Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien dobry Mamusie 🙂
Kwiatek z rana dla Edithd 😘
U nas za to dzisiejsza noc do kitu- spróbuje się teraz na chociaz 2h położyć jeśli Mała mi pozwoli- w nocy plakała- nie pomagał cyc, przewijanie,głaskanie- nic.Noi teraz znowu ryczy...ehhh- mam czasami mała tyranke, a nie dziecko 🤢
Moze jak sie zmeczy cwiczeniami bedzie lepiej...
Bharka, a co do kapieli to jestes super mama, bo zrobiłas jej dzien dziecka 🙂
Miłego dnia Kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 521
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kochane wiedzmy!!

pogadam z mezem i cos wymyslimy, mamy przyjaciela w katowicach wiec nocleg u niego (tak robimy jak w europe jedziemy,bo to blisko granicy a polske przejechac to masakra) , jest tylko problem z tym,ze my na 2 polowe sierpnia mamy byc na zamojszczyznie i w te bieszczady wiec nie wiem jak to wyjdzie, proponuje abyscie ustaliły termin dla Was dogadny a my jak sie uda to dojedziemy.

bylismy u pediatry- z małym wszystko jak najlepiej, babka powiedziala,ze on jest mały zarlok i tyle! jezeli bedzie mi sprawial klopoty z zasnieciem po jedzeniu to mam jedno karmienie w dzien dodatkowo sztucznym uzupelnic aby poszedl szybciej spac i dal mi odpoczac. powiedziala tez,ze zmieniaja sie nawyki zywieniowe oraz aktywnosc dziecka i tak moze byc nawet do 3 miesiaca wiec trzeba sie uzbroic w cierpliwosc. a z pokarmem u mnie wszystko ok.
dostałam recepte na wit d i k- juz kupilam.

czyli nic innego nie pozostaje jak byc dojna krowa 🤨 bo dziecko tak sobie zyczy.

Zosienko u Ciebie to samo- mała zmienia tryb zycia 🙂 to wspaniale jak nasze dzieci sie zmieniaja 🤢
moj ma ciagle od kupki takie zaczerwienienie choc smaruje za kazdym razem przy przewijaniu, nie da sie wszystkiemu zapobiec! nie przejmuj sie! kilka dni i sie wyrowna skorka!

Gos pokazuj ta kiecke! 🙂 wy juz o tych chrzcinach a ja nawet nie wiem kiedy zrobic 🙂 zapewne dowiem sie kiedy moge w biurze parafialnym,bo oni maja przeciez terminy! 🙃

caluski dla Was! smigam jeszcze posurfowac w necie i do malego jak sie obudzi na cyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendoberek:P:P:P


moje slonce grzecznie lezy i wpatruje sie w swoja karuzelke w lozeczku......cholerka deneruja mnie te potowki o kurwa nie wiadomo co to jest ale czekam do pon i mamy wizyte lekarz kazal wstrzymac sie ze wszytkimi srodkami i bedziemy gdybac 🙂 🙂 🙂

a ja wczoraj po klotni z moim wygarnelamn wszystko co mnie denerwuje i az mowie ze nigdy sie nie zmieni i bedzi kicha caly czas 😞

zobaczymy jak sie potoczy

edith kfiat :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASECZKI!!!

A MY SIĘ W NOCY WYSPALIŚMY,JA SPAŁAM Z VANESSKĄ W ŁÓŻKU,A ŁUKASZ Z JESSI,I MAŁA TYLKO RAZ WSTAŁA,ZJADŁA BUTLĘ I DALEJ POSZŁA SPAĆ,CHYBA MAMUSI SIĘ BOI I GRZECZNIE W NOCY ZASYPIA PO JEDZONKU,A TATUSIOWI DAJE CZADU:P :laugh:

NO JA DO SZCZYRKU MAM KAWAŁ DROGI,WIĘC NIE WIEM CO TO BĘDZIE A DO TEGO BIELSKA TO MOGŁABYM PRZYJECHAĆ,ALE KIEDY???JEŚLI GOSI NIE PASUJE 2 WEEKEND,A KASI 3-CI 😞???KURDĘ NO!!!

ZOLTRI KOCHANA A DO CIEBIE BĘDĘ MIAŁA 20 KM JAK PRZYJEDZIESZ DO DZIERŻONIOWA WIĘC MUSIMY SIĘ ZGADAĆ 🙂BO TY TU PRZYJEDŻASZ TAK?

