Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja z kolei pracuję i czuję się super! Oby nie zapeszyć! Dzisiaj kończę 11 tydzień. Brzuszek okrągły się robi. Za tydzień idę podejrzeć mojego bąbla na usg (a może bąble?). Jak będzie dziewczynka to Maja, a chłopak Karol. Przynajmniej tyle z mężem na razie wymyśliliśmy. Lista ciężarówek na listopad BOMBA! Lece spakować mojemu starszemu prezencik na Zajączka 🙂 Pozdrawiam gorąco!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja pracuje - tylko że mam szkodliwe warunki pracy jeżeli chodzi o ciążę i nie wiem kiedy dostanę zwolnienie. Na razie koleżanki robią za mnie szkodliwe zabiegi, ale promieniowanie i tak ma szerszy zasięg. Moja koleżanka pracowała do 6m-ca i ma zdrowe dziecko.

Dzisiaj czuje się paskudnie mało, że mdłości to jeszcze ból głowy. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam .
Wróciłam na 1 dzień do 'życia' wyszłam po prawie 3 tygodniach męki na spacer.
Mam ogromna nadzieję że swięta spędze w podobym stanie bo te wieczne wymioty to mogą człowieka wykończyć.

Zazdrosze wszystkim ktore mogą pracować ...... i pozdawiam,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
współczuje tym, które źle się czują. ja czuje się dobrze, pracuje, ale jestem już troche zmęczona. potrzebuje tygodnia odpoczynku, poza tym muszę jeszcze pisać pracę mgr a wracając po pracy do domu nie mam na to siły... pozdrawiam wszystkie serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie wróciłam od gin, aktualny termin porodu to 21.11.2011- imię dla chłopca Jan Jakub, dla dziewczynki nie mam wybranego (liczę że to będzie chłopak)

dostałam skierowanie na usg genetyczne, miała któraś też robione?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Mamusie 🙂
Tabelka super!!!
Ja w pracy jestem na zwolnieniu bo niestety musze jeździc autem a miałam chwilowa chorobe lokomocyjna,jak po swietach pójdę do lekarza to pogadam z nim i moze wróce narazie do pracy bo jest ciut lepiej a takie siedzenie w domu i nie robienie niczego tez mnie denerwuje i tyłek rośnie 😉
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
queen napisał(a):

dostałam skierowanie na usg genetyczne, miała któraś też robione?


Ja mialam robione w pierwszej ciazy. Wykonuje sie je w 12-14tyg. To zwykle USG tyle, ze trwa dluzej. Sa to obliczenia wykluczajace prawdopodobienstwo wystapienia zespolów chorobowych typu Down i inne. Biorac pod uwage wiek matki, przeziernosc karkowa płodu, kość nosową i udową rowniez płodu. Nie ma sie czego obawiac. Im młodsza mama tym lepiej 🙂 Reszta zalezy juz od rozwoju płodu. Ja tez bede miała je robione w 13 tyg. Powodzenia dziewuszki i zdrowka życzę 😁

