Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja właśnie odebrałam wyniki mojej wczorajszej glukozy i jest w normie.. ufff 🙂
Na czczo 86 (norma 74-106), a po 2 h od wypicia glukozy 116 (norma poniżej 140)

Wydaje mi się że w dzisiejszych czasach to nie możliwe żeby nie wiedzieć że się jest w ciąży!!
Fakt, że moja babcia gdy pierwszy raz była w ciąży w wieku 18 lat, nie wiedziała o tym i dowiedziała się w 7 miesiącu!! Czuła że coś jej pika w brzuchu i dopiero jej siostra jej powiedziała, że pewnie jest w ciąży. Aż wstyd przyznać, że ona wtedy myślała, że dzieci bocian przynosi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kupiłam dziś M jak Mama i mogę polecić bo fajne artykuły w tym wydaniu.... i ta mini książeczka o karmieniu piersią - super....

W środku była reklama wózków dziecięcych i patrzę tam a tam w sklepie on-line nawet nie złe przeceny 🤪 🤪 🤪 a wózeczki ładniusie 🙂

www.bebetto.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Nio on był tak cicho przez trzy dni, że się martwiłam. Już od wczoraj kopał. Myślę też że jak dużo chodzimy to nie zwracamy na to aż tak uwagi.

Cherry też sobie kupiłam.


Po obiadku siesta i czytankoooo teraz pobierznie przeglądam ale jest mnóstwo artykułów dla nas.... Bardzo miło 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
gosia czy ty juz dalas mamie prezent???? pisalas o tym????? Jak ja moglam to przegapic.... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

dałam dałam 🙂 dzisiaj dorzuciłam jej jeszcze kawałek euro, żeby miała za co poszaleć na obczyźnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
madzia_m3 napisał(a):
A ja dzisiaj zaznałam jakiegoś nowego uczucia 🙂, po lewej stronie odczuwam jakieś takie śmieszne wibracje i głośne burczenie, jednak czuję, że to nie żołądek. Co ten mój maluch tam wyprawia 😉


Pewnie harcuje maluszek 🙂 Ja przedwczoraj poczułam coś takiego jak wodospad i do tego to usłyszałam 🙂 więc nie mam pojęcia czy to Emilka się pluskała 🙂

wodospad? to jasne! Emilka spuściła wodę po siusianiu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Marinel napisał(a):
madzia_m3 napisał(a):
A ja dzisiaj zaznałam jakiegoś nowego uczucia 🙂, po lewej stronie odczuwam jakieś takie śmieszne wibracje i głośne burczenie, jednak czuję, że to nie żołądek. Co ten mój maluch tam wyprawia 😉


Pewnie harcuje maluszek 🙂 Ja przedwczoraj poczułam coś takiego jak wodospad i do tego to usłyszałam 🙂 więc nie mam pojęcia czy to Emilka się pluskała 🙂

wodospad? to jasne! Emilka spuściła wodę po siusianiu 🙃


hahahahahaha! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój Maciek uparł się na Szymonka i nie chce słyszeć o innych imionach! Nawet nie mogę zacząć wymieniać, bo mi zakrywa usta 🙂 I powtarza je kilkanaście razy dziennie 😮 mam się przyzwyczaić czy jak?
Madziu! najwspanialsze to są nasze dzieciaczki, co? pogłaskaj Kubusia od nas 🙂 i pochwal za ładne kopniaczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no mi się chyba żołądek przeniósł pod żebra 🤪 bo jak tam burczy matko !

To tak ja my mieliśmy trzy typy Jasiu, Stasiu, Kubuś. Mój mąż chciał Jasia ja Stasia, a kompromis to Kubuś. A jak chce mnie wkurzyć to woła Jasiu, Jasiu wrr i się śmieje, że to tak mąż rejestruje imię :>.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaq napisał(a):
Mój Maciek uparł się na Szymonka i nie chce słyszeć o innych imionach! Nawet nie mogę zacząć wymieniać, bo mi zakrywa usta 🙂 I powtarza je kilkanaście razy dziennie 😮 mam się przyzwyczaić czy jak?
Madziu! najwspanialsze to są nasze dzieciaczki, co? pogłaskaj Kubusia od nas 🙂 i pochwal za ładne kopniaczki 😁


moja siostrzenica też nadała imię swojej siostrze Natalce. Najciekawsze że wtedy jeszcze nie umiala do końca go wymawiac i wychodziła jej taka jakby Latarka 🙂 Moja siostra stwierdzila ze zależy jej na dobrych relacjach między dziewczynkami i się zgodziła na to imię. Szymon to jedno z najładniejszych imion. Dawniej wybierały babcie a teraz rodzeństwo. Jaką będzie miał radość jak będzie mówil ze brat mu wybrał imię 🙂

Gosiaq no jasne ze wodę spuszczała! Że ja też na to nie wpadłam! W końcu to bystra dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Nie no mi się chyba żołądek przeniósł pod żebra 🤪 bo jak tam burczy matko !

To tak ja my mieliśmy trzy typy Jasiu, Stasiu, Kubuś. Mój mąż chciał Jasia ja Stasia, a kompromis to Kubuś. A jak chce mnie wkurzyć to woła Jasiu, Jasiu wrr i się śmieje, że to tak mąż rejestruje imię :>.

o złośnik jeden 🙂 ale Stasiu mnie się też podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel! ja właśnie jestem skłonna dać tak maluszkowi na imię ze względu na Maćka, żeby się poczuł ważny, żeby wiedział, że go słuchamy i że ważne jest dla nas jego zdanie. A relacja między nimi... sama jestem ciekawa jak to będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaq napisał(a):
Marinel! ja właśnie jestem skłonna dać tak maluszkowi na imię ze względu na Maćka, żeby się poczuł ważny, żeby wiedział, że go słuchamy i że ważne jest dla nas jego zdanie. A relacja między nimi... sama jestem ciekawa jak to będzie 🙂


Na pewno relacje będą dobre. Wiem, że jesteś dobrą mamą. Najważniejsze żeby pamiętac, ze dzieci należy traktowac równo i nie ma że starszy to musi ustąpić, bo mały jeszcze nie rozumie. To najczęstszy błąd popełniany przez rodziców. Na pewno będą się kochać i jeszcze zawiążą "sztamę" 🙂 A jak jeszcze imię wybierze mu brat to na pewno będzie super rodzeństwo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...