Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 521
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co za komedia, wczoraj 5h chciałam wejśc na brzuszek i kapa. bez sensu to jest na maxa. ale cóż...
u nas w miarę ok. mała po wczorajszych harcach nocnych odsypiała dzien. odwiedzilismy teściów na 2h, ale cała wizyte tez przespała, i dobrze, bo by ja nosili na zmianę bez przerwy:laugh:
ja wczoraj twardo czekałam na "gotowe na wszystko", ale w polowie 1 odc zasnęlam..
nocka ok, mala o 3 podniosła lamet bo po karmieniu cos ją brzusio zaczął boleć, ale nie był to krzyk uparciuszka co sie chce nosic tylko taki prawdziwy rozpaczliwy jęk że az mis ie płakac chciał. ale po przytulankach i 5 minutach w pozycji pionowej i masowaniu plecek jej przeszło i wróciliśmy do łózka. thanx God 🤔

zoltri-apropos zdj na NK. zostało zrobione w zeszła sobotę, i wyobraź sobie, ze ten bodziak sie juz Małej ciężko dopina w kroku 😉 a na zdj jeszcze luzy widać..ile ona w tym tyg urosła! i papelki ma takie fajne 🙂
nawet nie będziemy wiedziały kiedy tez będziemy tornistry tym naszym szkrabom kupować jak Ania i Radzia 'starszakom'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczyny!
no ja podobnie jak Edith wczoraj - kilka godzin i lipa z wejścia na brzuszek- aż Grześ powiedział - po co Ci brzuszek Ty już nie masz brzuszka - może to i racja, może powinnyśmy się przenieść na inny portal.. hmmm tylko jaki? bezbrzuszki 🙂? Panie Adminie to jak z tym brzuszkiem będzie działał czy nie??

w ogóle mam dziś tyle roboty... sterta ogromna prania leży do prasowania, w pralce pranie do rozwieszenia, następne do nastawienia, muszę się spakować na cały tydzień( rety chyba powinnam wziąć wszystkie ubranka Rozalki - jak myślicie?), o 11tej idę zważyć małą, jeszcze wcześniej muszę ją sobie umyć - miałyście rację raz zrobiłam to sama rano i teraz codziennie ta sama śpiewka wieczorem - może umyj ją rano kochanie...masakra, jeszcze koleżanka ma przyjść, siostra przyjechać, poza tym wybieramy się na 2 imprezy a nie mamy jeszcze żadnego prezentu, Rozalce przydała by się jeszcze jakaś wystrzałowa kiecka o mnie nie mówiąc - mi by się przydał worek 😉ale z cekinami 😁

dobra lece bo Rózia tylko wtedy w dzień ładnie śpi jak doi cyca, albo jest na rękach...

trzymajcie się Mamuski
kwiatek dla najmłodszej damy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello!!!

Aniu troszkejeszcze Jasiu bedzie dochodzil do siebie, nie jest az tak zle z ta krwia jak blisko dolnej granicy- nadgania kochany szkrab! bedzie dobrze!!!!

Zosiu pamietaj- nie jestesmy miekkie kondony!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘

buziaki dla wszystkich wiedzm i ich pomiotów 🙃

my nocki mamy ok raczej, wczorajsza pieknie przespana i dzis tez- maly spal od 22 do 4 rano!

nie bylo mnie wczoraj,bo mialam aktywny dzien- zostawilam Tymka mezowi i pojechalam do fryzjera( mam nowy kolor i juz nie jestem sweet blond girl) , mial go dokarmic sztucznym jak nie wroce na czas(zdazylam akurat na karmienie wiec nie dostal sztucznego- chcialam odciagnac swoj ale juz czasu nie bylo,bo do fryzjera lece z biegu a nie na zapisy,bo kolezanki maja swoj salon) . pozniej wzielam malego i pojechalam z nim do gdyni na caly dzien, spacerowalismy z moim bratem ,ktory z Wawy na urlop przyjechal , w domu bylimy dopiero po 20tej na kapiel i lulu 🙂