GOSIA POKAZUJ SUKNIĘ!!! 🙂

ZOSIA,A TY NIE MYŚL TAK NEGATYWNIE,BĘDZIE OK WSZYSTKO,JESTEŚCIE SUPER RODZICAMI,POPROSTU DUŻO RZECZY SIĘ JESZCZE UCZYCIE,CZŁOWIEK CAŁE ŻYCIE SIĘ UCZY,NIE MOŻESZ MIEĆ SOBIE ZA ZŁE,ŻE MAŁA SIĘ ODPAŻYŁA,MYŚL KOCHANIE TROSZKĘ POZYTYWNIEJ 😘 😘 😘


BHRKA MY TEŻ MAŁEJ NIE KĄPIEMY CODZIENNIE,CZYTAŁAM,ŻE TAKIE MALUCHY NIE MUSZĄ BYĆ CODZIENNIE KĄPANE 🙂CZASAMI TYLKO JĄ PRZEMYWAM,JAK NIE KĄPIE I JUŻ.

LECĘ NA BAZAREK PO WARZYWKA BO LECZO BĘDĘ ROBIŁA 🙂

DZISIAJ JUŻ PONURA POGODA 😞

CAŁUSKI!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesć dziewczyny widze ze wiedzmy zostały :laugh: a ja sie tam na czerwcóweczkach rozpisuje 🙂 a tam niogo nie ma 🤨
W takim razie sie powtórze od soboty jestem na mazurach z moimi rodzicami (do pomocy 🙂 ) i odpoczywamy a mąż ma dojechac na weekend. Wczoraj wychwaliłam bo pogoda była piekna a dzis pochmurnie. 😞
Moja malenka rosnie i tak mnie sobie wycwiczyła: nosze ja na rekach a jak siadam to od razu darcie w niebogłosy. :laugh: Czuje sie jak w wojsku ona w krzyk a ja na baczność:laugh:
A co u was kochane?
Wczoraj dałam kwiatuszka dla Zolti to teraz leci do Niebus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Sercia!!
ale Ci fajnie Mazury i jeszcze pomoc rodziców wypasik 🙂 ja jadę do moich na przyszły tydzień tyle że to ja chyba będę do pomocy 😉 zresztą taki kontakt z ludzmi też mi się przyda.
a moja mała padła - skupkała się tak że nogawką poleciało wszystko jest w kupce(wczoraj wcale kupki nie robiła), najgorsze było zdjęcie body - bo to przez główkę trzeba - jakoś się udało powycierałam ją toną chusteczek no i stwierdziłam że nie da rady trzeba ją wykąpać - i zrobiłam to sama 🙂 pierwszy raz - ale udany - tylko jej główkę niedokładnie umyłam zresztą bez spłukiwania ufff, no i jeszcze był jeden zonk bo odkąd wstała cały czas jadła w cycach mam nic a ona zawsze po kąpieli wcina - zrobiłam jej 30ml sztucznego - nawet nie zdołała wszystkiego wypić 🙂 no i mam dzień dla siebie :laugh: oby tylko w nocy nie pamiętała że jest wyspana 🤪 🤪 🤪 🤪
Anulka ja też czytałam że maleństwa nie trzeba myć codziennie ale jak wracam z nią ze spaceru i w tym upale to tak dziwnie pachnie hihihi tak sianem pachnie... nie wiem czemu
dobra lece odeprać te ubranka... fuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry dziewczynki 🙂
u nas nocka przespana cudownie, pierwszy raz tak pieknie.
teraz tez mam chwilke bo Nadia lezy w lozeczku i sobie przysypia.
Sercia ja tez czuje sie jak w wojsku, mala tylko jeknie a ja w ulamku sekundy przy niej na bacznosc. Przyzwyczailam ja juz ze na kazde zawolanie jestem i teraz maly bin laden to wykorzystuje. Ale czego sie nie robi dla dziecka 🙂
Bhrka zazdroszcze wam takich kupek bo my ciagle walczymy, juz 3 raz zmieniam mleko i nic nie pomaga, caly czas meczy sie ta moja krolewna. Sprobuje jeszcze Nan ha 1 i jak nie pomoze to do lekarza ide bo to moze jakas alergia czy cos. Juz nie wiem co robic.
Ale przynajmniej oczka juz zdrowe, strasznie jej ropialy, masc dostala i krople i nic. W koncu odstawilam leki i rumiankiem ciale przemywalam i po 2 dniach zero ropki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sercia, zazdroszczę Ci tych Mazur...oj jak mocno!!!!!!!!!! tęsknie za wodą-jezioro, morze, cokolwiek. ode mnie z poludniowej granicy jest cała Polska do przejechania, i chyba te wakacje sobie odpuścimy...może gdzies do Zakopanego najdalej pojedziemy, ale to wrzesniu, jak Mała troche podrośnie... u nas pogoda trez sie schrzaniła. czekamy na gości. tyle znajomych chce przyjść do Małej, że chyba do końca lipca będa chodzic 😉 1 wizyta na dzień wystarczy 😁

dziewczyny, dziękuję za bukiecik, strasznie mi się miło zrobiło ☺️
caluski dla was i kwiatek dla zoltri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, WIEDZMY 🙂
NIEBO, SUPER, ZE Z TYMKIEM OK!! 🙂 BALAM SIE, Z TO REFLUX, ALE NA SZCZESCIE TO TYLKO MALY OBRZARTUSEK 🙂)))

