Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

Yenefer ale masz dużo tych rzeczy!
Zania buty cudne!!

Strasznie się zdenerwowałam bo polałam się klejem super glue. Kurcze on zawsze musi się wylewac? Palce polane mam nadzieję że nie podtrułam tym dzidzi. Juz nigdy nie wezmę tego kleju do rąk! Tak się zdenerwowałam że odechciało mi się kolacji. Brrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaq, bo to jest jak nałóg.. kiedy wchodze do lumpka to juz automatycznie wszystko działa. Mam świadomość że mam już CAŁĄ wyprawke i naprawde nic juz ie musze kupować, a mimo to wciąż dokupuje.. Ale może miałabym pochamowania gdyby ceny były inne, a jak trafia sie okazja że 6zł kg, to mam oczy jak kot ze shreka i koniec. Dzisiaj mąż kupił jeszcze pake pampersów w tesco na promocji. Wiec mamy już dwie mega paki pampików 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj, to prawda, że dla dziewczynek jest większy wybór 🙂 ale dla starszych dzieciaczków też nie jest super (przynajmniej dla chłopaka), bo sklepy zaopatrują sie w ciuszki "tematyczne": jak idą carsy, to wszystko w samochody, jak spiderman to pająki etc. A mój Maciek chce ze Scooby-Doo i ... nie ma 😞 A wcześniej Ben 10 i też była lipa. Dobrze, że brat na wyspach, to chociaż marzenia Ben 10-owe pospełnialiśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek 😁 😁 😁

Witamy w pochmurny ale piatkowy poranek 😆 😆 😆 😆 😆..
U mnie nocka minela spokojnie i nawet jakas energia mnie rozpiera 🤪 🤪 🤪.
Dzis koncze wczesniej wieec lece z przyjaciolka na lowy 😆 moze cos upolujemy 😁 😁

Normalnie wszystkie macie piekne wyprawki- a Lala to juz chyba na pol roku ma tych ciucszkow 😉 😉 😉.
Ja dzisiaj tez musze sie zebrac i dodac moja kolekcje jesnien zima 2011-2012 heheheheheh 😁 😁 😁.
A jak u was nocka minela?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
shelby a jaki rozmiar pampików kupiłaś?, bo kiedy mąż kupował to najmniejsze były 5-9kg. Ja chce kupić na początek te najmniejsze newborn ale dalej czekam na okazje 😁


nooo ja właśnie kupowałam new born (2-5kg), nawet nie wiedziałam, że inne też były w tej promocji 2 w cenie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzucholki 🙂 u nas pogoda śliczna 😁 😁 ale w nocy o 3 wstaliśmy bo u sąsiadów z drugiej strony jeziora był pożar 🥴 nie lubie tego i nie mogłam zasnąć.
Ja też muszę wstawić zdjęcia moich ciuszków. Ale to może później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana 🙂

Lala przy tobie można nabawić się naprawdę kompleksów.

Ciuszki Kubusia leżą w siatkach i schowane w szafie. Meble będą dopiero w październiku, więc póki co to nawet nie mam gdzie tego ułożyć niestety.
No i z rzeczy poza to mam tylko jeden ręczniczek z kapturkiem, kocyk, buteleczki i sterylizator.

Lala widzę, że w szafie masz też jakieś gryzaki. Mam pytanko właściwie co z zabawek kupić takiemu maleństwu poza karuzelą ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Witam z rana 🙂




Mam pytanko właściwie co z zabawek kupić takiemu maleństwu poza karuzelą ?


Madziu ja mysle, ze gryzaczki i grzechotki beda pierwszymi zabaweczkami naszych malenstw- jednak przydadza sie chyba dopiero po 3 miesiacu jak dzidzius zacznie cwiczyc paluszki i zacznie chwyatc 😆 😆 😆. choc nie ukrywam, ze sama juz mam 3 gryzaki i ze 3 grzechotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
dziewczyny a co mysliscie na temat pieluszek- lepiej kupic tetrowe czy flanelkowe????

Przy pierwszej ciazy uzywalam tylko tetrowych i w 100% zdaly egzamin ale moze flanelkowe okaza sie lepsze hmmm????


Ella na to pytanie to musi Ci jakaś doświadczona mamusia odpowiedzieć 🙂. Ja wstępnie miałam kupować tetrowe 🙂.

Proszę napiszcie mi jeszcze o tym pampersach, jakie kupiłyście i jaka jest dobra cena?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lala89 kolekcję masz niesamowitą. Wszystko takie piękne i poukładane jak w sklepie!!
Czytałam wczoraj opinie o tych pampersach Huggies ktore są w tesco na promocji i większość jest takich że przemakają, wyciekają między nóżkami bo falbanki nie trzymają i trzeba całego maluszka przebierać co godzinę. Tak sobie później pomyślałam że takiego Maluszka to i tak się przewija co godzinę bo on tak często chyba kupkę robi.
Nie wiem czy lepsze tetrowe czy flanelowe ale ja chyba kupię tetrowe białe i kilka kolorowych. Flanelowe mogą się przydac na przewijak lub do wózka, albo zamiast prześcieradełka. Chyba sa milsze w dotyku. Jak będę w sklepie to sprawdzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...