Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bulhakova napisał(a):
Gamesz napisał(a):

Tak, Cherry, ale tu problem jest głębszy, pół soboty przerąbane, nie można nigdzie z domu razem wyjść, dopóki Kubica nie dojedzie ! A najgorzej wiosną, kiedy piękna pogoda na zewnątrz, ale "Kubica przeciez jedzie". Ja mam niestetyb temperament i nie jeden raz dostawałam szalu z jego powodu.
Wolałam Małyszomanię, bo tprzynajmniej nie było tyle hałasu w domu. No i sama mogłam to trochę podglądać bez bólu. 🙂

oj dziewczyny - mój mąż ogląda wszystkie mecze KAŻDE bez względu na to kto gra....
Czasem jak wraca z pracy to jest włączone TV np na TVNie coś tam oglądam, pójdę do łazienki, wychodzę, idę do kuchni i już mi coś nie pasuje - nasłuchuję a tu już po prostu słychać tych durnych kibiców "leeegia leeeegia.... blaaa blaaaa" i już wiem, że jest przełączone na Polsat Sport... Szlag - mało mnie nie trafi grom z jasnego nieba!!!

No właśnie, no właśnie...
Dziewczyny, może z jakąś inicjatywą ustawodawczą do Sejmu wystapimy? Zauważyłam, że nie można sobie wybrać żadengo pakietu tv wolnego o sportu! To się nazywa molestowanie psychiczne. 😆
A miliony niewinnych kobiet cierpią 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam dziewczynki!!!
dobre jestescie od rana 25 postow do nadrobienia - czasu nie mam zeby zrobic notatki 😜

...pamietam jakas wasza"rozmowe" o alkoholu - mi sie marzy aromatyczne, czerwone winko 😜 a tu jeszcze troche zanim go sprobuje 🤔

Zazdrosze wam troche odpoczywania troche u mnie wszystko na wysokich obrotach ciagle ... przy Mii ciezko odpoczywac (wcale sie nie skarze) Ciagle spacerki, zabawy, wysadzanie, karmienie, kapanie itp... Ciagle w ruchu - jak wieczore padne na kanape to sie podniesc nie moge, zeby przejsc do lozka... 😜
Do tego mam dzis check-up z Mia - to sie chyba nazywa bilans dwulatka - wiec zaraz smigamy

pochwale sie, ze zamowilam wozek - ten w paseczki co chcialam wczesniej :P Ciekawe, kiedy przysla bo idzie z PL do IRL...
Dla tych, ktore jeszcze maja braki wyprawkowe np. w postaci wozkow ale nie tylko polecam sklep internetowy www.dino.sklep.pl przy zakupie wieszosci wozkow kurier gratis...

Co do straszenia i wk...nia, to mam takie doświadczenie, że wszystkie znane mi mamuśki, które juz trochę odchowały dzieci, w dobrej wierze mnie straszą: "Zobaczysz, po porodzie to dopiero się zacznie!". No i bądż człowieku optymistą! Już na starcie podcinają skrzydła. Zaczęłam bezczelnie im mówić, że to na pewno kwestia organizacji i zaradności, niech spadaja z takim pocieszanie, nie? no!
Albo: "I co, Ty się w ogóle porodu nie boisz!???". Nie no , kurna ciesze się i nie boję, bo jestem masochistką .
Dobrze robisz, że chwilowo nie rozmawiasz, a dodatkowo to nasze hormony daja nam takiego wkurwa

ja juz odchowalam tez prawie jedna corcie i powiem wrecz przeciwnie - dopiero sie zacznie ale szczescie i radosc w domu - bedzie cudniej niz mozna sobie wyobrazic 🙂 a porod to krotka chwila bolu nagrodzonego "slodziutkim owocem milosci" Takze mysl optymistycznie!!! Ja gdybym tak nie myslala to nie zdecydowalabym na drugie w tak krotkim czasie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):

ja juz odchowalam tez prawie jedna corcie i powiem wrecz przeciwnie - dopiero sie zacznie ale szczescie i radosc w domu - bedzie cudniej niz mozna sobie wyobrazic 🙂 a porod to krotka chwila bolu nagrodzonego "slodziutkim owocem milosci" Takze mysl optymistycznie!!! Ja gdybym tak nie myslala to nie zdecydowalabym na drugie w tak krotkim czasie 😁

no i takiego optymistycznego spojrzenia nam trzeba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Gamesz zrób zdjęcia i wystaw na allegro !

Ja tak robie bo mam trochę nieprzemyślanych zakupów. I wczoraj - miała taką pakę wystawioną 20 szt... na aukcji poszła za ponad 200 zł.... zawsze jestem do przodu 🙂 🙂 🙂

jak coś mi się znudzi to zawsze tak robię i wtedy bez wyrzutu mogę coś innego kupić 🙂 🙂 🙂


Cherry, ale mówisz o pace rzeczy dla dorosłych? Myślałam, że tylko dla dzieci takie idą.
No mam np. płaszcz jesienny, ładny, który założyłam tylko raz i nie spodobałam się sobie. Wyrzucić szkoda, bo sam w sobie ładny. Może zaraz zrobię mu fotke i wystawię 😉 A do tego kilka bluzek koszulowych!
Dzięki kochana, zmobilizowałaś mnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinek napisał(a):
Jejku już mam dość :< od wczoraj oglądam wózki i dalej nie wiem który wybrać !!!
Ratunku bo oszaleje :<

