Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc laseczki. ja wczoraj padłam z Mała, i pierwszy raz sie czuję na serio wyspana!!! Karolcia przebudziła sie ze 2 razy w nocy, ale szybko poszlo-cycus i nynanko 😉
rano wyskoczyłam do miasta do pzu po kaske na urodzenie!!! 1200zl prawie 🙂
co do dolegliwosci to mi w ciazy zdretwiał palec w lewej ręce, i nie schodzi mi to w ogóle. chyba sie do neurologa z tym wybiore, bo mnie to juz mega martwi...
no nic. mała sie odezwała. spadam
kwiatek do zosi na wytrwałość 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 521
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
edith idz do neurologa bo to nie zart dziwna sytuacja...a ja siedze i czekam na kogos na wiedzmach wszytskie dzieci niancza hehehe a moj odplynol w hustawce heheh nowy sposob na syna ...ja korzystam i siedze ale zaraz ubierac sie i dzis mamy krew pobierana!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ WIEDŹMY!!!

MOJE DZIECKO OD RANA MARUDZI,ALE BIORĘ JĄ NA PRZETRZYMANIE,BO NIC JEJ NIE JEST,JEŚĆ NIE CHCE,A JAK PODESZŁAM I WZIĘŁAM NA RĘCE TO CISZA,A TAK TO SIĘ DRZE WIĘC NIECH SOBIE TROSZKĘ POPŁACZE,BĘDZIE MIAŁA ŁADNIEJSZE OCZKA:P :laugh: MUSZĘ JĄ OD TYCH RĄK ODZWYCZAIĆ TROCHĘ BO ZWARIUJĘ.

ZOSIA DUŻA BUŹKA DLA CIEBIE I KWIATUSZEK ZA WYTRWAŁOŚĆ,MUSI BYĆ DOBRZE Z RĄCZKĄ,JA JESSICĘ TEŻ ĆWICZYŁAM I WIEM CO TO ZNACZY JAK MALEŃSTWO KRZYCZY I MY NIC NIE MOŻEMY ZROBIĆ,TAKŻE SIĘ NAJEŹDZIŁAM PO NEUROLOGACH ITP,ALE NASZCZĘŚCIE WYROSŁA Z WSZYSTKIEGO I JEST OK U WAS TEŻ TAK BĘDZIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laseczki!!

moj terrorysta udaje ze spi, ale poki go bujam to mam chwilke spokoju hehe 🙂)

zoltri- super że Twój Pudzianek tak uwielbia ten leżaczek 🙂) przypuszczam że moj terrorysta nie usiedziałby tak spokojnie jak Ethanek 🙂)

edithd ja przez ciaze miałam całe zdretwiałe rece i do dzis jeszcze do konca mi nie zeszło wiecmysle ze jeszcze Ci przejdzie..

a stawy kolanowe tez mi nawalaja 😞 i z tym bym chciała cos zrobić bo czasami czuje sie jak kaleka 😞

Zosiu jak wiekszość specjalistów mówi ze z Kamilką wszystko bedzie dobrze to tak bedzie!!Widac babsko sie nie zna. My wiemy że z Waszą wiara i cerpliwościa Kamilka bedzie zdrowiuteńka!!

kfiatek dla aniołka Haneczki!!:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj aniutka na lezaczku watpie czy by wylezal a ta hustawka go buj sama wiec uspyiacz dopry no i robi sie coraz ciekawszy wszytskiego i powoli zaczyna mi sie wybudzac......kopcham na niego patrzec jak ma taka slodka minke spiac!!!

dziewczyny co z tymi waszymi kolanami???

ja przytylam ponad 20 kg i naszczescie wszystko ok nawet moje kregoslup to zniols i nie boli()no tylko jezeli za dlugo ethana nosze i nie siedze w poprawnej pozycji tylko z garbem)
i oby tak dalej ze mna 🙂 i wami takze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz zoltri 🙂) mówia: :sstarość nie radość" 🤪 🤪
a tak naprawde nie mam pojecia dlaczego tak jest 😞 jak łaziłam z dodatkowymi 25 kilogramami to rozumiałam te moje kolana, ale skoro teraz waze mniej to powinno przejsc a tu guzik, boli tak jak bolało 😞 i widze że nie jestem sama skoro dziewuchy też mają tą samą dolegliwość 😞

już mi reka boli od tego kołysania 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki

ja nocka na plusie tylko dwa razy się obudziła na cyca a potem to już o 7 rano 🙂

teraz leży grzecznie i czeka bo idziemy na basen odkryty 😎 musze jakoś ten dzień Oli zorganizować a przyznam się że mam go pod nosem a jak długo mieszkam w Bielsku nie byłam na nim (7 lat).


Anula ja Vigantolu daję 1 kroplę a cebion mi kazała dopiero po 3 miesiącu wprowadzić 🥴

USG ja robię na kasę chorych bo nie będę imj kolejnek kapsy dawać, dziady jedne!
Gocha prywatnie zrobisz chyba od ręki więc spoko.

