Skocz do zawartości

Styczeń 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć mam na imię Klaudia i przypuszczalny wyliczony termin to 10 dni po Tobie - 23stycznia, choć zobaczymy co zdecyduje maleństwo - pierwszą córeczkę urodziłam prawie 2tygodnie po terminie, nie spieszyło się jej do rodziców 😉 ! pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka ja mam termin zmieniany juz 3razy pierwszy 22 drugi 19 a teraz ze 21stycznia wiec w sumie w polowie stycznia napewni bede rodzic nie az takiej rozbierznosci;]wiecej nas jest w temacie "styczniowe malenstwa 2010" buziakii;] pozdrawiam was wszystkie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 Mam na imię Paulina. Mój termin to 10.01.2010r. Witam wszystkie styczniowe mamusie. I zapraszam do dzielenia sie swoimi odczuciami i problemami, które towarzyszą Wam w tym cudownym dla Nas wszystkich czasie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja mam termin na 8 stycznia, już nie mogę sie doczekać. Jak się czujecie dziewczyny styczniowe? Mnie juz wlasciwie nie mdli wcale, czasem cos zakluje mnie w dole brzucha, cycki rosną, brzuch też 🙂 Czasem łyknę nospę jak czuję, ze brzuch jest bardzo napięty. Mam jeszcze pewnien problem, otóż zaczęły mi rosnęć wlosy - niestety nie tam, gdzie powinny. Zawsze mialam jakies tam nadmierne owlosienie ale nie tak jak teraz, np na brzuchu, udach... Ginekolog sie smiał, ze jak urodze to zalatwimy problem ale to troche krepujące, szczegolnie, ze lato w pelni 🙂wybieram sie na pare dni nad morze i same wiecie... Nie wiem czy to golić czy co z tym robić. Boje sie , ze jak zaczne golic to beda jeszcze mocniejsze. oradzcie coś 🙂
Pozdrwiem wszystkie ciężarówki i piszcie jak sie czujecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do leków najpierw skonsultuj sie z lekarzem , ja też mam twardy brzuch ale nie biore żadnych lekarstw , Prenatal - witaminki i pije Herbatke dla kobiet w ciąży z Hippa ;] Ma bardzo dobry smak polecam kosztuje około 16 zł ;p A tak to ogólnie jem wsyztsko na co mam ochote oprocz tych rzeczy ktorych nie powinnam 😉 Ostatnio gdy bolała mnie głowa od 3 dni ginekolog powiedział że moge wziąść Etopirynę można zażywac ją w 1 i 2 trymestrze jest nie szkodliwa dopeiro w 3 trymestrze ale to był jeden przypadek ;p Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
Apropos tych leków i nospy to wlasnie zalecil mi lekarz. Moja Dzidzia rozwija sie bardzo dobrze, bylam 2 tyg temu na usg genetycznym, ma prawidlowa grubosc tej faldy skornej i kosc nosowa ale obkurcza mi sie bardzo macica. ale nawet nie mowiac juz o tym problemie, mam dwie znajome, ktorym lekarze tez sugerowali brac nospe jak czuły, ze sie kurczy. Ja nie jestem zwolenniczka brania lekow i biore jak juz naprawde czuje, ze mam skurcze, bo sie boje. wczesniej musialam brac duphaston i nospe wlasnie do tego. Jesli chodzi o inne leki, to raz wzielam jeden apap, bo bolala mnie glowa i facet w aptece powiedzial, ze mozna, potem sie dowiedzialam, ze nie :/ Na szczescie glowa bolala mnie tylko dwa razy prez ten caly okres i jakos dalam rade bez tabletek. ciąża mi pomogla na bole glowy, bo wczesniej mialam takie migreny, ze raz w miesiacu 3 dni wyjete z zyciorysu 🙂
Dziewczyny, a napiszcie mi jeszcze czy któras ma problemy z tym owlosieniem. ja juz nie moge na siebie patrzec. Moj mąż sie smieje, ze jak brzuch mi jeszcze urosnie i nie bede mogla sie schylic i ogolic to dopiero bedzie 🙂 🙂
Pozdrawiam!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...