Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak właśnie o ITS. Ale tam muszę uzasadnić dlaczego. Chyba napiszę że jestem w 9 m-cu mieszkam ponad 100 km od uczelni i ciężko mi jest z dojazdami, a później z Maleństwem nie będzie miał kto zostać (chociaż to nie prawda)
Narazie mam napisać tylko podanie, a jeśli coś jeszcze będzie potrzebne to będą dzwonić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Raz się starałam o ITS ! Tylko u mnie na uczelni trzeba było zebrać podpisy pod podaniem od wszystkich prowadzących.... i jeden mi się nie zgodził mówiąc jak Pani chce się nauczyć języka indywidualnie! Odmawiam, stanowczo odmawiam ! ja oczy jak 5 zł 😮 😮 😮 szok i nie dowierzanie....

............. i potem tak ciągnęłam pobudka o 4 .... market - układanie towaru.... do 12 -14. Potem zajęcia nierzadko do 21.45.... Powrót do domu i znów to samo.... i jeszcze miałąm czas by spotkać się z mym lubym 😮 😮 😮 nie wiem jak ja to wtedy robiłam....

Ale ja dziś nawijam o boshe.....

to chyba przez to że całe popołudnie mnie nie będzie 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Tak właśnie o ITS. Ale tam muszę uzasadnić dlaczego. Chyba napiszę że jestem w 9 m-cu mieszkam ponad 100 km od uczelni i ciężko mi jest z dojazdami, a później z Maleństwem nie będzie miał kto zostać (chociaż to nie prawda)
Narazie mam napisać tylko podanie, a jeśli coś jeszcze będzie potrzebne to będą dzwonić.


Napisz czyste podanie bez wyjaśnień - powody rodzinne i tyle. Jeśli będa potrzebować więcej to wtedy złożysz nowe i dodatkowymi wyjaśnieniami. Czasami im mniej powiesz tym lepiej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
madziu_m3 wczorajsze wieści z wizyty super! mam nadzieję, że dziś będzie podobnie! 🙂

pamiętam, jak moja siostra, po ciąży, którą przenosiła o jakiś tydzień, pouczała mnie, że mam nie brać magnezu, bo lekarz zapomniał jej o tym powiedzieć, ona chodziła i robiła wszystko, żeby urodzić, a jednocześnie brała magnez, bo nie zorientowała się, że on może hamować skurcze 🙂

także jak już będziesz gotowa do porodu, to nie bierz magnezu 😁


Shelby, to czemu mi nie powiedziałaś o tym magnezie? 😆 Ja muszę donosić do litopada i zastanawiałam sie u na forum czy można sobie jakoś pomóc. Na razie zrezygnowałam z przyjemności małżeńskich.
Jeszcze tylko 4 dni, no bo 1szy listopada też właściwie nie wchodzi w grę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JEjku, jak zobaczyłam te szuflady pełne ubranek, to znowu pomyślałam, ze mam wszystkiego za mało. Ale wszytskie znajome mamusie mówią"nie kupuj, dostaniesz więcej od gości, połowy nie włożysz.." itd itp. Ale jak tu sobie odmówić kupowania takich cudeniek:[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/88/dscf0548b.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3449/dscf0548b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Nabyłam je w mothercare, są genialne bo mają wywijane rękawki - funkcja niedrapek na pierwsze tygodnie. NIe będe mu nakładać rękawiczek, które będą cały czas spadać 🙂 NIe są zbyt tanie, ale takie śliczne zimowe i buziunie będą chronić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a może piszecie o dwóch różnych rzeczach?

bo co innego indywidualna organizacja studiów (tutaj potrzebne są podpisy wszystkich wykładowców i indywidualne umawianie się z każdym, jak ma wyglądać zaliczenie z danego przedmiotu) - studiujesz normalnie, ale nie chodzisz na zajęcia i nie masz z tego powodu negatywnych konsekwencji

