Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Racja - to też ważne.
Rozumiem, że jeszcze nie znasz płci malucha, więc jeśli będzie dziewczynka, to jak jej dasz na imię??
Masz pomysł? (Ja chciałam Julkę, ale jak się dowiedziałam, że to najbardziej popularne imię, to mi się odechciało, apomyslów więcej nie miałam 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
robię sobie miłą niespodziankę i unikam poznania płci aż do rozwiązania 😁

dziewczynka? hmm.. podoba mi się Zuzanna, ale to oblegane imię, poza tym Weronika jest ładne, a szczerze mówiąc, nie usiedliśmy jeszcze razem z tatuśkiem tak ostatecznie, żeby coś wybrać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ella1 gratuluje dziewczynki, super, ze jest wszystko ok 🙂
Witam nowa kolezanke 😉

Dodaje poprawiona liste :

1. Ella1 - 02.11 - Dziewczynka - Majka
2. Krusyna - 03.11 - chłopczyk - Maks
3. Fewka1 – 05.11
4. LastUnicorn - 04.11/09.11 - Mirek lub ???
5. Angelcia - 08.11
6. Mdg87 – 08.11 - dziewczynka
7. Colograna – 09.11 - Lena lub Mikołaj
8. GosiaQ – 10.11
9. TyszAnka - 10.11
10. Emilka9 – 11.11 - Klaudia lub Mateusz
11. Pupi19 – 11.11
12. Bejbi – 12.11 - Blanca lub Kacper
13. Magdalenka85 – 13.11
14. 14A11 – 14.11
15. Coriana - 14.11
16. Karolina8587 – 15.11 - Zosia,Amelia,Oliwia lub Bartosz, Kuba
17. Martusiap - 15.11
18. Madzia_m3 – 15.11/19.11
19. Sicha - 18.11
20. Kukunari - 19.11 - Coral/Amber lub Diego/Dustin
21. ManaLoa- 19.11
22. Queen - 21.11 - Jan Jakub
23. Shelby – 21.11
24. Skrzatunio - 22.11. - Julia albo Kacper
25. Lala89 – 23.11 - Maja albo Kubuś
26. Mia7 - 23.11 - Iza lub Marcel
27. Cherry - 24.11 - Lenka/Pola lub Leon
28. Kerini – 25.11
29. Nataszap - 25.11
30. Marinel 25.11 - Emilka lub Mateusz
31. Zuzanna35 - 25.11 - Chłopczyk – Oskar
32. Asyana - 26.11
33. Monica – 28.11
34. Aaagata – 28.11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej... to ja jestem zbyt ciekawska, żeby czekać 🙂 Nam dr powiedział już na początku 17 tyg., że będzie chłopiec, chociaż zaznaczył, że to nie na 100 % 🙂 - ale jak dla mnie to co widziałam zdecydowanie do dziewczynki nie pasuje 🙂

😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas to mój mąż chyba chce bardziej poznać płeć niż ja. Mi najbardziej zależy by wszystko było w porządku, a czy chłopiec czy dziewczynka? Każde będę kochać całym serduchem. Na samą myśli, że pojutrze idę na kontrolę strach mnie ogarnia 😉 Po prostu boję się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też bym tak nie wytrzymała chyba, chociaż z drugiej strony fajna taka niespodzianka 🙂 Wczoraj znajoma mówiła, że potrafi jakoś patrząc na kobietę, dotykając brzucha rozpoznać płeć, ale chyba jeszcze za mało mi urósł brzuszek. Tylko się nagłaskała w nadziei, że się "zarazi" 🙂
Te upały mnie też wykańczają, dziś 2 godzinki na zewnątrz i po powrocie padłam... do tej pory głowa mnie boli... A jutro w sumie 5 godzin w autobusach i to jeszcze w najgorsze słońce... Jak ja się po tej całej obronie za 2 tygodnie wyciągnę na łóżku, to przez 3 dni wstawać nie będę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ja się po tej całej obronie za 2 tygodnie wyciągnę na łóżku, to przez 3 dni wstawać nie będę 😉[/color]



Już mniej niż więcej.... Dasz radę a ja trzymam kciuki ! 😁 W chwilach zwątpienia pomyśli o nadchodzącym lenistwie 🙂 a może będzie Ci lepiej...

Upały fakt okropne - staram się nie wychodzić z domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to fajnie ze nasza lista sie wypelnia 🙂
Czekamy na dane innych brzuchatek:

1. Ella1 - 02.11 - Dziewczynka - Majka
2. Krusyna - 03.11 - chłopczyk - Maks
3. Fewka1 – 05.11
4. LastUnicorn - 04.11/09.11 - Mirek lub ???
5. Angelcia - 08.11

