogą wyjsc rózne nastepstwa tego co z nim robiła...Mam równiez nadzieje,ze nie znalazła sadystek ,które ja nasladuja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
2 TYGODNIE- NIE DWA LATA!!!!!!... MYLISZ SIĘ,WŁASNIE ŻE ZNALAZŁA NAŚLADOWNICZKI DALEJ W FILMIKI JEST JAK UCZY INNE MATKI ..i o ile jeszcze instruktorka robi to z jako takim wyczuciem..to inne kobiety ,nieudacznie wymachują niemowlętami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
POJEBANA!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 I czemu to ma właściwie służyć??????? Przecież po pierwsze można dziecko połamać, a po drugie krew może mu za bardzo napłynąć do móżgu szczególnie gdy tak długo było główką w dół 😲 Przecież to powinno być karane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAK SŁÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla mnie to szok !! Zaraz się odezwały moje wrzody na żołądku tak się wkurzyłam !!!!!!!!!
Mam nadzieje, że jak ten film jest aż tak ,, popularny ,, to w końcu ktoś się zajmie tym babsztylem i w prowadzi tą jej NIBY joge i tym czym się zajmuje na drogę sądową !!! Powinna siedzieć w pierdlu i tam za kratami to z NIĄ powinni robić takie rzeczy ciekawe czy by się jej to podobało !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie popieram tego co robią te kobiety, gdyż bałabym się tak naciągać i kręcić niemowlakiem. Jest dla mnie zbyt małe i zbyt delikatne. Natomiast nie mogę sie wypowiedzieć czy ma to negatywny wpływ na dziecko, gdyż kilka lat temu chodziłam z moją chrześnicą, która ma dziecięce porażenie mózgowe na rehabilitację i wierzcie mi, że ćwiczenia dla niej nie wyglądały wcale lepiej. MAła darła się w niebogłosy przy każdym rozciąganiu i masowaniu, ale niestety ,żeby usprawnić jej mięśnie trzeba było własnie tak mocno je wyciągać. Oczywiście nie było tam robienia karuzeli z dziecka, ale trzymanie za rączki nóżki juz tak. Jestem w stanie uwierzyć, że dzieciom z tych filmów nic się nie stało i sa teraz zdrowe, gdyż kilka elementów przypominało mi ćwiczenie, które musiałam juz wcześniej oglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...