Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Kochane,

Widzę, że rano stała drużyna na forum 😉.

Za oknem pada i zimno.

Ja wstałam połamana i w nocy też się szlajałam po mieszkaniu bo spać nie mogłam.

Zaraz idę wypić na śniadanie ogromny kubek herbaty i zrobić sobie omleta z dżemem malinowym.

Gosia daj znać jak tam u Ciebie minęła noc.

Wiem, że pisałam 1000 razy, ale dzisiaj usg 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
madziu_m3 wczoraj wieczorem, jak się kładłam spać, myślałam, że miałabym ochotę zrobić mężowi omlet na śniadanie w najbliższym czasie! a tu proszę 😁 smacznego życzę!

super, że zobaczysz dzidziusia! ciekawa jestem, czy ja też mam jeszcze na to szansę, póki siedzi wewnątrz, pewnie nie!

mąż dziś stwierdził, że mam swojego prywatnego, wewnętrznego, małego człowieczka 😁 ja wielkie oczy, a on na to: "przecież nikt go tak nie czuje, jak Ty!" no ma rację 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
Hejka Agisal!!!! Ja jestem-jeszze nie spie!!!!!!!!!!!!!!!

Gosiu mam nadzieje, ze wszystko dobrze u WAS!!!!!!!! Trzymam moocno kciuki....!!!!

A ja mam strasznego nerwa- nie wiem wszystko mnie drażni.................. MASAKRA!!!!!!


Agisal znam to gadanie ale nie martw sie na pewno bedzie wszystko dobrze!!!!!! 🙂 Tym bardziej ze jestes pod kontrola diabetyka.!!!!

A u mnie sie zaczyna " Urodzilas juz??": "A ty co jeszcze nie w szpitalu?"
I to pisza postacie ktore przez cala ciaze nawet sie nie dezwały 😠 😠 😠 Ani razu nie spytały jak sie czujesz??? Kurde jak mnie to wkur...........a!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠
Juz wszystko chca wiedziec plotkary jedne!!!!!
A dupa nic nie odpowiadam....................


I bardzo dobrze! Ja też wkurzyłam się na towarzystwo, które całą ciążę nie miało czasu spotkać się ze mną, a teraz im odbiło, dzwonią, wysyłają smsy: "kiedy rodzisz?", "wszystko u Was ok?". Nie odpisuję i spotykać się już nie zamierzam. Trochę szkoda, bo niektóre znajomości długoletnie, ale widać... kiepskie. Ale już się nawet nie wnerwiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż się śmieje, że teraz znajomi odwiedzają mnie jak jakieś zwierzę w zoo, bo przez całą ciążę nikt mnie nie odwiedzał, a teraz nagle telefony czy mogą wpaść, posiedzieć ze mną, zobaczyć jak się czuję.

Cygnee czego Ty się boisz, te zajęcia są bardzo przyjemne 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jeszcze to:
"Według naukowców z University of Haifa, a także amerykańskiej pisarki, zajmującej się problematyką naukową i medyczną, Susan Kuchinskas, autorki książki "Jak oksytocyna pozwala nam zaufać, kochać i łączyć się w pary" mężczyzna zaspokojony fizycznie, wręcz przepełniony oksytocyną, jest lepszym ojcem. Chętniej bawi się z dziećmi, w kuchni pomoże, albo przy lekcjach, na zakupach nie jest dusigroszem...

W świecie zwierząt samce tym chętniej pomagają samicy, im więcej u nich oksytocyny. Niedobór hormonu może prowadzić nawet do agresji w stosunku do potomstwa. U ludzi tak źle nie jest, ale zazdrość o malca zdarza się nie tak rzadko. Kiedy ty obsypujesz maleństwo pocałunkami i tulisz je do piersi, tata odstawiony na boczny tor niekoniecznie myśli o was tak ciepło, jak należy. Sądzisz, ze przy małym dziecku nie ma czasu na figle, przytulanki i całusy dorosłych? Błąd! Pokaż, mężczyźnie, że jest ci bliski, a będzie cię wspierał w rodzicielskich obowiązkach."

NO PROSZĘ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
wysłałam tatę po sok żurawinowy, pewnie strasznie jest kwaśny? pamiętam, że pisałyście, że macie na to jakiś sposób, ale nie pamiętam na czym on polegał 😮


Ja rozcieńczam z wodą, dodaję do skoku pomarańczowego, cherry piję z herbatą chyba 🙂. Ja lubię kwaśne, więc mi to aż tak nie przeszkadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny
ja cala noc myslsam i chce sie was zapytac

wiecie jaka ajest sytuacja z tym moim oorodem jak nie urodze do porzyszlego piatku to mam sie w nastepny piatek stawic rano w szpitalu tyle mi powiedzial moj lek przez tel ale..................nie powiedzial mi nic a prezeciez to musze zrobic specjalne badania lewatywe nic nie jesc i pic niewiem dlaczego mi tego nie poiwiedzial poradzcie bo niewiem juz sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki

ja się melduję ale zaraz idę chyba spać bo kiepsko dziś..... boli jak na okres więc położę się na chwilkę.... najgorsze jest to że mnie od rana znów przeczyszcza i nie wiem o co chodzi.... mam nadzieje że to przejściowe.... puszczę sobie jakiegoś filma ciekawego i odpocznę.... Oczywiście będę zaglądać 🙂 🙂 🙂
Z tym upierdliwym bólem to tak że trudno go nazwać bólem ale że jest upierdliwy to tak go definiuję bo jest to przecież uczucie dyskomfortu 😁 😁 😁 ale głupoty piszę 😮 😮 😮

Miłego dnia życzę.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry bardzo mi sie podoba to określanie upierdliwego bólu 😁 😁, bo to w sumie nie boli, aż tak bardzo, ale przeszkadza 😉. Podejrzewam, że dwie tabletki magnezu pomogą jak nie chcesz brać nospy.

Aniusia, a Ty kobitko dostałaś skierowanie do szpitala, czy ten Twój lekarz tam pracuje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie zapuszczam swoja czeska klsykę....

Na obiad u nas braszcz biały z kiełbaską i jajem 😁 😜 😁 😜

Nic wymagającego a jakie pyszne i jak dawno nie jedliśmy 😁 😁 😁

A potem w planach popołudniowe kino ściągnęłam essential killing i niepowstrzymanego.... jestem w trakcie nadrabiania filmów z 2010 roku ciekawe jaka będzie moja opinia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...