Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
madzia m3 - teraz to mnie dopiero przestraszylas... mala jest ??? lekarz mowil, ze wszystko w porzadku.... a Twoje malenstwo ile wazy??
kobitki wpiszcie prosze tez wage swoich pociech 🙂

a z drugiej strony - jesli bedzie mniejsza, to chyba latwiej mi bedzie urodzic?? 🙂

lenymamo najlepsze zyczenia dla Lenki 🙂
zdjecia sa niesamowite 🙂 jak te kobiety w tym upale znosza jeszcze te czarne, dlugie ciuchy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cygnee napisał(a):
madzia m3 - teraz to mnie dopiero przestraszylas... mala jest ??? lekarz mowil, ze wszystko w porzadku.... a Twoje malenstwo ile wazy??
kobitki wpiszcie prosze tez wage swoich pociech 🙂


Cygnee specjalnie dla Ciebie wrzucam jeszcze raz:
waga 430g
obwód brzuszka 163
wywiar dwuciemieniowy glowki 51
dł kości udowej 36
Wg USG dzidziuś jest prawie o tydzień "starszy" niż wg miesiączki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny 🙂
U nas dzisiaj prawie cała niedziela na dworze 🙂 Bylismy nad woda zjedlismy miesko z grilla- super dzionek 🙂 Powiem wam, ze niby nic nie robilam a taka zmeczpona wrocilam ze teraz oczy mi sie kleja 🙂
Lenymamo- Najserdeczniejsze zyczonka dla twojej córeczki- no to bedziemy mialy dzieci w tym samym wieku ja mam synka z 2007 tylko z wrzesnia no i teraz drugi bąk w lsitopadzie 😉 😉 😉 😉
A zdjecia superowe- ja to jak bym tam pojechala to chyba caly czas bym sie na nich patrzyla.-wzroku nie mozna oderwac od zdjec a co dopiero na zywo 🙂 🙂
Wlasnie siedze i mysle co by tu wrzucic na ząb??!!
A wy co tam działacie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cygnee- nie przejmuj sie tydzien roznicy to bardzo duzo - w tym oresie dziecko bardzo intensywnie rosnie z dnia na dzien 🙂 Moja dzidzia w 21 tyg wazyla 280g jak bylam na badaniu tydzien wczesniej - teraz pewnie wazy wiecej... Poza tym nie sugerujcie sie danymi statystycznymi to sa dane orientacyjne. A dzidzie w brzuszkach sa rozne - tak jak w swiecie doroslych i tak samo moga sie roznic wymiary dot. tygodni - przeciez kazdy czlowiek rozwija sie we walsnym tempie... Najwazniejsze, ze nie odstaja zbytnio od przyjetych norm. Poza tym te wazenia zap omoca USG tez nie jest 100% pewne... Jak rodzilam Mie to przed porodem podano mi, ze powinna wazyc okolo 3400g tymczasem miala zaledwie 3180g i 47cm ( zwykle noworodki maja 54-56cm) Najwazniejsze jest to czy sie narzady wewnetrzne dobrze rowijaja i mieszcza w normach! Wage i wzrost determinuja rowniez cechy rodzicow a nawet dziedkow 🙂 Wiec bez obaw - nie jestesmy fabrykami w ktorych sie tworzy identyczne wielkosciowo/wygladowo/wagowo dzieci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie po obiadku jestem 🙂 pycha....
chlopakom (maz, brat, i szwagier) zachcialo sie grilla 🙂 pogoda- deszcz...
ale na szybko odmrazanie mieska i pedem do sklepu po kielbaske i wegiel 🙂 najgozej bylo rozpalic - ale to nie moja dzialka 🙂

zrobilam do tego sos czosnkowy - mniam - a teraz dzidzia kopie jak oszalala 🙂

kukunari - masz racje 🙂 nie jestesmy fabrykami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzyjcie koniecznie
http://www.youtube.com/watch?v=Sar1OlvkOS8&feature=related


tatusiowie a akcji
http://www.youtube.com/watch?v=VVvU6Je8IIo&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wogóle nie znam wagi swojego maluszka, na usg połówkowym mi jej nie podali, dopiero za kilka dni się dowiem jak już będę w Polsce i pójdę na usg...chociaż i tak jakoś nie jest tpo dla mnie istotne, bo maluszek rośnie jak chce i nie mam na to wpływu...najwazniejsza będzie dla mnie waga tuż przed porodem, ale wolałabym żeby dzidzia nie była za duża, bo łatwiej mi będzie urodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaq napisał(a):
hahah! popłakałam się na filmiku o przewijaniu!!! 😁 😁 😁 😁 😁


mój mąż właśnie tak reaguje na kupe. Powiedział że da mi wszystko czego zapragne byleby nie musiał przewijać 🤪 🤪 🤪 🤪 strasznie się tego boi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
od dzisiaj wprowadzona została kolejna nowość - oprócz zdjęć USG, w swojej galerii możecie zamieszczać również filmy USG. Każdy filmik będzie widoczny tak samo jak zdjęcia w swoim profilu.

Dostęp do swojej galerii oczywiście jest poprzez stronę główną - link "Moje galerie" (pod formularzem logowania).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
gosiaq napisał(a):
hahah! popłakałam się na filmiku o przewijaniu!!! 😁 😁 😁 😁 😁


mój mąż właśnie tak reaguje na kupe. Powiedział że da mi wszystko czego zapragne byleby nie musiał przewijać 🤪 🤪 🤪 🤪 strasznie się tego boi 😁 😁

no to ja Ci powiem, że mojemu szło nawet sprawnie przy pierwszym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 hej dziewczynki długo mnie nie było z Wami .. mam sporo zajęć - praca , rodzinka , byliśmy z męzem na połówkowym , mam chłopca szczerze chciałam dziewczynkę ale bardzo sie cieszę że maluch zdrowy waga 380 gr czyli ok ziewał na usg , nawet piąchę pokazał nam jak prawdziwy chłopak 🙂 mąz był zafascynowany - ja coraz grubsza i cięższa , pozdrawiam Was gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Marinel napisał(a):
gosiaq napisał(a):
hahah! popłakałam się na filmiku o przewijaniu!!! 😁 😁 😁 😁 😁


mój mąż właśnie tak reaguje na kupe. Powiedział że da mi wszystko czego zapragne byleby nie musiał przewijać 🤪 🤪 🤪 🤪 strasznie się tego boi 😁 😁

no to ja Ci powiem, że mojemu szło nawet sprawnie przy pierwszym 🙂


Mój też świetnie sobie radził i z kapaniem, przewijaniem, ubieraniem itp. ale jak się tylko mógł wykręcić od robienia czegoś przy małych np. wręczyć je do przebierania cioci czy babci to korzystał z okazji .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak dla mnie - filmik o przewijaniu - swietny 🙂 usmialam sie strasznie, wiec maz przybiegl i tez obejrzal - "ja nie bede mial z tym problemow" 🙂 haha zobaczymy po porodzie 🙂 teraz taki hojrak, ale jak przyjdzie co do czego, to... nie, no wez, ja sie boje, ze ja polamie albo cos jej zrobie :P ahhh z tymi facetami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...