Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
parę dni mnie nie było i jestem strasznie do tyłu, Wy to naprawde pędzicie 🙂
pojawiła się nowa listopadówka, no i fajnie 🙂
teraz ogólnie chyba jest jakiś "wysyp" kobiet w ciąży, bo ostatnio wszędzie widze kobiety z brzuszkami- ten rok będzie owocny w dzieciaczki 🙂
kurcze poważnie zastanawiam się nad wyprawką dla mojego Oskarka, bo Ja praktycznie jeszcze nic nie mam a widze że prawie wszystkie jesteście zaopatrzone, hmm?
od piątku mam urlop więc może wtedy zaszaleje 🙂 odwiedze parę lumpeksów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zania napisał(a):
Gosia734 witamy wśród listopadówek 😁
ManaLoa ale masz temacior 😜 czarna magia normalnie. Ja mam o promocji i rozwoju turystyki na przykładzie Parku Miniatur w Inwałdzie (byłyście tam może?). Ja niestety musiałam przeprowadzać ankiety wśród turystów będących w tym Parku. Ale temat mam raczej prosty 😁 no to ucz się pilnie, powodzenia!

Ja byłam w zeszłym roku, byliśmy koło Giżycka na obozie harcerskim i zaliczyliśmy min. park miniatur i wilczy szaniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ManaLoa napisał(a):
Dopiero wpadłam na to, żeby sprawdzić... i faktycznie jest tam 🙂 Do dziewczyn, które próbowały się zarejestrować na FamilyService- sprawdźcie spam, tam jest mail z aktywacją konta 😉


u mnie nie ma 😞 chyba będę musiała się spróbować zalogować kolejny raz

faktycznie, też widzę masę kobiet w ciąży! prawie, że co druga pani z brzuszkiem 😁 a może po prostu bardziej zwracam na to uwagę 😁 chociaż panie - piłeczki zawsze przykuwały moją uwagę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
Hej. Jestem tu 1 raz i też mam termin na 5 listopada... 🙂 ostatnio gin na USG mi powiedział że będę miała córeczkę... Ale zakupów jeszcze żadnych nie robiłam...


Witam serdecznie nowa listopadóweczke 🙂 I nie martw sie zakupami Ja też mam mało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ManaLoa nadmieniałam w pracy o innych parkach w Polsce i o Gierłoży też coś tam się znalazło. Ja wcześniej też nie byłam choć mam około 20 min samochodem. Przy okazji tych ankiet zwiedziłam trochę była piękna pogoda i mnóstwo ludzi 😁 ale najwięcej to tam jest dzieciaczków ale mają frajdę. Jak mój będzie troszkę większy to napewno się znów tam wybiorę. Polecam jak najbardziej tego typu rozrywkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki cieplutko 🙂 ja dzis zmęczona po pracy - wstałam o 6 i ledwo juz patrze na oczy , dzis byłam u swojej nowej gin - przesympatyczna kobietka , moja poprzednia juz na zwolnieniu - też brzuchata 🙂 , dostałam MONURAL granulat 6g na te moje paskudne bakterie w moczu - niestety to bardzo silny antybiotyk 😞 podobno to koniecznośc a ja tak bardzo nie lubie takich leków i mam teraz pewne obiekcje gin zapewnia że bezpieczny i musze wziąc to jest jedna saszetka i działa natychmiast 😞po leczeniu ponownie muszę zrobic badanie moczu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje jeżdżenie się nie udało bo miałam napad hormonów w środku dnia. Poryczałam się jak jechaliśmy do sklepu bo w radiu leciała piosenka którą setki razy słyszałam a dziś była taka ładna i wzruszająca..... Matko jedyna ! 😁 Po tymże napadzie ryku stwierdziłam, że nie będę dziś jeździć autem i że pojeżdżę jak mąż pójdzie do pracy i nie będzie widział... 😮

