Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 521
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJ MAMUŚKI 🙂

WIDZĘ,ŻE MACIE KŁOPATY Z CHŁOPAMI JA NARAZIE ODPUKAĆ NIE MAM,SAM SOBIE RADZI JAK MAŁA WRZESZCZY I AŻ SIĘ DZIWIĘ,ŻE NIE PROSI MNIE O POMOC 🙂ALE JA SIĘ MU NIE NARZUCAM.

MOJE MALEŃSTWO DZISIAJ NAPADŁ BÓL BRZUSZKA,BO OD PRZED WCZORAJ NIE ROBIŁA KUPKI I BIEDNA TAK PŁAKAŁA,A NA KONIEC ZESRAŁA SIĘ MAMIE NA RĘKĘ,BO JĄ WZIĘŁAM BEZ PAMPERSA NA RĘCE I POSZŁO:laugh: NAJWAŻNIEJSZE,ŻE ZROBIŁA:laugh: 😠

ZOSIU NIE PRZEJMUJ SIĘ JA TEŻ OGRANICZAM PRASOWANIE CIUSZKÓW MAŁEJ DO MINIMUM,PRASUJĘ TYLKO BODY I BAWEŁNIANE RZECZY,Z WELURKU NIC NIE PRASUJĘ BO DOSZŁAM DO WNIOSKU,ŻE TO ROBOTA GŁUPIEGO:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maz wyczytal,ze nalezy takiego ulewacza klasc spac pod katem 30 stopni...zasnal wreszcie i mam nadzieje,ze pospi dlugo, musi spac zeby rosnac zdrowo.

u mnie w budynku impreza nad nami, po 24ej jak beda dalej sie tak glosno zachowywac zadzwonie do strazy miejskiej zeby uciszyli towarzystwo.jak sie chca zabawiac glosno to niech do klubu pojda.ja jak w domu imprezowalam to mordy nie darlam 😠 no moze jak spiewalam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

moja biedroka ma dzis dzien spiocha,przespala wizyte w konsulacie,spacer po centru w deszczu ,my zmokliśmy oczywiście a ona smacznie spała, i wycieczke po sklepach:P

uwaga!21 lipca odbieramy 1 paszporcik mojej niuni!!!!! 🤪 🤪 🤪

kreche na brzuchu tez jeszcze mam ,i nielubie jej,i nadmiar skóry też mam i tłuszczu oczywiście ,ale będzie mi cieplej w zimie,hihihi,jak misiom 🙃

ja prasuje wszystko ,bo zawsze wszystko prasowałm nawet dla nas wiec nie mam zamiaru tego zmieniac ,ale nie sądze ,że to wyznacznik czy jestem dobrą czy złą matką -Zosiu!
Powiedziałaby ,że to raczej takie moje widzimisie 🤪

Wieczorny kwiatuszek dal pudzianka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj maz sam ucisza Tymka, ja nie mam cierpliwosci do tego...chyba trace ja przy karmieniu...kupilam 4 pajace ,bo ciagle prac mi sie nie chce a jak ten czort ulewa to zmieniam ciuchy nawet 3 razy dziennie 😞

Anulka dobrze,ze zrobila kupke!!! nie wazne gdzie:laugh: moj lubi zrobic kupe jak np.go umyje albo juz jest z nowa pielucha- to pruk i jest jajecznica....

zasnal ten moj aniolek, jutro jednak z nim jedziemy do lekarza, choc maz twierdzi,ze to lewanie jest normalne..ale ja nie zamierzam siedziec jak dojna krowa 24h na dobe karmic,bo maly sie naje- pozniej to ulewa przez godzine i sie meczy przy tym, jak juz uleje to znow chce jesc i nie spi wcale ty;lko albo ryczy albo ssie...ciekawe tylko dlaczego po sztucznym nie ulał i spal spokojnie(zasnał w ciagu 20-30min po sztucznym).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe, chyba Wyspiarskie maluszki mają dzisiaj dzień śpiocha bo mój też śpi cały czas aż od powrotu od lekarza.
Ja piorę rzeczy w 90" i płuczę kilka razy po takim praniu prasowanie nie jest konieczne ale czasami i tak prasuje zeby nieco zmiękczyć tkaninę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A MOJA NIEBUŚ TEŻ CZĘSTO ULEWA I TO JEST NA SAMYM SZTUCZNYM,A DZISIAJ TO JUŻ WOGÓLE PO KAŻDYM POSIŁKU ULAŁA 😞

