Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!
I ja się melduje....właśnie wstaliśmy 😁, choć obudziłam się o 10:00....pogoda u nas fatalna i nie zachęca do spacerów....zimno i pochmurno....
Zeniu wszystkiego NAJ z okazji rocznicy, duuuużo miłości 🙂
Poruszacie temat ciast to muszę się pochwalić tzn pochwalić swojego męża....wczoraj postanowił upiec muffinki- kupił gotowca ale za sam pomysł i chęci należy mu się 6+. Pierwszy raz w życiu coś upiekł....owszem czasem prosiłam Go o pomoc ale tym razem naprawdę mnie zaskoczył 🙂
W kwestii samopoczucia to boli mnie prawa pachwina i troszkę ciężko mi się z tego powodu chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
daajana napisał(a):
witajcie listopadówki ruszyłyscie z kopyta a za Wami grudniówki juz jedna jest na swiecie[/quote
ja Cię kręcę! ale wcześnie! mam nadzieję, że z maluszkiem wszystko dobrze....

Z tego c zaglądałam do nich to mała waży ok 1800 nie pamiętam dokładnie... Także to jest dopiero maleństwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała kruszynka ale wierzę że da sobie radę na świecie!!

Tak sobie pomyślałam że listopadowe dzieci ładnie czekają na swój termin bo jak na razie obydwaj nasi chłopcy sa donoszeni i niech taka tendencja zostanie już do końca!!! Jesteśmy już w 9 miesiącu lub u progu 9 miesiąca (ja, lenymama i cygnee), więc niech nasze dzieci czekają na listopad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wyobrazacie sobie jakie to okruszki??? 😆 takie miniaturki bobaskow 😉 wazce 1800g wczesniaki a normalne donoszone czesto waza dwa razy tyle okolo 3600g...

co do siary w piersiach - nie przjemujcie sie jesli jeszcze jej nie macie... to nie jest wcale wyznacznikiem tego czy bedzieciem ogly karmic czy nie... zwykle siara pojawia sie po porodzie, najwazniejsze to dostawiac malenstwo i dac mu ssac i pobudzac piersi do wytwarzania. napisze od razu dla pamieci pierwszych mam, zeby nie myslaly, zep o porodzie dziecko jest lgodne bo one maja malo siary... Dziecko jak sie urodzi nie potrzebuje jesc duzo, poza tym zwykle wychodzi z nas najedzone jeszcze przez pepowine...
wiec ku pamieci - nie stresujcie sie tym, ze macie malo mleka w pierwszych 3 dniach- to normalne i dzieci zwykle w tych pierwszych dniach traca na wadze - co jest tez calkiem normalne...
Pisze wam to bo wiekszosc poczatkujacych mam troche sie tym stresuje, i mysli ze dziecko sie nie najada - sama tak myslalam - to nie prawda!!!!
po 3 dniach jak dostalam mleka to Pamela moglaby sie schowac ze swoimi balonami 😉 A Mia tylko na cycu do 6 miesiaca "spasla" sie jak nie wiem, mimo iz nie moglam jesc nabialu.... (Niedowiarki zapraszam do galerii na Aguagu w moim suwaczku.... 😉 )
apropo galerii na Aguagu.pl - super stronka, gdzie mozecie wstawaic zdjecia z konkretnego miesiaca do konkretnej galerii, podpisac, oznaczyc data zrobienia zdjecia aby latwo trafic ile dzidzia miala i kiedy to bylo... i podsunac, rodzinie i znajomym, bez zbednego mailowania wszystkich zdjec... a najbardzije zainteresowani moga nam wstawic komentarz, ktory my zaakceptujemy lub nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 bardzo ładna foteczka 🙂

Gosiu bidulko nasza...weź no-spę...a może coś się ruszyło u Ciebie 🤪

A ja wzięłam Apap i już mi troszkę lepiej...i właśnie wstawiliśmy obiadek...dziś jak zwykle leniuchuje, a potem seanse filmowe, bo Kochany ściągnął wczoraj kilka 🙂 Muszę zebrać siły na jutrzejszy dłuuugi spacer do położnej...mam nadzieję, że dam radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, na ten kręgosłup to pojęcia nie mam co mogłoby Ci pomóc.. może ciepłe okłady? (np mokry ale bardzo ciepły ręcznik , do tego leżaowanie.. ) Moja koleżanka miała straszne miesiączki z bólem w krzyżu, tabletki nie pomagały ale pomagała jej butelka 2l z gorącą wodą właśnie i tak mi przyszło to do głowy 🤔

Takie maleństwo gródnióweczek, oby tylko jej zdrówko dopisało.

Widze, że dziś na forum spokojna niedziela.
Mąż wrócił ze ''szkolenia'' ale szykują się ciche dni.. bardzo ciche 😞 Strasznie mnie zawiódł tym wyjazdem.

A dziś mam miesiąc do porodu - teraz to już chyba będzie z górki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj lala89 nie wiem czy będzie z górki...jestem tydzień przed Tobą, a im bliżej porodu to czas dłuży się coraz bardziej...i coraz ciężej się poruszać...i jak tak sobie leżę po obiadku, to jakoś do mnie nie dociera , że już niedługo będzie tu koło mnie moje maleństwo...niby tak blisko to wszystko, a wydaje mi się takie odległe...to chyba przez to czekanie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo 🙂
Ellunia cieszę się baaaardzo, że Kubuś ma się dobrze 🙂 Nie przeforsuj się podczas spaceru, albo może tak? 🙂 W sumie statystyki forumowe pokazują, że jutro znowu któraś 🙂 Ty czy Gosiaq, a może "młoda" Gosia? Coś się wydarzy na pewno 🙂
Kukunari, wiesz jak to jest, podoba nam się to czego nie mamy, nawet nie wiesz jak ja tęsknię za polską jesienią, uwielbiam zapach liści i jesienne ognisko. Ale ok. nie ulega wątpliwości, że pod koniec października biegać z Lenką po pustyni należy do wielkiej przyjemności 🙂
Zania, wszystkiego najlepszego, duuużo kompromisów i miłości 🙂
Miłego wieczoru 🙂
A my dzisiaj mamy odwiedziny Polaka, który aplikuje do firmy mojego męża, więc święto w domu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...