SERCIA, CZY TO TY WYSYLALAS WCZORAJ SMSKI Z PODROWIENIAMI Z KOLOBRZEGU? BO DOSTALAM TAKOWE A NIE MAM POJECIA OD KOGO 🙂

GOS, MARZY MI SIE TAKA OPERACJA PIERSI, ALE W ZYCIU NIE BEDE MOGLA JEJ ZROBIC ZE WZGLEDOW FINANSOWYCH 😞((

ZOLTRI, POWIEDZ MI, CZY BYLABYS SKLONNA ODSPRZEDAC MI TA HUSTAWKE I EWENTUALNIE KIEDY ? CHOCIAZ W SUMIE DOPIERO CO JA KUPILAS I NIC Z TEGO NIE WYJDZIE PEWNIE, POZA TYM KROPEK TEZ WAZY PONAD 5 I NIE MOGE CZEKAC ZBYT DLUGO 🙂 POWIEDZ MI JESZCZE CZY KUPILAS TEN MONITOR ODDECHU?

MILEGO DNIA, KOCHANE :* U NAS DZIS PASKUDNIE, NAD RANEM BYLA BURZA, A TERAZ NON STOP LEJE. ALE KROPEK JAKIS SPOKOJNIEJSZY, JAK NIE ON WRECZ 🤪 JEST PO 10-TEJ A ON SPI 🤪 NORMALNIE TO SZALEJE DO 13 STEJ Z PLACZEM. WYNIKOW KRWI WCZORAJ NIE BYLO, MOZE DZIS .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamuski
ja dzisiaj miałam meksyk w nocy i do teraz od 6 rano ,bo mądra mamusia zjadła coś co małej żabie zaszkodziło-chyba polędwiczki wieprzowe -panierowane,to mój wczorajszy obiad ,ale wczesniej jadlam juz piersi z kurczaka takie same i nic nie bylo a dziś pół nocy płacz ewidentnie z bólu 😞 głupia matka ☺️

Anulka
Bielsko sąsiaduje ze Szczyrkiem wiec to taka sama droga:P

Ja moge w ten weekend bo jestesmy tylko do 27 w PL ,a na ten 15-16 to sie nie umawiajcie bo to jest długi weekend i wszystko bedzie ful,i ceny tez pewnie beda odpowiednie ,zacznijmy cos kręcic na ten 22 i zobaczymy co bedzie i kto sie potwierdzi ,moim zdaniem takiej opcjii nie ma żeby były wszystkie ale moze jakaś większośc... 🤢 ,no a reszta poogląda foty 🙃 ale by było superowsko sie spotkać,ja chcę!!!!!!!!!!!!!!

Niebo
ja tez mam w domu mega-ulewaczke ,obżartuch jeden ,ale tak maja niektóre dzieci ,taki ich urok,i nic nie poradzisz ,ale jak przybiera na wadze to nie ma sie czym martwic 😉 no jak mnie atakuje to jakby rok nie jadła i mój mąz zawsze tak sie smieje,bo szuka tym swoim dziubkiem dotąd az nie znajdzie ,potem je łapczywie jakby miał jej ktos zabrac i potem są pawiki 🥴


Sukienke wam pokaze pózniej bo mąż idzie na druga zmiane a teraz nie chce robić fotki bo mi po głowie popuka,wczoraj ją schowałam do naszej szafy ,bo we wtorek matka przylatuje i nie chce żeby widziała ,a teraz chce fotke do neta wkleic .A matce nie pokaze bo to jest taka tradycjonalistka że jak zobaczy ze sukienusia nie jest biała to mnie zje! A kupiłam sukienke w kolorze ecri z dodatkiem bordowego ,bo ja chce taka sama a ja w białą nie wskoczę ,więc bedzie ecri.no i dół jest plisowany więc nie bedzie chyba problemy taka znależc najlepiej odcinana pod biustem i wtedy dodam sobie tam bordową wstążke i będe jak niunia!
i co dobrze sobie to wymysliłam????
jak zobaczycie to doradzicie 🤢

kwiatuszek dla Jasia naszego kropka! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula8715 napisał:
ZOLTRI, A ILE MY MAMY DO SIEBIE? 🙂


do walbrzucha mam niecale 40!!!!!!