Sabincio swietne opisy pologu- a ja juz sie opalałam! moja kreske na brzuchu i wogole cala reszte fuck! to tylko dwa razy ale juz sie martwie ,ze mi zostanie 🤢 🤢 🤢

bhrka a ty wyjezdzasz gdzis,,ze na tydzien sie pakujesz??bo nie doczytałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niebo dziękuję za kwiat, odwdzięczę się później
no wyjeżdżamy 🙂 do domciu 😉 - rety jeszcze nie potrafię inaczej powiedzieć o moim rodzinnym domu, w przyszłą niedzielę mamy uroczystość uroczystą - takie jakby wesele 😉 no i moi rodzice muszą to w sumie organizować więc raz że mnie tam ciągnie strasznie, a dwa że się przydam nawet z Rozalką, a w poniedziałek chrzciny u bliźniaków 🙂 u brata ciotecznego 🙂 - powiem Ci jedno będzie się działo. tylko to pakowanie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa i osprzęt tz butlę do karmienia mam dr Brown's - polecane przez rodziców bliźniaków, ja nie narzekam - taka antykolkowa podobno tylko jedząć z tej butelki maluszki nie miały kolki, nasza Rózia też na razie nie ma ale ona je z czego poadnie 😉, tz jak odciągam to wcina z butelki która jest przy odciągaczu. a jeśli chodzi o smoczki to tylko NUK najlepiej je trzyma w buźce. Odciągacz mam pożyczony elektryczny medela - też rewelacja 🙂
to tyle wychwalania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek:P:P:P:P

dzis sie postarali z brzuszkiem:P

Anulka kropeczek jest najtwardzym wojownikiem i bedzie ok...anemia przeciez sie utzrymuje w organizmie przez dlugi czas kfiat dla kochanych jesgo policzkow 🙂 🙂 🙂

edith moj to kloc heheheh ale sie ciesze ze tak rosnie i przybiera na wadze a teraz slucha 'dziwek'(hahaha jak zos powiedziala) w rainforest i wymachuje do siebie lapskami hehehehe

uspokajacz inaczej:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Bezbrzuszki 😉 🙂
My też nieźle dzis spałysmy ale krótko, bo o 6 pobudka i wizyta u pediatry, bo Mała dostała jakis krostek na cipce i juz miałam wizje jakiegoś syfu.Ale na szczescie luz.Poza tym to jakaś puszka Pandory, bo okazało się,że w wymazie z oka wyszedł gronkowiec złocisty i musimy 4 razy dziennie dawaz antybiotyk do oka- a nie jest to łatwe, bo ona zaciska na maxa powieki 🤢 Ale jak to prezesowa mówi nie jesteśmy "miekkie kondony" 😉 Z Michałem nie odzywamy się do siebie.Wczoraj powiedział,że Kamila to cała Budkiewiczówna( czyli ja) i do tego wykapany mój tata i charakter tez ma nasz ( jurny)...I wszystko to jakimś wrednym tonem powiedział i w ogóle mamy kryzys...Może minie, bo jak tak dalej pójdzie to bede samotna mama 🤢
Niebo, dałabyś jakąs fotę nowej fryzury- dla mnie i tak bedziesz słodka blondi 😉 :P
Bharka, fajnie,że wyjeżdzasz 🙂
Zoltri, ten Twój Pudzian troche juz chyba przesadza z tymi dziwkami...Niewyzyty jakis? 😉 🙂 Kwiatek dla Pudziana- niech da jednej z dżungli:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zos mojemu tez ropieje ale tylko jak go na dwor wezme to pozniej z rana ma...myslama ze sie pozbylam ale jakos dalej jest naszczesie tylko z ranca ma lekko wysiek...


