Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
ide do BIERRDONKI po dżem truskawkowy,bo mam mało.. kolacja jak ta lala NALEŚNICZKI mniam!
Dawno nie miałam.. i tak bardzo mi się ich zachciało, że muszę wstacz wyrka, ubrac się i dreptać po dżem i bitą śmietane.. Masakra - a to wszystko przez Elle! :*


Kochana u nas tez były z dżemem truskawkowym. Choć najbardziej lubię z serem na słodko podsmażone na masełku na patelni 😜 Mniaaaam

A jutro na obiad zapiekanka Bulhakovej - jak czytalam ten przepis to az slinka mi ciekła 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobra więc wyniki już mam i nie jest tak kolorowo!

Dzwoniłam do mojej lekarki co mam robić ale jej nie ma i muszę czekać do jutra. Zadzwonię do niej i jak coś podjadę jeszcze tego samego dnia. Pewnie czka mnie antybiotyk. Ehhhhhhhhhhh 🤨

Badanie mikrobiologiczne (posiew moczu) nie wykazał nic.
No ale morfologia ehhh:
Za wysokie RDW ale odrobinkę - niby może to wskazywać na brak żelaza
Najgorsze jest CRP na poziomie 6,26 a powinno być mniejsze niż 5- ma to wskazywać na stan zapalny w organiźmie.
No i zwykła analiza moczu do banii :
- czyli ciała ketonowe - znów że niby że się głodzę !
i do tego za duża obecność erytrocytów i leukocytów w moczu ....

C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cherry to ja juz nie rozumiem. badanie mikrobiologiczne nic nie wykazalo a niby leukocytow za duzo? To leukocyty to nie bakterie?
Kochana nie ma sie co martwic na zapas. Lekarka na pewno cos na to poradzi. A jak trafiłaś na te badania? Chyba nie każdy je robi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
cherry to ja juz nie rozumiem. badanie mikrobiologiczne nic nie wykazalo a niby leukocytow za duzo? To leukocyty to nie bakterie?
Kochana nie ma sie co martwic na zapas. Lekarka na pewno cos na to poradzi. A jak trafiłaś na te badania? Chyba nie każdy je robi?


Posiew moczu miałam ze względu na pojawiające się podwyższenie leukocytów w moczu. Leukocyty to krwinki białe a erytrocyty to krwinki czerwone. W badaniu norma leukocytów to 0-5 wpw a erytrocytów 0-3 wpw. U mnie te pierwsze na poziomie 6-10 wpw a te drugie 5-10 wpw. Nie wiem co to oznacza. Występują one w osadzie moczu. Osad moczu wykazał też nieliczne bakterie.

Nic z tego też nie rozumiem dlatego jutro zaraz po 14 zadzwonię do gabinetu i zapytam co dalej i czy mam przyjechać.

Wolę się zapytać niż np. z infekcją czekać do 2 listopada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie obejrzałam ten filmik jeszcze raz i myślę że taka pozycja nie jest możliwa we wszystkich szpitalach. Mi w Oławie zaznaczano że sam poród przebiega w pozycji ginekologicznej! Chociaż słyszałam że właśnie taka pozycja jest bardzo dobra.... i usprawnia szybki poród. Ja na przykład chciałabym mieć siły tyle by chodzić jak najwięcej bo tak jak moja koleżanka powiedziała ruch to najlepszy sposób na przyspieszenie akcji....

Oczywiście wszystko to czyste teoretyzowanie bo tak naprawdę nikt nie jest w stanie przewidzieć jak będzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa_aniusia napisał(a):
wrocilam wiec na ktg skurcze oczywiscie.. ogolnie maly wazy 3 700 ma 50cm no i powiedzial lek ze glowka sie pcha nie jest juz ruchoma tylko cos tam ale kurde wylecialo miz glowy i nie mogesobie przypomniec.


aaniusia czyli oznacza to, ze u Ciebie to tez kwestia dni albo godzin????!!!!!! 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...