Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙂 🙂 Witam Mamuśki!!!

paula_jot to straszne, co sie dzieje z Szymusiem!!! mysle ze sie wszystko ułozy, w szpitalu jest pod opieką lekarzy wiec nie ma sie co martwic!! BEDZIE DOBRZE!!! 🙂 🙂

u mnie nudy, brzuch twardnieje mi coraz czesciej, w czwartek do lekarza a potem na USG 🙂 🙂
jak tak sobie pomyśle ile jeszcze musze nakupic rzeczy dla dzidzi, takich drobiazgów, kosmetyków, i reszty tego wszytskiego to az mi sie włos na głowie jezy!!!! 🥴
tyle tego jest, tylko czy wszytsko sie przyda 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Paula życzę duuuuuuużo zdrówka dla Szymonka 🙂 🙂 🙂 oby szybko udalo sie wykryc lekarzom dlaczego tak sie dzieje no i przede wszystkim wyleczyc w 100%. A Wam zycze duuuzo wytrwałosci i siły 😘 😘 😘 😘 😘.Taki maluszek biedny ale trzeba być dobrej myśli bo MUSI BYĆ DOBRZE!!!!!!!!!!!!

a ja dziewczyny dzisiaj taka zmeczona ze szok- do 4tej rano nie spałam- naszego Kubusia uszko troche w nocy bolało i co usnął to sie budził i płakał i tak siedzialam przy nim!!!! Normalnie nie wiem jak do dzidzi bede wstawać- 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮.
Byłam dzis w laboratorium oddałam mocz- wynik wyszedl prawidłowy- zadnych bakterii 😉 😉, krew tez mi pobrali ale wyniki obgadamy z lekarzem w czwartek na wizycie 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, nie mam ciepłej wody! mycie jakoś wczoraj załatwiliśmy - czajnikiem bezprzewodowym, ale zmywanie to już mnie dziś wkurza 😉
oby do czwartku! 🙂

ella - cieszę się że masz dobre wyniki 🙂 madzia - uważaj na siebie
no i właśnie, Cherry - czekamy na wieści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wszystkim! 🙂
Ella1 ja jutro wybieram się do laboratorium i mam nadzieje, że podobnie jak u Ciebie wszystko będzie ok..... mam mały problem z żelazem więc zawsze się stresuje czy nie będzie gorzej....
Dziewczyny nie wiem jak Wy się czujecie w tą pogodę ale te temperatury mnie dobijają 😞 nie wiem jak Lenymama to wytrzymuje.....ja mam dość!!! nogi i palce u rąk mi puchną 😞
Lala89 fajowy ten wózek- szczególnie ten różowy i cena też fajowa 🙂
Buuuu.....właśnie widziałam prognozę pogody na jutro.....27 st.C 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agisal, mnie te upały też zaczynają wkurzać! Tzn, ja uwielbiam lato, lubie jak jest ciepło.. ale nienawidze jak nie ma czym oddychać i jak jest taka duchota jak dziś. Masakra. Wyszłam na chwilke do sklepu i wróciłam dosłownie cała \'\'obklejona\'\'. 🤢

Teraz czuje się jak młody bóg, bo właśnie wyszłam z wanny, nabalsamowałam się i czekam aż się \'\'wchłone\'\' Sprawdzałam bilans rozstępów, i póki co to nie mam ani jednego.. Jutro mam równe 3 miesiące do porodu 😁 jupi! wkraczam w 7 miesiąc 🙂 Chyba z radości rozłoże łóżeczko.. zaczyna się u mnie pojawiać syndrom wicia gniazda, i wkurza mnie jak mężuś mówi że jeszcze tylee czasu. Chociaż wiem , że mamy jeszcze czas i doskonale go rozumiem to wkurza mnie to - dziwne. 😮

Dziewczynki, ciesze się waszymi wynikami..
I życze dużo zdrówa dla Szymusia, teraz jak lekarze coś znaleźli to przynajmniej będą mogli mu pomóc. Mam nadzieje że szybko mu przejdzie.. Ja też należe do tych osób które się zanoszą przy płaczu.. Jak byłam mała to wiele razy miałam akcje z dmuchaniem, klepaniem , odwracaniem głową w dół..

Ostatnio mama mnie pytała czy mówiłam lekarzowi że jestem wcześniakiem i że urodziłam się w 7 miesiącu z wagą 2kg i 36cm.. Nie wspominałam o tym lekarzowi i zastanawiam się czy faktycznie to że ja jestem wcześniakiem może mieć jakiś wpływ na mój poród 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny,
ja juz jestem u rodziców. Nie miałam do dziś internetu a miałam napisac o piżamce. Ja zamówiłam rozmiar S/M ale na metce jest tylko S. Jak dla mnie jest w porządku choć mogła byc troszkę dłuższa chociaz do kolana a właściwie jets do połowy uda przy moim wzroście 165. Co do rozmiaru to jest na teraz ewentualnei jeszcze z miesiąc i po porodzie bo jak brzuszek będzie dużo większy to będzie mała. Podam że w biuście mam 97, pod biustem 85 a w brzuszku 90. Może jeszcze w brzuszku z 5 cm by się zmieściło ale nie więcej.
Pala_jot Szymusiowi zycze zdróweczka. Moja siostra też nam sie zanosiła jak tylko zaczynała płakac. Jak się uderzyła albo coś bardzo chciała i zaczymała płakać to siniała i leciała przez ręce, takie bezładne ciałko. Ale ona juz była wieksza od Szymusia bo pamiętam ze już wtedy siedziala na nocniczku.
Ja ostatnio na odmianę nie wkręcam sobie zadnych chorób i dolegliwości chociaz brzuszek czasem kłuje po lewej stronie albo napina się i twardnieje a wizyta dopiero 31 sierpnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki 🙂 Strasznie dawno mnie nie było, ale już jestem w domku i będę tu częściej zaglądać 🙂 W każdym razie byłm dziś u dr-a i jestem nieco przerażona, bo okazało się, że mój maluch waży już 1937 g !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krusyna napisał(a):
Hej Dziewczynki 🙂 Strasznie dawno mnie nie było, ale już jestem w domku i będę tu częściej zaglądać 🙂 W każdym razie byłm dziś u dr-a i jestem nieco przerażona, bo okazało się, że mój maluch waży już 1937 g !!!

to naprawde duzo... az ciekawa jestem ile moj maluch wazy... kurcze teraz bede sie zastanawiac do tego 3 wrzesnia... a poza tym to jak sie czujesz ?bo widze ze mamy ten sam termin i ciekawa jestem jak dajesz sobie rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śmiać mi się chce jak czytam o tej ciepłej wodzie... nieźle się zepsuliśmy 🙂 Shelby całkowicie Cię rozumiem, sama bym się wkurzała, ciepła woda musi być. A wiecie, że w Katarze jest odwrotnie, bo wodę pozyskuje się z morza, odsala się i puszcza do domów, żeby wykąpać dziecko wodę wlewa się do wanny kilka godz wcześniej, żeby... oczywiście (!) ostygła 🙂) bo magazynowana, wraca do domów gorąca. Dlatego się śmieję, Katarczycy marzyliby o zimnej wodzie w kranach, my Europejczycy przeklinamy jej brak 😉 I mimo to wolę polską opcję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...