KURDĘ RADZIA MI SIĘ WYDAJĘ,ŻE Z TEGO NASZEGO SPOTKANIA PEWNIE G.....WYJDZIE 😞 😞 😞 CHOCIAŻ JA BYM BARDZO CHCIAŁA,ALE NARAZIE UCICHŁ TEMAT I PEWNIE NIC NIE WYJDZIE,MOŻE SIĘ MYLĘ,ALE WIEM,ŻE TAKIE COŚ CIĘŻKO ZORGANIZOWAĆ,BO JESTEŚMY POROZSYPYWANE PO POLSCE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Bagira 🙂 ja piore w 40 wiec jednak prasowanie konieczne, zreszta to zmiekcza ubranko jak juz napisalas 🙂

a Gos jak sie uprze to ma wszystko 🙂

ok kobietki ja spadam na dr housa i spac,bo jutro o 7,30 mamy wizyte u pediatry.

slodkich snow!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pewnie ,że sie spotykamy!!!!
To Zosia wystrzeliła ze Szczyrkiem a Radzia zaproponowała ,że pomoże z noclegami,wiec juz troche nas bylo chetnych na Szczyrk,i ja mysle ,ze nie ma takiego miejsca ,gdzie przyjechałyby wszystkie ,w każdym miejscu którejs braknie 😞

Beatko
a ty rozmawiałas z twoim wspaniałaym mężem o tym Szczyrku ,bo ja czuję ,że on cos wymysli i nie bedzie stawiał oporów 😉
wrózka Gosia tak wrózy!!!!A juz troche chetnych było na tą miejscówkę 🙃

A zapomniałam sie pochwalić :kupiłam dzis sukienke na chrzest dla Olivki,teraz bojowe zadanie ,znależć taką dla siebie!Ale jutro wam wkleje fote to ocenicie 🤪 No moze nie taką samą,bo ta jest na 62 cm ,a ja potrzebuje na 178cm,hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie róbcie jaj z tym spotkanie bo już tak ładnie się układało 😠

U mnienjeśli środek Polski to ja dam radę w drugi weekend bo inaczej chyba nie wyrobię, a do Szczyrku było trochę chętnych, beatka tylko wspomnij mężulkowi to on cie na koniec świata zawiezie 🙂
Możecie tą trasę rozłożyć na dwa dni i zrobić postuj u Zosi 😉 a potem razem na południe wyruszyć 🙂

Kurcze musze do reni napisać czy jej pasi, a ty Anula powiedziałaś że do bielska przyjedziesz więc ty jesteś na spotkaniiu z nami na bank!!!

Lecę do spanka 🙂 Buziaczki

Kwiatulec dla Tymusia na miłą wizytę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do ciała- mnie zostało około 6kg do zrzucenia ale to głównie tłuszcz na brzuchu- bo w biodrach po pieknym przybraniu do 93cm mam znowu 89cm 😠 A wszyscy powtarzali,że po ciąży w koncu dupka mi urosnie...I nic- znowu to samo-I tylko cyce jak u Dolly Parton- i tj.Niebo boje sie,że zostanie tylko nedzne wspomnienie moich piersi 🤢
Dziewczyny, co do chłopów to durne to są stworzenia- mój dzis stwierdził,że nie nadajemy sie na rodziców, bo Małej zrobiło sie odparzenie pod paszka 🤢 Niby tak dbałam o to a i tak pod ta chorą łapką wyszło 😞
Edithd- Kochana, nie przejmuj sie mama- jak chce tak pokazac swoje umiejetnosci niech moze sprawi sobie kolejnego bejbika 😉
Padam na mordkę- dobranoc Laseczki 😘
I kwiatek dla...a dzis niech niespodzianka bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i sprawa załatwiona ,a Beata śpi i nic nie wie, to nic ważne że da mężowi poczytać.....a Radzia masz racje ja tez tak mysle że on to ja nawet na księżyc zabierze jak bedzie chciała 😘 ja tez pojade wszedzie jesli tylko bedzie to tak jak na początku mówilysmy 22-23 sierpień ,bo 16-chrzcimy 😞