do strzelina i teraz juz nie pamietam ktora jest z tatad czy sercia mam 10 km wieec my z dolnego slaska mozemy sie spotkac heheheh

a ja chce do tego szczyrku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula8715 napisał:
HEJ, WIEDZMY 🙂
NIEBO, SUPER, ZE Z TYMKIEM OK!! 🙂 BALAM SIE, Z TO REFLUX, ALE NA SZCZESCIE TO TYLKO MALY OBRZARTUSEK 🙂)))

SERCIA, CZY TO TY WYSYLALAS WCZORAJ SMSKI Z PODROWIENIAMI Z KOLOBRZEGU? BO DOSTALAM TAKOWE A NIE MAM POJECIA OD KOGO 🙂

GOS, MARZY MI SIE TAKA OPERACJA PIERSI, ALE W ZYCIU NIE BEDE MOGLA JEJ ZROBIC ZE WZGLEDOW FINANSOWYCH 😞((

ZOLTRI, POWIEDZ MI, CZY BYLABYS SKLONNA ODSPRZEDAC MI TA HUSTAWKE I EWENTUALNIE KIEDY ? CHOCIAZ W SUMIE DOPIERO CO JA KUPILAS I NIC Z TEGO NIE WYJDZIE PEWNIE, POZA TYM KROPEK TEZ WAZY PONAD 5 I NIE MOGE CZEKAC ZBYT DLUGO 🙂 POWIEDZ MI JESZCZE CZY KUPILAS TEN MONITOR ODDECHU?

MILEGO DNIA, KOCHANE :* U NAS DZIS PASKUDNIE, NAD RANEM BYLA BURZA, A TERAZ NON STOP LEJE. ALE KROPEK JAKIS SPOKOJNIEJSZY, JAK NIE ON WRECZ 🤪 JEST PO 10-TEJ A ON SPI 🤪 NORMALNIE TO SZALEJE DO 13 STEJ Z PLACZEM. WYNIKOW KRWI WCZORAJ NIE BYLO, MOZE DZIS .



z ta hustawka zanim bym ja do polski dowiozla by rok minol heheheh

a monitorka do tej pory nie kupilam po pobycie tydzien w szpitalu jakos wyszlo mi z glowy i tak co chwile sprawdzam czy oddycha jakas manie mam!!!!!

Dziewczyny ja sprawdzalam ceny i teraz najtaniej jest w Czechach bo Polska zaczela sie juz cenic:P:P:P

za polowe ceny mozna miec dobra robote hehehe ja poczekam az mi sie zachce drugie dziecko do tej pory uzbieram a jak nie to karta kredytowa hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem,ze troche Was zaniedbuje ale staram sie jak moge zagladac na brzuszek...poza tym jak czytam Wasze posty to jest mi razniej tez mam nie raz doly i myslenie,ze nie dam rady ale za moment jest okej.Odnosnie figury to szok...niby gubie kilogramy ale cialo to jakis flaczek??sporo roboty nad nim bedzie...a nie wiem czy da sie to naprwic...mam najbrzydszy brzuch na swieice!!! 🤪 takie rozstapy,ze nawet w telewizji takich nie widzialyscie-no niestety taka prawda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
Moj maly normalnie ma sterydy w mleku
Dzisiejsza waga miesiecznego Ethana 6200g 🤪 🤪 🤪

dwa kg w miesiac 🤪 🤪 🤪


SPRZEDAZ MLEKA SWIEZE PRAWIE JAK OD KROWY TYLKO Z WIEKSZYM 'KOPYTEM' KALORYCZNYM HEHEHEHEHE

Kurcze, to nieźle 🤪 Ja dzis się zważyłam z Mała i mi wyszło,że wazy ok 4300g, a tydz temu wazyła 3900 więc chyba jest postem.A u położnej mam ja wazyc w pon- miesiąc po urodzeniu.
Dzis dostałam lek na kolki ( od pacjentów) Sab Simplex- ponoc jakaś niemiecka rewelacja.Musze najpierw poczytać co to w ogóle jest...
Co do spotkania- ja uwazam,że szczyrk jest super i ja bede.Albo sama z Kamilą albo z Michałem- nie wiem jak on pracuje 🤢
A Serci zazdroszce tych Mazur- uwielbiam Mazury.Tylko komary troche mniej 😉
Ja dziś siedziałam i ryczałam, bo stwierdziłam,że nie widzę zadnych postepów z raczka 😞 ...ale nie poddajemy się- cwiczymy dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kathy jakbym ci kochanie pokazala moje rozstepy to bys stwierdziala co toto kurna jest 🤪 🤪

nie martw sie jakos odzyskamy figurki heheh ty mialas sliczna!!!1

ja jestem pewna nadzieji...moze dlatego ze jeszcze miesiac i do pl jade !!!!

Zos przestan juz....wszystko bedzie dobrze a ty musisz w to wierzyc...dzieki wiarze potrafimy zdzialc cuda:P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...