Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam wszystkie listopadowki 🙂
Takze chce dolaczyc do Waszego grona,wstepny termin mam na 25 listopada ale 1 usg jeszcze to musi potwierdzic 🙂Czekam na list ze szpitala kiedy mam termin pierwszego scanu,bo jeszcze nie widzialam mojego malenstwa a to juz 10 tydzien 🙂
Co do farbowania wlosow to ja bym sie wogole tym nie martwila,w pierwszej ciazy farbowalam wlosy co poltora miesiaca i nie bylo zadnego problemu,co do kosmetykow to tez te same.
Pozdrawiam goraco!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jak nas wiele- ale bedzie listopadowych bobalkow 😁 to chyba efekt walentynkowych czułości 😉

    1.Ella1 - 03.11 - Majka lub Kacper
    2.Mdg87 – 05.11
    3.Fewka1 – 05.11
    4.LastUnicorn - 04.11/09.11 Mirek lub ???
    5.GosiaQ – 10.11
    6.Emilka9 – 11.11 Klaudia lub Mateusz
    7.Pupi19 – 11.11
    8.Bejbi – 12.11 Blanca lub Kacper
    9.Magdalenka85 – 13.11
    10.14A11 – 14.11
    11.Coriana - 14.11
    12.Karolina8587 – 15.11 - Zosia,Amelia,Oliwia lub Bartosz, Kuba
    13.Martusiap - 15.11
    14.Sicha - 18.11
    15.Kukunari - 19.11 - Coral, Amber lub Diego??
    16.Queen - 21.11 - Jan Jakub
    17.Lala89 – 23.11 - Maja albo Kubuś
    18.Kerini – 25.11
    19.Mia7 - 25.11
    20.Nataszap - 25.11
    21.Asyana - 26.11
    22.Monica – 28.11
    23.Zuzanna35 - 29.11
    24.Agnez141 - ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dzidzia jest efektem dnia kobiet 🙂 taki prezent od męża 🙂 termin mam na koniec listopada (29) ale czekam na jakies blizsze wskazania po kolejnych USG. Na razie w 8 tyg widziałam slicznie pikające serduszko i małą fasoleczkę (11mm). Zastanawiam sie czy to henetyczne usg robi się między 11 a 14 tyg czy między 9 a 12 bo rózne książki róznie podają a wizytę mam na 6 maja to będzie dopiero poczatek 11 maja.
Też nie farbuje włosów choć odrosty wyglądają kiepsko. Może w II trymetrze się zdecyduję. A seksu unikam jak ognia. Nie mam ochoty a obaw mnóstwo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rewelacyjnie, żadnych mdłości,wymiotów jedynie co, to strasznie rosną i piersi 😞 a gdzie tam listopad 😞 badania prenatalne mam w 12tc i trochę sie boje, bo wtedy dowiem się czy dziecko jest zdrowe a mam już 35lat więc ryzyko jest większe ale mam nadzieje że będzie OK, MUSI BYĆ !!!!!
a Ty jak się czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od tego tygodnia zaczynam się czuć lepiej. Nie wymiotowałam ale czesto boli mnie żołądek i zapachy różnych potraw mi przeszkadzają. Zmęczona bywam często, ale daję radę. Nie martw się wiekiem. Moja ciocia po 35 roku urodziła dwójkę dzieci i są sliczne i zdrowe. Ja tez się obawiam choć wierzę, że musi być dobrze, bo dlaczego miałoby nie być. Bardzo martwię się składnikami kosmetyków, które stosowałam, ale mam nadzieję, że zewnetrzne stosowanie nie szkodzi tak jak np. składniki leków. Też sie zastanawiam gdzie tam do listopada, poza tym wszyscy mówią że ciąża to taki piekny okres a to zmęczenie i żołądek daje mi się we znaki i trudno się czuć jak motyl na wietrze 🙂 No i te ograniczenia: nie dźwigaj, nie biegaj... a jak ktoś do tej pory był ciągle w biegu to czasem nie tak łatwo po prostu zwolnić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Moja dzidzia jest efektem dnia kobiet 🙂 taki prezent od męża 🙂 termin mam na koniec listopada (29) ale czekam na jakies blizsze wskazania po kolejnych USG. Na razie w 8 tyg widziałam slicznie pikające serduszko i małą fasoleczkę (11mm). Zastanawiam sie czy to henetyczne usg robi się między 11 a 14 tyg czy między 9 a 12 bo rózne książki róznie podają a wizytę mam na 6 maja to będzie dopiero poczatek 11 maja.


Z tego co mi wiadomo miedzy 11tyg a 14tyg -ja mam umowione na 13 tydz w porzedniej ciazy mialam robione pod koniec 13 tyg lekarz mi powiedzial, ze ledwo zdarzylam bo zdaje sie pozniej kosc nosowa jest juz niewidoczna i nie mozna zrobic wszystkich obliczen...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):


Queen - ja dostalam jasno czerwonych plamien w trakcie stosunku (pozniej zmienily sie w brunatne i ustaly) wiec pomysl czy zbytnio nie baraszkowaliscie 😉




oj nic z tych rzeczy mi jest wieczorami tak niedobrze, że przy intensywniejszych ruchach chyba bym zwymiotowała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kukunari pytam ponieważ idę 6 maja i to będzie pierwszy dzień 11 tyg więc nie wiem czy nie za wczesnie a potem bym musiała iść na kolejne usg za 2 tyg a nie chciałabym tak często ingerować, bo na każdej wizycie lekarz robi mi dopochwowe usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
queen napisał(a):
kukunari napisał(a):