Zoltri
ja tylko dla innych czaruje ,dla siebie nie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No u mnie ok 8-10kg zostało ,ale to chyba i tak niewiele z 25 które były na plusie ,co miało zniknąć samo to juz nie ma teraz zostalo tylko to co czeka na moją pracę na siłowni ,no ale na to znowu musi moj pocięty brzuszek poczekac a chodzi głównie o niego i o udka 🙃
cycki mam jak krowa 😞 ale to tez juz temat zamkniety ,drugie dziecko i po nim operacja plastyczna,a że te(operacje)
znosze bardzo dobrze to pewnie szybciutko nastapi i bede miec z powrotem moje sterczące ,skaczące 80C!!!!

Olivcia dzis po kąpieli zasnęła bez marudzenia!!!!!!!WOW!Nie wiem czy ktoś ja dzis zaczarował ,po wczorajszym załamaniu nerwowym ja dzis nie poznaje mojego dziecka 😘
Kochane maleństwo ,ide do męża sie poprzytulać ,ale tylko poprzytulac ,i korzystam bo za jakies 2 godz .koleje karmienie mojej glisty.A i potówki juz tez lepiej a wiecie czym najlepiej leczyć :tymi gazikami spirytusowymi do pępka ,od wczoraj przemywam 3 razy dziennie i dziś jest już duuuuuużo lepiej 🙂

DOBRANOC KOCHANE MAMUSKI!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny!
no jak chcecie szukać najgorszej mamuśki to jestem tutaj - moja Mała śpi w opalaczu nie wykąpana i pewnie głodna już(o 21 padła)bo my też padliśmy na pyszczki i dopiero teraz się obudziłam, no ale ubranka ma wyprasowane 😉 Zosiu widzisz to nic nie zmienia
no ale odciągnęłam pokarm, zaraz ją obudze umyję na sucho i przebiorę w jakiegoś pajaca

i już wiem że Rain Forest będzie superaśny - byłyśmy nad jeziorkiem z Małą na spacerze (takim troszkę dzikim) i jak byłyśmy na miejscu wyjęłam mojego skarbka z wózka, wzięłam na ręce i tam obok koleś hoduje gołębie i co rusz jakiś uderzał skrzydłami i słychać było śpiew ptaków i kaczki się pluskały i jest tam zupełnie zielono i moja Księżniczka tylko robiła wielkie oczy i się wsłuchiwała - więc jestem pewna - dzikie dziwki kręcą dzieci:laugh: :laugh: :laugh:

No i tylko ja nie mam wagi i nie wiem czy mi coś zostało na pewno troszkę w udach no i na brzuchu zwis ale bardziej skóra i odrobina tłuszczyku i tak mam to troche w nosie, teraz chce się zagoić i żeby mi przestało lecieć - więc unikam wysiłków 🙂 gożej że 19tego lipca mam duuużą rodzinną uroczystość i już potwierdziłam że będziemy a chyba w pidzamę się zmieszczę no i powinnam sobie coś kupić do ubrania na to a na kupno mam czas do soboty bo w sobotę jedziemy do moich rodziców i zostaje tam tydzień może coś pomogę...
dobra daje dziecku jeść choć ona tak ślicznie śpi...
dobranoc śpiące mamusie
buziak dla Pudzianka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane. kolejna nocka za nami...nawet udana, deszcz spadl dsyc gwaltownie i fajnie sie spalo..tylko nad ranem nas jakas świńska mucha obudzila 😠
co do wagi to mi zostaly 4kg, ok 10kg poszlo. na 1szy rzut oka wygladam jak z przed porodu,nawet juz w niektore spodniczki wchodzę, ale sa upiete i wchodza w ciało, i robi sie takie tłuszczykowe wcięcie ☺️ nienawidze tego
cóż, jak piszecie, waga wagą a wyglad wygladem. wsiadam na rower next week 😆 fałda must go!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...