USG bioderek powinno się wykonać po 5 tyg życia dziecka ja ze względów terminowych robię w 9 tyg, ale to nie zaszkodzi.

Lecę na basenik.

Buziaczki i meliska dla terrorystów na początek dla Anulki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczyny!
no wreszcie mogę coś napisać 🙂 bo praktycznie ostatnie 2 godzinki należały do Rozalki - ale i tak jestem z niej mega zadowolona bo w nocy ślicznie spała od 12 d 5, potem jedzonko marudzonko do 6, może 6:30 i znowu spanko do 10 i teraz znowu ją sen zmaga ale jakoś nie może usnąć - chyba musze wyjść z pokoju wtedy będzie miała spokój i zaśnie 😉

i znowu straszny upał mamy...
jak tak czytam z tymi bioderkami wasze posty to też muszę się umówić jeszcze mamy 3 tygodnie może da rade 🙂
jeszcze jedno Zosiu na pewno dacie rade 😘
pozdrawiam Was wszystkie
miłego dnia kobietki i mali faceci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello,,wlasnie zjadlam sniadanie,bo moj kochany Tymus od 9 nie daje mi odejsc, zjadl i ulal, pospal 15min i ryk. teraz maz go trzyma, ma oczy jak 5 zl i nie spi. w nocy spal jak zabity i na cyca 2 razy sie obudzil- ale malo wyssal 😞 teraz dokarmie go sztucznym i zobacze czy tez uleje i bedzie marudzil czy zasnie najedzony spokojnie...jutro ide z nim na wizyte o 7.25, mial isc maz sam po skierowanie ale pojdziemy wszyscy,bo jest cos nie tak z nim;

usg bioderek wykonuje sie w pierwszych dwoch miesiacach zycia dziecka- tak mi powiedziala polozna wczoraj jak bylam umawiac termin- wiec radziu jeden tydzien roznicy nie robi na szczescie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe moze ubranie z pampersem tyle wazy, zwazcie sie nago oboje 🙂
ja zawsze nago sie waze

no i dalam butle sztucznego- wypil ale nie zachlannie, raczej normalnie, prawie wszystko czyli ok.90ml,bo dawka jedna byla 3 miarki proszku i 95ml wody- z tego powstalo 105ml mleka a zostalo mi na dnie ok.20ml. odbil i nie ulał ani troche jeszcze 🙂 teraz staram sie go uspic bujajac w lezaczku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aq mopje kochanie nie moglo zasnac u babci ani cyc ani nic nie pomoglo w samochodzi przykimal i jak go do jego lozeczka polozylam i smoczka dalam dziecko odplynelo!!!

dziewczyny ja sie ostro trzymam tylko cyca bo one wykarmia Pudziana hehehe chodz czasem mysle ze tam nic nie ma!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie wiedzmy
bylam rano ,troche poczytalam ,ale nie zdązyłam nic napisać ...bo wiecie dlaczego 😞
my nocka spoko juz sie przzwyczaiłam 2lub 3 pobudki i potem spanko do 10 🤪 grzeczne dziewczynka ,chociaz w nocy!
Jedziemy zaraz robic paszport,to w centrum więc chyba troche jeszcze połazimy ,bo ostatnio byłam tam na zakupki w ciąży ,no nie licząc tych wizyt na pobieranie krwi w szpitalu ,ale wtedy nie miałam glowy do zakupów.:P
No i zrobilismy zdjęcie,ale podstepem,mam nadzieję ,że przejdzie 🙃
Mój genialny mąz uruchomił swój talent i zamiłowanie do fotografowania i sam jej zrobił foto ,ja położyłam białe przescieradło na leżaczku i juz było białe tło wymagane na paszportowym ,potem poszedł do maszyny wywołał, rozmiar wymagany i już!Hehehe,my to nie zginiemy w życiu!