Boli Was tak mocno kręgosłup? Ja przy wstawaniu czuję okropniasty ból i przy zmianie pozycji również 😲 Ponoć zmienia się teraz ośrodek ciężkości prze rosnący brzuchacz... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asyana napisał(a):
Witam brzuchatki cieplutko 🙂 ja dzis zmęczona po pracy - wstałam o 6 i ledwo juz patrze na oczy , dzis byłam u swojej nowej gin - przesympatyczna kobietka , moja poprzednia juz na zwolnieniu - też brzuchata 🙂 , dostałam MONURAL granulat 6g na te moje paskudne bakterie w moczu - niestety to bardzo silny antybiotyk 😞 podobno to koniecznośc a ja tak bardzo nie lubie takich leków i mam teraz pewne obiekcje gin zapewnia że bezpieczny i musze wziąc to jest jedna saszetka i działa natychmiast 😞po leczeniu ponownie muszę zrobic badanie moczu ...




Kochana ja czytałam o antybiotykach w ciąży i jest wiele takich które nawet jeśli przechodzą przez łozysko sa zupełnie nie szkodliwe dla dzidzi 🙂 Więc spokojnie. Jeśli takowy zaleca Ci lekarz ginekolog to głowa do góry i nie ma co się martwić. Ona wie co robi. Będzie dobrze. Pomoże tylko na bakterie i bedzie już dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Boli Was tak mocno kręgosłup? Ja przy wstawaniu czuję okropniasty ból i przy zmianie pozycji również 😲 Ponoć zmienia się teraz ośrodek ciężkości prze rosnący brzuchacz... 🙂

mnie boli podbrzusze, zwłaszcza jak trochę dłużej posiedzę i potem wstaję, ale wcale nie szybko. poza tym męczę się szybko... aż sama jestem zdziwiona, bo raczej jako taką kondycję miałam. z drugiej strony nie chcę się forsować ćwiczeniami, bo sobie bardziej zaszkodzę niż pomogę. wolałabym już nie wracać do pracy, bo stres i 8 godzin przed kompem mnie dobiją, więc może "dzięki" tym bólom i zmęczeniu dostanę zwolnienie na kolejny miesiąc? poza tym dość mocno krwawię z dziąseł. Też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki do bólu kręgosłupa musimy się przyzwyczaić 😞 będzie bolał tym bardziej im brzuchol większy , znam to z poprzednich ciązy - mnie bolał nawet po porodzie jak nachylałam sie , jak długo siedziałam przy karmieniu ... potem to przeszło samoistnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asyana napisał(a):
gosiaq krwawienie śluzówek jest normalne w ciązy - dla uspokojenia możesz zapytac swojego dentystę , mi krwawi nos

no właśnie przy okazji wizyty z synkiem, zapytam. ale to w czwartek dopiero-tyle to spokojnie wytrzymam. poki co zmieniłam szczoteczkę na miękkie włosie i jest jakby lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asyana napisał(a):
gosiaq krwawienie śluzówek jest normalne w ciązy - dla uspokojenia możesz zapytac swojego dentystę , mi krwawi nos


Ja zawsze miałam wrażliwe dziąsła, a teraz zawsze przy myciu zębów krwawią i czasami ot tak sobie. Z nosa krew nie leci, ale ciągle jest obecna gdzieś tam pozasychana. Wcześniej kiedy coś takiego się pojawiało był to dla mnie sygnał, że zbliża się @, a dopiero niedawno wyczytałam, że to przez wysoki poziom hormonów, który po prostu przed @ też nie jest niski 😉

Plecki mnie bolą, ale tylko 2-3 dni co jakiś czas. Gorzej jest z biodrami, ale odkąd sypiam na boku, a nie ma plecach jest już dużo lepiej.

Dzisiaj mi się strasznie wierci mały łobuz w brzuchu 🙂 Oczywiście nie mam pewności, że to co czuję, jest tym o czym myślę, ale wcześniej nigdy czegoś takiego nie czułam, więc wydaje mi się, że to maluch tak się rozpycha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...