Veli no teraz bedzie prezenie itp ja myslama jak moj sie prezyl ze to cos zlego ale nie plakal przy tym ani nic ....uklad pokarmowy sie rozwija ...Zycze tobie aby mala byla grzeczna w nocy ja tylko w 3 i 4 dobie mialam nocki do dupy bo nie wiedzialam jak prawidlowo dlugo karmic....a teraz nie zapeszajac jeszcze nie bylo krzyku tylko cyc dwa razy i lulu:P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi Pudzianek w końcu będzie miał dość tych żartów i skończą się definitywnie - jak przyjedzie do Polski to nam pokaże:laugh: :laugh:
Zosieńko coś się ten los na Was uwziął - ale kiedyś musi się odwrócić 😘

a Rozalka już zważona 🙂 i przybrała ładnie 275gram w ostatnim tygodniu 🙂 więc zupełnie w normie i prawie 😎 bez dokarmiania, a kupakć to jej wolno jak chce doktorka powiedziała że może nawet raz na tydzień jak lubi 😉 no chyba że byłby by to twarde kupki albo by to ją jakoś męczyło - wtedy nieczęste kupkanie jest problemem

a Niebo daj jakieś zdjęcie - też chce zobaczyć metamorfozę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kochane wiedzmy 🤪 :P 😉

mala mi osatnio dokazuje...prezy sie i placze...i tak mi sie wydaje,ze to chyba kolka...chociaz nie jesm nic takiego ciezkiego ani pikantnego...ostatnio mialam wojne z jedna doktorowa -jakas nienormalna bo malej nic nie jest a ona dala nam skierowanie do szpitala twierdzac,ze mala ma zapalenie pepuszka-bo sie nie wygoil i zoltaczke 🤪 no to wkurzona pojechalam do chirurga-akuart natrafilam na swoje,ktory jest orydnatorem i powiedzial,ze jeszcze 2 razy przyjedziemy na zmiane opatrunku i bedzie wygojony pepulek.I ze nie widzi potrzeby aby jechac do szpitala...No to zostala jeszcze sparwa zoltaczki pojechalismy do szpitala dla noworodkow i tam rowniez trafila na ordynatora,ktory nas wypisywal ze szpitala-zasmial sie i powiedzial,ze Nadia w zyciu nie ma zoltaczki ale dla mojego spokoju zbadaja...po badaniu okazalo sie ze nie ma 😠 i dal odpowiednia notke w ksiazeczce,ze malutka nie wymaga hospitalizacji... 😠 🤪 jakas parodia mowie Wam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MAMUŚKI!!!

KURDĘ WCZORAJ CAŁY DZIEŃ NIE MOGŁAM WEJŚĆ NA BRZUSZEK 😠

ANULKA BĘDZIE DOBRZE Z JASIEM,TERAZ JUŻ MUSI I NIE WIDZĘ ŻADNEJ INNEJ OPCJI,TYLE BIDULEK PRZETRWAŁ WIĘC NAPEWNO I TYM RAZEM WSZYSTKO SIĘ UNORMUJE,TRZYMAM KCIUKI!!!

ZOSIA I U WAS TEŻ BĘDZIE DOBRZE ZOBACZYSZ,MYŚLĘ,ŻE Z CZASEM NAWET ZAPOMNICIE,ŻE COŚ BYŁO NIE TAK Z RĄCZKĄ MALUTKIEJ 😘

RADZIA JA NIE KUPUJĘ JESSI TORNISTRA,BO U MNIE WYPRAWKĘ ROBIĄ DZIADKI,TJ.TATO JEDZIE 6-GO SIERPNIA DO STANÓW I JEJ PRZYWIEZIE JAKIŚ PLECAK,BO ONA CHCE Z HIGH SCHOOL MUSICAL,A TAM SĄ ZA GROSZE,W TAMTYM RKOU NAPRZYKŁAD JEJ PRZYWIÓZŁ ZAJEBISTY Z HELLO KITTY I ZAPŁACIŁ ZA NIEGO 20$,A MAMA DOKUPUJE JEJ PIÓRNIK I INNE PIERDOŁY WIĘC MY TYLKO KSIĄŻKI.TAKŻE CI NIE DORADZĘ NIESTETY 😞NAPEWNO WAŻNE ŻEBY BYŁ Z TYŁU USZTYWNIANY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
kathy oni lubia straszyc 🙂 🙂

ale dobrze ze wszystko ok 🙂 🙂

karmie mojego i walnol takie cis w pieluche ze dosc ze na nodze czuje to jeszcze do nosa podlatuje fujjjjj:P:P:P


po takim mleku kochana czego sie spodziewalas :P 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...