Idziecie na pogrzeb Michela????
oczywiście przed telewizor 😉

kwiatuszek daje Kamilce,na te ćwiczenia,bidulka ,na szczęscie nie bedzie tego pamiętała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha a tak poza tym ta niby ciemieniuche widzial doktorek w szpitalu i powiedzial ze to raczej potowki taki sie zrobily i zebym nie smarowala niczym i w pon na wizyte...jak dobrze ze ta krew pobieraja bo zanim pediatre normalnie bym zobaczylya to najpierw srodowiskowa oglaada pozniej ogolny ...a my jutro paszorcik idziemy zalatwic i fotki tez chcialm sama zrobic juz od dAWNA plan wiec gos nie jestes sama.....Buziole:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeszcze o szczepionkach był temat,to ja juz sie kiedys chwaliłam ,że wszystkie mam darmowe-skojarzone i pneumokoki,i meningokoki też!Chociaz tyle od tego zasranego kraju dostaniemy free,jak nie ma odpowiedniej opieki w ciązy 😞 A w PL chciałam te rotawirusy zaszczepic ale tak jak Zoltri chyba nie zdąże w miesiąc ,braknie mi ok 2,3 tygodni,ale zapytam pediatre czy nie da sie jakoś bo w listopadzie znowy bede w kraju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWUSZKI :*
ZOSIU, NIE SLUCHAJ JAKIEGOS WSTRETNEGO BABOLCA! 😠 TYLLE LEKARZY CI MOWILO, ZE BEDZIE OK! A SAMA WIESZ ILE CWICZENIA DAJA! BEDZIE BOBRZE. BUZIAK DLA WAS !
ZOLTRI, POWIEM CO, ZE TA BUJACZKA JEST REWELACYJNA, ZASTANAWIAM SIE NAD NIA LUB NAD TA I NIE WIEM KTORA WYBRAC
http://www.allegro.pl/item671219233_fisher_price_hustawka_z_projektorem_karuzela_super.html#gallery DORADZCIE, DZIEWCZYNY! BO MYSLE, I NIE MOGE SIE ZDECYDOWAC, JESZCZE MAM TAKIE NA OKU :
http://www.allegro.pl/item675343275_fisher_price_j6978_hustawka_przytulne_gniazdko.html#gallery http://www.allegro.pl/item671824957_fisher_price_hustawka_rainforest_k_6077_krakow.html#gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OBCILEO MI POSTA 😠
WIEC JAK MOZECIE TO DORADZCIE Z TYMI HUSTAWKAMI, BO JA MYSLE, OGLADAM I SAMA JUZ NIE WIEM..
BEATKO, SUPER, ZE WYPIL BUTLE I NIE ULAL. 3MAM KCIUKI ZA JUTRZEJSZA WIZYTE.
MY MIELISMY DZIS POBRANIE KRWI, MAM NADZIEJE, ZE JEST OK. WIECZOREM PODJADE DO LABORATORIUM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety moje dziecko chyba zaczęło troszkę inaczej działac 🙂 - w nocy śpi ładnie, ale od 10tej nawet jak zasnęła to na nie dłużej niż chwilkę... ale przynajmniej nie jest marudna - po prostu nie śpi i się rozgląda- najchętniej na kolanach - chyba muszę zainwestować w zabawki

Niebo mam to samo co Ty, karmię ją piersią a jej jest mało! no i teraz staram się nie dorabiać a jak już to 30 ml. I pochwalę się małym sukcesem - bo w nocy mi - wyrodnej matce nie chce się przystawiać dziecka do piersi tylko odciągam i daje odciągnięte - no i odciągnęłam 140ml!! ( no to nie jest takie do końca wymierne bo przerwa między ostatnim karmieniem wyniosła 5 godzin) ale... wcześniej po takiej przerwie miałam 80ml... - no i Mała wypiła oczywiście wszystko

aaa i jeszcze Wam miałam mówić wczoraj położna mi powiedziała, że nie powinnam znosić i wnosić wózka na moje 3 piętro bo jestem świeżo po porodzie i jak będę się tak forsowała to będę jeszcze krwawić długo- więc nie znoszę

dobra lecę prasować ciuszki Małej - a ja nie narzekam na ilość tego prania - troszkę tego jest ale cała pralka nie zbiera się codziennie(takie były prognozy ciotek) tylko co dwa nawet 3 dni! a wcale nie zakładam ubranek po 2 razy( chyba że spodnie bo im się nic nie dzieje)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie
Dziekuję za bukiecik 😘
Na razie powoli sie odwdzięczam zaczynając od Zoltri 🙂
Niebo, dobrze,że Mały zjadł i bez ulewania- swoja drogą ciekawe czemu wczesniej sie tak ulewało...Mojej tez sie ulewa ale ona tyle ciagnie,że to bez wiekszego znaczenia.W przychodni powiedzieli,że dorodna z niej kobita- przybiera na wadze na moim bajecznym barze mlecznym 🤪
Goś, fajnie,że macie szczepionki za free 🙂 U nas niestety...Ale mam juz częśc kaski na szczepienia odłożone...Nam teraz idzie masa kasy- przez ta rehabilitacje- bo raz lub dwa razy w tyg mamy wizyte u prywatnego rehabilitanta...Do tego duzo jeździmy, więc benzyna leci jak szalona... 🤢
Ja dzis byłam na spacerku, potem cwiczenia, jedzonko, spanie, znowu ćwiczenia, teraz spanie.Potem bedzie jedzenie i cwiczenia i tak w kółko 🤢 Dobrze przynajmniej,ze jak Mała pocwiczy to spi potem jak suseł 🙂
Edithd- ja bym na Twoim miejscu poszła do neurologa- bo to nie żarty.Mnie wszystkie dolegliwosci z ciąży ( oprócz duzego apetytu) mineły- zarówno żylak w pachwinie jak i mega popekane naczynka.Tobie tez powinno minąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
anula odsprzedam ci moja bo jezeli ethan bedzie tak skakal na wadze to dlugo w nim nie posiedzi...ja jestem zadowolona z Rainforest...dzwiki dzungli przyciagaja jego uwage....to ty juz kochana zdecyduj pozostale sa tez slodziasne

Kurcze przeczytałam fragment Twojego posta w ten sposób:
"...dziwki z dżungli przyciagaja jego uwagę..." 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...