a indywidualny tok studiów - to coś innego - że potrzebujesz opiekuna naukowego i jakby sam organizujesz sobie zajęcia i tak dalej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wszystkim 🙂
Ja dziś się wyspałam, nic mi nie dolega, ale powoli łapie doła, bo od dziś pakujemy sie. NIeuchronnie zbliża się przeprowadzka. Bardzo mnie to stresuje, tym bardziej, że jest to przeprowadzka z musu, a nie z wyboru 😞
Nie wiem co ja tam pomogę przy pakowaniu, bo sił za dużó nie mama.
a terasz wracam sie do pocżatku dziesiejszych watków 😉 Ale już dużo napisane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ten z reniferkiem jest brązowy - taki czekoladowy, na zdjęciu ciemno wygląda.
Mają je we wszytskich rozmiarach, od new born. Ja kupiłam 0-3 mies, bo zakładam, że Patryczku może być dużym mężczyzną 🙂
Z resztą dziś mam USG! (kolejne dodatkowe, bo moja ginka chce sie upewnic, ze brzuszek i nozki nadazają za głowką, ktora ostatnio była 'najstarsza' wielkościowo). Dowiem się więcej ile waży 🙂

Gamesz, na Madalińskiego jest dokłądnie wyszczególnione jakie badania i rzeczy są potrzebne do porodu: http://szpitalmadalinskiego.pl/oferta/oddzialy/oddzialklinicznypoloznictwa
Zajrzyj jeśli nie widziałaś tego jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Mi
A co do kupna wózka to byłam przeciwna. Bo pamiętacie jak jego matka powiedziała, że ja Go wrobiłam w to dziecko, że poleciałam na jego kasę i że wolałaby żebym poroniła niż je urodziła.
Więc nie chciałam od niej NIC.


paula-jot, po takim tekście, a szczególnie o poronieniu NIC NIGDY BYM NIE PRZYJĘŁA. Rozumiem Cię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gamesz napisał(a):
Cześć wszystkim 🙂
Ja dziś się wyspałam, nic mi nie dolega, ale powoli łapie doła, bo od dziś pakujemy sie. NIeuchronnie zbliża się przeprowadzka. Bardzo mnie to stresuje, tym bardziej, że jest to przeprowadzka z musu, a nie z wyboru 😞
Nie wiem co ja tam pomogę przy pakowaniu, bo sił za dużó nie mama.
a terasz wracam sie do pocżatku dziesiejszych watków 😉 Ale już dużo napisane!


ojjj ja też niedawno przerabiałam przeprowadzkę i było ciężko, ale wszystko da się przeżyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był pan z ubezpieczalni. Zobaczymy czy oddadzą jakieś pieniądze.
Na samo wspomnienie o tym się popłakałam a miałam być silna.
Wzięłam wczoraj od pracodawcy RMUA i mówię że mam nadzieję że już na to urodzę bo jest ważne 30 dni czyli do 26 listopada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Może zacznę tak:
Liste zawsze robie do sklepu, jak jedziemy na większe zakupy. Jest to często cała kartka a5.. no ale, i tak zawsze zapominamy jej zabrać 😁 W samochodzie pod sklepem zawsze słychać: a liste kochanie masz? niee, a ty? niee 🙂 i dwa banany na pyszczkach, chociaż pewnie nasza Maja też se swoje myśli ! I tak wie, że mamusia zawsze jej coś kupi!
To się pewnie zmieni, bo jak urodze to chyba częściej mąża będe wysyłać po zakupy. Zobaczymy.
Paula śliczne łóżeczko, ta pościel bardzo mi się podoba, ja sama mam zieloną - ale po twoich zdjęciach mam ochote znów porobić zdjęcia swojej wyprawki - baterie już się ładują 😁 Co do niespodzianek, ciuszków mam tyle - że te dziewczęce to tylko dodatek, bo mam ich tyle także chłopczyk miałby w czym chodzić 🙂
Pościel kupiłam zieloną właśnie dlatego, że nigdy nic nie wiadomo - mimo 100% lekarza, jedynie ochraniacz i prześcieradełko mam w różu (ale to kupione za grosze w lumpku bo 20zł za komplet wyszło - nowy!, a ochraniacz na całe łóżeczko)
Dlatego też, póki co nie kupuję 2 kompletu pościeli.. bo gdy będzie dziewczynka to kupię różowy 😁 Chociaż nie wydaje mi się, żeby usg co 3 tyg i płeć potwierdzana od 16 tyg mogło być pomyłką..