Ella1 - 03.11 - Majka lub Kacper
Mdg87 – 05.11
Fewka1 – 05.11
GosiaQ – 10.11
Emilka9 – 11.11 Klaudia lub Mateusz
Pupi19 – 11.11
Bejbi – 12.11
Magdalenka85 – 13.11
14A11 – 14.11
Coriana - 14.11
Karolina8587 – 15.11 - Zosia,Amelia,Oliwia lub Bartosz, Kuba
Sicha - 18.11
Kukunari - 19.11 - Coral, Amber lub Diego??
Queen - 21.11 - Jan Jakub
Lala89 – 23.11 - Maja albo Kubuś
Kerini – 25.11
Mia7 - 25.11
Monica – 28.11
Zuzanna35 - 29.11
Agnez141 - ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też czuję się OK, rano trochę bolała mnie głowa ale juz jest dobrze, porządki i zakupy świąteczne zrobione 🙂 a tak poza tym, to jak na 8tydzień ciąży to czuję się rewelacyjnie, tz.nie mam żadnych mdłości, nie jestem senna jedynie co to piersi mi rosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie
też jestem tu nowa 🙂 termin porodu to 17.11.2011
puki co, cały czas utrzymują się mdłości i wymioty. Nie wiem kto wymyślił termin "poranne" nudności, bo u mnie trzymają się cały dzień 😞 Do pracy dalej chodzę, lekarz powiedział że na razie mogę chociaż boję się bo pracuje w przedszkolu, a jak wiadomo to siedlisko bakterii..
pozdrawiam i życzę wesołych świąt wielkanocnych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dużo pracy przed świętami. Nie lubię tego okresu przygotowań, a w tym roku jakoś wyjątkowo mnie męczą te całe przygotowania, ale już właściwie koniec i nareszcie laba. Mam plan nie robić nic przez najbliższe trzy dni. Życzę wam wszystkim spokojnych świąt. Wypoczywajcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolina8587 napisał(a):
Witaj zuzanna 🙂
Bejbi samopoczucie ok ale własnie wróciłam z zakupów i powiem krótko czuje sie jak słoń,przejde kawałek dycham,sapie itd az strach sie bac co będzie dalej 😉
Miłego Dnia



Dokładnie ja tez tak mam ;p podbiegne troszke i czuje sie zmeczona jakbym miegła kilometr ;p 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki listopadowe!
Ja jestem w trakcie przygotowań świątecznych 🙂 Zdziwiona jestem tylko, że już mi brzuszek widać (to moja druga ciąża).Dopiero zaczęłam 12 tydzień. Co będzie dalej? Na lato wieloryb 🙂
Wesołych, spokojnych i leniwych Świąt!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Witajcie brzuszki listopadowe!
Ja jestem w trakcie przygotowań świątecznych 🙂 Zdziwiona jestem tylko, że już mi brzuszek widać (to moja druga ciąża).Dopiero zaczęłam 12 tydzień. Co będzie dalej? Na lato wieloryb 🙂
Wesołych, spokojnych i leniwych Świąt!


e tam od razu wieloryb ;p dorze ze latem nie trzeba na siebie duzo nakładac (ubrań) choc troche lźej , niewyoobrazam sobie co by bylo gdybym miala wielki brzuch i musiala sie ciepło ubrac bo na dworze mróz ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
Jak tam samopoczucie dziiis u mnie pieknie cieplutko az chce sie zyyyyyyć pełną parą 🙂
Do swia tyle przyyygotowań ale od juta dwa dni ucztowania 🙂mniaaaaaaaaaaaam
Chciałabym życzyć Wam Wesołych Świąt ,smacznego jajka i mokrego dyyyngusa 😉
Do usłyszonka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki, u mnie dobrze, nawet mnie mdłości od dwóch dni tak strasznie nie męczą - allle urosły mi piersi, boziuu jak one będą rosły w takim tempie to chyba będę miała jak doda elektroda.
Przed ciążą miałam małe b a teraz to juz konkretne c.

U mnie brzuszek zaczyna być już widoczny, najbardziej wieczorem. Wiadomo że brakuje mu dużo jeszcze do brzuszka ciążowego no ale cieszy mnie to że już się pokazuje.


~~*~~
Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!

Kasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zazdroszcze wam .. ;/ u mnie przez 9 tyg byl spokoj czasami tylko mdlosci a teraz zaczely sie wymioty... co prawda nei czesto raz na jakis czas ale wspołczuje tyym dziewczynom które maja tak codziennie ... u mnie tez brzuszek sie pokazuje powolutku 🙂

No i zaraz ide świecic koszyczek no i trzeba zaaczac swietowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój brzuszek też trochę urósł, przytyłam już 2kg a po świętach coś tak czuję, że przybędzie mi kolejny kilogram.Jestem ciekawa czy dopadną mnie mdłości i wymioty, bo jak czytam to wiele z Was to przechodzi i napwno nie jest to przyjemne.
Kobietki ZDROWYCH,POGODNYCH i SPOKOJNYCH ŚWIĄT WAM ŻYCZĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...