Queen - ja dostalam jasno czerwonych plamien w trakcie stosunku (pozniej zmienily sie w brunatne i ustaly) wiec pomysl czy zbytnio nie baraszkowaliscie 😉




oj nic z tych rzeczy mi jest wieczorami tak niedobrze, że przy intensywniejszych ruchach chyba bym zwymiotowała 😁



u mnei to samo wieczorem jest nie do zniesienia ;p a jak pomysle to mnie odrzuca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ale musiałam nadrabiać czytania 🙂
Co do farbowania włosów to ja farbuje naczarno ale uzywam farby bez amoniaku z garniera...sok z malin tez pije bo uwielbiam ale czy on na prawde tak szkodzi??
Jutro mam wizyte u gin i nie moge sie doczekac co u mojej fasolki 🙂
Co do seksu to różnie ale mam mniejsza ochote niz przed ciążą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolina8587 napisał(a):
hej 🙂
ale musiałam nadrabiać czytania 🙂
Co do farbowania włosów to ja farbuje naczarno ale uzywam farby bez amoniaku z garniera...sok z malin tez pije bo uwielbiam ale czy on na prawde tak szkodzi??
Jutro mam wizyte u gin i nie moge sie doczekac co u mojej fasolki 🙂
Co do seksu to różnie ale mam mniejsza ochote niz przed ciążą...


to daj znac jak będziesz po usg. A to juz to genetyczne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolina8587- ten sok z malin to bujda ... kobieta w iazy pije wszysto bo duzo rzeczy sie chce i nie mzona odmawiac 🙂 ja tam pije gazowane od czasu do czasu bo mi sie chce i nie sadze zeby to jakos szkodzilo ,pije soki kupowane w kartonach ok nie sa zdrowe wiem ale nie potrafie sobie odmowic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
queen napisał(a):
kukunari napisał(a):


Queen - ja dostalam jasno czerwonych plamien w trakcie stosunku (pozniej zmienily sie w brunatne i ustaly) wiec pomysl czy zbytnio nie baraszkowaliscie 😉




oj nic z tych rzeczy mi jest wieczorami tak niedobrze, że przy intensywniejszych ruchach chyba bym zwymiotowała 😁


Przeciez baraszkowac mozna o kazdej porze nie tylko wieczorem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
queen napisał(a):
kukunari napisał(a):


Queen - ja dostalam jasno czerwonych plamien w trakcie stosunku (pozniej zmienily sie w brunatne i ustaly) wiec pomysl czy zbytnio nie baraszkowaliscie 😉




oj nic z tych rzeczy mi jest wieczorami tak niedobrze, że przy intensywniejszych ruchach chyba bym zwymiotowała 😁


Przeciez baraszkowac mozna o kazdej porze nie tylko wieczorem 😉


no niby tak ale w dzien czasu mało :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bejbi napisał(a):
kukunari napisał(a):
queen napisał(a):
kukunari napisał(a):


Queen - ja dostalam jasno czerwonych plamien w trakcie stosunku (pozniej zmienily sie w brunatne i ustaly) wiec pomysl czy zbytnio nie baraszkowaliscie 😉




oj nic z tych rzeczy mi jest wieczorami tak niedobrze, że przy intensywniejszych ruchach chyba bym zwymiotowała 😁


Przeciez baraszkowac mozna o kazdej porze nie tylko wieczorem 😉


no niby tak ale w dzien czasu mało :P

"szybki numerek" w dzien 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bejbi napisał(a):
karolina8587- ten sok z malin to bujda ... kobieta w iazy pije wszysto bo duzo rzeczy sie chce i nie mzona odmawiac 🙂 ja tam pije gazowane od czasu do czasu bo mi sie chce i nie sadze zeby to jakos szkodzilo ,pije soki kupowane w kartonach ok nie sa zdrowe wiem ale nie potrafie sobie odmowic :P


dziewczyny ale mnie wystraszyłyście tym sokiem z malin. Ja kupuje ten z Paoli wypiłam do tej pory jedną butelkę dolewając sobie do wody. Mam nadzieję, że to bujda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
bejbi napisał(a):
kukunari napisał(a):
queen napisał(a):
kukunari napisał(a):


Queen - ja dostalam jasno czerwonych plamien w trakcie stosunku (pozniej zmienily sie w brunatne i ustaly) wiec pomysl czy zbytnio nie baraszkowaliscie 😉




oj nic z tych rzeczy mi jest wieczorami tak niedobrze, że przy intensywniejszych ruchach chyba bym zwymiotowała 😁


Przeciez baraszkowac mozna o kazdej porze nie tylko wieczorem 😉


no niby tak ale w dzien czasu mało :P

"szybki numerek" w dzien 😜


teraz takapogoda ze nawet gdzies w teren wyjechac na kocyku :P fiku miku ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
bejbi napisał(a):
karolina8587- ten sok z malin to bujda ... kobieta w iazy pije wszysto bo duzo rzeczy sie chce i nie mzona odmawiac 🙂 ja tam pije gazowane od czasu do czasu bo mi sie chce i nie sadze zeby to jakos szkodzilo ,pije soki kupowane w kartonach ok nie sa zdrowe wiem ale nie potrafie sobie odmowic :P


dziewczyny ale mnie wystraszyłyście tym sokiem z malin. Ja kupuje ten z Paoli wypiłam do tej pory jedną butelkę dolewając sobie do wody. Mam nadzieję, że to bujda!



ja bym nie wytrzymala gdybym miala przez cała ciaze pic wode bleee 🥴 dlatego to urozmaicam , pij to na co masz ochote ,z napoi odstawic alkohol a reszta to pikus 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...