Dzisiaj mnie brzuszek pobolewa.. czyżby P sie zbliżał wielkimi krokami? ojj chciałabym 🙂
Co do baraszek, to my z mężem baraszkujemy chociaż czasem mamy granice między sobą - taki jakiś okrągły balonik 😁 Jakoś nie mamy z mężem obaw - fakt faktem, że czekamy aż mała zaśnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domini2011 napisał(a):
JEjku, jak zobaczyłam te szuflady pełne ubranek, to znowu pomyślałam, ze mam wszystkiego za mało. Ale wszytskie znajome mamusie mówią"nie kupuj, dostaniesz więcej od gości, połowy nie włożysz.." itd itp. Ale jak tu sobie odmówić kupowania takich cudeniek:[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/88/dscf0548b.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3449/dscf0548b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Nabyłam je w mothercare, są genialne bo mają wywijane rękawki - funkcja niedrapek na pierwsze tygodnie. NIe będe mu nakładać rękawiczek, które będą cały czas spadać 🙂 NIe są zbyt tanie, ale takie śliczne zimowe i buziunie będą chronić.


Po obejrzeniu stosów ubrań pauli, natychmiast domawiam bodziaki, nad którymi wczoraj dumałam.
Domini, ekstra sa te pajacyki, takie nowoczesne!
A kojarzysz może taki komplecik w mothercare: białe body a do tego białe welurowe śposzki w szare gwiazdki. Cały czas się nad tym cudeńkiem zastanawiam, ale chyba wymieknę i dzis dokupię 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam 3 komplety pościeli - ale jak to mówię - gdyby nie promocja, to pewnie nie miałabym żadnego 😁

niebieski - z ochraniaczem i haftem - zaszalałam za 108 złotych chyba!

zielony - z pepco za 19,90zł i żółty z kauflanda za 9,9 zł 😁

także prawie uniwersalnie wyszło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
ja mam 3 komplety pościeli - ale jak to mówię - gdyby nie promocja, to pewnie nie miałabym żadnego 😁

niebieski - z ochraniaczem i haftem - zaszalałam za 108 złotych chyba!

zielony - z pepco za 19,90zł i żółty z kauflanda za 9,9 zł 😁

także prawie uniwersalnie wyszło 😁


Ta pościel z Kauflanda to CI się trafiła zawsze jak tam jestem to myślę o Twoim szczęściu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Shelby napisał(a):
ja mam 3 komplety pościeli - ale jak to mówię - gdyby nie promocja, to pewnie nie miałabym żadnego 😁

niebieski - z ochraniaczem i haftem - zaszalałam za 108 złotych chyba!

zielony - z pepco za 19,90zł i żółty z kauflanda za 9,9 zł 😁

także prawie uniwersalnie wyszło 😁


Ta pościel z Kauflanda to CI się trafiła zawsze jak tam jestem to myślę o Twoim szczęściu 🙂 🙂 🙂


haha! mój szwagier, jak zobaczył kombinezon, który kupiliśmy, mówi, jak Cię znam, to zapłaciłaś za niego pewnie z 35 zł ! i pomylił się o 0,99 zł 😁 haha!

jakże mi miło, że o mnie myślisz 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby ja tez lubie takie okazję i lubię oszczędzać !

Ale czasami trzeba po prostu trafić...!

Ja np. wymieniłam sobie całą garderobę i teraz czekam na kolejna paczkę i m. in kupiłam nowiuteńkie 2 pary jeansów każde za 12,50 !

Są świetne bo jedne już mam 😁

Dla mojego Maluszka tez mi się udało sporo upolować.... A po wyprzedaniu na allegro mojej garderoby zakupy to przyjemność bo sprzedałam nie potrzebne - kasę dostałam za którą mogę kupić nowe 🙂 🙂 🙂

Chyba pójdę się wykąpać .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gamesz,widziałam ten komplecik, piękny jest. W ogołe w tym sklepie mają takie śliczne rzeczy, i jakościowo super. Tylko właśnie, można trafić na promocje. Teraz jest na kurtki zimowe i polary. Chociaż ostatnio jak kupowałąm te pajacyki, to widziałm za lada taką dużą ulotkę, któa głosiła 🙂, że wszystkie pajacyki -25%, ale pani ją schowała jak o to spytałam i powiedziła, ze to teraz nie aktualne. Tylko teraz nie wiem, czy już nie aktualne, czy jeszcze nie. Bo 25% przy tych cenach, to 25 zł różnicy na takim zestawie 3 pajacyków..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...