Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej brzuchole 🙂
na poczatku serdecznie wam gratuluje tago szczescia 🙂
mam pytanie czy moze ktoras z przyszlych mam nie bylaby zainteresowana:
http://allegro.pl/bluzki-ciazowe-esprit-kinga-tychy-slask-i1549073347.html
http://allegro.pl/bluzki-ciazowe-tychy-slask-i1549074047.html
http://allegro.pl/zestaw-ubran-ciazowych-tychy-slask-i1549074739.html
http://allegro.pl/spodnie-bluza-ciazowa-tychy-slask-i1549074971.html

wiem po sobie ze na siebie w ciazy chcialam wydac jak najmniej a kazde pieniadze wydawalam na maluszka - wiec moze warto skorzystac i zakupic tanim kosztem ubrania ciazowe? 🙂

gdybyscie mialy jakies dodatkowe pytanie to znajdziecie mnie na watku luty 2011 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie mamuśki, trochę się nie odzywałam ale ostatnimi czasy mdłości dały mi tak się we znaki że głowy z łózka podnieść nie mogłam:/

Wczoraj byłam u lekarza i mój szkrab ma już 3 cm i wygląda jak mały miś 🙂słodki widok 🙂poza tym z usg mam nowy termin porodu, na 6 listopada 🙂generalnie po tej wizycie i wszystkie mdłości przestały mi przeszkadzać 🙂

pozdrawiam
Magda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina8587-no to super,że Tobie też mdłości mijają 😉 od razu sie humor poprawia co?!!!
Magdalenka85- mam nadzieje ze Tobie tez juz miną te mdłości-moze po 10 tyg ciazy zanikna tak jak u mnie 🙂- ale z drugiej strony co tam najwazniejsze ze z dzidziusiem wszytsko oki. Ja czekam na date USG zeby zobaczyc mojego szkrabka 🙂.
Podejrzewam, że w drugim trymestrze juz wszystkie bedziemy sie dobrze czuly i bedzie mozna plotkowac na forum 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej emilka9- gratulacje przede wszytskim no i witam Cie serdecznie na forum 🙂 🙂
Jak by ci sie udało-11.11.2011 to na lepsza date urodzenia w tym roku chyba nie mozna trafic 🙂
Z checią spróbuje tego kremu 🙂 Ja mam termin na 3 listopada- i mam nadzieje ze nie urodze 1!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdalenka-widok maleństwa wynagradza wszystko 🙂 ja mam wizyte za tydzien w czwartek i czekam z niecierpliwościa zeby zobaczyc moja kruszynke 🙂
Co do kremu ja używam z Gerbera ,uzywałam go w poprzedniej ciąży i nie mam zadnego rozstepu...pisze na nim ze od 4 ms ale ja smaruje juz teraz bo brzuszek juz sie rozciąga,słyszałam ze dobra jest tez oliwka bo bardzo nawilza...jedyny minus ze sie tak nie wchłania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
moj termin na 19 listopada - moze powinnysmy stworzyc liste ktora kiedy 🙂
Na brzuszek i piersi i w ogole cale cialo w poprzedniej ciazy stosowalam balsam Nivea Baby - super !!! rozstepow nie mam!! uzywalam tego bo stwierdzilam, ze skoro jest to balsam dla niemowlat to na pewno kobiecie w ciazy nie zaszkodzi a w innych sklad mi sie nie podobal i byc moze bylam przewrazliwiona ale balam sie, ze zaszkodzi fasolce. Mysle, ze jednak nadal zostane przy Nivea Baby - super sie wchlania do tego pachnie ladnie - jak dzidzius 😉 POLECAM!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odnośnie kremów!!!! Ja na ten moment kupuje jakieś mleczko w rosmanie dla kobiet w ciąży z serii babydream Koszt buteleczki około 12 zał i wiem, wiem, że powinnam zainwestować w cos lepszego ale...... Mam dwie koleżanki i jedna używała własnie tych kosmetyków i ma jeden mały rozstęp a druga jakiś mega drogich kremów balsamów a ma bardzo dużo rozstępów Stąd mój dylemat właśnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
14A11 nie ma co sie sugerowac ceną czy marka,krem ma nam odpowiadac i odpowiednio nwilżać skóre,a każda skóra ma inne potrzeby,wiem cos o tym bo jestem kosmetologiem 🙂ja w poprzedniej ciazy na poczatku uzywałam z ziaji chyba za 8zł potem ktos mi polecił gerbera dla kobiet w ciazy kosztuje ok.25 zł i jak dla mnie rewelacja bo nawilża i szybko sie wchłania,ja oprócz brzucha smaruje tez całe uda,pupe i piersi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny orientacyjnie i ostrzegawczo:
Podobno to nie żart


To stało się to na parkingu AUCHAN ...

Wiadomość z ostrzeżeniem dla wszystkich.
Kobieta zbliżyła się wczoraj wieczorem na parkingu w centrum Auchan do dwóch mężczyzn, którzy proponowali nowy zapach perfum.Dali do powąchania próbkę.
Dopadają swoją ofiarę między zaparkowanymi samochodami.

Gdy na parkingu przed sklepem ktoś podejdzie do Was z prośbą o "powąchanie perfum", nie róbcie tego!!!
TO NIE SĄ PERFUMY TO CHLOROFORM

Kiedy powąchasz, tracisz przytomność i biorą wszystko: torebke, pieniądze, kto wie ... Co jeszcze?!

Prosimy o przekazanie wiadomości do wszystkich znajomych.

Zachowajcie czujność i poinformujcie władze, jeśli spotkacie sie z taką sytuacją.

Wyślij tą wiadomość do rodziny i przyjaciół.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki, jak tam wasze samopoczucie? Ja czuje się dobrze, czasem mnie mdli ale jeszcze nie wymiotowalam 🙂
Mam problem , bo uwielbiam cocacole a wlasciwie to jestem od niej uzalezniona - co zrobic zeby mnie tak do niej nie ciągło. Jedynie co mi innego podchodzi to soczki z bobofruta. Tak mnie od słodkiego odrzuca, że nawet na słodkie patrzeć nie mogę.Kompletnie nie wiem czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka. Na początku ciąży samo słodkie mogłam jeść np. nutelle łyżeczką mmm , a teraz to nawet owoce mnie odrzucają, chociaz wiem ze powinnam ich jesc duzo. A najlepiej mi podchodzi guma do zucia 😁 dziś 8t 2d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
Lala- przed ciaza tez bardzo lubilam coca-cole fante i wszytskie te "gazowance", ale odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy zerwalam z tym 😎.Jesli masz trudnosci z ograniczeniem pomysl sobie o malutkiej istotce ktorej napewno to nie pomaga sie dobrze rozwijac- mi na ta mysl odrazu ochodzila ochota 🙂.ale nie mowie, ze bylo az tak bardzo latwo, i brak "babelkow" zastapilam woda mineralna lekko gazowana polaczona z domowym sokiem z malin pychotkaaaaaaaaaaa 🙂 🙂
A ja od niedawna uwieeeeeeeeeeeelbiam oliwki!!!!!!!!!!!!!!
Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam dużo koleżanek, które smarowały brzuszki zwykłą oliwką dla dzieci i nie mają żadnych rozstępów, mam też takie które stosowały specjalne kremy i mają. Nie wiem od czego to zależy, chyba każda sama musi coś dla siebie wyszukać.

Ja też się nie mogę doczekać pierwszego usg - za tydzień mam wizytę to może coś z tego będzie 😆

A tak propo coli to mi łyczek pomagał ma mdłości, chociaż nie jest to najlepsze rozwiązanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...