6. Mdg87 – 08.11 - dziewczynka
7. Colograna – 09.11 - Lena lub Mikołaj
8. GosiaQ – 10.11
9. TyszAnka - 10.11
10. Emilka9 – 11.11 - Klaudia lub Mateusz
11. Pupi19 – 11.11
12. Bejbi – 12.11 - Blanca lub Kacper
13. Magdalenka85 – 13.11
14. 14A11 – 14.11
15. Coriana - 14.11
16. Karolina8587 – 15.11 - Zosia,Amelia,Oliwia lub Bartosz, Kuba
17. Martusiap - 15.11
18. Madzia_m3 – 15.11/19.11
19. Sicha - 18.11
20. Kukunari - 19.11 - Coral/Amber lub Diego/Dustin
21. ManaLoa- 19.11
22. Queen - 21.11 - Jan Jakub
23. Shelby – 21.11
24. Skrzatunio - 22.11. - Julia albo Kacper
25. Lala89 – 23.11 - Maja albo Kubuś
26. Mia7 - 23.11 - Iza lub Marcel
27. Cherry - 24.11 - Lenka/Pola lub Leon
28. Kerini – 25.11
29. Nataszap - 25.11
30. Marinel 25.11 - Emilka lub Mateusz

31. Zuzanna35 - 25.11 - Chłopczyk – Oskar
32. Asyana - 26.11
33. Monica – 28.11
34. Aaagata – 28.11
[/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć jak kobieta pięknieje w ciąży to urodzi chłopca, a jak troszkę brzydnie to dziewczynkę (dziewczynka swojej mamie urodę podkrada). 🙃
Ja bym w to nie wierzyła, ale mówią tak najmądrzejsze i najwspanialsze baby z mojej pracy, co: "do końca ciąży do pracy chodziły i prawie na schodach rodziły" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krusyna napisał(a):
Ponoć jak kobieta pięknieje w ciąży to urodzi chłopca, a jak troszkę brzydnie to dziewczynkę (dziewczynka swojej mamie urodę podkrada). 🙃
Ja bym w to nie wierzyła, ale mówią tak najmądrzejsze i najwspanialsze baby z mojej pracy, co: "do końca ciąży do pracy chodziły i prawie na schodach rodziły" :P


buahahahhahaaha dobre dobre 😁 😁 😁 Ja tez slyszalam o tych powiedzonkach 🙂 U mnie nawet kalendarz chinski sie nie sprawdzil. Takze powiem Wam szczerze ze sama nie wiem od czego zalezy płeć.

Dziewczyny nie moge dodac zdjecia Małej bo nie mam ich na plycie tylko na kartce i jak robie zdjecie ze zdjecia to sie rozmazuje.
Ale zdjecie brzuszka dodam- ale jutro bo dzis nie ma kto mi zrobic. Mezulek w pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mdg87! widzę,że u Ciebie dziewuszka! super! gratuluję! Duże gratulacje dla pozostałych dziewczynek, które już wiedzą, kogo mają w brzuszku. Mój Bąbel dzisiaj pokopał mamusię często! I baaaardzo mi się to podobało 🙂 Chociaż po tej dzisiejszej durnej delegacji to mnie boli na dole z lewej strony, a przez upały to mam zawroty głowy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny nawet nie wiecie jak ja wam zazdroszcze tego goraca - ja chyba wpadne w depresje przy tej irlandzkiej pogodzie - srodek lata i 13 stopni, pochmurno i ciagle pada juz tak od ponad miesiaca ( w tym dokladnie jeden dzien byl ladny- letni) 😞 az sie z domu wychodzic nie chce. I ja bym osobiscie nie wychodzila ale corcia musi wyjsc, pobiegac, pooddychac. Odliczam dni do wakacji...
Tymczasem w czwartek mam badania i ogarnia mnie stresiol...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie teraz 26 stopni i duszno bardzo. Aż się w głowie kręci .... Ja w środę na wizytę i liczę na zwolnienie, bo poziom stresu mnie zaczyna przerastać. A myślałam, że jestem twardsza sztuka, ale u mnie naprawdę mają w nosie, że chodzę do pracy (na 5 ciężarnych chodzą 2 sztuki). Zamiast to docenić, to dowalają obowiązków i zero taryfy ulgowej niestety....Przez te stresy to często mnie brzuszek ostatnio pobolewa z lewej strony. Jakby jajnik??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo halo i wszystkie chyba poszły spać....

Chciałam Wam napisać, że w TESCO jest zniżka 30% na wszystkie ubranka cheeroke nawet te całkiem maluszkowe... Mimo tak atrakcyjnych cen ja jeszcze poczekam... ale może Wy dziewczynki skorzystacie. Do tego widziałam taki pled fajowski w Ikei za 5,95 zł.... Fajowo... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello,

Ja już nie umiem spać. Dzisiaj mam wizytę na 16, i denerwuje się bardzo.. Nie wiem skąd ten strach. Dzisiaj prawdopodobnie dowiemy sie kto w brzuszku mieszka. Ja jestem przekonana że kubuś.. chociaż wszyscy mówią że wyglądam na dziewczynke.. ciekawe skąd oni mogą to wiedzieć, specjaliści..

Co do upałów, uwielbiam. Opalam się jak jest to tylko możliwe. Wczoraj moja mamuśka wyarwała mnie na zakupy po mieście.. i wiecie co było taak duszno że nie było czym dychać. Prawie zasłabłam i musiałyśmy posiedzieć chwile na ławce.. Nigdy tak nie miałam, a upał naprawdę kocham. Potem sprawa się wyjaśniła, bo przyszedł deszcz i burzysko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...