Jakieś propozycje :>


zajrzyj na te strone ktora podalam wczesniej www.dino.sklep.pl
ja zamowilam taki: http://dino.sklep.pl/nowy/dada-paradiso-etno-2011-spacerowka-gondolafotelik-kurier-gratis-p-11637.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinek napisał(a):
Jejku już mam dość :< od wczoraj oglądam wózki i dalej nie wiem który wybrać !!!
Ratunku bo oszaleje :<

Jakieś propozycje :>


Ja kupiłam JEDO Fyn - wcześniej zrobiłam duże rozeznanie i wszyscy są bardzo z tego wózka zadowoleni i ja chyba też będę - jest lekki, ma skrętne kółka... będzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gamesz napisał(a):
]

Cherry, ale mówisz o pace rzeczy dla dorosłych? Myślałam, że tylko dla dzieci takie idą.
No mam np. płaszcz jesienny, ładny, który założyłam tylko raz i nie spodobałam się sobie. Wyrzucić szkoda, bo sam w sobie ładny. Może zaraz zrobię mu fotke i wystawię 😉 A do tego kilka bluzek koszulowych!
Dzięki kochana, zmobilizowałaś mnie!


poka poka ten płaszcz :-) 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bulhakova napisał(a):
kukunari napisał(a):

ja juz odchowalam tez prawie jedna corcie i powiem wrecz przeciwnie - dopiero sie zacznie ale szczescie i radosc w domu - bedzie cudniej niz mozna sobie wyobrazic 🙂 a porod to krotka chwila bolu nagrodzonego "slodziutkim owocem milosci" Takze mysl optymistycznie!!! Ja gdybym tak nie myslala to nie zdecydowalabym na drugie w tak krotkim czasie 😁

no i takiego optymistycznego spojrzenia nam trzeba 😁


Dzięki, dzięki! też myślę, że bedzie fajnie!
Chociaz oczywiście mam obawy i wiem, ze teraz najchetniej wsiadłabym jak niegdys do samolotu (tanie linie, of course) i poleciała np. do Sztokholmu obejzrec sobie jakąś fajną wystawę. A tu co? Wielki brzuch, potem poród, potem ustawiczne karmienie... Ale to jest też wspaniałe na swój sposób i za jakiś czas polece sobie razem z Synkiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie pora obiadowa właśnie 😁 😁 gołąbki już dochodzą, aby sosik dorobię i JEŚĆ!!! 🤪 teraz jakoś nie moge wytrzymać dłużej niż 2 godz bez jedzenia 😁 😁 jak noworodek 😜 😉

a jeśli chodzi o alkohole, to mam starszną ochotę!!! niestety trzeba będzie jeszcze troszkę poczekać...

no i się zabieram bo do lekarza ide 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh... Nie wiem co się ze mną ostatnio dzieje... Cały czas rycze... 😞 Nie mam ochoty nawet się śmiać... Może to dlatego że poród coraz bliżej?? Nie wiem nawet jak to wytłumaczyć.. Najchętniej zamknęła bym się w pokoju i tam bym została do porodu... Przynajmniej nikt by mnie nie denerwował... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Jestem tu nowa, ale termin mam na 4 listopada. Wszystko juz przygotowane i kupione. Man tylko jeden dylemat i prosze o rade. Jakie kosmetyki sa najlepsze dla noworodka, wiecie takie bezpieczne, bez parafinum liquidum i parabenow. Jonson@jonson sa przereklamowane i maja sporo swinstw w skladzie. Co sadzicie o Hipp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh... Nie wiem co się ze mną ostatnio dzieje... Cały czas rycze... Nie mam ochoty nawet się śmiać... Może to dlatego że poród coraz bliżej?? Nie wiem nawet jak to wytłumaczyć.. Najchętniej zamknęła bym się w pokoju i tam bym została do porodu... Przynajmniej nikt by mnie nie denerwował...

karolinek napisał(a):
Gosia witaj w klubie, mam dokladnie to samo wszystko mnie denerwuje i nic nie cieszy ehh to chyba te hormony :/

I jeszcze dzidzia od wczoraj tak mało się rusza. Niby byłam na ktg i wszystko dobrze, ale i tak sie denerwuje


Dziewczyny nie dajcie sie zlamac!!! troche pozytywnego myslenia niedlugo przytulicie wasze szczescia 🤪 Nie doprowadzajcie sie do depresji przedporodowej 😉 Obejrzyjcie jakas fajna komedie, kabaret, poczytajcie dowcipy ,pogadajcie z najbardziej zyczliwa i optymistyczna osoba jaka znacie koniecznie nie o ciazy, porodzie, obawach, tylko o wszystkim co pozytywne, wspomnijcie wesole sytuacje... Same musicie sie nakrecac pozytywnie bo nikt za was tego nie zrobi... wiekszosc wbije jeszcze spilke- czasem nieswiadomie.... Daletgo zmusicie sie do usmiechu!!! ale to juz!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rapwaz napisał(a):
Witam
Jestem tu nowa, ale termin mam na 4 listopada. Wszystko juz przygotowane i kupione. Man tylko jeden dylemat i prosze o rade. Jakie kosmetyki sa najlepsze dla noworodka, wiecie takie bezpieczne, bez parafinum liquidum i parabenow. Jonson@jonson sa przereklamowane i maja sporo swinstw w skladzie. Co sadzicie o Hipp?

Polecam Oilatum Junior
plyn myjacy do kapieli i balsam
Stosowalam u corci i bede teraz takze uzywac... Sklad ograniczony do niezbednych skladnikow, nieperfumowane! Dobre takze dla dzieci z alergiami i sucha skora (ktora maja praktycznie wszystkie noworodki)

Masz termin taki jak 2 urodziny mojej corci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...